Monthly Archives: januari 2016

Afgelastingen

Ook alle wedstrijden van morgen zondag 31 januari zijn afgelast.

Afgelastingen

Alle wedstrijden van vandaag zaterdag 30 januari zijn afgelast.

Eventuele afgelastingen

De beslissing omtrent het afgelasten van de wedstrijden op zaterdag 30 januari zal ten laatste tegen morgenvroeg 08.00 Hr bekend gemaakt worden.

Wedstrijden WE 31 januari 2016

DONDERDAG  28 januari 2016

Beker van Antwerpen  (1/4  finale):

19.00  :  MINIEMEN  -  SEJA

Competitie:

20.15  :  O.L.V.E.  -  2de  PLOEG

ZATERDAG  30 januari 2016

VRIJ    :  PUPILLEN  2

09.00  :  IK  DIEN  -  PUPILLEN  1

09.00  :  CANTINCRODE  -  MINI’S  1

09.00  :  CANTINCRODE  -  MINI’S  2

09.30  :  PUPILLEN  3  en  4  -  Nw.  BOECHOUT

10.00  :  O.S.S.M.I.  -  PUPILLEN  5  en  6

10.00  :  VLUG  VOORUIT  -  MINI’S  3

10.45  :  CADETTEN  1  -  VALAARHOF

12.15  :  MINIEMEN  1  -  VLUG  VOORUIT

12.15  :  O.S.S.M.I.  -  SCHOLIEREN  1

13.00  :  VLUG  VOORUIT  -  SCHOLIEREN  2

13.30  :  MINIEMEN  2  -  SEJA

15.00  :  JUNIOREN -  SEJA

16.30  :  O.S.S.M.I.  -  CADETTEN  2

18.00  :  CANTINCRODE  -  DAMES  2

ZONDAG  31 januari 2016

VRIJ   :  2de  PLOEG

10.30  :  4de  PLOEG  -  SINT  JOZEF

11.45  :  FAMILIA – ACADEMIA  -  DAMES  1

13.00  :  VETERANEN  -  RAPID

14.30  :  SEJA  -  1ste  PLOEG

15.00  :  3de  PLOEG  -  Nw.  BOECHOUT

Afgelastingen

De wedstrijden van  JEUGD  en  DAMES  in het WE van 24 januari 2016 zijn afgelast.

Geboorte

Op 18 januari 2016 werd Piet VAN MOOTER,  hulptrainer en afgevaardigde van het eerste elftal,  grootvader van kleindochtertje  Jelena.
 
Onze hartelijke gelukwensen aan de familie.

Wedstrijden WE 24 januari 2015

WOENSDAG  20 januari 2016

20.00  :  SCHOLIEREN  2  -  IK  DIEN

VRIJDAG  22 januari 2016

19.00  :  DAMES  2  -  HELDERHOEK

20.30  :  DAMES  1  -  Nw.  STABROEK

ZATERDAG  23 januari 2016

VRIJ     :  PUPILLEN  1

09.00  :  CANTINCRODE  -  MINIEMEN  2

09.30  :  PUPILLEN  2BERKENRODE

09.30  :  PUPILLEN  5  en  6  -  SEJA

10.45  :  MINI’S  1  -  GROENENHOEK

12.00  :  MINI’S  2  -  O.L.V.E.

12.00  :  O.L.V.E.  -  MINIEMEN  1

13.15  :  MINI’S  3  -  Nw.  POLONIA

13.30 :  DEURNE  OB  -  CADETTEN

14.30 :  SCHOLIEREN  2  -  O.S.S.M.I.

15.15   :  V.D.P.  -  PUPILLEN  3  en  4

16.00  :  SCHOLIEREN  1  -  O.L.V.E.

18.15  :  O.S.S.M.I.  -  JUNIOREN

ZONDAG  24 januari 2016

10.30  :  GROENENDAAL  -  VETERANEN

12.00  :  KALFORT – DAGHET  -  4de  PLOEG

12.30  :  2de  PLOEG  -  DRIEHOEK

14.00  :  Nw.  STABROEK  -  3de  PLOEG

15.00  :  1ste  PLOEG  -  DRIEHOEK

Training 18/01 afgelast

Alle trainingen van maandag 18 januari zijn afgelast.

Wedstrijden WE 17 januari 2016

VRIJDAG  15 januari 2016

20.00  :  IK  DIEN  -  DAMES  2

20.30  :  OSTAN  -  DAMES  1

ZATERDAG  16 januari 2016

VRIJ    :  SCHOLIEREN  1

09.30  :  GROENENHOEK  -  PUPILLEN  1

09.30  :  PUPILLEN  3  en  4  -  O.L.V.A.C.

09.30  :  PUPILLEN  5  en  6  –  O.L.V.A.C.

09.30  :  GROENENHOEK  -  JUNIOREN

10.45  :  CADETTEN  1  -  BACWALDE

11.30  :  O.L.S.E.  -  PUPILLEN  2

12.15  :  MINIEMEN  1  -  DRIEHOEK

13.15  :  RAPID  -  MINI’S  3

13.30  :  MINIEMEN  2  -  DEURNE  OB

13.45  :  V.D.P.  -  MINI’S  1

15.00  :  CADETTEN  2  -  V.D.P.

15.00  :  O.L.S.E.  -  SCHOLIEREN  2

15.45  :  RAPID  -  MINI’S  2

ZONDAG  17 januari 2016

10.30  :  4de  PLOEG  -  OSTAN

12.00  :  VALAARHOF  -  2de  PLOEG

13.00  :  VETERANEN  -  DEURNESE TURNERS

15.00  :  3de  PLOEG  -  OSTAN

15.00  :  EMIRDAGSPOR  -  1ste  PLOEG

Afgelasting trainingen

De trainingen voor de  JEUGD  van vandaag 11 en morgen 12 januari zijn afgelast.

De trainingen van morgen op  Nw.  BOECHOUT  gaan voorlopig wel door.