Monthly Archives: januari 2019

Wedstrijden WE 03 februari 2019

WOENSDAG  30 januari 2019

20.30  :  1ste  PLOEG  -  S.V.B. DRIEHOEK

 

DONDERDAG  31 januari 2019

20.30  :  3de  PLOEG  -  F.C.  V.D.P.

 

VRIJDAG  1 februari 2019

19.00  :  DAMES  2  -  S.K. BERKENRODE
20.30  :  DAMES  1  -  S.K. LAAR

 

ZATERDAG  2 februari 2019

VRIJ    :  U12  GROENU13  WIT  en  U21 
09.15  :  O.L.V.A.C.  -  U9  ZWART
09.15  :  F.C. KONINGSHOF  -  U9  GROEN
09.30  :  F.C.  V.D.P.  -  U17
10.00  :  U8  GROEN  -  K.F.C. BROECHEM
10.00  :  U8  WIT  -  DEURNE O.B.
10.30  :  K.S.C. MECHELEN  -  MEISJES  U16
11.00  :  U15  WIT  -  K. RACING EMBLEM
11.15  :  K.F.C. ST-MARTINUS HALLE  -  MEISJES  U11
11.30  :  K. BOECHOUTSE V.V.  -  U9  WIT
11.30  :  U10  -  F.C. BELGICA
12.00  :  S.C.  O.L.V.E.  -  U12  WIT
12.30  :  K. NOORDSTAR V.V.  -  U13  GROEN
13.00  :  U15  GROEN  -  K. SV VLUG VOORUIT
13.30  :  U11  WIT  -  K. RUMSTSE S.K.
15.30  :  U11  GROEN  -  V.K. VALAARHOF

 

ZONDAG  3 februari 2019

VRIJ   :  2de  PLOEG   en  4de  PLOEG
11.00  :  VETERANEN  -  ALBERTA  FC SCHILDE
14.00  :  3de  PLOEG  -  KON. KALFORT  DAGHET
14.30  :  V.O.S.  REINAERT  -  1ste  PLOEG

 

ZUSTERTORNOOI

ZONDAG  3 februari 2019

Terrein  BOECHOUTSE  V.V.
11.30  :  WIJNEGEM  V.C.  -  U7  GROEN
11.30  :  U7  WIT  -  F.C.  IK  DIEN

Afgelastingen

Voor de periode van 25 tot en met 27 januari  is er een algemene afgelasting van  JEUGDDAMES ,   RESERVEN   en   VETERANEN.

Alleen de wedstrijd van de  1ste  PLOEG   wordt  gespeeld.

Afgelasting trainingen

De trainingen voor de  JEUGD  van vandaag 22  en morgen 23 januari zijn AFGELAST.

Wedstrijden WE 27 januari 2019

VRIJDAG  25 januari 2019

20.00  :  RIKO – HUBERTUS  -  DAMES  1

 

ZATERDAG  26 januari 2019

09.00  :  K. BERCHEM SPORT  -  U8  GROEN
09.00  :  F.C.  IK DIEN  -  U10
09.30  :  MEISJES  U11  -  K. VRIJHEID  HERSELT
09.30  :  S.V. SINT-JOZEF  -  U8  WIT
10.00  :  U9  ZWART  -  OSTAN
10.00  :  U9  GROEN  -  NIEUW  BOECHOUT
10.00  :  U9  WIT  -  OSTAN
11.00  :  K.V. BONHEIDEN  -  U11  WIT
11.00  :  U12  WIT  -  F.C.  IK  DIEN
11.30  :  U12  GROEN  -  K. HOVE SPORT
12.30  :  GROENENHOEK  -  U11  GROEN
12.30  :  S.C.  O.L.V.E.  -  U15  GROEN
13.00  :  NIEUW  BOECHOUT  -  U15  WIT
13.00  :  MEISJES  U16  -  RED BOYS  ELZESTRAAT
13.30  :  U13  WIT  -  K.  RAPID  A.C.
14.00  :  S.V.  AARTSELAAR  -  U21
15.00  :  U17  -  V.V.  O.S.S.M.I.
15.30  :  U13  GROEN  -  LIERSE  KEMPENZONEN

 

ZONDAG  27 januari 2019

VRIJ    :  2de  PLOEG   en   3de  PLOEG
10.30  :  O.L.V.A.C.  -  VETERANEN
12.30  :  CANTINCRODE  -  DAMES  2
14.30  :  CANTINCRODE  -  4de  PLOEG
15.00  :  1ste  PLOEG  -  F.C. SEJA

 

