Monthly Archives: januari 2017

Wedstrijden WE 5 februari 2017 (update)

WOENSDAG  1 februari 2017

20.00  :  DAMES  1  -  DUFFEL

DONDERDAG  2 februari 2017

 20.15  :  IK  DIEN  -  5de  PLOEG

VRIJDAG  3 februari 2017

VRIJ   :  DAMES  1
19.00  :  DAMES  2  -  O.X.A.C.O.

ZATERDAG  4 februari 2017

VRIJ   :  SCHOLIEREN
09.30  :  VOS  REINAERT  -  PUPILLEN  5
09.30  :  VOS  REINAERT  -  PUPILLEN  6
09.30  :  S.A.V.A.  -  MINI’S  2
10.00  :  PUPILLEN  1  -  CANTINCRODE
10.00  :  PUPILLEN  2  -  CANTINCRODE
10.00  :  V.D.P.  -  MINI’S  3
10.30  :  CADETTEN  -  Nw.  BOECHOUT
12.00  :  V.D.P.  -  MINI’S  1
12.00  :  MINIEMEN  2  -  CANTINCRODE
12.30  :  IK  DIEN  -  PUPILLEN  3 (Oefenwedstrijd)
12.30  :  IK  DIEN  -  PUPILLEN  4 (Oefenwedstrijd)
13.00  :  HEMIKSEM  -  MINI’S  4
13.00  :  JUNIOREN  -  O.L.S.E. :  5 – 0  Ff
14.00  :  MINIEMEN  1  -  GROENENHOEK

ZONDAG  5 februari 2017

VRIJ   :  5de  PLOEG
11.00  :  2de  PLOEG  -  DRIEHOEK
12.15  :  3de  PLOEG  -  SEJA
13.00  :  DEN  BEERSCHOT  -  VETERANEN
14.00  :  Nw.  STABROEK  -  4de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  KONINGSHOF

Wedstrijden WE 29 januari 2017

VRIJDAG  27 januari 2017

19.00  :  DAMES  2  -  P.  HOEVENEN
20.30  :  DAMES  1  -  NOORSE
20.30  :  Nw.  STABROEK  -  1ste  PLOEG

ZATERDAG  28 januari 2017

VRIJ   :  MINIEMEN  1
09.00  :  OSTAN  -  CADETTEN
10.00  :  VOS  REINAERT  -  PUPILLEN  1
10.00  :  VOS  REINAERT  -  PUPILLEN  2
10.00  :  PUPILLEN  3  -  CANTINCRODE
10.00  :  PUPILLEN  4  -  CANTINCRODE
10.00  :  PUPILLEN  5  -  BERKENRODE
10.00  :  PUPILLEN  6  -  BERKENRODE
10.15  :  OSTAN  -  MINIEMEN  2
10.30  :  SCHOLIEREN  -  O.X.A.C.O.
11.15  :  MINI’S  1  -  O.L.V.E.
12.45  :  MINI’S  2  -  BERKENRODE
13.30  :  MINI’S  4  -  O.S.S.M.I.
14.30  :  MINI’S  3  -  HELDERHOEK
16.00  :  SINT  JOZEF  -  JUNIOREN

ZONDAG  29 januari 2017

VRIJ   :  1ste  PLOEG  en  VETERANEN
11.00  :  5de  PLOEG  -  SINT  JOZEF
12.15  :  O.S.S.M.I.  -  2de  PLOEG
14.30  :  Nw.  STABROEK  -  3de  PLOEG
15.00  :  4de  PLOEG  -  BELGICA

