Monthly Archives: januari 2018

Wedstrijden WE 4 februari 2018

DONDERDAG  1 februari 2018

20.30  :  2de  PLOEG  -  V.D.P.

 

VRIJDAG  2 februari 2018

VRIJ   :   Alle  DAMES
18.30  :  GROENENHOEK  -  MEISJES  2
19.30  :  CITY  PIRATES  -  MEISJES 1

 

ZATERDAG  3 februari 2018

VRIJ   :   MINI’S  2MINI’S  3  en  JUNIOREN
09.15  :  O.L.V.E.  -  PUPILLEN  1
09.15  :  O.L.V.E.  -  PUPILLEN  2
09.30  :  CANTINCRODE  -  MINIEMEN  3
09.45  :  VLUG  VOORUIT  -  MINIEMEN  2
10.00  :  PUPILLEN  3  -  BERKENRODE
10.00  :  PUPILLEN  4  -  BERKENRODE
10.00  :  PUPILLEN  5  -  V.O.S.  REINAERT
10.00  :  PUPILLEN  6  -  V.O.S.  REINAERT
11.30  :  O.L.V.E.  -  CADETTEN
13.00  :  MINI’S  1  -  CANTINCRODE
13.30  :  O.L.V.E.  -  MINIEMEN  1
13.45  :  V.D.P.  -  SCHOLIEREN

 

ZONDAG  4 februari 2018

VRIJ   :   2de  PLOEG
10.30  :  JUG  -  VETERANEN
11.30  :  3de  PLOEG  -  KONINGSHOF
11.45  :  DEN  ORGEL  -  5de  PLOEG
14.00  :  MEISJES  3  -  GROENENHOEK
14.00  :  Nw.  BOECHOUT  -  4de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  KONINGSHOF

Geboorte

Trotse ouders Anke en Jerome SCHELKENS melden de geboorte op 19 januari 2018 van hun dochtertje GIULIA.
Onze hartelijkste gelukwensen.

Wedstrijden WE 28 januari 2018 (update)

DONDERDAG  25 januari 2018

20.30  :  DAMES  2  -  Nw.  STABROEK  :  1 – 0

 

ZATERDAG  27 januari 2018

VRIJ   :  MINIEMEN  1
09.15  :  O.L.V.E.  -  PUPILLEN  3
09.15  :  O.L.V.E.  -  PUPILLEN  4
09.30  :  GROENENHOEK  -  PUPILLEN  5
09.30  :  GROENENHOEK  -  PUPILLEN  6
10.00  :  PUPILLEN  1  -  SIMIKOS
10.00  :  PUPILLEN  2  -  SIMIKOS
10.00  :  V.D.P.  -  MINI’S  3
10.30  :  CITY  PIRATES  -  MINI’S  2
10.30  :  MEISJES  1  -  O.L.V.E.
11.30  :  MINIEMEN  3  -  NOORSE
12.00  :  V.D.P.  -  MINI’S  1
13.00  :  MEISJES  2  -  GROENENDAAL
13.00  :  MEISJES  3  -  ALBERTA  SCHILDE  :  Uitgesteld
13.30  :  MINIEMEN  2  -  GROENENDAAL
15.00  :  SCHOLIEREN  -  O.L.V.A.C.
15.30  :  CADETTEN  -  BERKENRODE
16.45  :  IK  DIEN  -  JUNIOREN

 

ZONDAG  28 januari 2018

10.30  :  MEISJES  2  (Res)  -  LAAR
11.00  :  5de  PLOEG  -  KALFORT  DAGHET
11.15  :  O.L.V.A.C.  -  2de  PLOEG
11.30  :  NOORSE  -  DAMES  1
11.30  :  KALFORT  DAGHET  -  3de  PLOEG
13.00  :  VETERANEN  -  BELGICA
13.30  :  NOORSE  -  DAMES  2
14.30  :  KALFORT  DAGHET  -  1ste   PLOEG
15.00  :  4de  PLOEG  -  BELGICA

Afgelastingen

Alle wedstrijden voor  RESERVEN  en  VETERANEN  van zondag  21 januari 2018 zijn afgelast.

Forfait DAMES 2

De wedstrijd  DAMES  2  -  VLUG  VOORUIT  van vanavond wordt NIET gespeeld wegens forfait van de tegenpartij.

Wedstrijden WE 21 januari 2018 (update 3)

WOENSDAG  17 januari 2018

20.00  :  SINT – JOZEF  -  DAMES  2  :  Afg.

