Monthly Archives: november 2022

WK – Opening kantine

De kantine zal geopend zijn tijdens wedstrijden van Belgiê op :

– woensdag 23 november om 19.00 Hr

– zondag 27 november om 13.00 Hr.

Wedstrijden WE 27 november 2022

DINSDAG  22 november 2022

20.00 : KON.  OLVAC  –  4de  PLOEG
20.30 : BELOFTEN  –  GROENENHOEK

 

DONDERDAG  24 november 2022

19.00 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U15  (Terrein Sneppenbos)

 

VRIJDAG  25 november 2022

20.30 : F.C.  V.D.P.  –  1ste  PLOEG

 

ZATERDAG  26 november 2022

VRIJ  : U13  WIT  en  U15
09.15 : K.  HOVE  SPORT  –  U8  GROEN
09.30 : U7  –  BACWALDE
09.30 : K.F.C.  WALEM  –  U10
09.30 : LIERSE  KEMPENZONEN  –  U8  WIT
09.30 : FC  ST-JOZEF  S.K. RIJKEVORSEL  –  MEISJES  U11  GROEN
10.00 : U12  –  BACWALDE
10.30 : U11  WIT  –  K.  HOVE  SPORT
11.00 : K.  ZANDHOVEN  S.K.  –  U13  GROEN
12.00 : BACWALDE  –  U9
12.00 : F.C.  V.D.P. –  MEISJES  U11  WIT
12.00 : S.V.  SINT-JOZEF  –  U21
12.15 : U11  GROEN  –  CANTINCRODE
12.30 : U17  WIT  –  K.F.C.  RANST
13.30 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  DAMES
15.00 : U17  GROEN  –  K.F.C.  BROECHEM
16.30 : OUD-HEVERLEE  LEUVEN  –  MEISJES  U16

 

ZONDAG  27 november 2022

VRIJ  : 1ste  PLOEG  en  2de  PLOEG
10.00 : OH  FORTUNA  –  4de  PLOEG
11.00 : VETERANEN  –  F.C.  DRACULA
11.30 : S.V.  NOORSE  –  3de  PLOEG

Verplaatsing wedstrijd

De wedstrijd  U10  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.  van zaterdag 19 november om  12.15 Hr is verplaatst naar woensdag  7 december 2022 om 18.30 Hr.

Uurwijziging

Wedstrijd   F.C.  IK  DIEN  –  U17  WIT  :  11.45  Hr  i.p.v.  14.30 Hr.

Wedstrijden WE 20 november 2022 (update)

Bekerwedstrijd

DONDERDAG  17 november 2022

20.00 : ESVO  –  VETERANEN

 

Competitie

WOENSDAG  16 november 2022

18.00 : U12  –  OLEN  UNITED
18.30 : K.  BEVEL  F.C.  –  MEISJES  U11  WIT
20.00 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U17  GROEN

 

VRIJDAG  18 november 2022

20.15 : DAMES  –  F.C.  OXFORD-HEMIKSEM

 

ZATERDAG  19 november 2022

09.00 : F.C.  IK  DIEN  –  U11  GROEN
09.30 : U8  WIT  –  K.F.C.  BROECHEM
09.30 : U8  GROEN  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
09.30 : U13  GROEN  –  K.S.K.  OELEGEM
10.00 : MEISJES  U11  GROEN  –  HOOGSTRATEN  V.V.
11.00 : U9  –  K.  TUBANTIA  BORGERHOUT
11.30 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U12
11.30 : OSTAN  –  U13  WIT
11.45 : F.C.  IK  DIEN  –  U17  WIT
12.00 : V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U7
12.15 : U10  –  K.  BOECHOUTSE  V.V. :  verplaatst naar 7 december 2022 om 18.30 Hr
12.15 : MEISJES  U11  WIT  –  GROENENHOEK
12.45 : U15  –  OH  FORTUNA
15.00 : MEISJES  U16  –  S.C.  MECHELEN
15.00 : U21  –  F.C.  BELGICA

 

ZONDAG  20 november 2022

10.00 : K.F.C.  LINT  –  U11  WIT
10.00 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U17  GROEN
11.00 : 4de  PLOEG  –  CANTINCRODE
11.00 : ALBERTA  FC  SCHILDE  –  VETERANEN
12.00 : FC  ALCA  –  3de  PLOEG
12.00 : 2de  PLOEG  –  V.K.  SIMIKOS
15.00 : 1ste  PLOEG  –  V.K.  SIMIKOS

Verplaatsing wedstrijd

De wedstrijd  K.  BEVEL  F.C.  –  MEISJES  U11  WIT  van zaterdag 12 november om 11.00 Hr  is verplaatst naar woensdag 16 november 2022 om 18.30 Hr.

Overlijden

Met droefheid melden we het overlijden op 84 jarige leeftijd van de heer  Marcel  DE  BEUKELEER,  vader van bestuurslid Werner en grootvader van de spelers Michiel en Vincent.

De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden in de kapel van Onze-Lieve-Vrouw van Goede Wil, Bruul te Duffel, op zaterdag 12 november 2022 om 10 uur.

Langs deze weg betuigen we onze innige deelneming en wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd.

Wedstrijden WE 13 november 2022

DINSDAG  8 november 2022

20.15 : DAMES  –  S.V.  NOORSE

 

DONDERDAG  10 november 2022

19.00 : U17  GROEN  –  K.V.  HOOIKT

 

ZATERDAG  12 november 2022

09.00 : K.  VRIJHEID  HERSELT  –  MEISJES  U16
09.30 : OH  FORTUNA  –  U9
09.30 : U8  WIT  –  KON.  OLVAC
09.30 : KON.  SV  VLUG  VOORUIT  –  MEISJES  U11  GROEN
09.30 : U13  WIT  –  ATHLETICO  ANTWERPEN
10.00 : U12  –  OH  FORTUNA
11.00 : K.  BEVEL  F.C.  –  MEISJES  U11  WIT verplaatst naar woensdag 16 november 2022 om 18.30 Hr
11.00 : K.F.C.  BROECHEM  –  U13  GROEN
11.45 : CANTINCRODE  –  U15
12.00 : BACWALDE  –  U8  GROEN
12.00 : CANTINCRODE  –  U10
12.15 : OH  FORTUNA  –  U7
12.15 : U11  WIT  –  K.S.C.  O.L.V.E.
12.15 : U11  GROEN  –  K.S.C.  O.L.V.E.
12.30 : U17  WIT  –  DEURNE  O.B.
14.00 : K.F.C.  LINT  –  U21
15.00 : U17  GROEN  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT

 

ZONDAG  13 november 2022

VRIJ  : DAMES
10.00 : F.C.  V.D.P.  –  4de  PLOEG
11.00 : VETERANEN  –  S.K.  MUGGENBERG
12.00 : 2de  PLOEG  –  F.C.  KONINGSHOF
14.00 : 3de  PLOEG  –  WOLVES  UNITED
15.00 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  1ste  PLOEG