Wedstrijden WE 22 januari 2017

ZATERDAG  21 januari 2017

VRIJ   :  JUNIOREN
09.00  :  DRIEHOEK  -  MINI’S  4
09.15  :  O.L.V.E.  -  PUPILLEN  3
09.15  :  O.L.V.E.  -  PUPILLEN  4
10.00  :  PUPILLEN  1  -  O.L.S.E.
10.00  :  PUPILLEN  2  -  O.L.S.E.
10.15  :  IK  DIEN  -  PUPILLEN  5
10.15  :  IK  DIEN  -  PUPILLEN  6
10.30  :  O.S.S.M.I.  -  MINI’S  1
10.30  :  CADETTEN  -  MSC  ANTWERPEN
12.00  :  MINIEMEN  2  -  VLUG  VOORUIT
13.15  :  BELGICA  -  MINI’S  3
14.00  :  MINIEMEN  1  -  BACWALDE
14.30  :  O.L.S.E.  -  SCHOLIEREN

ZONDAG  22 januari 2017

VRIJ   :  5de  PLOEG
09.00  :  NOORSE  -  MINI’S  2
10.00  :  R.  KIEL  -  4de  PLOEG
10.00  :  BELGICA  -  VETERANEN
10.30  :  ADLER  -  DAMES  1
11.00  :  2de  PLOEG  -  VALAARHOF
12.15  :  3de  PLOEG  -  O.S.S.M.I.
14.30  :  VLUG  VOORUIT  -  DAMES  2
15.00  :  1ste  PLOEG  -  VLUG  VOORUIT

Afgelasting en oefenwedstrijd

De competitiewedstrijd van het eerste elftal van morgen 15 januari is afgelast.

In plaats daarvan speelt de 1ste  PLOEG   om 15.00 Hr een oefenwedstrijd  tegen BERKENRODE

Afgelasting

KVV Antwerpen meldt een afgelasting van alle wedstrijden met UITZONDERING van de eerste elftallen heren op zondag 15/01/2017.
(eventuele afgelasting van de eerste elftallen volgt mogelijk morgen)

Wedstrijden WE 15 januari 2017 (update)

VRIJDAG  13 januari 2017

19.00  :  DAMES  2  -  WAARLOOS
20.30  :  DAMES  1  -  SEJA

ZATERDAG  14 januari 2017

09.00  :  RAPID  -  PUPILLEN  3
09.00  :  RAPID  -  PUPILLEN  4
09.15  :  SIMIKOS  -  PUPILLEN  1
09.15  :  SIMIKOS  -  PUPILLEN  2
09.30  :  O.L.V.A.C.  -  PUPILLEN  6
10.30  :  MSC  ANTWERPEN  -  MINIEMEN  2  :  0  -  5  Ff
10.30  :  SCHOLIEREN  -  BACWALDE
10.45  :  O.L.V.A.C.  -  PUPILLEN  5
11.15  :  MINI’S  1  -  O.L.S.E.
11.30  :  NOORSE  -  MINI’S  4
11.30  :  NOORSE  -  MINIEMEN  1
12.30  :  O.L.S.E.  -  CADETTEN
12.45  :  MINI’S  2  -  GROENENDAAL
13.00  :  JUNIOREN  -  NOORSE
14.30  :  MINI’S  3  -  DEURNE  OB

ZONDAG  15 januari 2017

VRIJ  :  4de  PLOEG
11.00  :  5de  PLOEG  -  DEN  ORGEL
12.15  :  3de  PLOEG  -  O.L.V.A.C.
13.00  :  VETERANEN  -  ECUADOR
13.30  :  STABELINO  -  2de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  R.  KIEL

Toch afgelast :-(

Jammer, maar helaas. De terreinen zijn spekglad, dus geen training vandaag :-(

Extra training na algemene afgelasting

We profiteren van de mogelijkheden die Sneppenbos ons biedt en activeren daarom plan B bij een algemene afgelasting.

Morgen zijn er volgende onderlinge wedstrijden gepland :

10u30 : Cadetten en Scholieren op terrein B

11u : Mini-Miniemen A en B op terrein A

12u : Mini-Miniemen C en D op terrein A

13u30 : Miniemen A en B op terrein A

Graag een half uur op voorhand verzamelen en eigen trainingsoutfit meenemen