Monthly Archives: maart 2016

Wedstrijden WE 3 april 2016

VRIJDAG  1 april 2016

VRIJ     :  DAMES  1

20.00  :  DAMES  2  -  VLUG  VOORUIT

ZATERDAG  2 april 2016

VRIJ     :  PUPILLEN  1 34MINI’S  1  en  CADETTEN

09.00  :  NOORSE  -  PUPILLEN  2

10.30  :  PUPILLEN  5  en  6  -  VOS  REINAERT

12.00  :  MINI’S  2  -  DEURNE  OB

12.00  :  P.  HOEVENEN  -  MINIEMEN  2

12.30  :  GROENENHOEK  -  MINIEMEN  1

13.15  :  MINI’S  3  -  O.L.V.E.

ZONDAG  3 april 2016

VRIJ  :  1ste  PLOEG  en  VETERANEN

11.15  :  CANTINCRODE  -  3de  PLOEG

14.30  :  2de  PLOEG  -  O.S.S.M.I.

14.30  :  IK  DIEN  -  4de  PLOEG

Forfait scholieren

De wedstrijd van vanmiddag 13.00 Hr tussen SCHOLIEREN 1 en Bacwalde gaat NIET door wegens forfait van de tegenpartij.

Afgelastingen

Uit respect voor de slachtoffers en nabestaanden van de aanslagen te Brussel zijn ALLE wedstrijden van vandaag 22 maart afgelast.

Wedstrijden WE 27 maart 2016

MAANDAG  21 maart 2016

20.00  :  IK  DIEN  -  DAMES  2

DINSDAG  22 maart 2016

18.30  :  MINI’S  1  -  Nw.  STABROEK

20.00  :  DAMES  1  -  Nw.  STABROEK

WOENSDAG  23 maart 2016

17.30  :  MINI’S  3  -  HELDERHOEK

18.30  :  MINI’S  2  -  MSC  ANTWERPEN

DONDERDAG  24 maart 2016

18.30  :  SCHOLIEREN  2  -  OSTAN

20.00  :  SCHOLIEREN  1  -  OSTAN

20.00  :  BACWALDE  -  BELOFTEN

 ZATERDAG  26 maart 2016

13.00  :  SCHOLIEREN  1  -  BACWALDE

14.30  :  SCHOLIEREN  2  -  O.L.V.A.C.

14.30  :  DRIEHOEK  -  JUNIOREN

Jeugdweekend volzet!

De 164 felbegeerde plaatsjes op ons jeugdweekend zijn ingenomen.

Wedstrijden WE 20 maart 2016

WOENSDAG  16 maart 2016

19.30  :  SCHOLIEREN  2  -  IK  DIEN

 DONDERDAG  17 maart 2016

20.15  :  1ste  PLOEG  -  LAAR

 VRIJDAG  18 maart 2016

20.30  :  OSTAN  -  DAMES  1

 ZATERDAG  19 maart 2016

VRIJ    :  SCHOLIEREN  1

09.30  :  GROENENHOEK  -  PUPILLEN  1

09.30  :  PUPILLEN  3  en  4  -  LAAR

09.30  :  PUPILLEN  5  en  6  -  IK  DIEN

09.30  :  GROENENHOEK  -  JUNIOREN

10.45  :  CADETTEN  1  -  BACWALDE

11.30  :  O.L.S.E.  -  PUPILLEN  2

12.15  :  MINIEMEN  1  -  DRIEHOEK

13.15  :  RAPID  -  MINI’S  3

13.30  :  MINIEMEN  2  -  DEURNE  OB

13.45  :  V.D.P.  -  MINI’S  1

15.00  :  O.L.S.E.  -  SCHOLIEREN  2

15.45  :  RAPID  -  MINI’S  2

 ZONDAG  20 maart 2016

VRIJ   :  1ste  PLOEG

10.30  :  4de  PLOEG  -  OSTAN

12.00  :  VALAARHOF  -  2de  PLOEG

13.00  :  VETERANEN  -  DEURNESE TURNERS

15.00  :  3de  PLOEG  -  OSTAN

Wedstrijden WE 13 maart 2016

DINSDAG  8 maart 2016

20.00  :  DAMES  1  -  V.D.P.

ZATERDAG  12 maart 2016

09.00  :  O.L.V.A.C.  -  PUPILLEN  3  en  4

09.30  :  PUPILLEN  1  -  V.D.P.

09.30  :  PUPILLEN  2  -  O.L.V.E.

09.30  :  GROENENHOEK  -  MINI’S  3

09.30  :  CANTINCRODE  -  SCHOLIEREN  1

10.30  :  O.S.S.M.I.  -  MINI’S  1

10.45  :  CADETTEN  -  O.L.S.E.

11.30  :  CANTINCRODE  -  SCHOLIEREN  2

12.15  :  MINIEMEN  1  -  NOORSE

12.30 :  GROENENHOEK  -  MINI’S  2

13.00 :  O.L.V.A.C.  -  PUPILLEN  5  en  6

13.30 :  MINIEMEN  2  -  SIMIKOS

15.00  :  BERKENRODE  -  DAMES  2

15.00  :  JUNIOREN -  GROENENHOEK

 ZONDAG  13 maart 2016

VRIJ   :  DAMES  1  en  VETERANEN

10.30 :  4de  PLOEG  -  RIKO – HUBERTUS

12.15  :  V.D.P.  -  2de  PLOEG

14.00  :  3de  PLOEG  -  IK  DIEN

14.30  :  GROENENHOEK  -  PUPILLEN  2010

15.30  :  GROENENHOEK  -  1ste  PLOEG

Bijkomende afgelastingen

Ook de wedstrijden van RESERVEN en VETERANEN van zondag 6 maart zijn afgelast.

Enkel de 1ste  PLOEG  speelt.

Afgelastingen

Alle JEUGD-en DAMESwedstrijden ​in het weekend ​van 4, 5 en 6 maart 2016 zijn afgelast.

Comedy night – trainingen

Niet te vergeten!
In het kader van het feestjaar van onze club heeft volgende donderdag 10 maart de COMEDY NIGHT plaats.
Kaarten zijn nog verkrijgbaar bij Jef Jennes,  GSM 0475 29 54 04
Daarom wordt er die dag NIET getraind en is ook de kantine gesloten.