Monthly Archives: oktober 2015

claire

Geboorte Claire

Op 22 oktober 2015 werd Claire geboren te Wilrijk. Haar fiere papa is Jef Schelkens (speler bij de senioren), de trotse bompa is Paul Schelkens (bestuurslid) en de nonkels zijn Jules en Jerôme Schelkens (spelers bij de senioren). Onze hartelijke gelukwensen

Wedstrijden WE 1 november 2015

DINSDAG  27 oktober 2015

 20.30  :  GROENENHOEK  -  BELOFTEN

 Competitie  :

 ZATERDAG  31 oktober 2015

 09.30  :  PUPILLEN  3  en  4  -  O.L.V.E.
09.30  :  PUPILLEN  5  -  OSTAN
09.30  :  PUPILLEN  6  -  KONINGSHOF
12.30  :  PUPILLEN  1  -  P.  HOEVENEN
13.30  :  MINIEMEN  2  -  HELDERHOEK
14.00  :  KONINGSHOF  -  SCHOLIEREN  2

 ZONDAG  1 november 2015

12.30  :  ALBERTA  SCHILDE  -  PUPILLEN  2

 Beker  van  Antwerpen  :

 DONDERDAG  29 oktober 2015

 19.00  :  MINIEMEN  -  O.L.V.A.C.
20.30  :  VETERANEN  -  BACWALDE

 VRIJDAG  30 oktober 2015

 20.00  :  DAMES  -  DRIEHOEK

 ZATERDAG  31 oktober 2015

 10.00  :  O.L.S.E.  -  MINI’S
10.45  :  CADETTEN  -  SIMIKOS
16.15  :  DRIEHOEK  -  JUNIOREN

Wedstrijden WE 25 oktober 2015

WOENSDAG  21 oktober 2015

 20.00  :  WAARLOOS  -  DAMES  2

 ZATERDAG  24 oktober 2015

 VRIJ   :  PUPILLEN  3 ,  4 ,  5  en  6
 09.30  :  PUPILLEN  1  -  O.L.V.E.
09.30  :  PUPILLEN  2  -  V.D.P.
10.00  :  Nw.  STABROEK  -  MINI’S  1
10.45  :  CADETTEN  -  LAAR
11.00  :  MSC  ANTWERPEN  -  MINI’S  2
11.30  :  HELDERHOEK  -  MINI’S  3
11.45  :  OSTAN  -  SCHOLIEREN  1
12.15  :  MINIEMEN  1  -  BACWALDE
12.45  :  OSTAN  -  SCHOLIEREN  2
13.30  :  MINIEMEN  2  -  SINT  JOZEF
15.00  :  JUNIOREN  -  O.L.V.E.

 ZONDAG  25 oktober 2015

 VRIJ   :  DAMES  2
 10.00  :  DRIEHOEK  -  DAMES  1
10.30  :  4de  PLOEG  -  BELGICA
12.45  :  IK  DIEN  -  2de  PLOEG
13.00  :  VETERANEN  -  BELGICA
14.30  :  LAAR  -  1ste  PLOEG
15.00  :  3de  PLOEG  -  NOORSE

Wedstrijden WE 18 oktober 2015

VRIJDAG  16 oktober 2015

 19.00  :  DAMES  2  -  BACWALDE
20.30  :  DAMES  1  -  SIMIKOS

 ZATERDAG  17 oktober 2015

 VRIJ    :  PUPILLEN  1,  3 ,  4 ,  5 ,  6  en   MINIEMEN  2
 09.30  :  PUPILLEN  2  -  RAPID
10.00  :  MSC  ANTWERPEN  -  MINIEMEN  1
10.45  :  MINI’S  1  -  SIMIKOS
11.45  :  GROENENDAAL  -  CADETTEN
12.00  :  MINI’S  2  -  GROENENDAAL
13.15  :  MINI’S  3  -  SEJA
14.30  :  SCHOLIEREN  2  -  SINT  JOZEF
16.00  :  SCHOLIEREN  1  -  V.D.P.
17.30  :  SEJA  -  JUNIOREN

 ZONDAG  18 oktober 2015

 VRIJ   :  4de  PLOEG
 11.30  :  MARIANNE  -  VETERANEN
12.30  :  GROENENHOEK  3de  PLOEG
12.30  :  2de  PLOEG CANTINCRODE
15.00  :  1ste  PLOEG  -  CANTINCRODE

Wedstrijden WE 11 oktober 2015

VRIJDAG  9 oktober 2015

 19.00  :  GROENENHOEK  -  DAMES  2

 ZATERDAG  10 oktober 2015

 09.30  :  LAAR  -  PUPILLEN  3  en  4
09.30  :  P.  HOEVENEN  -  MINI’S  2
10.00  :  MSC  A’PEN  -  PUPILLEN  1
10.00  :  S.A.V.A.  -  PUPILLEN  2
10.00  :  O.L.S.E.  -  MINI’S  3
10.45  :  CADETTEN  -  GROENENHOEK
11.00  :  O.L.V.A.C.  -  MINI’S  1
11.30  :  IK  DIEN  -  PUPILLEN  5  en  6
12.15  :  MINIEMEN  1  -  IK  DIEN
13.30  :  MINIEMEN  2  -  GROENENDAAL
13.30  :  V.D.P.  -  SCHOLIEREN  2
15.00  :  JUNIOREN  -  SEJA
15.30  :  GROENENHOEK  -  SCHOLIEREN  1

 ZONDAG  11 oktober 2015

 10.15  :  V.D.P.  -  DAMES  1
10.30  :  4de  PLOEG  -  Nw.  BOECHOUT
11.15  :  O.L.V.A.C.  -  2de  PLOEG
13.00  :  VETERANEN  -  CITY  PIRATES
14.30  :  KALFORT  DAGHET  -  1ste  PLOEG
15.00  :  3de  PLOEG  -  RAPID