Monthly Archives: oktober 2017

Wedstrijden WE 5 november 2017

VRIJDAG  3 november 2017

20.00  :  WAARLOOS  -  DAMES  2
20.30  :  OSTAN  -  DAMES  1

ZATERDAG  4 november 2017

VRIJ   :  PUPILLEN  3456MINI’S  3  en alle  MEISJES
10.00  :  PUPILLEN  1  -  NOORSE
10.00  :  PUPILLEN  2  -  NOORSE
11.00  :  VALAARHOF  -  MINI’S  2
11.30  :  MINIEMEN  1  -  DRIEHOEK
11.30  :  MINIEMEN  3  -  DRIEHOEK
13.30  :  MINIEMEN  2  -  VALAARHOF
14.30  :  IK  DIEN  -  JUNIOREN
15.00  :  SCHOLIEREN -  SIMIKOS
15.30  :  CADETTEN -  VALAARHOF

ZONDAG  5 november 2017

10.15  :  OSTAN  -  4de  PLOEG
10.45  :  O.L.S.E.  -  VETERANEN
11.30  :  2de  PLOEG  -  VALAARHOF
11.30  :  3de  PLOEG  -  DRIEHOEK
12.30  :  OSTAN  -  5de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  DRIEHOEK
MAANDAG  6 november 2017
19.00  :  O.L.V.A.C.  -  MINI’S  1

Wedstrijden WE 29 oktober 2017

Beker van Antwerpen :

ZATERDAG  28 oktober 2017

13.00  :  SCHOLIEREN  -  HELDERHOEK
15.00  :  JUNIOREN  -  DRIEHOEK

ZONDAG  29 oktober 2017

15.00  :  1ste  PLOEG  -  O.X.A.C.O.

Competitie :

DONDERDAG  26 oktober 2017

20.30  :  BELOFTEN  -  O.L.V.E.

ZATERDAG  28 oktober 2017

09.00  :  MSC  ANTWERPEN  -  MINIEMEN  1
10.00  :  PUPILLEN  3  -  P.  HOEVENEN
10.00  :  PUPILLEN  4  -  P.  HOEVENEN
10.00  :  PUPILLEN  5  -  DRIEHOEK
10.00  :  PUPILLEN  6  -  DRIEHOEK

ZONDAG  29 oktober 2017

13.00  :  3de  PLOEG  -  CANTINCRODE

Wedstrijden WE 22 oktober 2017

VRIJDAG  20 oktober 2017

20.00  :  IK  DIEN  -  DAMES  2
20.15  :  LAAR  -  DAMES  1

ZATERDAG  21 oktober 2017

VRIJ   :  PUPILLEN  3456  en  MEISJES  2
10.00  :  PUPILLEN  1  -  P.  HOEVENEN
10.00  :  PUPILLEN  2  -  P.  HOEVENEN
11.30  :  MINIEMEN  1  -  O.L.V.A.C.
11.30  :  MINIEMEN  3  -  STABELINO
12.00  :  S.A.V.A.  -  MINI’S  2
12.30  :  SEJA  -  MINI’S  1
13.00  :  MEISJES  3  -  ALBERTA  SCHILDE
13.30  :  Nw.  BOECHOUT  -  MINI’S  3
13.30  :  MINIEMEN  2  -  STABELINO
14.00  :  CANTINCRODE  -  JUNIOREN
15.00  :  SCHOLIEREN -  BACWALDE
15.30  :  CADETTEN -  BACWALDE

ZONDAG  22 oktober 2017

11.00  :  ELZESTRAAT  -  MEISJES  1
11.00  :  5de  PLOEG  -  SIMIKOS
12.30  :  BACWALDE  -  2de  PLOEG
13.00  :  VETERANEN  -  CITY  PIRATES
13.30  :  SIMIKOS  -  3de  PLOEG
14.30  :  SINT – JOZEF  -  1ste   PLOEG
15.00  :  4de  PLOEG  -  IK  DIEN

Wedstrijden WE 15 oktober 2017

VRIJDAG  13 oktober 2017

19.00  :  DAMES  2  -  SINT – JOZEF
20.30  :  DAMES  1  -  V.D.P.

ZATERDAG  14 oktober 2017

VRIJ    :  MINIEMEN  1
09.30  :  SINT – JOZEF  -  MINIEMEN  3
10.00  :  V.D.P.  -  PUPILLEN  1
10.00  :  PUPILLEN  3  -  NOORSE
10.00  :  PUPILLEN  4  -  NOORSE
10.00  :  PUPILLEN  5  -  NOORSE
10.00  :  PUPILLEN  6  -  NOORSE
10.00  :  Nw.  BOECHOUT  -  SCHOLIEREN
10.15  :  V.D.P.  -  PUPILLEN  2
11.30  :  MINI’S  3  -  BELGICA
11.30  :  CANTINCRODE  -  MINIEMEN  2
13.00 MEISJES  1  -  O.L.V.A.C.
13.00  :  MEISJES  2  -  VLUG  VOORUIT
13.30  :  MINI’S  2  -  BERKENRODE
14.30  :  NOORSE  -  CADETTEN
15.00  :  JUNIOREN  -  SINT – JOZEF
15.30  :  MINI’S  1  -  BACWALDE

ZONDAG  15 oktober 2017

10.00  :  WUUSTWEZEL  -  MEISJES  3
10.30  :  GROENENDAAL  -  VETERANEN
11.30  :  2de  PLOEG  -  O.L.V.E.
11.30  :  3de  PLOEG  -  O.L.V.E.
14.30  :  IK  DIEN  -  5de  PLOEG
15.00  :  Nw.  STABROEK  -  4de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  IK  DIEN