Monthly Archives: augustus 2018

Wedstrijden WE 2 september 2018

Oefenwedstrijd :

DONDERDAG  30 september 2018

20.30  :  MIX  1ste / 2de  PLOEG  –  HOVE  2

 

Competitie :

VRIJDAG  31 augustus 2018

19.00  :  DAMES  2  –  F.C. IK  DIEN
19.30  :  GROENENHOEK  –  MEISJES  U13
20.30  :  DAMES  1  –  S.V.B. DRIEHOEK

 

ZATERDAG  1 september 2018

VRIJ    :  U11  A 
09.00  :  K. BERCHEM  SPORT  –  U8  A
09.00  :  S.V. NOORSE  –  MEISJES  U11
09.30  :  U8  B  –  S.K. RITA  BERLAAR
10.00  :  U9  A  –  K.V. HOOIKT
10.00  :  U9  B  –  K. WIJNEGEM V.C.
11.00  :  U15  B  –  F.C. BELGICA
11.15  :  K.F.C. LINT  –  U11  B
11.30  :  U10  –  A.C. RAPID
11.30  :  U12  –  K.F.C. BRASSCHAAT
13.00  :  U15  A  –  K.V.C. WESTERLO
13.00  :  MEISJES  U16  –  S.C. CITY  PIRATES  ANTWERPEN
15.00  :  U21  –  K. ANTONIA F.C.
15.30  :  U13  A  –  F.C. IK  DIEN
16.30  :  S.C. O.L.V.E.  –  U17

 

ZONDAG  2 september 2018

09.30  :  K.S.C.  MACCABI  –  U13  B
11.00  :  4de  PLOEG  –  A.C. RAPID
11.00  :  VETERANEN  –  K.Sv VLUG  VOORUIT
12.30  :  BACWALDE  –  2de  PLOEG
14.00  :  3de  PLOEG  –  S.V.B. DRIEHOEK
14.30  :  V.K. HELDERHOEK  –  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 26 augustus 2018

Oefenwedstrijden :

DINSDAG  21 augustus 2018

18.30  :  U15 –  KONTICH  F.C.
20.30  :  2de  PLOEG –  BOECHOUTSE  V.V.

 

DONDERDAG  23 augustus 2018

20.00  :  V.D.P.  –  1ste  PLOEG

 

ZATERDAG  25 augustus 2018

12.00  :  U15 –  KFC  BROECHEM

 

ZONDAG  26 augustus 2018

13.00  :  MIX  3de / 4de  PLOEG  –  VETERANEN
19.00  :  Nw.  BOECHOUT  –  2de  PLOEG

 

Beker van Antwerpen :

ZONDAG  26 augustus 2018

15.00  :  1ste  PLOEG  –  SEAMEN’S CHILE

Oefenwedstrijden WE 19 augustus 2018 (Update)

DONDERDAG  16 augustus 2018

20.30  :  1ste  PLOEG  –  SIMIKOS

 

ZATERDAG  18 augustus 2018

 15.00  :  U17  –  BACWALDE

 

ZONDAG  19 augustus 2018

10.30  :  HELDERHOEK  –  3de  PLOEG

Oefenwedstrijden WE 12 augustus 2018

DONDERDAG  9 augustus 2018

20.30  :  1ste  PLOEG  –  SINT-JOZEF

 

VRIJDAG  10 augustus 2018

20.00  :  DAMES  –  NOORSE

 

ZONDAG  12 augustus 2018

12.30  :  2de  PLOEG  –  O.L.V.E.
15.00  :  U21  –  VALAARHOF
15.00  :  Mix  3de  / 4de  PLOEG   –  RAPID

Start Trainingen Jeugd

Ook de trainingen voor de jeugd zijn gestart.
Hieronder het overzicht voor alle leeftijden :
Scholieren (U17) : Dinsdag 07/08
Cadetten (U15) : Dinsdag 07/08
Miniemen (U12 en U13) : Dinsdag 14/08
Mini-Miniemen (U10 en U11) : Zaterdag 18/08
Pupillen (U9 en U8) : Woensdag 22/08
Pupillen (U6 en U7) : Woensdag 05/09
Meisjes U11 : Woensdag 22/08
Meisjes U13 : Woensdag 22/08
Meisjes U16 : Dinsdag 14/08
Start technische training : Maandag 03/09