Monthly Archives: februari 2018

Wedstrijden WE 4 maart 2018

WOENSDAG  28 februari 2018

19.00  :  O.L.V.E.  -  MINIEMEN  1
20.00  :  SINT – JOZEF  -  DAMES  2

 

DONDERDAG  1 maart 2018

19.00  :  RAPID  -  MINIEMEN  2
20.30  :  BELOFTEN  -  O.X.A.C.O.

 

VRIJDAG  2 maart 2018

19.00  :  DAMES  2  -  WAARLOOS
20.30  :  DAMES  1  -  OSTAN

 

ZATERDAG  3 maart 2018

VRIJ    :  MINI’S  3
09.00  :  NOORSE  -  PUPILLEN  1
09.00  :  NOORSE  -  PUPILLEN  1
09.15  :  HELDERHOEK  -  PUPILLEN  5
09.15  :  HELDERHOEK  -  PUPILLEN  6
10.00  :  PUPILLEN  3  -  DRIEHOEK
10.00  :  PUPILLEN  4  -  DRIEHOEK
10.00  :  VALAARHOF  -  MINIEMEN  2
10.30  :  MEISJES  1  -  CITY  PIRATES
11.30  :  MINI’S  1  -  O.L.V.A.C.
12.00  :  VALAARHOF  -  CADETTEN
12.15  :  DRIEHOEK  -  MINIEMEN  1
12.15  :  SIMIKOS  -  SCHOLIEREN
13.00  :  MEISJES  2  -  GROENENHOEK
13.00  :  MEISJES  3  -  O.L.V.A.C.
13.30  :  MINI’S  2  -  VALAARHOF
14.00  :  DRIEHOEK  -  MINIEMEN  3
15.00  :  JUNIOREN  -  P.  HOEVENEN

 

ZONDAG  4 maart 2018

11.00  :  5de  PLOEG  -  OSTAN
11.30  :  VALAARHOF  -  2de  PLOEG
12.15  :  DRIEHOEK  -  3de  PLOEG
13.00  :  VETERANEN  -  O.L.S.E.
15.00  :  4de  PLOEG  -  OSTAN
15.00  :  DRIEHOEK  -  1ste   PLOEG

Wedstrijden WE 25 februari 2018

DONDERDAG  22 februari 2018

20.30  :  2de  PLOEG  -  BACWALDE

 

VRIJDAG  23 februari 2018

18.15  :  RAPID  -  CADETTEN
19.00  :  GROENENHOEK  -  MEISJES  3

 

ZATERDAG  24 februari 2018

VRIJ   :  PUPILLEN  1PUPILLEN  2CADETTEN  en  JUNIOREN
10.00  :  V.O.S.  RENAERT  -  PUPILLEN  5
10.00  :  V.O.S.  RENAERT  -  PUPILLEN  6
10.00  :  BERKENRODE  -  MINI’S  1
10.45  :  IK  DIEN  -  MINI’S  2
11.30  :  MINIEMEN  1  -  MSC  ANTWERPEN
11.30  :  MINIEMEN  3  -  IK  DIEN
12.45  :  IK  DIEN  -  MINI’S  3
13.30  :  BERKENRODE  -  PUPILLEN  3
13.30  :  BERKENRODE  -  PUPILLEN  4
13.30  :  MINIEMEN  2  -  Nw.  STABROEK
15.00  :  SCHOLIEREN  -  IK  DIEN
15.15  :  MEISJES  1  -  SIMIKOS
16.00  :  V.D.P.  -  MEISJES  2

 

ZONDAG  25 februari 2018

VRIJ   :  DAMES  1
10.30  :  SIMIKOS  -  DAMES  2
10.30  :  V.O.S.  REINAERT  -  3de  PLOEG
11.00  :  5de  PLOEG  -  KONINGSHOF
12.30  :  IK  DIEN  -  2de  PLOEG
13.00  :  VETERANEN  -  MARIANNE
14.30  :  V.O.S.  REINAERT  -  1ste   PLOEG
15.00  :  4de  PLOEG  -  O.L.V.A.C.

Wedstrijden WE 18 februari 2018

DONDERDAG  15 februari 2018

20.30  :  4de  PLOEG  -  O.L.V.E.

