Monthly Archives: september 2018

Wedstrijden WE 07 oktober 2018

DINSDAG  2 oktober 2018

20.30  :  DAMES  1  -  VALAARHOF

 

VRIJDAG  5 oktober 2018

20.15  :  LAAR  -  DAMES  1

 

ZATERDAG  6 oktober 2018

09.00  :  OSTAN  -  U11  WIT
09.30  :  K. RACING  EMBLEM  -  U8  WIT
09.30  :  K.F.C. BROECHEM  -  U11  GROEN
10.00  :  K. TERNESSE V.V.  -  U8  GROEN
10.00  :  U9  GROEN  -  S.K. RITA  BERLAAR
10.00  :  U9  WIT  -  K. TERNESSE V.V.
11.00  :  MEISJES  U11  -  V.K. SIMIKOS
11.00  :  PUURSICA  PUURS  -  U15  WIT
11.15  :  F.C. IK  DIEN  -  MEISJES  U13
11.30  :  U10  -  K.F.C. NIJLEN
11.30  :  U12  -  K. SCHELLE  SPORT
13.00  :  MEISJES  U16  -  F.C.  V.D.P.
13.30  :  U13  WIT  -  K.F.C. BROECHEM
14.15  :  S.C.  O.L.V.E.  -  U21
15.00  :  U15  GROEN  -  S.C.  O.L.V.E.
15.00  :  V.C. MORTSEL  O.G.  -  U17
15.30  :  U13  GROEN  -  V.C. MORTSEL  O.G.

 

ZONDAG  7 oktober 2018

11.30  :  2de  PLOEG  -  S.C.  O.L.V.E.
11.30  :  Kon. KALFORT – DAGHET  -  3de  PLOEG
11.30  :  ALBERTA  F.C. SCHILDE  -  VETERANEN
13.00  :  S.K. BERKENRODE  -  DAMES  2
14.30  :  O.L.V.A.C.  -  4de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  V.O.S.  REINAERT

 

DINSDAG  9 oktober 2018

20.00  :  O.X.A.C.O.  -  DAMES  2

 

DONDERDAG  11 oktober 2018

20.15  :  S.V.B. DRIEHOEK  -  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 30 september 2018

DINSDAG  25 september 2018

 20.00  :  V.D.P.  -  BELOFTEN

 

WOENSDAG  26 september 2018

20.00  :  S.K. NIEUW  STABROEK  -  DAMES  2

 

DONDERDAG  27 september 2018

19.00  :  U12  -  K. HEIBOS S.V.

 

VRIJDAG  28 september 2018

VRIJ   :  DAMES  2
19.00  :  MEISJES  U13  -  BROECHEM
20.30  :  DAMES  1  -  RIKO – HUBERTUS

 

ZATERDAG  29 september 2018

09.30  :  KESSEL  UNITED  -  U9  GROEN
09.30  :  F.C. BLAASVELD  -  MEISJES  U13
09.30  :  K.V.C. HOUTVENNE  -  U13  GROEN
10.00  :  U8  GROEN  -  OLYMPIC PIRATES DEURNE-BG
10.00  :  U8  WIT  -  KESSEL  UNITED
11.00  :  U15  WIT  -  OSTAN
11.15  :  S.C.  O.L.V.E.  -  U12
11.30  :  U11  GROEN  -  S.C.  O.L.V.E.
11.30  :  U11  WIT  -  S.C.  O.L.V.E.
12.00  :  V.C. MORTSEL  O.G.  -  U9  WIT
13.00  :  S.C.  O.L.V.E.  -  U10
13.00  :  U15  GROEN  -  K. HOVE  SPORT
13.00  :  MEISJES  U16  -  V.K. SIMIKOS
15.00  :  A.C. RAPID  -  U13  WIT
15.00  :  U17  -  K.F.C.O.BEERSCHOT – WILRIJK
15.00  :  U21  -  S.V.AARTSELAAR

 

ZONDAG  30 september 2018

10.00  :  K. WUUSTWEZEL F.C.  -  MEISJES  U11
11.00  :  4de  PLOEG  -  CANTINCRODE
11.00  :  VETERANEN  -  O.L.V.A.C.
11.15  :  O.L.V.A.C.  -  2de  PLOEG
14.00  :  3de  PLOEG  -  S.K. NIEUW  STABROEK
15.00  :  F.C. SEJA  -  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 23 september 2018

VRIJDAG  21 september 2018

VRIJ    :  DAMES  2
20.00  :  GROENENHOEK  -  MEISJES  U16

 

