Monthly Archives: april 2019

Wedstrijden WE 5 mei 2019

DONDERDAG  2 mei 2019

18.45  :  F.C.  IK DIEN  -  U12  WIT
19.00  :  U15  GROEN  -  K. EENDRACHT F.C. ZOERSEL

 

ZONDAG  5 mei 2019

BEKER VAN ANTWERPEN  (FINALE):

Terrein  SEJA
14.00  :  F.C.  V.D.P.  -  DAMES

Wedstrijden WE 28 april 2019

DINSDAG  23 april 2019

19.00  :  MEISJES  U16  -  F.C.  IK DIEN

 

WOENSDAG  24 april 2019

18.00  :  F.C. BELGICA  -  U13  WIT
19.30  :  K. EENDRACHT F.C. ZOERSEL  -  U15  GROEN
19.45  :  NIEUW BOECHOUT  -  U17

 

DONDERDAG  25 april 2019

19.00  :  K.F.C. HEIDEBLOEM PULDERBOS  -  U15  WIT

 

ZATERDAG  27 april 2019

VRIJ    :  U13  WIT U15  GROEN   en  U21
09.30  :  DEURNE O.B.  -  U9  GROEN
09.30  :  K.V. HOOIKT  -  U9  WIT
09.30  :  BACWALDE  -  U12  WIT
09.30  :  HOOGSTRATEN V.V.  -  MEISJES  U16
10.00  :  U8  GROEN  -  K. HOVE SPORT
10.00  U8  WIT  -  K.F.C.  DUFFEL
11.00  :  U15  WIT  -  S.V. SINT-JOZEF
11.15  :  K.F.C. ST-MARTINUS HALLE  -  MEISJES  U11
11.15  :  K.F.C. ST-MARTINUS HALLE  -  U13  GROEN
11.30  :  U10  -  K. SCHELLE SPORT
12.00  :  V.C. MORTSEL O.G.  -  U9  ZWART
12.30  :  RAC. VOETBALCLUB HOBOKEN  -  U12  GROEN
13.30  :  U11  WIT  -  K.F.C. MUIZEN
14.00 U17  -  S.K. NIEUW STABROEK
15.30  :  U11  GROEN  -  RAC. VOETBALCLUB HOBOKEN

Wedstrijden WE 21 april 2019

DINSDAG  16 april 2019

19.00  :  U15  WIT  -  KESSEL UNITED

 

DONDERDAG  18 april 2019

18.30  :  U13  WIT  -  V.K. HELDERHOEK
18.30  :  F.C.  V.D.P.  -  U15  GROEN
20.00  :  CANTINCRODE  -  4de  PLOEG

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd  V.D.P.  -  U15  GROEN  van zaterdag 13 april 2019 wordt verplaatst naar donderdag 18 april om 18.30 Hr.

Forfait

Wegens forfait van onze ploeg gaat de wedstrijd  U12  GROEN – K. Rupel Boom F.C.  van zaterdag 13 april 2019 om 11.30 Hr niet door.

Geboorte

Fiere mama Ellen VANTHIENEN en trotse mams Marjan SMOLDERS,  beiden speelster bij onze dames,  melden de geboorte op 6 april 2019 van hun zoontje STAN.

Onze hartelijke gelukwensen.

Wedstrijden WE 14 april 2019 (Update 1)

DONDERDAG  11 april 2019

18.30  :  U13  GROEN  -  F.C. NIEUW POLONIA

 

