Monthly Archives: november 2015

Afgelasting trainingen

ALLE trainingen voor JEUGD en DAMES van deze week (tot  4 december) zijn afgelast.

Wedstrijden WE 6 december 2015

VRIJDAG  4 december 2015

 20.00  :  BACWALDE  -  DAMES  2

 ZATERDAG  5 december 2015

 VRIJ    :  PUPILLEN  6  en  JUNIOREN
 09.30  :  PUPILLEN  3  en  4  -  BERKENRODE
09.30  :  PUPILLEN  5  -  HEMIKSEM
09.30  :  GROENENDAAL  -  MINI’S  2
10.00  :  RAPID  -  PUPILLEN  2
10.30  :  SEJA  -  MINI’S  3
10.45  :  CADETTEN  -  GROENENDAAL
11.00  :  SIMIKOS  -  MINI’S  1
12.00  :  P.  HOEVENEN  -  PUPILLEN  1
12.15  :  MINIEMEN  1  -  MSC ANTWERPEN
13.30  :  MINIEMEN  2  -  VALAARHOF
15.30  :  V.D.P.  -  SCHOLIEREN  1
16.00  :  SINT  JOZEF  -  SCHOLIEREN  2

 ZONDAG  6 december 2015

 VRIJ   : 4de  PLOEG
11.00  :  SIMIKOS  -  DAMES  1
11.15  :  CANTINCRODE  –  2de  PLOEG
13.00  :  VETERANEN  -  MARIANNE
15.00  :  3de  PLOEG  -  GROENENHOEK
15.00  :  CANTINCRODE  -  1ste  PLOEG
 

Afgelasting trainingen

Alle trainingen van JEUGD en DAMES van vandaag dinsdag 24 november zijn afgelast.

Ook de training van de SENIOREN op Nw. Boechout gaat NIET door.

Wedstrijden WE 29 november 2015

VRIJDAG  27 november 2015

 VRIJ    :  DAMES  1
 20.00  :  DAMES  2  -  BERKENRODE

 ZATERDAG  28 november 2015

 09.30  :  O.L.V.E.  -  PUPILLEN  2
09.30  :  PUPILLEN  3  en  4  -  LAAR
09.30  :  PUPILLEN  5  en  6  -  IK  DIEN
10.00  :  V.D.P.  -  PUPILLEN  1
10.45  :  MINI’S  1  -  O.S.S.M.I.
11.00  :  SIMIKOS  -  MINIEMEN  2
12.00  :  MINI’S  2  -  GROENENHOEK
12.15  :  KONINGSHOF  -  JUNIOREN
12.45  :  O.L.S.E.  -  CADETTEN
13.15  :  MINI’S  3  -  GROENENHOEK
14.30  :  SCHOLIEREN  2  –  CANTINCRODE
14.45  :  NOORSE  -  MINIEMEN  1
16.00  :  SCHOLIEREN  1  -  CANTINCRODE

 ZONDAG  29 november 2015

 10.30  :  RIKO – HUBERTUS  -  4de  PLOEG
12.30  :  2de  PLOEG  -  V.D.P.
12.30  :  IK  DIEN  -  3de  PLOEG
12.30  :  ROOD  WIT  -  VETERANEN
15.00  :  1ste  PLOEG  -  GROENENHOEK

Wedstrijden WE 22 november 2015

VRIJDAG  20 november 2015

 19.00  :  DAMES  2  -  SINT  JOZEF
20.30  :  DAMES  1  -  ADLER

 ZATERDAG  21 november 2015

09.00  :  OSTAN  -  PUPILLEN  5

09.15  :  KONINGSHOF  -  PUPILLEN  6

09.30  :  PUPILLEN  1  -  O.L.V.A.C.

