Monthly Archives: maart 2017

Geboorte

Op 19 maart 2017 werd Marcel DE BACKER geboren te Lier.  Zijn fiere papa is Jef en de trotse mama is Marjorie DOBBELEIR, lid van ons feestbestuur.

Onze hartelijke gelukwensen.

Wedstrijden WE 2 april 2017

Beker van Antwerpen (halve finales)  :

DONDERDAG  30 maart 2017

20.15  :  O.L.S.E.  -  JUNIOREN

VRIJDAG  31 maart 2017

19.00  :  MINIEMEN  -  HELDERHOEK
20.30  :  DAMES  -  O.X.A.C.O.

Competitie  :

WOENSDAG  29 maart 2017

19.00  :  ALBERTA  SCHILDE  –  MINI’S  4

ZATERDAG  1 april 2017

10.45  :  KONINGSHOF  -  MINI’S  2
14.00  :  Nw.  BOECHOUT  -  JUNIOREN

Wedstrijden WE 26 maart 2017

DINSDAG  21 maart 2017

20.30  :  BELOFTEN  -  O.X.A.C.O.

WOENSDAG  22 maart 2017

20.15  :  DAMES  2  -  WAARLOOS

VRIJDAG  24 maart 2017

VRIJ   :  DAMES  2
20.30  :  DAMES  1  -  SEJA

ZATERDAG  25 maart 2017

VRIJ   :  MINIEMEN  2
09.00  :  RAPID  -  PUPILLEN  3
09.00  :  RAPID  -  PUPILLEN  4
09.15  :  SIMIKOS  -  PUPILLEN  1
09.15  :  SIMIKOS  -  PUPILLEN  2
09.30  :  O.L.V.A.C.  -  PUPILLEN  6
10.30  :  SCHOLIEREN  -  BACWALDE
10.45  :  O.L.V.A.C.  -  PUPILLEN  5
11.15  :  MINI’S  1  -  O.L.S.E.
11.30  :  NOORSE  -  MINI’S  4
11.30  :  NOORSE  -  MINIEMEN  1
12.30  :  O.L.S.E.  -  CADETTEN
12.45  :  MINI’S  2  -  GROENENDAAL
13.00  :  JUNIOREN  -  NOORSE
14.30  :  MINI’S  3  -  DEURNE  OB

ZONDAG  26 maart 2017

VRIJ  :  4de  PLOEG
11.00  :  5de  PLOEG  -  DEN  ORGEL
12.15  :  3de  PLOEG  -  O.L.V.A.C.
13.00  :  VETERANEN  -  ECUADOR
13.30  :  STABELINO  -  2de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  R.  KIEL

Forfait mini’s 3

De wedstrijd  Nw. Polonia – MINI’S  3  van morgen zaterdag 18 maart wordt NIET gespeeld wegens forfait door onze ploeg.

Wedstrijden WE 19 maart 2017 (update)

 

DINSDAG  14 maart 2017

20.30  :  BELOFTEN  -  LYRA

WOENSDAG  15 maart 2017

19.00  :  SEJA  -  MINIEMEN  2

ZATERDAG  18 maart 2017

10.00  :  PUPILLEN  1  -  DRIEHOEK
10.00  :  PUPILLEN  2  -  DRIEHOEK
10.00  :  Nw.  BOECHOUT  -  JUNIOREN
10.30  :  DRIEHOEK  -  MINI’S  1
10.30  :  Nw.  POLONIA  -  MINI’S  3  :  5 – 0  Ff
10.30  :  CADETTEN  -  DRIEHOEK
10.45  :  KONINGSHOF  -  MINI’S  2
12.00  :  MINIEMEN  2  -  DRIEHOEK
13.00  :  PUPILLEN  3  -  O.L.V.A.C.
13.00  :  PUPILLEN  4  -  O.L.V.A.C.
13.00  :  PUPILLEN  5  -  O.S.S.M.I.
13.00  :  PUPILLEN  6  -  O.S.S.M.I.
13.00  :  Nw.  BOECHOUT  -  SCHOLIEREN
14.00  :  MINIEMEN  1  -  DRIEHOEK
14.30  :  MINI’S  4  -  O.X.A.C.O.
16.00  :  SINT  JOZEF  -  DAMES  2

ZONDAG  19 maart 2017

VRIJ  :  DAMES  1
10.15  :  RAPID  -  VETERANEN
11.00  :  2de  PLOEG  -  SIMIKOS
11.00  :  KALFORT  DAGHET  -  5de  PLOEG
12.00  :  SIMIKOS  -  3de  PLOEG
15.00  :  4de  PLOEG  -  CANTINCRODE
15.00  :  RAPID  -  1ste  PLOEG

Forfait miniemen 1

Wegens een tekort aan spelers ( teveel gekwetsten en zieken) moeten onze  MINIEMEN 1  noodgedwongen forfait geven voor de wedstrijd van zaterdag 11 maart om 11.30 Hr tegen SIMIKOS.

Selectie Helena

Met fierheid melden we dat, voor het eerst in de geschiedenis van onze club, een speelster het geschopt heeft tot jeugdinternational bij de Red Flames.

Helena GURNY is opgeroepen voor een stage bij de U16 Red Flames.

Helena doorliep de jeugdreeksen (t.e.m. de cadetten) bij onze jongens en is sindsdien een vaste waarde bij onze DAMES 1  en  bij  K. Massenhoven  VC.

Een dikke proficiat Helena

Afgelasting

De wedstrijd  Alberta Schilde – MINI’S 4  van vanavond 8 maart is afgelast.

Wedstrijden WE 12 maart (update)

DINSDAG  7 maart 2017

19.00  :  MINIEMEN  1  -  IK  DIEN

WOENSDAG  8 maart 2017

19.00  :  ALBERTA  SCHILDE  -  MINI’S  4

DONDERDAG  9 maart 2017

19.00  :  CADETTEN  -  IK  DIEN

ZATERDAG  11 maart 2017

VRIJ   :  PUPILLEN  1PUPILLEN  2  en  MINIEMEN  2
10.00  :  PUPILLEN  3  -  RAPID
10.00  :  PUPILLEN  4  -  RAPID
10.00  :  PUPILLEN  5  -  O.L.V.A.C.
10.00  :  PUPILLEN  6  -  O.L.V.A.C.
10.30  :  SCHOLIEREN  -  Nw  POLONIA
11.15  :  MINI’S  1  -  O.L.V.A.C.
11.30  :  SIMIKOS  -  MINIEMEN  1  :  5 – 0  Ff
12.00  :  O.X.A.C.O.  -  CADETTEN
12.45  :  MINI’S  2  -  O.L.V.A.C.
13.30  :  MINI’S  4  -  SINT  JOZEF
14.30  :  MINI’S  3  -  O.L.V.A.C.
17.30  :  NOORSE  -  JUNIOREN

ZONDAG  12 maart 2017

VRIJ   :  DAMES  2
10.00  :  DRIEHOEK  -  DAMES  1
10.00  :  BELGICA  -  VETERANEN
11.00  :  5de  PLOEG  -  Nw.  BOECHOUT
12.15  :  IK  DIEN  -  2de  PLOEG
13.00  :  GROENENHOEK  -  3de  PLOEG
14.30  :  SINT  JOZEF  -  1ste  PLOEG
15.00  :  4de  PLOEG  -  O.L.V.E.

Forfait dames 1

De wedstrijd van de DAMES 1  van vanavond gaat NIET door wegens forfait door Familia – Academia.