 

VRIJDAG  16 februari 2018

19.00  :  DAMES  2  -  IK  DIEN
20.30  :  DAMES  1  -  LAAR

 

ZATERDAG  17 februari 2018

VRIJ   :   MEISJES  1  en  MINIEMEN  1
09.30  :  BACWALDE  -  CADETTEN
10.00  :  PUPILLEN  3  -  O.L.V.E.
10.00  :  PUPILLEN  4  -  O.L.V.E.
10.00  :  PUPILLEN  5  -  GROENENHOEK
10.00  :  PUPILLEN  6  -  GROENENHOEK
10.15  :  P.  HOEVENEN  -  PUPILLEN  1
10.15  :  P.  HOEVENEN  -  PUPILLEN  2
11.30  :  MINI’S  3  -  Nw.  BOECHOUT
11.30  :  ALBERTA  SCHILDE  -  MEISJES  3
12.00  :  STABELINO  -  MINIEMEN  2
13.30  :  MINI’S  2  -  S.A.V.A.
14.00  :  STABELINO  -  MINIEMEN  3
14.00  :  LAAR  -  MEISJES  2
14.00  :  BACWALDE  -  SCHOLIEREN
15.00  :  JUNIOREN  -  IK  DIEN
15.30  :  MINI’S  1  -  SEJA

 

ZONDAG  18 februari 2018

VRIJ   :   2de  PLOEG
11.30  :  3de  PLOEG  -  SIMIKOS
11.30  :  CITY  PIRATES  -  VETERANEN
12.00  :  IK  DIEN  -  4de  PLOEG
12.00  :  SIMIKOS  -  5de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  SINT – JOZEF

Forfait veteranen

De wedstrijd  VETERANEN  -  Nw.  STABROEK  van zondag 11 februari 2018 wordt NIET gespeeld wegens forfait van de tegenpartij.

Wedstrijden WE 11 februari 2018 (update)

DINSDAG  6 februari 2018

18.45  :  O.L.V.A.C.  -  MINIEMEN  1 (terrein Vremde)  :  1  -  2
20.30  :  DAMES  1  -  VALAARHOF  :  7  -  0

 

WOENSDAG  7 februari 2018

19.00  :  LAAR  -  MINIEMEN  2  :  2  -  1

 

ZATERDAG  10 februari 2018

VRIJ   :   MINIEMEN  2
09.30  :  V.O.S.  REINAERT  -  PUPILLEN  3  :  Afgelast
09.30  :  V.O.S.  REINAERT  -  PUPILLEN  4  :  Afgelast
09.30  :  O.L.V.A.C.  -  PUPILLEN  5
09.30  :  O.L.V.A.C.  -  PUPILLEN  6
10.30  :  MEISJES  1  -  SIMIKOS
11.30  :  MINI’S  3  -  LAAR
12.15  :  DEURNE  O.B.  -  MINIEMEN  1
12.30  :  Nw.  STABROEK  -  PUPILLEN  1
12.30  :  Nw.  STABROEK  -  PUPILLEN  2
12.30  :  O.L.S.E.  -  CADETTEN
13.00  :  MEISJES  2 (Res) -  VLUG  VOORUIT
13.00  :  MEISJES  3  -  LAAR
13.30  :  MINI’S  2  -  DEURNE  O.B.
14.30  :  NOORSE  -  SCHOLIEREN
15.30  :  MINI’S  1  -  O.L.V.E.
16.00  :  V.D.P.  -  MEISJES  2
18.00  :  NOORSE   -  JUNIOREN
19.30  :  BEERZEL   -  DAMES  2

 

ZONDAG  11 februari 2018

VRIJ   :   4de  PLOEG 
09.00  :  P.  HOEVENEN  -  MINIEMEN  3
10.00  :  DRIEHOEK  -  DAMES  1
11.00  :  5de  PLOEG  -  O.L.V.E.
12.15  :  O.S.S.M.I.  -  2de  PLOEG
13.00  :  GROENENHOEK  -  3de  PLOEG
13.00  :  VETERANEN  -  Nw.  STABROEK :  5 – 0  Ff
15.30  :  GROENENHOEK  -  1ste   PLOEG

Algemene afgelasting

Algemene afgelasting van ALLE wedstrijden voor het weekend 2, 3 & 4 februari 2018