Monthly Archives: november 2018

Geboorte

Trotse ouders Kevin RIKET en Joline VLUYMANS  melden de geboorte op 20 november van hun dochtertje Cato.  Gelukkige opa is bestuurslid Ludo VLUYMANS.  Fiere meter is speelster Marijne VLUYMANS.

Onze hartelijkste gelukwensen.

Wedstrijden WE 2 december 2012 (Update)

DINSDAG  27 november 2018

20.30  :  DAMES  1  -  S.C.  O.L.V.E. :  5 – 0

 

VRIJDAG  30 november 2018

19.00  :  DAMES  2  -  F.C. PATRO   HOEVENEN  :  1 – 3
20.30  :  DAMES  1  -  V.V.  O.S.S.M.I.  :  8 – 1

 

ZATERDAG  1 december 2018

09.30  :  S.V. SINT-JOZEF -  U11  WIT
10.00  :  U9  GROEN  -  K. RACING EMBLEM
10.00  :  U9  WIT  -  NIEUW  BOECHOUT
10.30  :  MEISJES  U16  -  S.C.  O.L.V.E.
11.15  :  K. ZANDHOVENSE S.K.  -  U8  WIT
11.30  :  U10  -  K. BERCHEM SPORT
11.30  :  U12  -  S.K. EKEREN  DONK
13.00  :  U15  GROEN  -  K.F.C.O. BEERSCHOT-WILRIJK
13.00  :  V.K. HELDERHOEK  -  U15  WIT
13.30  :  F.C. IK  DIEN  -  U11  GROEN
13.30  :  U13  WIT  -  V.K. HELDERHOEK
14.30  :  CANTINCRODE  -  U8  GROEN
14.30  :  S.C. CITY  PIRATES  -  MEISJES  U11
14.30  :  S.C. CITY  PIRATES  -  MEISJES  U13
14.30  :  V.K. SIMIKOS  -  U17  :  5 – 0
15.00  :  U21  -  S.C.  O.L.V.E.
15.30  :  U13  GROEN  -  K.F.C. DUFFEL

 

ZONDAG  2 december 2018

11.00  :  4de  PLOEG  -  V.K. HELDERHOEK
11.00  :  VETERANEN  -  F.C. BELGICA
12.15  :  V.V.  O.S.S.M.I.  -  2de  PLOEG
14.00  :  3de  PLOEG  -  O.X.A.C.O.
14.30  :  F.C. KONINGSHOF  -  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 25 november 2018 (Update)

DINSDAG  20 november 2018

19.00  :  U15  WIT  -  NIEUW  BOECHOUT  :  6 – 3

 

WOENSDAG  21 november 2018

18.00  :  U8  -  ZENNESTER HOMBEEK

 

VRIJDAG  23 november 2018

19.00  :  V.K. SIMIKOS  -  MEISJES  U11
20.30  :  BACWALDE  -  DAMES  1

 

ZATERDAG  24 november 2018

09.30  :  K. SCHELLE  SPORT  -  U12
09.30  :  MEISJES  U13  -  F.C. IK  DIEN
10.00  :  U8  GROEN  -  K. TERNESSE V.V.
10.00  :  U8  WIT  -  K. RACING EMBLEM
10.00  :  K. TERNESSE V.V.  -  U9  WIT
10.00  :  F.C.  V.D.P.  -  MEISJES  U16
11.00  :  K.F.C. BROECHEM  -  U13  WIT
11.00  :  U15  WIT  -  PUURSICA  PUURS
11.30  :  U11  GROEN  -  K.F.C. BROECHEM
11.30  :  S.C.  O.L.V.E.  -  U15  GROEN
12.30  :  SK  RITA  BERLAAR  -  U9  GROEN
12.30  :  V.C. MORTSEL  O.G.  -  U13  GROEN
13.30  :  U11  WIT  -  OSTAN
14.00  :  U17  -  V.C. MORTSEL  O.G.
14.30  :  K.F.C. NIJLEN  -  U10
15.00  :  BACWALDE  -  U21

 

ZONDAG  25 november 2018

10.30  :  V.K.SIMIKOS  -  DAMES  2
10.30  :  V.O.S.  REINAERT  -  3de  PLOEG
10.30  :  BACWALDE  -  VETERANEN
11.30  :  2de  PLOEG  -  F.C. STABELINO
12.30  :  BACWALDE  -  4de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  KON. SV VLUG  VOORUIT

Oefenwedstrijd

Zaterdag 17 november 2018

15.00 Hr :  U21  -  TERNESSE

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd  DAMES  1  -  O.L.V.E.  van vrijdagavond 20.30 wordt verplaatst naar dinsdag 27 november om 20.30 Hr.

