Monthly Archives: januari 2024

Kalenderwijzigingen WE 4 februari 2024

Volgende wedstrijden werden verplaatst:

K.S.C.  O.L.V.E.  –  U21 van zaterdag 14.15 Hr naar dinsdag 12 maart 2024 om 19.30 Hr

2de  PLOEG  –  V.K.  SIMIKOS van zondag 12.00 Hr naar donderdag 22 februari 2024 om 20.30 Hr.

Wedstrijden WE 4 februari 2024

ZATERDAG  3 februari 2024

VRIJ  : MEISJES  U9
09.30 : U7  –  WIT-ROOD  ANTWERPEN
09.30 : U8  WIT  –  K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR
09.30 : U8  GROEN  –  K.F.C.  RANST
09.30 : S.D.  ANDALUCIA  –  U10  WIT
09.30 : K.  KONTICH  F.C.  –  U12  WIT
09.30 : CANTINCRODE  –  U15  GROEN
10.30 : U9  WIT  –  F.C.  SEJA
10.30 : U9  GROEN  –  S.K.  BERKENRODE
10.30 : U11  –  K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR
11.30 : BACWALDE  –  U15  WIT
12.00 : F.C.  IK  DIEN  –  MEISJES  U13 WIT
12.00 : U13  GROEN  –  K.F.C.  RANST
12.00 : F.C.  IK  DIEN  –  U17
12.45 : CANTINCRODE-  U10  GROEN
12.45 : MEISJES  U16  –  K.  SK.  HEIST
14.00 : F.C.  MOORSEL  –  MEISJES  U13  GROEN
14.45 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  U21 verplaatst naar dinsdag  12 maart 2024 om 19.30 Hr
15.00 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  U13  WIT
15.00 : MEISJES  U20  –  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN

 

 

ZONDAG  4 februari 2024

10.00 : F.C.  IK  DIEN  –  U12  GROEN
10.30 : V.C.  O L S.E.  –  3de  PLOEG
11.00 : 4de  PLOEG  –  F.C.  SINT-ANNEKE
11.00 : KIEL  F.C.  –  VETERANEN
12.00 : 2de  PLOEG  –  V.K.  SIMIKOS :  verplaatst naar donderdag  22 februari 2024 om 20.30 Hr
15.00 : 1ste  PLOEG  –  BACWALDE

Wedstrijden WE 28 januari 2024

ZATERDAG  27 januari 2024

09.00 : F.C.  IK  DIEN  –  U9  WIT
09.30 : K.  BEVEL  F.C.  –  U8  GROEN
09.30 : MEISJES  U9  –  F.C.  V.D.P.
09.30 : BACWALDE  –  U11
09.30 : MEISJES  U13  WIT  –  K.  BEVEL  F.C.
09.30 : U13  WIT  –  F.C.  BELGICA
09.30 : K.F.C.  BROECHEM  –  U13  GROEN
09.30 : HOOGSTRATEN  V.V.  –  MEISJES  U20
10.00 : S.V.  SINT-JOZEF  –  U7
10.30 : U12  GROEN  –  K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR
11.15 : MEISJES  U13  GROEN  –  ANTWERP  DIAMONDS  FC
11.30 : U12  WIT  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
11.30 : MIECROOB  VELTEM  –  MEISJES  U16
12.45 : U15  WIT  –  OH  FORTUNA
13.00 : U10  WIT  –  F.C.  IK  DIEN
13.00 : U10  GROEN  –  BACWALDE
13.15 : BACWALDE  –  U9  GROEN
14.30 : CANTINCRODE  –  U8  WIT
15.00 : U15  GROEN  –  K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR
15.00 : U17  –  KON.  RAPID  A.C.
17.00 : U21  –  F.C.  IK  DIEN

 

 

ZONDAG  28 januari 2024

VRIJ  : 1ste  PLOEG
10.00 : S.K.  NIEUW  STABROEK –  2de  PLOEG
11.00 : VETERANEN  –  BACWALDE
13.30 : K.  HOVE  SPORT –  4de  PLOEG
14.00 : 3de  PLOEG  –  F.C.  V.D.P.

Afgelastingen

Alle trainingen van vandaag donderdag zijn afgelast.

Ook ALLE  wedstrijden van het WE van 21 januari 2024 zijn afgelast.

