Monthly Archives: november 2017

Wedstrijden WE 3 december 2017 ( Update )

ZATERDAG  2 december 2017

VRIJ    :  PUPILLEN  5 ,  MINIEMEN  1  en  JUNIOREN
09.00  :  SIMIKOS  -  MEISJES  2
09.15  :  KONINGSHOF  -  PUPILLEN  6
10.00  :  PUPILLEN  1  -  V.D.P.
10.00  :  PUPILLEN  2  -  V.D.P.
11.15  :  BACWALDE  -  MINI’S  1
11.15  :  BELGICA  -  MINI’S  3
11.30  :  O.S.S.M.I.  -  PUPILLEN  3
11.30  :  O.S.S.M.I.  -  PUPILLEN  4
11.30  :  BERKENRODE  -  MINI’S  2
11.30  :  MINIEMEN  3  -  SINT – JOZEF
11.30  :  HEIKANT  -  MEISJES  1  ( Terrein   Sp.  VREMDE )
12.00  :  O.L.V.A.C.  -  MEISJES  3
13.30  :  MINIEMEN  2  -  CANTINCRODE
15.00  :  SCHOLIEREN  -  Nw.  BOECHOUT
15.00  :  SINT – JOZEF   -  DAMES  2
15.30  :  CADETTEN -  NOORSE

ZONDAG  3 december 2017

10.15  :  V.D.P.  -  DAMES  1
11.00  :  5de  PLOEG  -  IK  DIEN
11.15  :  O.L.V.E.  -  3de  PLOEG
12.30  :  O.L.V.E.  -  2de  PLOEG
13.00  :  VETERANEN  -  GROENENDAAL
14.30  :  IK  DIEN  -  1ste   PLOEG
15.00  :  4de  PLOEG  -  Nw.  STABROEK

Wedstrijden WE 26 november 2017

DONDERDAG  23 november 2017

20.30  :  BELOFTEN  -  V.D.P.

VRIJDAG  24 november 2017

19.00  :  DAMES  2  -  CANTINCRODE
20.30  :  DAMES  1  -  RIKO – HUBERTUS

ZATERDAG  25 november 2017

VRIJ   :  MINI’S  3MINIEMEN  3  en  SCHOLIEREN
10.00  :  PUPILLEN  3  -  Nw.  STABROEK
10.00  :  PUPILLEN  4  -  Nw.  STABROEK
10.00  :  PUPILLEN  5  -  Nw.  STABROEK
10.00  :  PUPILLEN  6  -  Nw.  STABROEK
10.30  :  SIMIKOS  -  CADETTEN
11.30  :  MEISJES  1  -  ELZESTRAAT
11.30  :  MEISJES  3  -  WUUSTWEZEL
11.45  :  O.L.V.E.  -  MINIEMEN  2
13.00  :  CANTINCRODE  -  PUPILLEN  1
13.00  :  CANTINCRODE  -  PUPILLEN  2
13.00  :  MEISJES  2  -  GROENENDAAL
13.30  :  MINI’S  2  -  NOORSE
14.00  :  V.D.P.  -  MINIEMEN  1
15.00  :  JUNIOREN  -  V.D.P.
15.30  :  MINI’S  1  -  SIMIKOS

ZONDAG  26 november 2017

11.00  :  5de  PLOEG  -  VALAARHOF
13.00  :  VETERANEN  -  GROENENHOEK
13.30  :  STABELINO  -  2de  PLOEG
13.30  :  Nw.  STABROEK  -  3de  PLOEG
14.30  :  Nw.  STABROEK  -  1ste   PLOEG
15.00  :  4de  PLOEG  -  V.D.P.

Wedstrijden WE 19 november 2017 (update)

DINSDAG  14 november 2017

19.30  :  CADETTEN -  O.L.S.E.

VRIJDAG  17 november 2017

19.00  :  DAMES  2  -  BEERZEL
20.30  :  DAMES  1  -  DRIEHOEK

ZATERDAG  18 november 2017

VRIJ   :  MEISJES  1MEISJES  2CADETTEN  en  JUNIOREN
09.00  :  P.  HOEVENEN  -  PUPILLEN  3
09.00  :  P.  HOEVENEN  -  PUPILLEN  4
09.00  :  DRIEHOEK  -  PUPILLEN  5
09.00  :  DRIEHOEK  -  PUPILLEN  6
10.00  :  PUPILLEN  1  -  Nw.  STABROEK
10.00  :  PUPILLEN  2  -  Nw.  STABROEK
11.00  :  O.L.V.E.  -  MINI’S  1
11.00  :  LAAR  -  MINI’S  3
11.30  :  MINIEMEN  1  -  DEURNE  O.B.
11.30  :  MINIEMEN  3  -  P.  HOEVENEN
13.15   :  MEISJES  3  -  ALBERTA  SCHILDE
13.30  :  MINIEMEN  2  -  LAAR
14.00  :  DEURNE  O.B.  -  MINI’S  2
15.00  :  SCHOLIEREN -  NOORSE

ZONDAG  19 november 2017

10.00  :  Nw.  STABROEK  -  VETERANEN
10.30  :  O.L.V.E.  -  5de  PLOEG
11.30  :  2de  PLOEG  -  O.S.S.M.I.
11.30  :  3de  PLOEG  -  GROENENHOEK
13.15  :  O.L.V.E.  -  4de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  GROENENHOEK

Wedstrijden WE 12 november 2017

MAANDAG  6 november 2017

19.00  :  O.L.V.A.C.  -  MINI’S  1

DINSDAG  7 november 2017

19.00  :  MINIEMEN  -  VALAARHOF

WOENSDAG  8 november 2017

20.15  :  O.L.V.A.C.  -  SCHOLIEREN

VRIJDAG  10 november 2017

VRIJ   :  DAMES  1
19.00  :  MEISJES  1  -  O.L.V.E.
19.00  :  MEISJES  2  -  O.L.V.E.
20.30  :  DAMES  2  -  SIMIKOS

ZATERDAG  11 november 2017

VRIJ   :  PUPILLEN  1PUPILLEN  2MINIEMEN  1  en  CADETTEN
08.45  :  IK  DIEN  -  MINIEMEN  3
10.00  :  PUPILLEN  3  -  BERKENRODE
10.00  :  PUPILLEN  4  -  BERKENRODE
10.00  :  PUPILLEN  5  -  P.  HOEVENEN
10.00  :  PUPILLEN  6  -  P.  HOEVENEN
13.00  :  MEISJES  3  -  O.L.V.A.C.
11.30  :  MINI’S  3  -  IK  DIEN
13.30  :  MINI’S  2  -  IK  DIEN
14.30  :  IK  DIEN  -  SCHOLIEREN
15.00  :  Nw.  STABROEK  -  MINIEMEN  2
15.00  :  JUNIOREN  -  O.X.A.C.O.
15.30  :  MINI’S  1  -  BERKENRODE

ZONDAG  12 november 2017

11.00  :  MARIANNE  -  VETERANEN  :  0 – 5  Ff
11.30  :  2de  PLOEG  -  IK  DIEN
11.30  :  3de  PLOEG  -  V.O.S.  REINAERT
12.30  :  KONINGSHOF  -  5de  PLOEG
14.00  :  O.L.V.A.C.  -  4de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  V.O.S.  REINAERT