Monthly Archives: februari 2016

Wedstrijden WE 6 maart 2016

DONDERDAG  3 maart 2016

20.00  :  IK  DIEN  -  BELOFTEN

20.15  :  1ste  PLOEG  -  KONINGSHOF

VRIJDAG  4 maart 2016

19.00  :  DAMES  2  -  VLUG  VOORUIT

20.30  :  DAMES  1  -  BERKENRODE

ZATERDAG  5 maart 2016

VRIJ     :  CADETTEN

09.00  :  NOORSE  -  PUPILLEN  2

09.30  :  PUPILLEN  3  en  4  -  O.L.V.E.

09.30  :  PUPILLEN  5  en  6  -  VOS  REINAERT

10.45   :  MINI’S  1  -  O.L.V.E.

12.00  :  MINI’S  2  -  DEURNE  OB

12.00  :  P.  HOEVENEN  -  MINIEMEN  2

12.45  :  VLUG  VOORUIT  -  PUPILLEN  1

13.15   :  MINI’S  3  -  O.L.V.E.

14.30  :  SCHOLIEREN  2  -  O.L.V.A.C.

16.00  :  SCHOLIEREN  1  -  BACWALDE

17.30  :  DRIEHOEK  -  JUNIOREN

18.00  :  GROENENHOEK  -  MINIEMEN  1

ZONDAG  6 maart 2016

11.15  :  CANTINCRODE  -  3de  PLOEG

12.30  :  BOLIVIAN  ROOTS  -  VETERANEN

12.30  :  2de  PLOEG  -  O.S.S.M.I.

14.30  :  IK  DIEN  -  4de  PLOEG

15.00  :  1ste  PLOEG  -  RAPID

Trainingen

Er kan vandaag niet getraind worden op Nw. Boechout.

De training van de senioren gaat wel door op ons terrein.

Wedstrijden WE 28 februari 2016

VRIJDAG  26 februari 2016

20.15  :  LAAR  -  DAMES  1

ZATERDAG  27 februari 2016

09.00  :  DRIEHOEK  -  SCHOLIEREN  2

09.30  :  PUPILLEN  1  -  CANTINCRODE

09.30  :  PUPILLEN  2  -  Nw.  STABROEK

09.30  :  LAAR  -  PUPILLEN  3  en  4

10.45  :  CADETTEN  -  SIMIKOS

11.30  :  LAAR  -  MINI’S  3

11.30  :  RAPID  -  SCHOLIEREN  1

11.45  :  V.D.P.  -  MINI’S  2

12.15  :  MINIEMEN  1  -  Nw.  BOECHOUT

12.45  :  DRIEHOEK  -  MINI’S  1

13.30  :  IK  DIEN  -  PUPILLEN  5  en  6

13.30  :  MINIEMEN  2  -  O.L.V.E.

15.00  :  JUNIOREN -  HELDERHOEK

ZONDAG  28 februari 2016

VRIJ    :  3de  PLOEG

10.30  :  4de  PLOEG  -  O.L.V.A.C.

13.00  :  VETERANEN  -  ECUADOR

13.45  :  O.X.A.C.O.  -  2de  PLOEG

14.30  :  GROENENDAAL  -  DAMES  2

14.30  :  RIKO – HUBERTUS  -  1ste  PLOEG

Enkel 1e ploeg speelt

Voor zondag 21 februari 2016 zijn de wedstrijden van reserven en veteranen afgelast.

Ook de training van de Pupillen G wordt afgelast.

Enkel de wedstrijd van de Eerste Ploeg zal gespeeld worden.

Afgelasting

De resterende thuiswedstrijden (mini-miniemen, scholieren) van zaterdag 20 februari zijn afgelast.

Junioren – forfait

De wedstrijd van de junioren van zaterdag 20 februari wordt niet gespeeld wegens forfait  van Seja

Afgelasting

De scholierenwedstrijd van vanavond 17 februari is afgelast.

Afgelasting

De dameswedstrijd van vanavond 16 februari is afgelast.

Wedstrijden WE 21 februari 2016

DINSDAG  16 februari 2016

20.00  :  DAMES  1  -  Nw.  STABROEK

WOENSDAG  17 februari 2016

19.30  :  SCHOLIEREN  2  -  IK  DIEN

DONDERDAG  18 februari 2016

Beker van Antwerpen  ( 1/4 finale)

20.30  :  VETERANEN  -  FAMILIA-ACADEMIA

VRIJDAG  19 februari 2016

19.00  :  DAMES  2  -  WAARLOOS

20.30  :  DAMES  1  -  DRIEHOEK

ZATERDAG  20 februari 2016

09.30  :  O.L.V.E.  -  PUPILLEN  1

09.30  :  PUPILLEN  5  en  6  -  O.S.S.M.I.

09.30  :  BACWALDE  -  MINIEMEN  1

10.00  :  V.D.P.  -  PUPILLEN  2

10.00  :  SINT  JOZEF  -  MINIEMEN  2

10.45  :  MINI’S  1  -  Nw.  STABROEK

12.00  :  MINI’S  2  -  MSC  ANTWERPEN

13.00  :  Nw.  BOECHOUT  -  PUPILLEN  3  en  4

13.15  :  MINI’S  3  -  HELDERHOEK

14.00  :  SEJA  -  JUNIOREN  :  0 – 5  Forfait

14.30  :  LAAR  -  CADETTEN

14.30  :  SCHOLIEREN  2  -  OSTAN

16.00  :  SCHOLIEREN  1  -  OSTAN

ZONDAG  21 februari 2016

10.15  :  BELGICA  -  VETERANEN

12.15  :  BELGICA  -  4de  PLOEG

12.30  :  2de  PLOEG  -  IK  DIEN

14.30  :  NOORSE  -  3de  PLOEG

15.00  :  1ste  PLOEG  -  LAAR