Monthly Archives: april 2018

Geboorte

Onze clubsecretaris Leo VAN CLEEMPUT meldt met blijheid de geboorte van zijn kleindochtertje MARTA op 26 april 2018.  De fiere ouders zijn Tim JOOSENS en Anke VAN CLEEMPUT, oud-speelster bij de dames.

Onze hartelijkste gelukwensen.

Finales beker van antwerpen

ZATERDAG  5 mei 2018

Terreinen  K. DEURNE  O.B.
Sportpark  Groot  Schijn
Ruggeveldlaan  486  -  2100  DEURNE
15.00 :  MINIEMEN  -  NIEUW  POLONIA
16.00  :  O.S.S.M.I.  -  JUNIOREN

 

Er wordt een autobus ingelegd.
Inschrijvingen bij onze voorzitter Gert  VAN NUFFELEN
Bijeenkomst om 13.30 Hr : Sneppenbos
Terugkeer :  18.30 Hr

Oefenwedstrijdjes

ZATERDAG  28 april 2018

11.30  :  BOECHOUTSE  V.V.  -  U6 (2012)
11.30  :  BOECHOUTSE  V.V.  -  U7 (2011)

Wedstrijden WE 22 april 2018

Competitie:

MAANDAG  16 april 2018

19.30  :  O.L.V.E.  -  CADETTEN

 

DINSDAG  17 april 2018

18.45  :  MINIEMEN  1  -  KFCO  BEERSCHOT – WILRIJK
20.30  :  BELOFTEN  -  BACWALDE

 

ZATERDAG  21 april 2018

13.45  :  V.D.P.  -  SCHOLIEREN

 

 Beker  van  Antwerpen  ( Halve  Finale )  :

 WOENSDAG  18 april 2018

20.00  :  SCHOLIEREN  -  O.L.V.A.C.

 

ZATERDAG  21 april 2018

13.30  :  O.L.V.E.  -  MINIEMEN
18.00  :  JUNIOREN  -  O.L.V.E.

Forfait meisjes 1

Ook onze MEISJES  1 dienen zaterdag noodgedwongen forfait te geven tegen City Pirates.

Geboorte

Opa Hugo VANBEVEREN, bestuurslid, meldt met fierheid de geboorte van zijn kleinzoontje NOUR.

De gelukkige ouders zijn Lien en Bart Vanbeveren, oud-speler van onze club.

Onze hartelijkste gelukwensen.

Forfait Miniemen 3

Wegens een tekort aan spelertjes  zijn onze MINIEMEN  3  genoodzaakt forfait te geven voor de wedstrijd van zaterdag tegen Driehoek.

Wedstrijden WE 15 april 2018 (Update 2)

VRIJDAG  13 april 2018

19.00  :  DAMES  2  -  WAARLOOS
20.30  :  DAMES  1  -  OSTAN

 

ZATERDAG  14 april 2018

VRIJ    :  MINI’S  3
09.00  :  NOORSE  -  PUPILLEN  1
09.00  :  NOORSE  -  PUPILLEN  2
09.15  :  HELDERHOEK  -  PUPILLEN  5
09.15  :  HELDERHOEK  -  PUPILLEN  6
10.00  :  PUPILLEN  3  -  DRIEHOEK
10.00  :  PUPILLEN  4  -  DRIEHOEK
10.00  :  VALAARHOF  -  MINIEMEN  2
10.30 MEISJES  1  -  CITY  PIRATES  :  0 – 5  Ff.
11.30  :  MINI’S  1  -  O.L.V.A.C.
12.00  :  VALAARHOF  -  CADETTEN
12.45  :  DRIEHOEK  -  MINIEMEN  1
12.15  :  SIMIKOS  -  SCHOLIEREN
13.00  :  MEISJES  2  -  GROENENHOEK
13.00  :  MEISJES  3  -  O.L.V.A.C.
13.30  :  MINI’S  2  -  VALAARHOF
14.00  :  DRIEHOEK  -  MINIEMEN  3  :  5 – 0  Ff.
14.00  :  JUNIOREN  -  P.  HOEVENEN

 

MAANDAG  16 april 2018

19.30  :  O.L.V.E.  -  CADETTEN

Wedstrijden WE 8 april 2018

WOENSDAG  4 april 2018

19.00  :  CANTINCRODE  -  MINIEMEN 3

 

DONDERDAG  5 april 2018

20.30  :  2de  PLOEG  -  CANTINCRODE

 

ZATERDAG  7 april 2018

10.00  :  U6 (2012)  -  BOECHOUTSE  V.V.
10.00  :  U7 (2011)  -  BOECHOUTSE  V.V.
11.45  :  MINI’S  2  -  VALAARHOF

 

SCHOLIEREN-  en  JUNIORENTORNOOI

SCHOLIEREN  -  U17

Vanaf  10.40  Hr
Terrein  :  HELDERHOEK  2

JUNIOREN  -  U21

Vanaf  11.00  Hr
Terrein  :  HELDERHOEK  8

 

ZONDAG  8 april 2018

12.30  :  CANTINCRODE  -  4de  PLOEG
14.00  :  CANTINCRODE  -  5de  PLOEG