Wedstrijden WE 4 oktober 2020

WOENSDAG  30 september 2020

18.30 :  K.F.C.  BROECHEM  -  U13

 

VRIJDAG  2 oktober 2020

19.30 :  DAMES  B  -  F.C.  BELGICA
20.00 :  DAMES  A  -  BACWALDE

 

ZATERDAG  3 oktober 2020

09.00 :  OSTAN  -  U10  WIT
09.30 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  -  U8  ZWART
09.30 :  WIT-ROOD  ANTWERPEN  -  U8  WIT
09.30 :  U9  ZWART  -  K. TERNESSE V.V.  WOMMELGEM
09.30 :  U9  WIT  -  K.  RUMSTSE  S.K.
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  -  KON.  OLVAC
10.40 :  V.V.  O.S.S.M.I.  -  U15  GROEN
11.00 :  U8  GROEN  -  F.C.  BELGICA
11.00 :  U9  GROEN  -  K.V.  HOOIKT
11.00 :  JONG  RITA  LYRA-LIERSE  BERLAAR  -  U11
11.00 :  MEISJES  U13  WIT  -  V.K.  SIMIKOS
11.15 :  K.V.  HOOIKT  -  U12 GROEN
12.00 :  KON.  OLVAC  -  U13
12.15 :  U10  GROEN  -  KON.  OLVAC
12.30 :  F.C.  IK  DIEN  -  U12  WIT
12.45 :  U17  -  K.F.C.  NIJLEN
14.30 :  S.V.  GRASHEIDE  -  U21
15.00 :  MEISJES  U16  -  K.  BERCHEM  SPORT  2004
18.00 :  F.C.  V.D.P.  -  U15  WIT

 

ZONDAG  4 oktober 2020

09.30 :  V.K.  VALAARHOF  -  3de  PLOEG
10.30 :  V.V.  O.S.S.M.I.  -  VETERANEN
12.00 :  2de  PLOEG  -  F.C.  OXACO-BOECHOUT
15.00 :  1ste  PLOEG  -  V.O.S.  REINAERT

Wedstrijden WE 27 september 2020

VRIJDAG  25 september 2020

20.30 :  OSTAN  -  DAMES  B

 

ZATERDAG  26 september 2020

VRIJ    :  U13  en  MEISJES  U16 
09.00 :  OSTAN  -  U8  GROEN
09.30 :  K.F.C.  LINT  -  U8  ZWART
09.30 :  U9  ZWART  -  DEURNE  O.B.
09.30 :  K.F.C.  WALEM  -  U9  WIT
09.30 :  U12  WIT  -  K.S.C.  O.L.V.E.
09.30 :  BACWALDE  -  U12  GROEN
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  -  S.V.  GRASHEIDE
11.00 :  U9  GROEN  -  CANTINCRODE
11.45 :  K HOVE  SPORT  -  U11
12.15 :  V.K.  HELDERHOEK  -  U8  WIT
12.15 :  U10  WIT  -  V.K.  HELDERHOEK
12.15 :  U10  GROEN  -  ANTWERP  PIRANHAS  ACADEMY
12.45 :  U15  WIT  -  F.C.  IK  DIEN
12.45 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  -  U17
14.15 :  S.V.  NOORSE  -  MEISJES  U13  WIT
14.30 :  U21  -  S.V.  SINT-JOZEF
15.00 :  U15  GROEN  -  F.C.  BELGICA

 

ZONDAG  27 september 2020

11.00 :  VETERANEN  -  KIEL  F.C.
12.30 :  V.K.  SIMIKOS  -  2de  PLOEG
13.00 :  V.K.  VALAARHOF -  DAMES  A
14.00 :  3de  PLOEG  -  CANTINCRODE
15.00 :  S.K.  LAAR  -  1ste  PLOEG

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd van de U21 van zaterdag as is uitgesteld.

Wedstrijden WE 20 september 2020

VRIJDAG  18 september 2020

VRIJ   :  DAMES  A
19.30 :  DAMES  B  -  K.S.C.  O.L.V.E.

 

ZATERDAG  19 september 2020

09.30 :  U8  ZWART  -  SPORTING  CLUB  DUFFEL
09.30 :  U8  WIT  -  V.C.  MORTSEL  O.G.
09.30 :  KON.  RAPID  A.C.  -  U9  ZWART
09.30 :  F.C.  BLAASVELD  -  MEISJES  U13  GROEN
09.30 :  U9  WIT  -  F.C.  IK  DIEN
10.00 :  U11  -  V.C.  MORTSEL  O.G.
11.00 :  U8  GROEN  -  S.D.  ANDALUCIA
11.00 :  S.V.  SINT-JOZEF  -  U10  WIT
11.45 :  RED BOYS  ELZESTRAAT -  U9  GROEN
12.15 :  U12  GROEN  -  F.C.  BERLAAR- HEIKANT
12.15 :  F.C.  BOSDAM  BEVEREN  -  MEISJES  U16
12.45 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  -  U15  GROEN
13.30 :  MEISJES  U13  WIT  -  GROENENHOEK
13.30 :  CANTINCRODE  -  U15  WIT
14.00 :  BEERSCHOT  V.A.  -  U10  GROEN
14.00 :  U13  -  SP.  TISSELT
14.30 :  S.V.  SINT-JOZEF  -  U12  WIT
14.30 :  U17  -  DEURNE  O.B.
15.00 :  F.C.  BERLAAR- HEIKANT  -  U21

 

ZONDAG  20 september 2020

10.30 :  V.C.  O.L.S.E.  -  3de  PLOEG
12.00 :  2de  PLOEG  -  F.C.  IK  DIEN
12.00 :  F.C.  RACING  KIEL  -  VETERANEN
15.00 :  1ste  PLOEG  -  RIKO-HUBERTUS