Monthly Archives: februari 2020

Afgelastingen

Alle wedstrijden van de JEUGD, DAMES, RESERVEN en VETERANEN van het WE 1 maart 2020 zijn AFGELAST.

Enkel de 1ste  PLOEG speelt.

Wedstrijden WE 1 maart 2020

VRIJDAG  28 februari 2020

19.30 :  DAMES  2  -  S.V.  SINT-JOZEF
20.00 :  DAMES  1  -  S.V.  NOORSE

 

ZATERDAG  29 februari 2020

VRIJ  :  U13 U15  WIT  en  U17
09.30 :  U7  WIT  -  K.S.K.  HEIST
09.30 :  U7  GROEN  -  F.C.  BLAASVELD
09.30 :  K.  BOECHOUTSE  V.V.  -  U10  GROEN
09.30 :  S.V.  SINT-JOZEF  -  U11  WIT
09.30 :  K.F.C.  RANST-  U11  GROEN
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  -  F.C.  V.D.P.
10.00 :  MEISJES  U13  WIT  -  K.F.C. ST-MARTINUS  HALLE
11.00 :  U8  GROEN  -  S.V.  SINT-JOZEF
11.00 :  U9  GROEN  -  K. WIJNEGEM  F.C.
11.30 :  DEURNE  O.B.  -  U15  GROEN
12.00 :  V.C.  MORTSEL  O.G.  -  U12
12.30 :  U8  ZWART  -  K.F.C.  WALEM
12.30 :  U8  WIT  -  S.C.  O.L.V.E.
12.30 :  SP.  TISSELT  -  U21
14.00 :  U9  ZWART  -  F.C.  V.D.P.
14.00 :  U9  WIT  -  K.S.V.  AARTSELAAR
15.00 :  U10  WIT  -  K.F.C.  RANST
15.00 :  K.  BEVEL  F.C.  -  MEISJES  U16

 

ZONDAG  1 maart 2020

11.00 :  VETERANEN  -  BH  LJILJANI
12.15 :  S.V.B.  DRIEHOEK  -  2de  PLOEG
15.00 :  3de  PLOEG  -  S.V.B.  DRIEHOEK
15.00 :  S.V.B.  DRIEHOEK  -  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 23 februari 2020

WOENSDAG  19 februari 2020

19.00 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  -  U15  WIT

 

DONDERDAG  20 februari 2020

20.00 :  CANTINCRODE  -  2de  PLOEG
20.30 :  U21  -  F.C.  BERLAAR – HEIKANT

 

ZATERDAG  22 februari 2020

10.30 :  U15  WIT  -  V.K.  HELDERHOEK
13.00 :  S.V.  SINT-JOZEF  -  DAMES  2

 

ZONDAG  23 februari 2020

10.30 :  GROENENHOEK  -  VETERANEN
12.15 :  F.C.  V.D.P.  -  2de  PLOEG
15.00 :  F.C.  V.D.P.  -  1ste  PLOEG

Afgelasting

De wedstrijd F.C.BLAASVELD – MEISJES U13 GROEN van morgen 15 februari om 09.30 Hr is afgelast.

Geboorte

Fiere opa Peter BOSMANS, bestuurslid, meldt verheugd de geboorte  van zijn kleinkind Amélie BOSMANS op 31 januari 2020.

Trotse ouders zijn Wendy JACOBS en Robin BOSMANS.

Onze hartelijkste gelukwensen.

 

Uurwijziging

De wedstrijd  K.F.C.  PUTTE  -  U8  ZWART  van zaterdag 15 februari om 12.30 Hr is vervroegd naar 11.00 Hr.

