Monthly Archives: september 2016

Wedstrijden WE 2 oktober 2016

WOENSDAG  28 september 2016

Beker  van  Antwerpen :

19.00  :  MINIEMEN  -  SINT  JOZEF

VRIJDAG  30 september 2016

20.30  :  P.  HOEVENEN  -  DAMES  2

ZATERDAG  1 oktober 2016

VRIJ  :  PUPILLEN  3PUPILLEN  4 ,  MINIEMEN  1  en  SCHOLIEREN
09.00  :  O.S.S.M.I.  -  MINI’S  4
10.00  :  PUPILLEN  1  -  VOS  REINAERT
10.00  :  PUPILLEN  2  -  VOS  REINAERT
10.00  :  BERKENRODE  -  MINI’S  2
10.30  :  CADETTEN  -  OSTAN
11.30  :  HELDERHOEK  -  MINI’S  3
12.00  :  O.L.V.E.  -  MINI’S  1
12.00  :  MINIEMEN  2  -  OSTAN
13.00  :  JUNIOREN  -  HELDERHOEK

ZONDAG  2 oktober 2016

VRIJ  :  VETERANEN
11.00  :  2de  PLOEG  -  O.S.S.M.I.
11.00  :  SINT  JOZEF  -  5de  PLOEG
11.30  :  NOORSE  -  DAMES  1
12.15  :  3de  PLOEG  -  NW.  STABROEK
12.15  :  BELGICA  -  4de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  NW.  STABROEK

Wedstrijden WE 25 september 2016 (update)

WOENSDAG  21 september 2016

20.00  :  JUNIOREN  -  O.S.S.M.I.

DONDERDAG  22 september 2016

20.15  :  O.L.V.A.C.  -  3de  PLOEG

VRIJDAG  23 september 2016

19.00  :  DAMES  2  -  VLUG  VOORUIT
20.30  :  DAMES  1  -  ADLER

ZATERDAG  24 september 2016

10.00  :  PUPILLEN  3  -  O.L.V.E.
10.00  :  PUPILLEN  4  -  O.L.V.E.
10.00  :  VLUG  VOORUIT  -  MINIEMEN  2
10.30  :  MSC  ANTWERPEN  -  CADETTEN
10.30  :  SCHOLIEREN  -  O.L.S.E.
11.15  :  MINI’S  1  -  O.S.S.M.I.
11.30  :  O.L.S.E.  -  PUPILLEN  1
11.30  :  O.L.S.E.  -  PUPILLEN  2
11.45  :  BACWALDE  -  MINIEMEN  1
12.45  :  MINI’S  2  -  NOORSE
14.30  :  MINI’S  3  -  BELGICA
14.30  :  MINI’S  4  -  DRIEHOEK
15.15  :  VALAARHOF  -  JUNIOREN

ZONDAG  25 september 2016

VRIJ   :  5de  PLOEG
10.00  :  O.S.S.M.I.  -  3de  PLOEG
12.15  :  VALAARHOF  -  2de  PLOEG
13.00  :  VETERANEN  -  BELGICA
15.00  :  4de  PLOEG  -  R.  KIEL
15.00  :  VLUG  VOORUIT  -  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 18 september 2016

VRIJDAG  16 september 2016

20.00  :  SEJA  -  DAMES  1

ZATERDAG  17 september 2016

VRIJ  :  JUNIOREN
09.30  :  DEURNE  OB  -  MINI’S  3
09.30  :  BACWALDE  -  SCHOLIEREN
09.45  :  O.L.S.E.  -  MINI’S  1
10.00  :  PUPILLEN  1  -  SIMIKOS
10.00  :  PUPILLEN  2  -  SIMIKOS
10.30  :  CADETTEN  -  O.L.S.E.
12.00  :  MINIEMEN  2  -  MSC  ANTWERPEN
14.00  :  MINIEMEN  1  -  NOORSE
14.30  :  GROENENDAAL  -  MINI’S  2

ZONDAG  18 september 2016

VRIJ  :  3de  PLOEG
11.00  :  2de  PLOEG  -  STABELINO
11.30  :  WAARLOOS  -  DAMES  2
11.30  :  DEN  ORGEL  -  5de  PLOEG
14.30  :  ECUADOR  -  VETERANEN
15.00  :  4de  PLOEG  -  O.L.V.A.C.
15.00  :  R.  KIEL  -  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 11 september 2016

VRIJDAG  9 september 2016

19.00  :  DAMES  2  -  SINT  JOZEF
20.30  :  DAMES  1  -  LAAR

ZATERDAG  10 september 2016

10.30  :  SCHOLIEREN  -  Nw.  BOECHOUT
11.15  :  MINI’S  1  -  DRIEHOEK
11.30  :  DRIEHOEK  -  PUPILLEN  1
11.30  :  DRIEHOEK  -  PUPILLEN  2
12.45  :  MINI’S  2  -  KONINGSHOF
14.30  :  MINI’S  3  -  Nw.  POLONIA
14.30  :  DRIEHOEK  -  MINIEMEN  1
14.30  :  DRIEHOEK  -  MINIEMEN  2
16.00  :  DRIEHOEK  -  CADETTEN
18.00  :  GROENENHOEK  -  JUNIOREN

ZONDAG  11 september 2016

11.00  :  5de  PLOEG  -  KALFORT DAGHET
12.15  :  3de  PLOEG  -  SIMIKOS
13.00  :  VETERANEN  -  RAPID
13.15  :  SIMIKOS  -  2de  PLOEG
14.30  :  CANTINCRODE  -  4de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  RAPID

Tijd voor actie! Sporting Vremde verhuist.

Morgen, zondag 4 september om 11u, zijn alle sterke armen welkom om de kleine (nou ja) goals te verhuizen naar Sneppenbos.
Transportplankjes met wieltjes zijn ook welkom.
Daarna nog een laatste keer ‘tooghangen’ in onze oude vertrouwde kantine!