Monthly Archives: oktober 2016

Wedstrijden 6 november 2016 (update)

ZATERDAG  5 november 2016

09.15  :  O.L.V.E..  -  PUPILLEN  3
09.15  :  O.L.V.E..  -  PUPILLEN  4
09.30  :  O.L.V.A.C.  -  PUPILLEN  2
10.00  :  RAPID  -  MINIEMEN  1
10.00  :  V.D.P.  -  MINIEMEN  2
10.15  :  O.L.V.A.C.  -  PUPILLEN  1
10.30  :  SCHOLIEREN  -  SINT  JOZEF
11.15  :  MINI’S  1  -  GROENENHOEK
12.45  :  MINI’S  2  -  CANTINCRODE
13.00  :  JUNIOREN  -  GROENENHOEK
13.30  :  MINI’S  4  -  O.L.V.E. :  5 – 0  Ff
14.00  :  GROENENHOEK  -  CADETTEN
14.30  :  MINI’S  3  -  CITY  PIRATES
14.30  :  NOORSE  -  DAMES  2

ZONDAG  6 november 2016

10.30  :  O.X.A.C.O.  -  3de  PLOEG
11.00  :  SIMIKOS  -  DAMES  1
11.00  :  5de  PLOEG  -  O.L.V.E.
12.30  :  BACWALDE  -  2de  PLOEG
13.00  :  VETERANEN  -  GROENENDAAL
15.00  :  4de  PLOEG  -  OSTAN
15.00  :  DRIEHOEK  -  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 30 oktober 2016

DINSDAG  25 oktober 2016

20.30  :  BELOFTEN  -  IK  DIEN

ZATERDAG  29 oktober 2016

14.00  :  MINI’S  2 / 3  -  SK  ACHTER  OLEN
15.30  :  V.D.P.  -  PUPILLEN  3
15.30  :  V.D.P.  -  PUPILLEN  4

Beker  van  Antwerpen :

ZATERDAG  29 oktober 2016

12.00  :  MINI’S  -  BELGICA
12.00  :  JUNIOREN  -  O.L.V.E.
14.00  :  MINIEMEN  -  DRIEHOEK
14.30  :  O.L.V.A.C.  -  SCHOLIEREN

ZONDAG  30 oktober 2016

12.00  :  FAMILIA – ACADEMIA  -  DAMES

Overlijden

Op 17 oktober 2016 overleed de moeder van Sofie Van Noten en oma van Tybo Rosseel (mini-miniem). Sofie is lid van ons feestcomité en echtgenote van trainer Johnny Rosseel. Wij wensen de familie sterkte bij het verwerken van dit verlies.

Wedstrijden WE 23 oktober 2016

ZATERDAG  22 oktober 2016

VRIJ   :  PUPILLEN  1  en  PUPILLEN  2
09.30  :  SINT  JOZEF  -  MINIEMEN  2
10.00  :  PUPILLEN  3  -  O.L.V.A.C
10.00  :  PUPILLEN  4  -  O.L.V.A.C.
10.00  :  SINT  JOZEF  -  CADETTEN
10.30  :  SCHOLIEREN  -  RAPID
11.15  :  MINI’S  1  -  Nw.  STABROEK
12.45  :  MINI’S  2  -  SIMIKOS
13.30  :  MINI’S  4  -  VALAARHOF
14.00  :  V.D.P.  -  MINIEMEN  1
14.30  :  MINI’S  3  -  VOS  REINAERT
14.30  :  HELDERHOEK  -  JUNIOREN

ZONDAG  23 oktober 2016

10.15  :  V.D.P.  -  DAMES  1
11.00  :  5de  PLOEG  -  R.  KIEL
11.30  :  KALFORT  DAGHET  -  3de  PLOEG
12.30  :  CANTINCRODE  -  DAMES  2
13.00  :  VETERANEN  -  CITY  PIRATES
13.45  :  O.X.A.C.O.  -  2de  PLOEG
14.30  :  KALFORT  DAGHET  -  1ste  PLOEG
15.00  :  4de  PLOEG  -  IK  DIEN

Wedstrijden WE 16 oktober 2016

VRIJDAG  14 oktober 2016

19.00  :  DAMES  2  -  BACWALDE

20.30  :  DAMES  1  -  OSTAN

ZATERDAG  15 oktober 2016

09.00  :  IK  DIEN  -  MINI’S  1
10.00  :  PUPILLEN  1  -  O.L.V.E.
10.00  :  PUPILLEN  2  -  O.L.V.E.
10.00  :  LAAR  -  MINI’S  2
10.30  :  CADETTEN  -  O.L.V.E.
11.15  :  IK  DIEN  -  PUPILLEN  3
11.15  :  IK  DIEN  -  PUPILLEN  4
12.00  :  V.D.P.  -  MINI’S  4
12.00  :  MINIEMEN  2  -  BERKENRODE
13.00  :  JUNIOREN  -  VLUG  VOORUIT
13.45  :  P.  HOEVENEN  -  MINI’S  3
14.00  :  MINIEMEN  1  -  O.L.V.E.
14.00  :  SEJA  -  SCHOLIEREN

ZONDAG  16 oktober 2016

10.30  :  RIKO – HUBERTUS  -  5de  PLOEG
11.00  :  2de  PLOEG  -  O.L.V.E.
12.15  :  3de  PLOEG  -  V.D.P.
15.00  :  KONINGSHOF  -  4de  PLOEG
15.00  :  P.  HOEVENEN  -  VETERANEN
15.00  :  1ste  PLOEG  -  RIKO – HUBERTUS

Wedstrijden WE 9 oktober 2016

DINSDAG  4 oktober 2016

20.30  :  BELOFTEN  -  SIMIKOS

ZATERDAG  8 oktober 2016

10.00  :  PUPILLEN  3  -  IK  DIEN
10.00  :  PUPILLEN  4  -  IK  DIEN
10.00  :  Nw.  BOECHOUT  -  CADETTEN
10.30  :  SCHOLIEREN  -  GROENENHOEK
11.15  :  MINI’S  1  -  V.D.P.
11.30  :  CANTINCRODE  -  MINIEMEN  2
12.30  :  GROENENHOEK  -  MINIEMEN  1
12.45  :  MINI’S  2  -  S.A.V.A.
13.00  :  CANTINCRODE  -  PUPILLEN  1
13.00  :  CANTINCRODE  -  PUPILLEN  2
13.30  :  MINI’S  4  -  HEMIKSEM
14.30  :  MINI’S  3  -  V.D.P.
15.30  :  VLUG  VOORUIT  -  JUNIOREN
20.00  :  DUFFEL  -  DAMES  1

ZONDAG  9 oktober 2016

11.00  :  5de  PLOEG  -  IK  DIEN
12.00  :  SEJA  -  3de  PLOEG
12.15  :  DRIEHOEK  -  2de  PLOEG
13.00  :  VETERANEN  -  DEN  BEERSCHOT
13.45  :  O.X.A.C.O.  -  DAMES  2
14.30  :  KONINGSHOF  -  1ste  PLOEG
15.00  :  4de  PLOEG  -  Nw.  STABROEK