Monthly Archives: april 2016

Wedstrijden WE 24 april 2016

DINSDAG  19 april 2016

20.00  :  DAMES  1  -  Nw.  STABROEK

20.00  :  BACWALDE  -  BELOFTEN

WOENSDAG  20 april 2016

18.00  :  V.D.P.  -  PUPILLEN  3  en  4

 ZATERDAG  23 april 2016

12.00  :  CADETTEN  -  BACWALDE

13.30  :  SCHOLIEREN  onderling

Beker van Antwerpen  ( halve finale) :

ZATERDAG  23 april 2016

10.45  :  MINI’S  -  V.D.P.

11.30  :  O.L.V.E.  -  MINIEMEN

ZONDAG  24 april 2016

10.30  :  MORETUSBURG  -  DAMES

12.15  :  R.  KIEL  -  VETERANEN

Wedstrijden WE 17 april 2016

DINSDAG  12 april 2016

19.30  :  SCHOLIEREN  1  -  O.L.V.E.

WOENSDAG  13 april 2016

18.00  :  PUPILLEN  3  en  4  -  O.L.V.E.

19.00  :  MINI’S  1  -  O.L.V.E.

20.15  :  DAMES  1  -  BERKENRODE

20.30 :  BELGICA  -  VETERANEN

 ZATERDAG  16 april 2016

VRIJ    :  PUPILLEN  1 ,  3 ,  4  en  SCHOLIEREN  1

09.00  :  CANTINCRODE  -  MINIEMEN  2

09.30  :  PUPILLEN  2-  BERKENRODE

09.30  :  PUPILLEN  5  en  6  -  SEJA

10.45  :  MINI’S  2  -  O.L.V.E.

12.00  :  MINI’S  1  -  GROENENHOEK

12.00  :  O.L.V.E.  -  MINIEMEN  1

13.15  :  MINI’S  3  -  Nw.  POLONIA

13.30  :  DEURNE  OB  -  CADETTEN

14.30  :  SCHOLIEREN  2  -  O.S.S.M.I.

16.30  :  O.S.S.M.I.  -  JUNIOREN

ZONDAG  17 april 2016

VRIJ  :  1ste  PLOEGVETERANEN  en  DAMES

12.15  :  BELGICA  -  4de  PLOEG

14.00  :  2de  PLOEG  -  IK  DIEN

14.30  :  NOORSE  -  3de  PLOEG

Wedstrijden WE 10 april 2016

ZATERDAG  9 april 2016

VRIJ    :  PUPILLEN  2  en  JUNIOREN

09.00  :  IK  DIEN  -  PUPILLEN  1

09.00  :  CANTINCRODE  -  MINI’S  1  :  5 – 0  Ff

09.00  :  CANTINCRODE  -  MINI’S  2

09.30  :  PUPILLEN  3  en  4  -  Nw.  BOECHOUT

10.00  :  O.S.S.M.I.  -  PUPILLEN  5  en  6

10.00  :  VLUG  VOORUIT  -  MINI’S  3

10.45  :  CADETTEN  1  -  VALAARHOF

12.15  :  MINIEMEN  1  -  VLUG  VOORUIT

12.15  :  O.S.S.M.I.  -  SCHOLIEREN  1

13.00  :  VLUG  VOORUIT  -  SCHOLIEREN  2

13.30  :  MINIEMEN  2  -  SEJA

18.00  :  CANTINCRODE  -  DAMES  2

 ZONDAG  10 april 2016

VRIJ   :  2de  PLOEG

10.30  :  4de  PLOEG  -  SINT  JOZEF

11.45  :  FAMILIA – ACADEMIA  -  DAMES  1

13.00  :  VETERANEN  -  RAPID

15.00  :  3de  PLOEG  -  Nw.  BOECHOUT

15.00  :  SEJA  -  1ste  PLOEG