Monthly Archives: augustus 2019

Uitgestelde wedstrijden

De wedstrijden van de DAMES 1 en de U10 van dit WE zijn uitgesteld.

Wedstrijden WE 1 september 2019

OEFENWEDSTRIJD :

DINSDAG  27 augustus 2019

20.30 :  1ste  PLOEG  -  HOVE

 

COMPETITIE :

VRIJDAG  30 augustus 2019

20.00 :  V.C.  RIJMENAM  -  DAMES  1 :  Uitgesteld

 

ZATERDAG  31 augustus 2019

VRIJ   :  U11  WIT,  U11  GROENU12U13  GROEN,  MEISJES  U13  WIT  en  U17
09.00 :  F.C.  IK  DIEN  -  MEISJES  U13  GROEN
09.30 :  BEERSCHOT  V.A.  -  U8  GROEN
09.30 :  U8  WIT  -  S.V.  SINT-JOZEF
09.30 :  U8  ZWART  -  K.F.C.  RANST
09.30 :  BACWALDE  -  U9  WIT
10.00 :  K.F.C.  NIJLEN  -  U15  GROEN
11.00 :  U7  -  K.S.K.  ’S GRAVENWEZEL – SCHILDE
11.00 :  K.F.C.  BROECHEM  -  U9  GROEN
11.30 :  OSTAN  -  U13  WIT
11.30 :  MEISJES  U16  -  V.K.  SIMIKOS
13.00 :  K.F.C.  KATELIJNE – WAVER  -  U9  ZWART
13.00 :  BACWALDE  -  U15  WIT
14.00 :  U10  -  V.K.  HELDERHOEK  :  Uitgesteld
15.00 :  U21  -  K.F.C.  KATELIJNE – WAVER

 

ZONDAG  1 september 2019

11.00 :  F.C.  TURK  SPORT  ANTWERPEN  -  VETERANEN
12.00 :  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN  -  DAMES  2
12.00 :  F.C.  IK  DIEN  -  2de  PLOEG
15.00 :  3de  PLOEG  -  V.O.S.  REINAERT
15.00 :  F.C.  IK  DIEN  -  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 25 augustus 2019

Oefenwedstrijden :

DINSDAG  20 augustus 2019

20.30 :  1ste  PLOEG  -  OELEGEM

 

ZATERDAG  24 augustus 2019

 14.00 :  2de  PLOEG  -  KFC  PULDERBOS  B

 

Beker van Boechout :

Terreinen   F.C.  OXACO-BOECHOUT

VRIJDAG  23 augustus 2019

18.00  :  OXACO-BOECHOUT  -  U21
19.00  :  U17  -  BACWALDE
20.00  :  OXACO-BOECHOUT  -  U17
20.00  :  U21  -  BACWALDE
21.00  :  DAMES  -  OXACO-BOECHOUT

 

ZATERDAG  24 augustus 2019

09.00  :  BOECHOUTSE  VV  -   U11
09.00  :  BOECHOUTSE  VV  -   U13
09.45  :  BOECHOUTSE  VV  –   U12
09.45  :  BOECHOUTSE  VV  –   U15
10.30  :  WEDSTRIJDEN  VOOR  3de PLAATS
11.15  :  FINALES

Oefenwedstrijden WE 18 augustus 2019

DINSDAG  13 augustus 2019

20.30   :  2de  PLOEG  -  SV  GROENENDAAL

 

VRIJDAG  16 augustus 2019

20.30 :  1ste  PLOEG  -  SP  BURCHT  B
20.30 :  DAMES  -  O.X.A.C.O.

 

ZATERDAG  17 augustus 2019

11.00 :  U17  -  RAPID

Hervatting trainingen

DONDERDAG  8 augustus 2019

  3de  PLOEG en  VETERANEN

Wedstrijden We 11 augustus 2019

Oefenwedstrijden :

DINSDAG  6 augustus 2019

20.00 :  DAMES  -  BOSDAM
20.00 :  P.  HOEVENEN  -  2de  PLOEG

 

DONDERDAG  8 augustus 2019

20.30 :  1ste  PLOEG  -  RANST  B

 

ZATERDAG  10 augustus 2019

11.00 :  LADIES  OUDENBURG  -  MEISJES  U16

 

ZONDAG  11 augustus 2019

10.30 :  DAMES  -  KONTICH  B