Afgelasting trainingen

Alle trainingen van vandaag 17 januari 2024 zijn afgelast.

Verplaatsing wedstrijd en uurwijziging

De wedstrijd  2de  PLOEG  –  V.K.  VALAARHOF  van zondag  12.00 Hr is verplaatst naar zondag 28 april 2024 om 14.00 Hr.

De veteranenwedstrijd  F.C. DRAKENHOF  –  VETERANEN  vangt aan om 10.00 Hr  i.p.v.  om 13.30Hr.

Afgelasting trainingen

Alle trainingen van vandaag 16 januari 2024 zijn afgelast.

Wedstrijden WE 21 januari 2024

VRIJDAG  19 januari 2024

20.00 : OH  FORTUNA  –  U21

 

ZATERDAG  20 januari 2024

VRIJ  : MEISJES  U20
09.30 : U7  –  TOR  DEURNE  PIRATES
09.30 : MEISJES  U13  WIT  –  K.V.V.  DUFFEL
09.30 : F.C.  IK  DIEN  –  U13  WIT
10.00 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U8  WIT
10.00 : U12  WIT  –  CANTINCRODE
10.30 : U12  GROEN  –  K.F.C.  NIJLEN
11.00 : K.S.K.  SEFA  HERENTHALS  –  U8  GROEN
11.30 : MEISJES  U13  GROEN  –  K.V.V.  DUFFEL
11.45 : S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN  –  U9  WIT
12.00 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  U10  WIT
12.00 : F.C.  IK  DIEN  –  U11
12.00 : S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN  –  U13  GROEN
12.30 : U10  GROEN  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
12.45 : U15  WIT  –  K.  HOVE  SPORT
13.30 : F.C.  V.D.P.  –  U9  GROEN
14.30 : U17  –  CANTINCRODE
14.45 : GROENENHOEK  –  MEISJES  U9
15.00 : U15  GROEN  –  K.  KONTICH  F.C.
16.30 : F.C.  V.D.P.  –  MEISJES  U16

 

ZONDAG  21 januari 2024

VRIJ  : 4de  PLOEG
12.00 : 2de  PLOEG  –  V.K.  VALAARHOF :  verplaatst naar 28 april 2024 om 14.00 Hr
10.00 : F.C. DRAKENHOF  –  VETERANEN
14.30 : K.S.K. ’S GRAVENWEZEL-SCHILDE  –  3de  PLOEG
15.00 : 1ste  PLOEG  –  F.C.  RACING  KIEL

Wedstrijden WE 14 januari 2024

ZATERDAG  13 januari 2024

09.15 : K.  BEVEL  F.C.  –  U13  GROEN
09.30 : U8  WIT  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
09.30 : U8  GROEN  –  BACWALDE
09.30 : MEISJES  U9  –  KON.  SV  VLUG  VOORUIT
10.00 : F.C.  V.D.P.  –  U10  GROEN
10.30 : U13  WIT  –  S.V.  SINT-JOZEF
11.00 : S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN  –  U17
11.15 : K.F.C.  BROECHEM-  U12  GROEN
11.15 : F.C.  BLAASVELD  –  MEISJES  U13 WIT
11.30 : U10  WIT  –  F.C.  BELGICA
11.30 : U11  –  MALUKA  FOOTBALL  ACADEMY  DEURNE
11.30 : OSTAN  –  U12  WIT
12.00 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  U15  GROEN
12.45 : MEISJES  U16  –  K.  VRIJHEID  HERSELT
14.00 : U9  WIT  –  F.C.  PATRO  HOEVENEN
14.00 : U9  GROEN  –  CANTINCRODE
14.00 : OSTAN  –  U15  WIT
14.30 : CANTINCRODE  –  U7
14.45 : GROENENHOEK  –  MEISJES  U20
15.00 : U21  –  DEURNE  O.B.

 

ZONDAG  14 januari 2024

VRIJ  : 3de  PLOEG  en  VETERANEN
09.30 : K. SK.  HEIST  –  MEISJES  U13 GROEN
11.00 : 4de  PLOEG  –  V.V.  O.S.S.M.I.
12.00 : K.S.V.B.  DRIEHOEK  –  2de  PLOEG
15.00 : 1ste  PLOEG  –  F.C.  IK DIEN