Monthly Archives: oktober 2018

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd Groenenhoek – U15 WIT van zaterdag 12.15 Hr wordt verplaatst naar zaterdag 8 december 2018

Wedstrijden WE 04 november 2018 (update)

Beker van Antwerpen :

WOENSDAG  31 oktober 2018

20.00  :  V.C. RIJMENAN  -  DAMES  : 1 – 3
20.30  :  1ste  PLOEG  -  CANTINCRODE  : 2 – 0

 

DONDERDAG  1 november 2018

14.30  :  SINT-JOZEF  -  VETERANEN  :  1 – 0

 

Competitie :

ZATERDAG  3 november 2018

VRIJ    :  U15  GROEN  en   U15  WIT
09.30  :  GROENENHOEK  -  U8  GROEN
09.30  :  K.F.C. RANST  -  U8  WIT
10.00  :  U9  GROEN  -  K.F.C. RANST
10.00  :  U9  WIT  -  V.K. HELDERHOEK
11.00  :  MEISJES  U11  -  LOENHOUT S.K.
11.15  :  K. BOECHOUTSE V.V.  -  U11  WIT
11.30  :  U12  -  SPORTING  BURCHT F.C.
11.45  :  K. HOVE SPORT  -  U11  GROEN
12.15  :  GROENENHOEK  -  U15  WIT  :  uitgesteld
13.00  :  LOENHOUT S.K.  -  U10
13.00  :  MEISJES  U13  -  ‘S GRAVENWEZEL
13.30  :  U13  WIT  -  CANTINCRODE
13.45  :  F.C.  V.D.P.  -  U17
14.30  :  O.L.V.A.C.  -  MEISJES  U16
15.30  :  U13  GROEN  -  F.C.  V.D.P.
16.15  :  V.K. VALAARHOF  -  U21

 

ZONDAG  4 november 2018

10.15  :  GROENENHOEK  -  DAMES  2
10.30  :  V.C.  RIJMENAM  -  DAMES  1
11.00  :  F.C. KONINGSHOF  -  3de  PLOEG
11.00  :  NIEUW  BOECHOUT  -  VETERANEN
11.30  :  2de  PLOEG  -  V.K. VALAARHOF
14.00  :  NIEUW  BOECHOUT  -  4de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  RIKO-HUBERTUS

Wedstrijden WE 28 oktober 2018

WOENSDAG  24 oktober 2018

19.30  :  S.C. CITY  PIRATES  -  MEISJES  U16

 

DONDERDAG  25 oktober 2018

19.00  :  U13  GROEN  -  S.C.  O.L.V.E.
20.30  :  BELOFTEN  -  O.X.A.C.O.

 

VRIJDAG  26 oktober 2018

19.00  :  DAMES  2  -  S.V. SINT-JOZEF
20.30  :  DAMES  1  -  OSTAN

 

ZATERDAG  27 oktober 2018

VRIJ    :  U13  GROEN
09.00  :  F.C. IK  DIEN  -  MEISJES  U11
09.30  :  K.F.C.O. BEERSCHOT-WILRIJK  -  U11  GROEN
10.00  :  U8  WIT  -  K.F.C. ST-MARTINUS  HALLE
10.00  :  U9  GROEN -  K.V.V. DUFFEL
10.00  :  U9  WIT  -  K.F.C. NIJLEN
10.30  :  F.C. TURK  SPORT ANTWERPEN  -  U8  GROEN
11.00  :  U15  WIT  -  S.V. SINT-JOZEF
11.15  :  F.C. IK  DIEN  -  U11  WIT
11.30  :  U10  -  K. BOECHOUTSE V.V.
11.30  :  U12  -  EXC.  F.C. ESSEN
11.30  :  OSTAN  -  U13  WIT
13.00  :  U15  GROEN  -  V.K. VALAARHOF
13.30  :  F.C.  V.D.P.  -  MEISJES  U13
13.30  :  MEISJES  U16  -  K.S.C.  MECHELEN
15.00  :  K.V. BONHEIDEN  -  U17
15.00  :  U21  -  K.F.C. DE VREDE WECHELDERZANDE

 

ZONDAG  28 oktober 2018

VRIJ   :  3de  PLOEG
11.00  :  4de  PLOEG  -  OSTAN
11.00  :  VETERANEN  -  F.K.  JUG
13.00  :  O.X.A.C.O.  -  2de  PLOEG
15.00  :  A.C. RAPID  -  1ste  PLOEG

Overlijden

Met droefheid melden we het overlijden op 15 oktober 2018 van Jef VAN NUFFELEN, vader van onze voorzitter Gert, schoonvader van Marleen DOLFEYN en opa van spelers Rolf en Maarten.

