Monthly Archives: maart 2020

Overlijden

Met droefheid vernemen we het overlijden op vrijdag 20 maart 2020 van  Frie  BUYCKX , moeder van de trainer van de U12  Kris  GOVAERT en oma van Wietse  GOVAERT ,  speler bij onze U12.

Langs deze weg bieden we de nabestaanden en hun familie onze innige deelneming aan.

 

Status Corona maatregelen

Huidige richtlijnen:
Geen trainingen tot en met 5 april 2020
Geen wedstrijden tot en met 30 april 2020

Afgelasting quiz

De quiz van morgen 13 maart gaat NIET door.

Afgelastingen

Ingevolge het coronavirus zijn alle wedstrijden tot 31 maart afgelast.

Alle trainingen van vanavond 12 maart zijn afgelast.

Afgelasting

De wedstrijd  F.C. OXACO-BOECHOUT  -  U17  van vandaag 11 maart 2020 om 19.30 Hr is afgelast.

Wedstrijden WE 15 maart2020

WOENSDAG  11 maart 2020

19.30 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  -  U17  Afgelast

 

DONDERDAG  12 maart 2020

20.30 :  U21  -  BACWALDE
20.30 :  S.C.  O.L.V.E.  -  2de  PLOEG

 

VRIJDAG  13 maart 2020

19.00 :  GROENENHOEK  -  MEISJES  U13  GROEN
19.30 :  DAMES  2  -  OSTAN
20.00 :  DAMES  1  -  F.C.  ROYALLE  ZEEZICHT

 

ZATERDAG  14 maart 2020

09.00 :  F.C.  BELGICA  -  U9  ZWART
09.15 :  O.L.V.A.C.  -  U9  WIT
09.30 :  K.V.V.  DUFFEL  -  U7  WIT
09.30 :  U10  GROEN  -  F.C.  V.D.P.
10.00 :  MEISJES  U16  -  S.C.  O.L.V.E.
11.00 :  WILLEBROEKSE  SPORTVERENIGING  -  U7  GROEN
11.00 :  K.  BERG-OP  FC  BEERZEL  -  U8  ZWART
11.00 :  U11  WIT  -  F.C.  OXACO-BOECHOUT
11.30 :  K.  BOECHOUTSE  V.V.  -  U10  WIT
11.30 :  K.S.K.  ’S GRAVENWEZEL-SCHILDE  -  MEISJES  U13  WIT
12.00 :  GROENENHOEK  -  U15  WIT
12.00 :  K.F.C.  BROECHEM  -  U21
12.30 :  U11  GROEN  -  K.F.C.  LINT
12.30 :  U15  GROEN  -  RAC. VOETBALCLUB  HOBOKEN
13.30 :  F.C.  V.D.P.  -  U8  GROEN
14.00 :  U12  -  GROENENHOEK
14.30 :  U13  -  K.F.C.  NIJLEN
15.00 :  K. HOVE  SPORT  -  U8  WIT
15.00 :  K. HOVE  SPORT  -  U9  GROEN
15.00 :  U17  -  K.  ANTONIA  F.C.

 

ZONDAG  15 maart 2020

VRIJ   :  2de  PLOEG
11.00 :  VETERANEN  -  S.V. GROENENDAAL
14.30 :  S.C.  O.L.V.E.  -  1ste  PLOEG
15.00 :  3de  PLOEG  -  CANTINCRODE

Afgelasting

De wedstrijd  CANTINCRODE  -  U12  van morgen 7 maart om 09.30 is afgelast.

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd  U8 GROEN  -  LIERSE  KEMPENZONEN  van zaterdag 7 maart 11.00 Hr is verplaatst naar woensdag 18 maart om 17.00 Hr.

Wedstrijden WE 8 maart 2020

DONDERDAG  5 maart 2020

20.30 :  BELOFTEN  -  F.C.  IK  DIEN

 

VRIJDAG  6 maart 2020

20.30 :  BACWALDE  -  DAMES  1

 

ZATERDAG  7 maart 2020

09.30 :  U7  WIT  -  K.  VRIJHEID  HERSELT
09.30 :  U7  GROEN  -  K.V.V.  DUFFEL
09.30 :  GROENENHOEK  -  U11  WIT
09.30 :  K.F.C.  BROECHEM-  U11  GROEN
09.30 :  CANTINCRODE  -  U12  :  Afgelast
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  -  K.  GOOREIND  V.V.
10.00 :  MEISJES  U13  WIT  -  K.  VRIJHEID  HERSELT
11.00U8  GROEN  -  LIERSE  KEMPENZONEN  :  Uitgesteld
11.00 :  U9  GROEN  -  K.  KONTICH  F.C.
11.15 :  K.V.V.  DUFFEL  -  U10  GROEN
12.00 :  S.V.  SINT-JOZEF  -  U13
12.30 :  U8  ZWART  -  K RUMSTSE  S.K.
12.30 :  U8  WIT  -  F.C.  IK  DIEN
12.30 :  U15  WIT  -  V.C.  MORTSEL  O.G.
12.30 :  F.C.  OXFORD  HEMIKSEM  -  MEISJES  U16
14.00 :  U9  ZWART  -  S.C.  O.L.V.E.
14.00 :  U9  WIT  -  F.C.  IK  DIEN
14.30 :  K.S.K.  ’S GRAVENWEZEL-SCHILDE  -  U17
14.45 :  GROENENHOEK  -  U15  GROEN
15.00 :  U10  WIT  -  S.V.  SINT-JOZEF
15.00 :  U21  -  K.  REET  S.K.

 

ZONDAG  8 maart 2020

10.30 :  V.K.  SIMIKOS  -  DAMES  2
10.30 :  V.V.  O.S.S.M.I.  -  3de  PLOEG
11.30 :  ALBERTA  FC  SCHILDE  -  VETERANEN
12.30 :  2de  PLOEG  -  V.V.  O.S.S.M.I.
15.00 :  1ste  PLOEG  -  V.V.  O.S.S.M.I.