Monthly Archives: maart 2018

Geboorte

Trotse ouders Ellen NEEFS en Thomas DECKERS, trainer van onze senioren en cadetten, zijn in de wolken met de geboorte op 25 maart 2018 van hun eerstgeboren dochtertje FLORENCE.

Fiere opa is Paul DECKERS, sportief verantwoordelijke van onze club.

Onze hartelijkste gelukwensen.

Wedstrijden WE 1 april 2018

DONDERDAG  29 maart 2018

20.30  :  BELOFTEN  -  IK  DIEN

 

ZONDAG  1 april 2018

Vrolijk   Pasen

 

PAASMAANDAG  2 april 2018

JEUGDTORNOOI  VOETBAL  VLAANDEREN

PUPILLEN  2011  -  U7
Vanaf  09.45  Hr
Terrein  :  RAPID  3 B
PUPILLEN  2010  -  U8
Vanaf  09.30  Hr
Terrein  :  S.A.V.A.  4  A
MINIEMEN  -  U12 / U13
Vanaf  09.45  Hr
Terrein  :  O.L.V.E.  10 A
MEISJES  -  U13
Vanaf  11.30  Hr
Terrein  :  VLUG  VOORUIT  17  A
CADETTEN  -  U15
Vanaf  09.00  Hr
Terrein  :  GROENENDAAL  14  A
MEISJES  -  U16
Vanaf  11.00  Hr
Terrein  :  VLUG  VOORUIT  17  B
 

Forfait DAMES 2

De wedstrijd DAMES  2  -  BERKENRODE  van vrijdagavond gaat NIET door wegens forfait van de tegenparij.

Wedstrijden WE 25 maart 2018

VRIJDAG  23 maart 2018

VRIJ   :   DAMES  1
19.00  :  O.L.V.E.  -  MEISJES  1
20.30  :  DAMES  2  -  BERKENRODE  :  5 – 0  Ff

 

ZATERDAG  24 maart 2018

VRIJ   :   MINI’S  2
10.00  :  PUPILLEN  5  -  HELDERHOEK
10.00  :  PUPILLEN  6  -  HELDERHOEK
10.15  :  RAPID  -  PUPILLEN  1
10.15  :  RAPID  -  PUPILLEN  2
10.15  :  DRIEHOEK  -  PUPILLEN  3
10.15  :  DRIEHOEK  -  PUPILLEN  4
11.30  :  MINIEMEN  1  -  NOORSE
11.30  :  MINIEMEN  3  -  BELGICA
12.00  :  O.L.V.A.C.  -  MEISJES  3
13.30  :  MINIEMEN  2  -  BACWALDE
13.45  :  P.  HOEVENEN  -  JUNIOREN
14.15  :  O.L.V.E.  -  MINI’S  3
14.30  :  GROENENDAAL  -  MEISJES  2
15.00  :  SCHOLIEREN  -  Nw.  STABROEK
15.30  :  CADETTEN  -  DEURNE  O.B.

 

ZONDAG  25 maart 2018

VRIJ   :   1ste  PLOEG
09.00  :  NOORSE  -  MINI’S  1
10.00  :  BACWALDE  -  4de  PLOEG
10.15  :  RAPID  -  VETERANEN
11.00  :  SINT – JOZEF  -  5de  PLOEG
14.30  :  2de  PLOEG  -  SIMIKOS
14.30  :  3de  PLOEG  -  SEJA

Wedstrijden WE 18 maart 2018

Beker van Antwerpen (Halve finale):

ZATERDAG  17 maart 2018

13.30  :  O.L.V.E.  -  MINIEMEN

 

Competitie:

VRIJDAG  16 maart 2018

VRIJ   :   Alle  DAMES
18.30  :  GROENENHOEK  -  MEISJES   2
19.30  :  CITY  PIRATES  -  MEISJES  1

 

ZATERDAG  17 maart 2018

VRIJ   :   JUNIOREN
09.15  :  O.L.V.E.  -  PUPILLEN  1
09.15  :  O.L.V.E.  -  PUPILLEN  2
09.30  :  CANTINCRODE  -  MINIEMEN  3
09.45  :  VLUG  VOORUIT  -  MINIEMEN  2
10.00  :  PUPILLEN  3  -  BERKENRODE
10.00  :  PUPILLEN  4  -  BERKENRODE
10.00  :  PUPILLEN  5  -  V.O.S.  REINAERT
10.00  :  PUPILLEN  6  -  V.O.S.  REINAERT
11.30  :  MINI’S  1  -  CANTINCRODE
11.30  :  MINI’S  2  en  onderling
11.30  :  O.L.V.E.  -  CADETTEN
13.00  :  MEISJES  3  -  GROENENHOEK
13.45  :  V.D.P.  -  SCHOLIEREN

 

ZONDAG  18 maart 2018

VRIJ   :   2de  PLOEG
10.30  :  JUG  -  VETERANEN
11.30  :  3de  PLOEG  -  KONINGSHOF
11.45  :  DEN  ORGEL  -  5de  PLOEG
14.00  :  Nw.  BOECHOUT  -  4de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  KONINGSHOF

Wedstrijden WE 11 maart 2018 (Update)

DONDERDAG  8 maart 2018

20.30 :  1ste  PLOEG  - LYRA  Beloften

 

VRIJDAG  9 maart 2018

19.00  :  O.L.V.E.  -  MEISJES  1
20.30  :  RIKO – HUBERTUS  -  DAMES  1 (Terrein Sneppenbos)

 

ZATERDAG  10 maart 2018

VRIJ    :  MINI’S  3 MEISJES  3  en  MINIEMEN  3
09.00  :  NOORSE  -  MINI’S  2
09.15  :  HELDERHOEK  -  PUPILLEN  3
09.15  :  HELDERHOEK  -  PUPILLEN  4
10.00  :  PUPILLEN  1  -  CANTINCRODE
10.00  :  PUPILLEN  2  -  CANTINCRODE
11.15   :  PUPILLEN  5  en  onderling
11.30  :  MINIEMEN  1  -  V.D.P.
13.30  :  MINIEMEN  2  -  O.L.V.E.
13.30  :  SCHOLIEREN  -  TERNESSE
13.45  :  SIMIKOS  -  MINI’S  1
14.30  :  GROENENDAAL  -  MEISJES  2
15.30  :  CADETTEN  -  SIMIKOS
16.45  :  OSTAN  -  JUNIOREN

 

ZONDAG  11 maart 2018

10.00 :  V.D.P.  -  4de  PLOEG
11.00  :  GROENENHOEK  -  VETERANEN
11.30  :  2de  PLOEG  -  STABELINO
11.30  :  3de  PLOEG  -  Nw.  STABROEK
12.00  :  VALAARHOF  -  5de  PLOEG
12.30  :  CANTINCRODE  -  DAMES  2
15.00  :  1ste  PLOEG  -  Nw.  STABROEK

Afgelasting Jeugd

Alle wedstrijden van morgen zaterdag 3 maart zijn afgelast

Afgelasting Dames

De wedstrijden van de DAMES van vanavond 2 maart zijn afgelast.