De afscheidsplechtigheid rond de asurne heeft plaats op zaterdag 20 oktober 2018 om 10.00 uur in de kerk van Sint-Jacobus te Borsbeek.

Langs deze weg betuigen we onze innige deelneming en wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.

Wedstrijden WE 21 oktober 2018

DINSDAG  16 oktober 2018

20.00  :  O.X.A.C.O.  -  DAMES  1

 

ZATERDAG  20 oktober 2018

VRIJ    :  U11  GROEN  en    MEISJES  U16
09.00  :  F.C. IK  DIEN  -  U13  GROEN 
09.30  :  SK  RITA  BERLAAR  -  U8  WIT
09.30  :  K.V. HOOIKT  -  U9  GROEN 
09.30  :  K. WIJNEGEM V.C.  -  U9  WIT
09.30  :  MEISJES  U13  -  GROENENHOEK
09.30  :  K.V.C. WESTERLO  -  U15  GROEN
10.00  :  U8  GROEN    -  K. BERCHEM  SPORT
10.00  :  A.C. RAPID  -  U10
11.00  :  MEISJES  U11  -  S.V. NOORSE
11.00  :  F.C. BELGICA  -  U15  WIT
12.30  :  K.F.C.  BRASSCHAAT  -  U12
13.30  :  U11  WIT  -  K.F.C. LINT
13.30  :  U13  WIT  -  K.S.C. MACCABI ANTWERPEN
15.00  :  U17  -  S.C.  O.L.V.E.
15.45  :  F.C. IK  DIEN  -  U21

 

ZONDAG  21 oktober 2018

VRIJ    :  DAMES  1  en  DAMES  2
10.00  :  V.V.  O.S.S.M.I.  -  3de  PLOEG
10.30  :  GROENENDAAL  -  VETERANEN
11.30  :  2de  PLOEG  -  F.C. IK  DIEN
14.30  :  F.C. IK  DIEN  -  4de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  V.C.  O.L.S.E.

Wedstrijden WE 14 oktober 2018

DINSDAG  9 oktober 2018

20.00  :  O.X.A.C.O.  -  DAMES  2  :  1 – 1

 

DONDERDAG  11 oktober 2018

20.15  :  S.V.B. DRIEHOEK  -  1ste  PLOEG  :  1 – 1

 

VRIJDAG  12 oktober 2018

19.00  :  DAMES  2  -  VLUG  VOORUIT
20.30  :  DAMES  1  -  SIMIKOS

 

ZATERDAG  13 oktober 2018

VRIJ    :  U21
09.00  :  K. BERCHEM  SPORT  -  U10
09.30  :  SK EKEREN  DONK  -  U12
09.30  :  MEISJES  U13  -  S.C. CITY  PIRATES ANTWERPEN
09.30  :  S.C.  O.L.V.E.  -  MEISJES  U16
10.00  :  U8  GROEN  -  CANTINCRODE
10.00  :  U8  WIT  -  K. ZANDHOVENSE  S.K.
10.00  :  Nw.  BOECHOUT  -  U9  WIT
11.00  :  K. RACING  EMBLEM  -  U9  GROEN 
11.00  :  MEISJES  U11  -  S.C. CITY  PIRATES ANTWERPEN
11.00  :  K.F.C.  DUFFEL  -  U13  GROEN
11.30  :  U15  WIT  -  V.K. HELDERHOEK
12.00  :  V.K. HELDERHOEK  -  U13  WIT
13.00  :  K.F.C.O. BEERSCHOT – WILRIJK  -  U15  GROEN
13.30  :  U11  GROEN    -  F.C. IK  DIEN
13.30  :  U11  WIT  -  S.V. SINT-JOZEF
15.00  :  U17  -  V.K. SIMIKOS

 

ZONDAG  14 oktober 2018

VRIJ   :  1ste  PLOEG
11.00  :  4de  PLOEG  -  S.K. NIEUW  STABROEK
11.00  :  VETERANEN  -  V.O.S.  REINAERT
12.45  :  V.K. SIMIKOS  -  2de  PLOEG
14.00  :  3de  PLOEG  -  V.K. SIMIKOS