Monthly Archives: februari 2019

Wedstrijden WE 3 maart 2019

DONDERDAG  28 februari 2019

20.30  :  2de  PLOEG  -  O.L.V.A.C.

 

ZATERDAG  2 maart 2019

09.30  :  BACWALDE  -  U6
11.15  :  CANTINCRODE  -  U13  WIT

Forfait U13 WIT

Wegens forfait van onze U13 WIT gaat de wedstrijd van morgen 13.30 Hr tegen Belgica NIET door.

Wedstrijden WE 24 februari 2019 (Update 2)

DINSDAG  19 februari 2019

20.30  :  BELOFTEN  -  GROENENHOEK

 

WOENSDAG  20 februari 2019

19.30  :  S.K. NIEUW STABROEK  -  U17

 

VRIJDAG  22 februari 2019

20.30  :  OSTAN  -  DAMES  1

 

ZATERDAG  23 februari 2019

VRIJ    :  U17
09.30  :  MEISJES  U11  -  K. SV VLUG VOORUIT
09.30  :  RAC. VOETBALCLUB HOBOKEN  -  U11  GROEN
10.00  :  U9  ZWART  -  V.C. MORTSEL O.G.
10.00  :  U9  GROEN  -  DEURNE O.B.
10.00  :  U9  WIT  -  K.V. HOOIKT
10.00  :  K. EENDRACHT F.C. ZOERSEL  -  U15  GROEN
11.00  :  U12  WIT  -  BACWALDE
11.15  :  K. SCHELLE SPORT  -  U10
11.15  :  K.F.C. MUIZEN  -  U11  WIT
11.30  :  U12  GROEN  -  RAC. VOETBALCLUB HOBOKEN
11.45  :  K. HOVE SPORT  -  U8  GROEN
12.00  :  S.V. SINT-JOZEF  -  U15  WIT
13.00  :  K.F.C.  DUFFEL  -  U8  WIT
13.00  :  MEISJES  U16  -  HOOGSTRATEN V.V.
13.30 U13  WIT  -  F.C. BELGICA  :  Ff  0 – 5
14.00  :  S.V. AARTSELAAR  -  U21
14.30  :  S.V. SINT-JOZEF  -  DAMES  2
15.30  :  U13  GROEN  -  K.F.C. ST-MARTINUS HALLE

 

ZONDAG  24 februari 2019

VRIJ    :  3de  PLOEG
10.00  :  OSTAN  -  4de  PLOEG
10.00  :  F.K.  JUG  -  VETERANEN
11.30  :  2de  PLOEG  -  O.X.A.C.O.
15.00  :  1ste  PLOEG  -  A.C. RAPID

 

ZUSTERTORNOOI

ZONDAG  24 februari 2019

Terrein  KONTICH  F.C.
15.00  :  U7  GROEN  -  MACCABI
15.00  :  KONTICH  F.C.  -  U7  WIT

Forfait 2de PLOEG

Wegens forfait van onze reserven  gaat de wedstrijd   F.C. IK  DIEN  -  2de  PLOEG  van 17 februari 2019 om 09:30 NIET door.

 

Wedstrijden WE 17 februari 2019 (Update)

DINSDAG  12 februari 2019

20.30  :  S.C.  O.L.V.E.  -  2de  PLOEG

 

WOENSDAG  13 februari 2019

18.00  :  V.C. MORTSEL O.G.  -  U11  GROEN
20.00  :  S.K. NIEUW  STABROEK  -  3de  PLOEG

 

DONDERDAG  14 februari 2019

18.30  :  V.K. HELDERHOEK  -  U13  WIT

 

VRIJDAG  15 februari 2019

19.00  :  DAMES  2  -  O.X.A.C.O.
20.30  :  DAMES  1  -  O.X.A.C.O.

