Monthly Archives: oktober 2019

Wedstrijden WE 3 november 2019

Beker van Antwerpen :

DINSDAG  29 oktober 2019

20.00 :  S.K.  MUGGENBERG  -  VETERANEN

 

DONDERDAG  31 oktober 2019

20.30 :  1ste  PLOEG  -  F.C.  OXACO-BOECHOUT

 

Competitie:

VRIJDAG  1 november 2019

20.00 :  F.C.  ROYALLE  ZEEZICHT  -  DAMES  1
20.30 :  OSTAN  -  DAMES  2

 

ZATERDAG  2 november 2019

VRIJ   :  U7
09.00 :  OSTAN  -  U10
09.15 :  V.C.  MORTSEL  O.G.  -  U8  WIT
09.30 :  U9  ZWART  -  K.  BOECHOUTSE  V.V.
09.30 :  U9  GROEN  -  V.K.  VALAARHOF
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  -  S.C.  CITY PIRATES ANTWERPEN
10.00 :  K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM  -  U8  ZWART
10.30 :  S.C.  MECHELEN  -  MEISJES  U16
10.40 :  K.  VRIJHEID  HERSELT  -  MEISJES  U13  WIT
11.00 :  U8  GROEN  -  K.  BERCHEM  SPORT
11.00 :  U9  WIT  -  K.  WIJNEGEM  V.C.
11.00 :  K.F.C.  RANST  -  U11  WIT
11.15 :  K.  REET  S.K.  -  U11  GROEN
11.30 :  U15  WIT  -  KESSEL  UNITED
12.30 :  U13  -  F.C.  STABELINO
13.15 :  U15  GROEN  -  K.V.C.  WESTERLO
14.00 :  U12  -  V.K.  SIMIKOS
15.00 :  U17  -  BACWALDE
18.00 :  U21  -  K.F.C.  BROECHEM

 

ZONDAG  3 november 2019

10.30 :  S.V.  GROENENDAAL  -  VETERANEN
12.30 :  2de  PLOEG  -  S.C.  O.L.V.E.
14.00 :  CANTINCRODE  -  3de  PLOEG
15.00 :  1ste  PLOEG  -  S.C.  O.L.V.E.

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd O.L.V.E.  -  U8  GROEN  van zaterdag 09.15 Hr is verplaatst naar vrijdag 22 november 2019 om 19.00 Hr.

Wedstrijden WE 27 oktober 2019

VRIJDAG  25 oktober 2019

19.30 :  DAMES   -  V.K.  SIMIKOS
20.00 :  DAMES  1  -  BACWALDE

 

ZATERDAG  26 oktober 2019

09.15 :  S.C.  O.L.V.E.  -  U8  GROEN  :  Uitgesteld
09.30 :  U8  WIT  -  K.  BOECHOUTSE  V.V.
09.30 :  U8  ZWART  -  BACWALDE
09.30 :  F.C.  OXACO – BOECHOUT  -  U9  ZWART
09.30 :  MEISJES  U13  WIT  -  V.K.  SIMIKOS
09.30 :  K.F.C.  BROECHEM  -  U13
10.45 :  F.C.  KONINGSHOF  -  U9  WIT
11.00 :  U7  -  BACWALDE
12.00 :  V.C.  MORTSEL  O.G.  -  U12
12.30 :  U11  GROEN  -  F.C.  BELGICA
12.30 :  K.V.C.  HOUTVENNE  -  U15  GROEN
12.30 :  V.K.  SIMIKOS  -  U15  WIT
14.00 :  F.C.  IK  DIEN  -  U9  GROEN
14.00 :  U10  -  F.C.  BELGICA
14.30 :  MEISJES  U16  -  GROENENHOEK
15.00 :  V.C.  MORTSEL  O.G.  -  U17
15.00 :  K.  REET  S.K.  -  U21
15.30 :  U11  WIT  -  K.  RACING  EMBLEM
16.45 :  F.C.  V.D.P.  -  MEISJES  U13  GROEN

 

ZONDAG  27 oktober 2019

11.00 :  VETERANEN  -  ALBERTA  FC  SCHILDE
12.15 :  V.V.  O.S.S.M.I.  -  2de  PLOEG
15.00 :  3de  PLOEG  -  V.V.  O.S.S.M.I.
15.00 :  V.V.  O.S.S.M.I.  -  1ste  PLOEG

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd  U21 – Tisselt van zaterdag 19 oktober wordt verplaatst naar 7 december 2019.

Wedstrijden WE 20 oktober 2019 (Update)

DONDERDAG  17 oktober 2019

19.00 :  U15  GROEN  -  K. BLAUWVOET  OEVEL

 

VRIJDAG  18 oktober 2019

18.45 :  GROENENHOEK  -  MEISJES  U13  WIT

 

ZATERDAG  19 oktober 2019

VRIJ  :  U8  WIT
09.30 :  K.S.K.  ’S GRAVENWEZEL – SCHILDE  -  U7
09.30 :  U9  ZWART  -  K.F.C.  KATELIJNE – WAVER
09.30 :  U9  GROEN  -  K.F.C.  BROECHEM
09.30 :  S.V.  SINT-JOZEF  -  U11  WIT
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  -  F.C.  IK DIEN
10.00 :  V.K.  HELDERHOEK  -  U10
11.00 :  U8  GROEN  -  BEERSCHOT  V.A.
11.00 :  K.F.C.  RANST  -  U8  ZWART
11.00 :  U9  WIT  -  BACWALDE
11.30 :  U15  WIT  -  BACWALDE
12.30 :  U13  -  BACWALDE
13.15 :  U15  GROEN  -  K.F.C.  NIJLEN
14.00 :  U12  -  K.F.C.  RANST
15.00U21  -  SP.  TISSELT  :  Uitgesteld
15.15 :  S.V.  SINT-JOZEF  -  DAMES  2
15.30 :  U17  -  F.C.  OXACO – BOECHOUT
18.00 :  S.V.  NOORSE   -  DAMES  1

 

ZONDAG  20 oktober 2019

10.30 :  BH  LJILJANI  -  VETERANEN
11.30 :  K.F.C.  DUFFEL  -  U11  GROEN
12.30 :  2de  PLOEG  -  S.V.B.  DRIEHOEK
12.30 :  S.V.B.  DRIEHOEK  -  3de  PLOEG
13.30 :  V.K.  SIMIKOS  -  MEISJES  U16
15.00 :  1ste  PLOEG  -  S.V.B.  DRIEHOEK