Wedstrijden WE 18 november 2018 (Update)

DINSDAG  13 november 2018

20.30  :  DAMES  2  -  CANTINCRODE :  4 – 1

 

WOENSDAG  14 november 2018

18.00  :  ZENNESTER HOMBEEK  -  U8

 

VRIJDAG  16 november 2018

19.00  :  DAMES  2  -  S.V. NOORSE
20.30  :  DAMES  1  -  S.C.  O.L.V.E.  :  Uitgesteld

 

ZATERDAG  17 november 2018

VRIJ    :  U21 
09.30  :  MEISJES  U13  -  F.C. BLAASVELD
09.30  :  K. HOVE SPORT  -  U15  GROEN
10.00  :  U9  GROEN  -  KESSEL  UNITED
10.00  :  U9  WIT  -  V.C. MORTSEL  O.G.
11.00  :  KESSEL  UNITED  -  U8  WIT
11.00  :  MEISJES  U11  -  K. WUUSTWEZEL F.C.
11.30  :  OLYMPIC  PIRATES  DEURNE  -  U8  GROEN
11.30  :  U10  -  S.C.  O.L.V.E.
11.30  :  U12  -  S.C.  O.L.V.E.
11.30  :  OSTAN  -  U15  WIT
13.00  :  K.F.C.O. BEERSCHOT-WILRIJK  -  U17
13.30  :  U13  WIT  -  A.C. RAPID
14.30  :  S.C.  O.L.V.E.  -  U11  GROEN
15.00  :  JUNIOREN  -  TERNESSE
15.30  :  U13  GROEN  -  K.V.C. HOUTVENNE
16.00  :  S.C.  O.L.V.E.  -  U11  WIT

 

ZONDAG  18 november 2018

10.30  :  V.K. SIMIKOS  -  MEISJES  U16
11.00  :  4de  PLOEG  -  S.C.  O.L.V.E.
11.00  :  VETERANEN  -  S.C.  O.L.V.E.
11.30  :  CANTINCRODE  -  2de  PLOEG
14.00  :  3de  PLOEG  -  V.C.  O.L.S.E.
14.30  :  S.K. BERKENRODE  -  1ste  PLOEG

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd U15 WIT – Nw. Boechout van zaterdag 11.00 Hr wordt verplaatst naar dinsdag 20 november om 19.00 Hr.

Wedstrijden WE 11 november 2018 (Update 2)

WOENSDAG  7 november 2018

18.30  :  MEISJES  U13  -  S.C.  O.L.V.E.

 

VRIJDAG  9 november 2018

VRIJ    :  DAMES  1
20.00  :  K. BEVEL F.C.  -  U21
20.00  :  WAARLOOS  -  DAMES  2

 

 

ZATERDAG  10 november 2018

09.30  :  KON. SV VLUG  VOORUIT  -  MEISJES  U11
10.00  :  U8  GROEN  -  K.F.C.O. BEERSCHOT-WILRIJK
10.00  :  U8  WIT  -  BACWALDE
10.30  :  NIEUW  BOECHOUT   -  U13  WIT
11.00  :  U11  WIT  -  K. HOVE SPORT
11.00  :  U15  WIT  -  NIEUW  BOECHOUT  :  Uitgesteld
11.15  :  CANTINCRODE  -  U13  GROEN
11.30  :  U10  -  V.C. MORTSEL  O.G.
12.00  :  F.C. OXFORD  HEMIKSEM  -  MEISJES  U13
12.30  :  K. HEIBOS  S.V.  -  U12
13.00  :  CANTINCRODE  -  U9  WIT
13.00  :  U15  GROEN  -  F.C.  V.D.P.
13.00  :  MEISJES  U16  -  GROENENHOEK
13.45  :  K. HOVE SPORT  -  U9  GROEN
15.00  :  U17  -  F.C. IK  DIEN
15.30  :  U11  GROEN  -  V.D.P.

 

ZONDAG  11 november 2018

11.30  :  S.K. DE  VREDE  -  4de  PLOEG
12.15  :  F.C.  V.D.P.  -  2de  PLOEG
13.30  :  CANTINCRODE  -  3de  PLOEG
14.00  :  BH  LJILJANI  -  VETERANEN
15.00  :  1ste  PLOEG  -  V.K. SCHONENBERG

Geboorte

Doelman Dimitry EGGERS en Sanne DE PUYDT melden met fierheid de geboorte van hun tweede kindje SEPP op 9 oktober 2018.

Onze hartelijkste gelukwensen.