ZATERDAG  22 september 2018

VRIJ    :  U12
09.30  :  K.F.C.O. BEERSCHOT – WILRIJK  -  U8  GROEN
09.30  :  BACWALDE  -  U8  WIT
09.30  :  V.C.  MORTSEL  O.G.  -  U10
09.30  :  MEISJES  U13  -  F.C. OXFORD  HEMIKSEM
10.00  :  U9  GROEN  -  K. HOVE  SPORT
10.00  :  U9  WIT  -  CANTINCRODE
11.00  :  MEISJES  U11  -  KON. SV VLUG  VOORUIT
11.30  :  TRAINING  PUPILLEN  2012
11.45  :  F.C.  V.D.P.  -  U11  GROEN
11.45  :  K.  HOVE  SPORT  -  U11  WIT
13.30  :  U13  WIT  -  NIEUW  BOECHOUT
13.30  :  NIEUW  BOECHOUT  -  U15  WIT
13.30  :  F.C. IK  DIEN  -  U17
14.00  :  F.C.  V.D.P.  -  U15  GROEN
15.30  :  U13  GROEN  -  CANTINCRODE
16.00  :  F.C.  V.D.P.  -  U21
20.00  :  V.V. DUFFEL  -  DAMES  1

 

ZONDAG  23 september 2018

11.00  :  F.C. RACING  KIEL  -  4de  PLOEG
11.30  :  2de  PLOEG  -  GROENENHOEK
12.15  :  V.D.P.  -  3de  PLOEG
12.30  :  F.C.  STADION  -  VETERANEN
15.00  :  1ste  PLOEG  -  F.C. RACING  KIEL

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd  4de  PLOEG  -  F.C.  V.D.P.  van zondag 11.00 hr wordt verplaatst naar zondag 9 december 2018.

Wedstrijden WE 16 september 2018

Beker van Antwerpen :

DINSDAG  11 september 2018

20.00  :  SIMIKOS  -  VETERANEN

 

DONDERDAG  13 september 2018

20.30  :  1ste  PLOEG  -  O.X.A.C.O.

 

Competitie :

VRIJDAG  14 september 2018

VRIJ   :  DAMES  1
19.00  :  DAMES  2  -  ROYALLE  ZEEZICHT

 

ZATERDAG  15 september 2018

VRIJ    :  U15  GROEN
09.00  :  V.K. HELDERHOEK  -  U9  WIT
09.30  :  U10  -  LOENHOUT S.K.
09.30  :  LOENHOUT S.K.  -  MEISJES  U11
10.00  :  U8  GROEN    -  GROENENHOEK
10.00  :  U8  WIT  -  K.F.C. RANST
11.00  :  K.F.C. RANST  -  U9  GROEN 
11.00  :  CANTINCRODE  -  U13  WIT
11.00  :  U15  WIT  -  GROENENHOEK
11.30  :  U11  GROEN    - K. HOVE SPORT
11.30  :  SPORTING  BURCHT F.C.  -  U12
11.45  :  F.C.  V.D.P.  -  U13  GROEN
12.30  :  S.C. O.L.V.E.  -  MEISJES  U13
13.00  :  U11  WIT  -  K. BOECHOUTSE V.V.
13.00  :  MEISJES  U16  -  O.L.V.A.C.
15.00  :  U17  -  F.C.  V.D.P.
15.00  :  U21  -  K.F.C. LINT

 

ZONDAG  16 september 2018

11.00  :  4de  PLOEG  -  F.C.  V.D.P.  :  uitgesteld
11.00  :  VETERANEN  -  GROENENHOEK
14.00  :  3de  PLOEG  -  V.K. VALAARHOF
14.30  :  F.C. SEJA  -  2de  PLOEG
15.00  :  GROENENHOEK  -  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 9 september 2018 (update)

VRIJDAG  7 september 2018

20.30  :  F.C. PATRO HOEVENEN  -  DAMES  2

 

ZATERDAG  8 september 2018

VRIJ    :  U21 
09.00  :  S.C. O.L.V.E.  -  U13  A
09.30  :  K.F.C. ST-MARTINUS  HALLE  -  U8  B
09.30  :  K. BOECHOUTSE V.V.  -  U10
09.30  :  MEISJES  U13  -  F.C.  V.D.P.
10.00  :  U8  A  -  F.C. TURK  SPORT  ANTWERPEN
10.00  :  V.K. VALAARHOF  -  U15  A
10.30  :  K.S.C.  MECHELEN  -  MEISJES  U16
11.00  :  K.F.C. NIJLEN  -  U9  B
11.00  :  MEISJES  U11  -  F.C. IK  DIEN
11.15  :  K.V.V.  DUFFEL  -  U9  A
12.00  :  S.V. SINT-JOZEF  -  U15  B
13.30  :  U11  B  -  F.C. IK  DIEN
13.30  :  U13  B  -  OSTAN
15.00  :  EXC. F.C.  ESSEN  -  U12
15.00  :  U17  -  K.V. BONHEIDEN
15.30  :  U11  A  -  K.F.C.O. BEERSCHOT – WILRIJK
16.30  :  V.V.  O.S.S.M.I.  -  DAMES  1

 

ZONDAG  9 september 2018

10.30  :  O.X.A.C.O.  -  3de  PLOEG
11.00  :  V.K. HELDERHOEK  -  4de  PLOEG
11.30  :  2de  PLOEG  -  V.V.  O.S.S.M.I.
12.15  :  F.C. BELGICA  -  VETERANEN
15.00  :  1ste  PLOEG  -  F.C. KONINGSHOF