ZUSTERTORNOOI

ZONDAG  27 januari 2019

Terrein   S.K.  REET
13.30  :  VERBR.   ZWIJNDRECHT  -  U7  WIT
15.15  :  U7  GROEN  -  S.K.  REET

Wedstrijden WE 20 januari 2019

WOENSDAG  16 januari 2019

18.30  :  U12  WIT  -  K.F.C. LINT

 

VRIJDAG  18 januari 2019

19.00  :  DAMES  2  -  S.K. NIEUW   STABROEK
19.30  :  SP. TISSELT  -  U15  GROEN
20.30  :  DAMES  1  -  V.V. DUFFEL

 

ZATERDAG  19 januari 2019

VRIJ    :  U13  GROEN
09.30  :  K. SV VLUG VOORUIT  -  MEISJES  U11
09.30  :  V.C. MORTSEL O.G.  -  U10
10.00  :  O.X.A.C.O.  -  U8  GROEN
10.00  :  U9  ZWART  -  F.C.  IK DIEN
10.00  :  U9  GROEN  -  V.K. HELDERHOEK
10.00  :  U9  WIT  -  F.C.  IK DIEN
10.00  :  HEFFEN SK  -  U11  WIT
10.00  :  S.K. BERKENRODE -  U12  WIT
10.00  :  K.F.C. NIJLEN  -  U15  WIT
11.30  :  U12  GROEN  -  VERBR. ZWIJNDRECHT
13.00  :  S.C. CITY PIRATES ANTWERPEN  -  U8  WIT
13.30  :  U13  WIT  -  DEURNE O.B.
14.30  :  S.K. BERKENRODE  -  U11  GROEN
15.00  :  O.L.V.A.C.  -  U17
15.00  :  U21  -  F.C.  V.D.P.

 

ZONDAG  20 januari 2019

VRIJ    :  3de  PLOEG
10.00  :  V.K. SIMIKOS  -  MEISJES  U16
11.00  :  4de  PLOEG  -  F.C. RACING  KIEL
11.00  :  VETERANEN  -  F.C.  STADION
12.30  :  GROENENHOEK  -  2de  PLOEG
14.30  :  F.C. RACING  KIEL  -  1ste  PLOEG

Forfait MEISJES U16

Wegens forfait van F.C. V.D.P.  gaat de wedstrijd  MEISJES  U16 – F.C. V.D.P.   van   zondag  13/01/2019 om 14:30 Hr  niet  door.

 

Forfait U21

Wegens forfait van K.F.C. Lint  gaat de wedstrijd K.F.C. Lint  -  U21 van 12/01/2019 om 14:30 niet door.

Wedstrijden WE 13 januari 2019 ( update 3)

VRIJDAG  11 januari 2019

VRIJ    :  DAMES  1
20.00  :  F.C. ROYALLE  ZEEZICHT  -  DAMES  2

 

ZATERDAG  12 januari 2019

09.15  :  S.C.  O.L.V.E.  -  U9  ZWART
09.15  :  S.C.  O.L.V.E.  -  U9  WIT
09.30  :  MEISJES  U11  -  F.C.  NETEZONEN EINDHOUT
09.30  :  K. WIJNEGEM V.C.  -  U9  GROEN
09.30  :  BACWALDE  -  U13  WIT
10.00  :  U8  GROEN  -  BACWALDE
10.00  :  U8  WIT  -  CANTINCRODE
10.00  :  S.K. BERKENRODE  -  U12  GROEN
11.00  :  OLEN UNITED  -  U13  GROEN
11.00  :  U15  WIT  -  BACWALDE
11.30  :  U10  -  O.L.V.A.C.
12.30  :  U12  WIT  -  K.F.C. LINT  :  Uitgesteld
13.00  :  U15  GROEN  -  S.V. AARTSELAAR
13.30  :  U11  WIT  -  K. KONTICH F.C.
14.30  :  K.F.C. LINT  -  U21  :   0 – 5   Ff 
15.00  :  U17  -  V.K. VALAARHOF
15.30  :  U11  GROEN  -  NIEUW BOECHOUT

 

ZONDAG  13 januari 2019

VRIJ    :  1ste  PLOEG 
09.30  :  V.K. VALAARHOF  -  3de  PLOEG
11.00  :  GROENENHOEK  -  VETERANEN
11.30  :  2de  PLOEG  -  F.C. SEJA
13.00  :  F.C.  V.D.P.  -  4de  PLOEG
14.30  :  MEISJES  U16  -  F.C.  V.D.P.  :  5 -  0  Ff

 

ZUSTERTORNOOI

ZONDAG  13 januari 2019

Terrein  IK  DIEN

09.30  :  S.K.  REET  -  U7  GROEN
11.15  :  U7  WIT  -  MACCABI

Oefenwedstrijd senioren

ZATERDAG  5 januari 2019

19.00  :  1ste  PLOEG  -  V.K. SIMIKOS