 

ZATERDAG  16 februari 2019

VRIJ    :  U13  WIT
09.00  :  V.K. HELDERHOEK  -  U9  ZWART
09.30  :  F.C. NETEZONEN EINDHOUT  -  MEISJES  U11
10.00  :  U8  GROEN  -  F.C.  V.D.P.
10.00  :  U8  WIT  -  V.K. HELDERHOEK
10.00  :  K. RUPEL BOOM F.C.  -  U12  GROEN
10.30  :  F.C. NIEUW POLONIA  -  U9  GROEN
11.00  :  U15  WIT  -  K.F.C. HEIDEBLOEM PULDERBOS
11.15  :  F.C.  IK DIEN  -  MEISJES  U16
11.30  :  U10  -  O.X.A.C.O.
11.45  :  K. HOVE SPORT  -  U9  WIT
12.00  :  S.V. SINT-JOZEF  -  U12  WIT
12.00  :  F.C. NIEUW POLONIA  -  U13  GROEN
12.30  :  U11  GROEN  -  K. REET S.K.
13.00  :  U15  GROEN  -  F.C.  V.D.P.
13.30  :  U11  WIT  -  K. REET S.K.
15.00  :  U17  -  NIEUW BOECHOUT
15.00  :  U21  -  F.C. IK  DIEN

 

ZONDAG  17 februari 2019

09.30  :  F.C. IK  DIEN  -  2de  PLOEG  :  Ff  5 – 0
11.00  :  4de  PLOEG  -  F.C. IK  DIEN
11.00  :  VETERANEN  -  S.V. GROENENDAAL
14.00  :  3de  PLOEG  -  V.V.  O.S.S.M.I.
15.00  :  V.C.  O.L.S.E.  -  1ste  PLOEG

 

ZUSTERTORNOOI

ZONDAG  17 februari 2019

Terrein  MACCABI
09.30  :  BOECHOUTSE  V.V.  -  U7  WIT
10.45  :  U7  GROEN  -  VERBR.  ZWIJNDRECHT

Uitgestelde wedstrijd

Wegens een sterfgeval bij de tegenstrever wordt de wedstrijd  K.S.C. Mechelen  -  U11  WIT  van zaterdag 10 februari om 11.30 Hr  NIET gespeeld.

Wedstrijden WE 10 februari 2019 (Update)

VRIJDAG  8 februari 2019

20.00  :  KON. SV VLUG  VOORUIT  -  DAMES  2

 

ZATERDAG  9 februari 2019

VRIJ    :  U11  GROEN   en  U21
09.15  :  V.C. MORTSEL O.G.  -  U8  GROEN
09.15  :  V.C. MORTSEL O.G.  -  U8  WIT
09.30  :  MEISJES  U11  -  ALBERTA FC SCHILDE
10.00  :  U9  ZWART  -  S.V. SINT-JOZEF
10.00  :  U9  GROEN  -  CANTINCRODE
10.00  :  U9  WIT  -  K.V.V. DUFFEL
11.00  :  U12  WIT  -  F.C.  SK WILRIJK-JAS
11.15  :  F.C.  IK DIEN  -  U17
11.30  :  K. BOECHOUTSE V.V.  -  U10
11.30  :  K.S.C. MECHELEN  -  U11  WIT  :   UITGESTELD
11.30  :  U12  GROEN  -  K.V.S. BRANST
12.30  :  KESSEL UNITED  -  U15  WIT
13.00  :  MEISJES  U16  -  LOENHOUT S.K.
13.30  :  U13  WIT  -  NIEUW BOECHOUT
14.30  :  CITY PIRATES ANTWERPEN  -  U15  GROEN
15.30  :  U13  GROEN  -  V.C. MORTSEL O.G.

 

ZONDAG  10 februari 2019

VRIJ    :  1ste  PLOEG
10.00  :  V.O.S.  REINAERT  -  VETERANEN
10.30  :  V.K. SIMIKOS  -  DAMES  1
10.45  :  S.K. NIEUW  STABROEK  -  4de  PLOEG
13.30  :  V.K. SIMIKOS -  3de  PLOEG
14.00  :  2de  PLOEG  -  V.K. SIMIKOS

 

ZUSTERTORNOOI

ZONDAG  10 februari 2019

Terrein  SP.  VREMDE
10.00  :  F.C.  IK  DIEN  -  U7  GROEN
10.00  :  U7  WIT  -  SP.  BURCHT