Wedstrijden WE 16 februari 2020

WOENSDAG  12 februari 2020

18.30 :  U10  -  K.  RACING  EMBLEM

 

DONDERDAG  13 februari 2020

20.30 :  U21  -  F.C.  IK  DIEN

 

VRIJDAG  14 februari 2020

20.15 :  V.K.  VALAARHOF  -  DAMES  1

 

ZATERDAG  15 februari 2020

VRIJ   :  U15  WIT  en  U21
09.15 :  S.C.  O.L.V.E.  -  U8  GROEN
09.30 :  BACWALDE  -  U7  WIT
09.30 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  -  U10  WIT
09.30 :  U10  GROEN  -  K.F.C.  PUTTE
09.30 :  F.C.  BLAASVELD  -  MEISJES  U13  GROEN Afgelast
10.00 :  V.K.  HELDERHOEK  -  U9  ZWART
10.00 :  MEISJES  U16  -  S.C.  MECHELEN
11.00 :  K.F.C.  PUTTE  -  U8  ZWART
11.00 :  U11  WIT  -  V.K.  HELDERHOEK
11.30 :  K.  BOECHOUTSE  V.V.  -  U9  WIT
11.30 :  OLYMPIC  PIRATES  DEURNE  -  U9  GROEN
12.30 :  RAC. VOETBALCLUB  HOBOKEN  -  U7  GROEN
12.30 :  U11  GROEN  -  V.C.  RIJMENAM
12.30 :  U15  GROEN  -  S.C.  O.L.V.E.
12.45 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  -  U8  WIT
14.00 :  U12  -  ZANDVLIET  SPORT
15.00 :  U17  -  GROENENHOEK
15.30 :  U13  -  K.F.C.  LINT

 

ZONDAG  16 februari 2020

10.00 :  F.C.  NETEZONEN  EINDHOUT  -  MEISJES  U13  WIT
11.00 :  F.C.  SEJA  -  VETERANEN
12.30 :  2de  PLOEG  -  BACWALDE
12.45 :  V.K.  SIMIKOS  -  3de  PLOEG
14.30 :  K.F.C.  DUFFEL  -  DAMES  2
15.00 :  1ste  PLOEG  -  BACWALDE

Afgelastingen

Alle wedstrijden van vanmiddag 9 februari 2020 zijn AFGELAST.

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd  MEISJES U13  GROEN  -  O.L.V.A.C.   van zaterdag 8 februari 2020 is verplaatst naar woensdag 18 maart 2020 om 18.30 Hr.

Wedstrijden WE 9 februari 2020

DINSDAG  4 februari 2020

20.30 :  DAMES  2  -  F.C.  OXACO – BOECHOUT

 

VRIJDAG  7 februari 2020

VRIJ   :  DAMES  2
20.00 :  DAMES  1  -  F.C.  OXACO – BOECHOUT

 

ZATERDAG  8 februari 2020

VRIJ  :  U21
09.30 :  U7  WIT  -  K.F.C.  GROBBENDONK
09.30 :  U7  GROEN  -  O.L.V.A.C.
09.30 :  K.F.C.  LINT  -  U10  GROEN
09.30 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  -  U12
09.30MEISJES  U13  GROEN  -  O.L.V.A.C.  :  Uitgesteld
09.30 :  KON.  RAPID  F.C.  -  U15  GROEN
11.00 :  U8  GROEN  -  K.F.C.  LINT
11.00 :  U9  GROEN  -  LIERSE  KEMPENZONEN
11.45 :  K.S.K. ’S GRAVENWEZEL-SCHILDE  -  MEISJES  U16
12.15 :  F.C.  V.D.P.  -  U11  GROEN
12.30 :  U8  ZWART  -  K.  KONTICH  F.C.
12.30 :  U8  WIT  -  OSTAN
12.30 :  U15  WIT  -  DEURNE  O.B.
12.45 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  -  U13
13.15 :  KON.  RAPID  F.C.  -  U11  WIT
14.00 :  U9  ZWART  -  K. HOVE  SPORT
14.00 :  U9  WIT  -  OSTAN
15.00 :  U17  -  BACWALDE
15.30 :  U10  WIT  -  OSTAN
15.30 :  MEISJES  U13  WIT  -  K.V.V.  DUFFEL

 

ZONDAG  9 februari 2020

11.00 : VETERANEN  -  S.K.  LAAR
12.15 :  F.C.  V.D.P.  -  2de  PLOEG
15.00 :  3de  PLOEG  -  F.C.  IK  DIEN
15.00 :  F.C.  V.D.P.  -  1ste  PLOEG