Monthly Archives: augustus 2023

Verplaatsing wedstrijden

De wedstrijden   U10  –  CANTINCRODE  van zaterdag om 12.15 Hr   en  S.D.  ANDALUCIA  –  MEISJES  U20  van zaterdag om 09.30 Hr  zijn voorlopig verplaatst naar zaterdag 9 december 2023.

Wedstrijden WE 3 september 2023 (update)

Oefenwedstrijden

DONDERDAG  31 augustus 2023

20.30 : 3de  PLOEG  –  KON.  BACWALDE  SK
20.30 : 1ste  PLOEG  –  K.V.V.  DUFFEL

 

Competitie

ZATERDAG  2 september 2023

09.30 : U7  –  OSTAN
09.30 : U8   –  MALUKA  FOOTBALL  ACADEMY  DEURNE
09.30 : U13  WIT  –  BACWALDE
09.30 : S.D.  ANDALUCIA  –  MEISJES  U20  uitgesteld
10.00 : K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM  –  U11
10.00 : U12  WIT  –  OSTAN
10.00 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U13  GROEN Terrein  Borsbeek
10.30 : U9  WIT  –  CANTINCRODE
10.30 : U9  GROEN  –  F.C.  IK  DIEN
11.30 : MEISJES  U13  –  K.V.V.  DUFFEL
12.15 : U10  –  CANTINCRODE :  uitgesteld
12.30 : CANTINCRODE  –  U17
13.00 : K.  EENDRACHT  F.C.  ZOERSEL  –  U21
14.00 : MEISJES  U16  –  K.V.V.  DUFFEL
14.15 : U15  WIT  –  OSTAN
14.30 : F.C.  IK  DIEN  –  U15  GROEN
15.15 : F.C.  V.D.P.  –  MEISJES  U9

 

ZONDAG  3 september 2023

VRIJ  : 2de  PLOEG  en  3de  PLOEG
10.00 : F.C.  IK  DIEN  –  U12  GROEN
11.00 : 4de  PLOEG  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
11.30 : R.W.D.  MOLENBEEK  GIRLS  –  MEISJES  U11
12.30 : ANADOLU  ANTWERPEN  –  VETERANEN
15.00 : 1ste  PLOEG  –  CANTINCRODE

Wedstrijden WE 27 augustus 2023

Oefenwedstrijden

DINSDAG  22 augustus 2023

20.30 : 2de  PLOEG  –  S.V.  AARTSELAAR

 

ZONDAG  27 augustus 2023

11.00 : 4de  PLOEG  –  K.  HOVE  SPORT
11.00 : 2de  PLOEG  –  F.C.  RACING  KIEL

 

Beker van Antwerpen

ZONDAG  27 augustus 2023

10.00 :  BACWALDE  –  VETERANEN
14.30 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  1ste  PLOEG

 

Beker van Boechout

Terreinen  SNEPPENBOS

VRIJDAG  25 augustus 2023

19.00 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U21
20.00 :  DAMES  –  KON.  BACWALDE  SK
20.00 :  U21  –  KON.  BACWALDE  SK

 

ZATERDAG  26 augustus 2023
Eerste wedstrijden  vanaf :
09.30  :  K.  BOECHOUTSE  VV  –   U10
09.30  :  KON.  BACWALDE  SK  –   MEISJES  U12
09.30  :  K.  BOECHOUTSE  VV  –   U12
10.05  :  K.  BOECHOUTSE  VV  –   U11
10.05  :  K.  BOECHOUTSE  VV  –   U13
14.30  :  KON.  BACWALDE  SK  –   U15
14.30  :  KON.  BACWALDE  SK  –   U17

Oefenwedstrijden WE 13 augustus 2023 (update)

DONDERDAG  10 augustus 2023

20.30 : 1ste  PLOEG  –  WILLEBROEKSE  S.V.

 

ZATERDAG  12 augustus 2023

14.00 : 2de  PLOEG  –  FC  OXACO-BOECHOUT

 

ZONDAG  13 augustus 2023

16.00 : 1ste  PLOEG  –  K.S.K.  NIEUW STABROEK