 

DONDERDAG  18 januari 2018

20.30  :  2de  PLOEG  -  O.X.A.C.O.  :  3  -  3

 

VRIJDAG  19 januari 2018

19.00  :  DAMES  2  -  VLUG  VOORUIT  :  5  -  0  Ff
20.30  :  DAMES  1  -  DUFFEL

 

ZATERDAG  20 januari 2018

VRIJ   :  SCHOLIEREN
10.00  :  PUPILLEN  3  -  V.O.S. REINAERT
10.00  :  PUPILLEN  4  -  V.O.S. REINAERT
10.00  :  PUPILLEN  5  -  O.L.V.A.C.
10.00  :  PUPILLEN  6  -  O.L.V.A.C.
10.30  :  MSC  ANTWERPEN  -  MINIEMEN  3
10.30  :  SIMIKOS  -  MEISJES  1
11.30  :  DRIEHOEK  -  PUPILLEN  1
11.30  :  DRIEHOEK  -  PUPILLEN  2
11.30  :  MINI’S  3  -  BERKENRODE
11.30  :  MEISJES  2 (Res) -  VLUG  VOORUIT
12.45  :  RAPID  -  MINIEMEN  1
13.00  :  MEISJES  2  -  V.D.P.
13.30  :  MINI’S  2  -  P.  HOEVENEN
13.45  :  O.S.S.M.I.  -  CADETTEN
14.00  :  LAAR  -  MEISJES  3
15.00  :  JUNIOREN  -  NOORSE
15.30  :  MINI’S  1  -  DRIEHOEK
15.30  :  RAPID  -  MINIEMEN  2

 

ZONDAG  21 januari 2018

VRIJ   :  3de  PLOEG
11.30  :  2de  PLOEG  -  CANTINCRODE  :  Afg.
13.00  :  DEN  BEERSCHOT  -  VETERANEN  :  5  -  0  Ff
14.00  :  CANTINCRODE  -  5de  PLOEG  :  Afg.
14.30  :  CANTINCRODE  -  4de  PLOEG  :  Afg.
15.00  :  1ste  PLOEG  -  HELDERHOEK

Wedstrijden WE 14 januari 2018

ZATERDAG  13 januari 2018

VRIJ   :  PUPILLEN  5PUPILLEN  6  en  MEISJES  3
09.30  :  O.L.V.A.C.  -  MINIEMEN  3
10.00  :  PUPILLEN  1  -  IK  DIEN
10.00  :  PUPILLEN  2  -  IK  DIEN
10.30  :  O.S.S.M.I.  -  MINIEMEN  1
10.30  :  MEISJES  1  -  CITY  PIRATES
11.30  :  MINI’S  3  -  O.L.V.A.C.
12.00  :  O.L.V.A.C.  -  MINIEMEN  2
12.15  :  O.S.S.M.I.  -  SCHOLIEREN
13.00 PUPILLEN  3  -  HELDERHOEK
13.00  :  PUPILLEN  4  -  HELDERHOEK
13.00  :  MEISJES  2  -  GROENENHOEK
13.00  :  SEJA  -  CADETTEN
13.30  :  MINI’S  2  -  O.S.S.M.I.
15.00  :  JUNIOREN  -  OSTAN
15.30  :  MINI’S  1  -  O.S.S.M.I.

 

ZONDAG  14 januari 2018

VRIJ   :  2de  PLOEG
10.30  :  O.X.A.C.O.  -  3de  PLOEG
11.00  :  5de  PLOEG  -  RIKO – HUBERTUS
11.00  :  SIMIKOS  -  DAMES  1
13.00  :  VETERANEN  -  ALBERTA  SCHILDE
14.30  :  GROENENDAAL  -  DAMES  2
14.30  :  RIKO – HUBERTUS  -  1ste   PLOEG
15.00  :  4de  PLOEG  -  HELDERHOEK

Wedstrijden WE 7 januari 2018

DONDERDAG  4 januari 2018

20.30  :  1ste  PLOEG  -  SEJA

 

VRIJDAG  5 januari 2018

VRIJ   :  DAMES  1
19.00  :  O.L.V.E.  -  MEISJES  1
19.00  :  DAMES  2  -  BERKENRODE

 

ZATERDAG  6 januari 2018

VRIJ   :  MINI’S  2
10.00  :  PUPILLEN  5  -  HELDERHOEK
10.00  :  PUPILLEN  6  -  HELDERHOEK
10.15  :  RAPID  -  PUPILLEN  1
10.15  :  RAPID  -  PUPILLEN  2
10.15  :  DRIEHOEK  -  PUPILLEN  3
10.15  :  DRIEHOEK  -  PUPILLEN  4
11.30  :  MINIEMEN  1  -  NOORSE
11.30  :  MINIEMEN  3  -  BELGICA
13.30  :  MINIEMEN  2  -  BACWALDE
13.45  :  P.  HOEVENEN  -  JUNIOREN
14.15  :  O.L.V.E.  -  MINI’S  3
14.30  :  GROENENDAAL  -  MEISJES  2
19.00  :  O.L.V.A.C.  -  MEISJES  3
15.00  :  SCHOLIEREN  -  Nw.  STABROEK
15.30  :  CADETTEN  -  DEURNE  O.B.

 

ZONDAG  7 januari 2018

VRIJ   :  1ste  PLOEG
09.00  :  NOORSE  -  MINI’S  1
10.00  :  BACWALDE  -  4de  PLOEG
10.15  :  RAPID  -  VETERANEN
11.00  :  SINT – JOZEF  -  5de  PLOEG
11.30  :  2de  PLOEG  -  SIMIKOS
11.30  :  3de  PLOEG  -  SEJA