09.30  :  PUPILLEN  2  -  DRIEHOEK

09.30  :  O.L.V.E.  -  PUPILLEN  3  en  4

09.45  :  IK  DIEN  -  CADETTEN

10.45  :  MINI’S  1  -  IK  DIEN

12.00  :  MINI’S  2  -  KONINGSHOF

12.15  :  KONINGSHOF  -  MINIEMEN  1

13.15  :  MINI’S  3  -  IK  DIEN

14.00  :  KONINGSHOF  -  JUNIOREN

14.30  :  SCHOLIEREN  2  -  IK  DIEN

15.30  :  V.D.P.  -  MINIEMEN  2

16.00  :  SCHOLIEREN  1  -  KONINGSHOF

 ZONDAG  22 november 2015

 10.30  :  4de  PLOEG  -  V.D.P.
11.00  :  KONINGSHOF  -  2de  PLOEG
13.00  :  VETERANEN  -  GROENENHOEK
14.30  :  KONINGSHOF  -  1ste  PLOEG
15.00  :  3de  PLOEG  -  V.D.P.

Wedstrijden WE 15 november 2015

WOENSDAG  11 november 2015

 10.30  :  O.L.V.E.  -  MINI’S  1

 VRIJDAG  13 november 2015

 19.00  :  DAMES  2  -  GROENENDAAL
 20.30  :  DAMES  1  -  LAAR

 ZATERDAG  14 november 2015

 VRIJ   :  PUPILLEN  5  en  6
 10.00  :  Nw.  STABROEK  -  PUPILLEN  2
10.00  :  Nw.  BOECHOUT  -  MINIEMEN  1
10.30  :  SIMIKOS  -  CADETTEN
10.45  :  MINI’S  1  -  DRIEHOEK
12.00  :  MINI’S  2  -  V.D.P.
12.00  :  O.L.V.E.  -  MINIEMEN  2
13.00  :  CANTINCRODE  -  PUPILLEN  1
13.15  :  MINI’S  3  -  LAAR
14.30  :  V.D.P.  -  PUPILLEN  3  en  4
14.30  :  SCHOLIEREN  2  -  DRIEHOEK
16.00  :  SCHOLIEREN  1  -  RAPID
18.15  :  O.S.S.M.I.  -  JUNIOREN

 ZONDAG  15 november 2015

 VRIJ   :  3de  PLOEG
 12.30  :  2de  PLOEG  -  O.X.A.C.O.
14.30  :  O.L.V.A.C.  -  4de  PLOEG
14.30  :  ECUADOR  -  VETERANEN
15.00  :  1ste  PLOEG  -  RIKO – HUBERTUS

Wedstrijden WE 8 november 2015

WOENSDAG  4 november 2015

 20.00  :  Nw.  STABROEK  -  VETERANEN

 ZATERDAG  7 november 2015

 VRIJ  :  PUPILLEN  3 ,  4 ,  5 ,  6 ,  MINI’S  1  en  CADETTEN
 09.30  :  PUPILLEN  1  -  VLUG  VOORUIT
09.30  :  PUPILLEN  2  -  NOORSE
10.00  :  DEURNE  OB  -  MINI’S  2
12.15  :  MINIEMEN  1  -  GROENENHOEK
13.30  :  O.L.V.E.  -  MINI’S  3
13.30  :  MINIEMEN  2  -  P.  HOEVENEN
14.00  :  BACWALDE  -  SCHOLIEREN  1
14.30  :  O.L.V.A.C.  -  SCHOLIEREN  2
15.00  :  JUNIOREN  -  DRIEHOEK

 ZONDAG  8 november 2015

 10.30  :  4de  PLOEG  -  IK  DIEN
11.00  :  VLUG  VOORUIT  -  DAMES  2
12.15  :  O.S.S.M.I.  -  2de  PLOEG
12.30  :  BERKENRODE  -  DAMES  1
13.00  :  VETERANEN  -  BOLIVIAN  ROOTS
15.00  :  3de  PLOEG  -  CANTINCRODE
15.00  :  RAPID  -  1ste  PLOEG