WK – Opening kantine

De kantine zal geopend zijn tijdens wedstrijden van Belgiê op :

– woensdag 23 november om 19.00 Hr

– zondag 27 november om 13.00 Hr.

Wedstrijden WE 27 november 2022

DINSDAG  22 november 2022

20.00 : KON.  OLVAC  –  4de  PLOEG
20.30 : BELOFTEN  –  GROENENHOEK

 

DONDERDAG  24 november 2022

19.00 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U15  (Terrein Sneppenbos)

 

VRIJDAG  25 november 2022

20.30 : F.C.  V.D.P.  –  1ste  PLOEG

 

ZATERDAG  26 november 2022

VRIJ  : U13  WIT  en  U15
09.15 : K.  HOVE  SPORT  –  U8  GROEN
09.30 : U7  –  BACWALDE
09.30 : K.F.C.  WALEM  –  U10
09.30 : LIERSE  KEMPENZONEN  –  U8  WIT
09.30 : FC  ST-JOZEF  S.K. RIJKEVORSEL  –  MEISJES  U11  GROEN
10.00 : U12  –  BACWALDE
10.30 : U11  WIT  –  K.  HOVE  SPORT
11.00 : K.  ZANDHOVEN  S.K.  –  U13  GROEN
12.00 : BACWALDE  –  U9
12.00 : F.C.  V.D.P. –  MEISJES  U11  WIT
12.00 : S.V.  SINT-JOZEF  –  U21
12.15 : U11  GROEN  –  CANTINCRODE
12.30 : U17  WIT  –  K.F.C.  RANST
13.30 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  DAMES
15.00 : U17  GROEN  –  K.F.C.  BROECHEM
16.30 : OUD-HEVERLEE  LEUVEN  –  MEISJES  U16

 

ZONDAG  27 november 2022

VRIJ  : 1ste  PLOEG  en  2de  PLOEG
10.00 : OH  FORTUNA  –  4de  PLOEG
11.00 : VETERANEN  –  F.C.  DRACULA
11.30 : S.V.  NOORSE  –  3de  PLOEG

Verplaatsing wedstrijd

De wedstrijd  U10  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.  van zaterdag 19 november om  12.15 Hr is verplaatst naar woensdag  7 december 2022 om 18.30 Hr.

Uurwijziging

Wedstrijd   F.C.  IK  DIEN  –  U17  WIT  :  11.45  Hr  i.p.v.  14.30 Hr.

Wedstrijden WE 20 november 2022 (update)

Bekerwedstrijd

DONDERDAG  17 november 2022

20.00 : ESVO  –  VETERANEN

 

Competitie

WOENSDAG  16 november 2022

18.00 : U12  –  OLEN  UNITED
18.30 : K.  BEVEL  F.C.  –  MEISJES  U11  WIT
20.00 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U17  GROEN

 

VRIJDAG  18 november 2022

20.15 : DAMES  –  F.C.  OXFORD-HEMIKSEM

 

ZATERDAG  19 november 2022

09.00 : F.C.  IK  DIEN  –  U11  GROEN
09.30 : U8  WIT  –  K.F.C.  BROECHEM
09.30 : U8  GROEN  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
09.30 : U13  GROEN  –  K.S.K.  OELEGEM
10.00 : MEISJES  U11  GROEN  –  HOOGSTRATEN  V.V.
11.00 : U9  –  K.  TUBANTIA  BORGERHOUT
11.30 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U12
11.30 : OSTAN  –  U13  WIT
11.45 : F.C.  IK  DIEN  –  U17  WIT
12.00 : V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U7
12.15 : U10  –  K.  BOECHOUTSE  V.V. :  verplaatst naar 7 december 2022 om 18.30 Hr
12.15 : MEISJES  U11  WIT  –  GROENENHOEK
12.45 : U15  –  OH  FORTUNA
15.00 : MEISJES  U16  –  S.C.  MECHELEN
15.00 : U21  –  F.C.  BELGICA

 

ZONDAG  20 november 2022

10.00 : K.F.C.  LINT  –  U11  WIT
10.00 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U17  GROEN
11.00 : 4de  PLOEG  –  CANTINCRODE
11.00 : ALBERTA  FC  SCHILDE  –  VETERANEN
12.00 : FC  ALCA  –  3de  PLOEG
12.00 : 2de  PLOEG  –  V.K.  SIMIKOS
15.00 : 1ste  PLOEG  –  V.K.  SIMIKOS