Monthly Archives: maart 2019

Forfait U15 GROEN

Wegens forfait van onze ploeg gaat de wedstrijd  Vlug Vooruit – U15  GROEN  van zaterdag 30 maart 2019 om 12.00 Hr  NIET door.

Beloften afgelast

De wedstrijd BELOFTEN  -  Bacwalde  van morgen 20.30 Hr is afgelast.

Wedstrijden WE 31 maart 2019 (Update 2)

DINSDAG  26 maart 2019

20.30  :  BELOFTEN  -  BACWALDE  :  Afgelast

 

WOENSDAG  27 maart 2019

18.00  :  ALBERTA SCHILDE  -  MEISJES  U11
20.15  :  V.K. SCHONENBERG  -  1ste  PLOEG

 

DONDERDAG  28 maart 2019

20.30  :  VETERANEN  -  BACWALDE

 

VRIJDAG  29 maart 2019

19.00  :  DAMES  2  -  GROENENHOEK
20.30  :  DAMES  1  -  V.C. RIJMENAM

 

ZATERDAG  30 maart 2019

VRIJ    :  U13  WIT
09.15  :  K. RACING EMBLEM  -  U15  WIT
09.30  :  MEISJES  U11  -  F.C. NETEZONEN EINDHOUT
09.30  :  K. RUMSTSE S.K.  -  U11  WIT
10.00  :  U9  ZWART  -  O.L.V.A.C.
10.00  :  U9  GROEN  -  F.C. KONINGSHOF
10.00  :  U9  WIT  -  K. BOECHOUTSE V.V.
11.00  :  K.F.C. BROECHEM-  U8  GROEN
11.00  :  U12  WIT  -  S.C.  O.L.V.E.
11.30  :  DEURNE O.B.  -  U8  WIT
11.30  :  U12  GROEN  -  K. SCHELLE SPORT
12.00  :  V.K. VALAARHOF  -  U11  GROEN
12.00  :  KON. SV VLUG VOORUIT  -  U15  GROEN  :  5 – 0  Ff
13.00  :  U13  GROEN  -  K. NOORDSTAR V.V.
14.00  :  U21  -  V.K. VALAARHOF
14.30  :  F.C. BELGICA  -  U10
15.00  :  U17  -  F.C.  V.D.P.

 

ZONDAG  31 maart 2019

11.00  :  4de  PLOEG  -  NIEUW  BOECHOUT
11.00  :  VETERANEN  -  NIEUW  BOECHOUT
11.45  :  V.K. VALAARHOF  -  2de  PLOEG
14.00  :  3de  PLOEG  -  F.C. KONINGSHOF
14.30  :  MEISJES  U16  -  K.S.C. MECHELEN
14.30  :  RIKO – HUBERTUS  -  1ste  PLOEG

 

ZUSTERTORNOOI

ZONDAG  31 maart 2019

Terrein  V.C.  WIJNEGEM
13.00  :  AARTSELAAR  -  U7  GROEN
14.30  :  S.K.  REET  -  U7  WIT

Uurwijziging

LIERSE KEMPENZONEN  -  U13  GROEN  van 14.00 Hr naar 12.30 Hr.

Uitgestelde wedstrijden

Vandaag 22 maart 2019 :  ALBERTA SCHILDE  -  MEISJES  U11  verplaatst naar  woensdag 27 maart om  18.00 Hr.

Zaterdag  23 maart 2019 :  F.C.  IK DIEN  -  U12  WIT  verplaatst naar 2 mei  om 18.45 Hr.

Forfait U17

Wegens forfait van onze ploeg gaat de wedstrijd  O.S.S.M.I.  -  U17  van 23 maart 2019 om 12.25 Hr  NIET  door.

Wedstrijden WE 24 maart 2019 (Update 1)

WOENSDAG  20 maart 2019

19.00  :  KON. RAPID A.C.  -  U13  WIT

 

DONDERDAG  21 maart 2019

20.30  :  2de  PLOEG  -  CANTINCRODE

 

VRIJDAG  22 maart 2019

19.00  :  DAMES  2  -  V.K. SIMIKOS
19.30  :  ALBERTA SCHILDE  -  MEISJES  U11 :  Uitg.
20.30  :  DAMES  1  -  BACWALDE

 

ZATERDAG  23 maart 2019

VRIJ    :  U13  WIT
09.00  :  OSTAN  -  U9  ZWART
09.00  :  OSTAN  -  U9  WIT
09.00  :  F.C.  IK DIEN  -  U12  WIT  :  Uitg.
10.00  :  U8  GROEN  -  K. BERCHEM SPORT
10.00  :  U8  WIT  -  S.V. SINT-JOZEF
11.00  :  U15  WIT  -  NIEUW BOECHOUT
11.30  :  U10  -  F.C.  IK DIEN
11.45  :  K. HOVE SPORT  -  U12  GROEN
12.25  :  V.V.  O.S.S.M.I.  -  U17  :  5 – 0  Ff 
12.30  :  LIERSE KEMPENZONEN  -  U13  GROEN
13.00  :  NIEUW BOECHOUT  -  U9  GROEN
13.00  :  U15  GROEN  -  S.C.  O.L.V.E.
13.30  :  U11  WIT  -  K.V. BONHEIDEN
15.00  :  U21  -  BACWALDE
15.30  :  U11  GROEN  -  GROENENHOEK

 

ZONDAG  24 maart 2019

VRIJ   :  VETERANEN
10.30  :  RED BOYS ELZESTRAAT  -  MEISJES  U16
11.00  :  4de  PLOEG  -  BACWALDE
13.30  :  F.C. STABELINO  -  2de  PLOEG
14.00  :  3de  PLOEG  -  V.O.S.  REINAERT
15.00  :  KON. SV VLUG  VOORUIT  -  1ste  PLOEG

Afgelasting DAMES 2

Ook de wedstrijd  Noorse  – DAMES  2  van morgen 17 maart 2019 om 13.00 Hr is afgelast.

Afgelasting U9 GROEN

Ingevolge de slechte weersomstandigheden wordt de wedstrijd  V.K. HELDERHOEK  -  U9  GROEN  van morgen 16 maart 2019 om 09.00 Hr afgelast.

Afgelasting wedstrijd U12 GROEN

Ingevolge de slechte weersomstandigheden wordt de wedstrijd  Verbr. Zwijndrecht  -  U12  GROEN  van morgen 16 maart 2019 om 11:30 Hr afgelast.