ZATERDAG  13 april 2019

VRIJ    :  Alle  U13 U15  WITMEISJES  U16  en  U17
09.00  :  V.K. HELDERHOEK  -  U8  WIT
09.30  :  MEISJES  U11  -  K. VRIJHEID HERSELT
09.30  :  K. REET S.K..  -  U11  GROEN
09.30  :  K. REET S.K..  -  U11  WIT
10.00  :  U9  ZWART  -  V.K. HELDERHOEK
10.00  :  U9  GROEN  -  F.C. NIEUW POLONIA
10.00  :  U9  WIT  -  K. HOVE SPORT
10.00  :  O.X.A.C.O.  -  U10
11.00  :  U12  WIT  -  S.V. SINT-JOZEF
11.30  :  U12  GROEN  -  K. RUPEL BOOM F.C.  :  o – 5  Ff
14.00  :  F.C.  V.D.P.  -  U15  GROEN :  Uitgesteld
14.00 U21  -  K. REET S.K.
15.30  :  F.C.  V.D.P.  -  U8  GROEN

 

ZONDAG  14 april 2019

10.30  :  O.L.V.A.C.  -  VETERANEN
15.00  :  1ste  PLOEG  -  V.K. HELDERHOEK

Forfaits

Wegens forfaits worden de volgende wedstrijden van  zaterdag 6 april 2019  NIET gespeeld :

09.30 :  KON. SV VLUG VOORUIT  -  MEISJES U11

09.30 :  K.V.S. BRANST  -  U12  GROEN

11.00  :  K. ANTONIA F.C.  -  U21

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd van zaterdag 11.00 Hr  U15  WIT  -  Kessel United  is verplaatst naar dinsdag 16 april om 19.00 Hr.

Wedstrijden WE 7 april 2019 (Update 3)

DINSDAG  2 april 2019

18.30  :  K. SCHELLE SPORT  -  U12  GROEN
20.30  :  2de  PLOEG  -  BACWALDE

 

WOENSDAG  3 april 2019

BEKER VAN ANTWERPEN  (Halve finale):

20.00  :  V.V. DUFFEL -  DAMES  :  1 – 3

 

WOENSDAG  3 april 2019

18.00  :  U11  GROEN  -  V.C. MORTSEL O.G.
18.30  :  NIEUW BOECHOUT  -  U13  WIT
20.30  :  KON. SV VLUG  VOORUIT  -  VETERANEN

 

DONDERDAG  4 april 2019

18.30  :  U13  WIT  -  CANTINCRODE
19.00  :  U17  -  F.C.  IK DIEN

 

VRIJDAG  5 april 2019

20.00  :  F.C. IK  DIEN  -  DAMES  2

 

ZATERDAG  6 april 2019

VRIJ   :  U11  GROENU13  WIT  en  U17
09.30  :  KON. SV VLUG VOORUIT  -  MEISJES  U11  :  0 – 5  Ff
09.30  :  K.V.S. BRANST  -  U12  GROEN   :  5 – 0  Ff
10.00  :  U8  GROEN  -  V.C. MORTSEL O.G.
10.00  :  U8  WIT  -  V.C. MORTSEL O.G.
10.00  :  S.V. SINT-JOZEF  -  U9  ZWART
11.00  :  SK WILRIJK-JAS  -  U12  WIT
11.00  :  U15  WIT  -  KESSEL UNITED  :  Uitgesteld
11.00  :  K. ANTONIA F.C.  -  U21  :  0 – 5  Ff
11.15  :  K.V.V. DUFFEL -  U9  WIT
11.30  :  U10  -  K. BOECHOUTSE V.V.
13.00  :  CANTINCRODE  -  U9  GROEN
13.00  :  U15  GROEN  -  S.C.  CITY  PIRATES ANTWERPEN
13.00  :  LOENHOUT S.K.  -  MEISJES  U16
13.30  :  U11  WIT  -  K.S.C. MECHELEN
15.00  :  V.C. MORTSEL O.G.  -  U13  GROEN

 

ZONDAG  7 april 2019

VRIJ   :  1ste  PLOEG2de  PLOEG  en  VETERANEN
10.00  :  S.V.B. DRIEHOEK  -  DAMES  1
12.00  :  A.C. RAPID-  4de  PLOEG
12.15  :  S.V.B. DRIEHOEK  -  3de  PLOEG