Monthly Archives: april 2024

Wedstrijden WE 5 mei 2024

Lavabeker  jeugd  –  Finale

Terrein  V.K. Valaarhof

ZATERDAG  4 mei 2024

10.00 : V.K.  VALAARHOF  –  U13 
12.00 : F.C.  KONINGSHOF  –  U9 

 

Beker  van  Antwerpen  –  Finale

Terrein  Sneppenbos

ZONDAG  5 mei 2024

16.00 : GROENENHOEK  –  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 28 april 2024

DINSDAG  23 april 2024

19.00 : K.F.C.  RANST  –  U13  GROEN  (Terrein  Sneppenbos)
19.30 : MEISJES  U16  –  K.  VRIJHEID  HERSELT

 

WOENSDAG  24 april 2024

18.00 : U8  WIT  –  BACWALDE

 

DONDERDAG  25 april 2024

19.00 : U13  WIT  –  K.S.C.  O.L.V.E.
19.00 : F.C.  IK  DIEN  –  U15  GROEN

 

VRIJDAG  26 april 2024

19.30 : CANTINCRODE  –  U21

 

ZATERDAG  27 april 2024

VRIJ  : MEISJES  U9
09.00 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U15  GROEN
09.30 : U7  –  RAC.  VOETBALCLUB  HOBOKEN
09.30 : U8  WIT  –  K.  RACING  EMBLEM
09.30 : U8  GROEN  –  K.F.C.  BROECHEM
09.30 : U10  WIT  –  OSTAN
09.30 : K.F.C.  RANST  –  U12  GROEN
10.00 : K.F.C.  LINT  –  U10  GROEN
10.30 : U9  WIT  –  GROENENHOEK
10.30 : U9  GROEN  –  V.K.  VALAARHOF
11.30 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U15  WIT
12.00 : KON.  SV  VLUG  VOORUIT  –  MEISJES  U13 WIT
12.00 : U13  GROEN  –  K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR
12.15 : U11  –  GROENENHOEK
12.30 : OH  FORTUNA  –  U12  WIT
12.45 : MEISJES  U16  –  K.SK.  HEIST
13.00 : F.C.  MOORSEL  –  MEISJES  U13 GROEN
14.00 : U13  WIT  –  K.  HOVE  SPORT
14.30 : V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U17
15.00 : MEISJES  U20  –  KON.  OLVAC

 

ZONDAG  28 april 2024

12.00 : 2de  PLOEG  –  V.K.  VALAARHOF
15.00 : 1ste  PLOEG  –  KON.  RAPID  A.C.

Forfaits (update)

Wegens forfait worden volgende wedstrijden niet gespeeld:

FC  LOS  INCAS  ANTWERPEN  –  U9  GROEN

MIECROOB  VELTEM  –  MEISJES  U16

Afgelasting

De wedstrijd  BELOFTEN  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT  vanmorgen is afgelast

Wedstrijden WE 21 april 2024 (update 2)

DINSDAG  16 april 2024

19.00 : U15  GROEN  –  CANTINCRODE
20.30 : BELOFTEN  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT  :  afgelast

 

WOENSDAG  17 april 2024

17.00 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U12  WIT
18.30 : MEISJES  U13  WIT  –  F.C.  IK  DIEN

 

DONDERDAG  18 april 2024

20.00 : MEISJES  U16  –  F.C.  V.D.P.

 

ZATERDAG  20 april 2024

09.00 : F.C.  KONINGSHOF  –  U9  WIT
09.30 : FC  LOS  INCAS  ANTWERPEN  –  U9  GROEN afgelast
09.30 : MEISJES  U9  –  F.C.  V.D.P.
09.30 : DEURNE  O.B.  –  U11
09.30 : MEISJES  U13  WIT  –  KON.  OLVAC
09.30 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U13  GROEN
10.00 : KESSEL  UNITED  –  U8  GROEN
10.00 : U12  WIT  –  K.  HOVE  SPORT
10.30 : U12  GROEN  –  K.F.C.  ST-MARTINUS  HALLE
10.45 : MEISJES  U13  GROEN  –  ANTWERP  DIAMONDS  FC
11.00 : SK  RITA  BERLAAR  –  U8  WIT
11.00 : OSTAN  –  U13  WIT
11.15 : U10  GROEN  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
11.45 : GROENENHOEK  –  U7
12.30 : MIECROOB  VELTEM  –  MEISJES  U16 afgelast
12.45 : CANTINCRODE  –  U10  WIT
12.45 : U15  WIT  –  S.V.  SINT-JOZEF
12.45 : U15  GROEN  –  F.C.  V.D.P.
15.00 : U17  –  RAC.  VOETBALCLUB  HOBOKEN
15.00 : U21  –  GROENENHOEK
15.45 : S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN  –  MEISJES  U20

 

ZONDAG  21 april 2024

11.00 : VETERANEN  –  K.S.C.  O.L.V.E.

Wedstrijden 14 april 2024 (update 3)

ZATERDAG  13 april 2024

VRIJ  : U8  WIT  en  MEISJES  U13  GROEN
09.30 : U7  –  OH  FORTUNA
09.30 : U8  GROEN  –  F.C.  V.D.P.
09.30 : U13  WIT  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
10.00 : S.V.  SINT-JOZEF  –  U10  WIT
10.30 : U9  WIT  –  F.C.  MERKSEM :  forfait
10.30 : U9  GROEN  –  F.C.  IK  DIEN
11.15 : F.C.  BELGICA  –  U15  WIT
11.30 : K.  KONTICH  F.C.  –  U10  GROEN
12.15 : U11  –  K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM
14.00 : F.C.  BELGICA  –  U12  WIT
14.00 : U13  GROEN  –  K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM
14.30 : F.C.  IK  DIEN  –  U15  GROEN verplaatst naar donderdag 25 april 2024 om 19.00 Hr
14.45 : GROENENHOEK  –  MEISJES  U9
14.45 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  U17
15.00 : MEISJES  U20  –  HOOGSTRATEN  V.V.
15.00 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U21 forfait
16.30 : F.C.  V.D.P.  –  MEISJES  U16 :  forfait

 

ZONDAG  14 april 2024

09.30 : S.C.  MECHELEN  –  MEISJES  U13 WIT
10.00 : K.F.C.  LINT  –  U12  GROEN
11.00 : 4de  PLOEG  –  KON.  OLVAC
12.00 : 2de  PLOEG  –  CANTINCRODE
12.15 : F.C.  RACING  KIEL  –  VETERANEN
14.30 : GROENENHOEK  –  3de  PLOEG
15.00 : 1ste  PLOEG  –  GROENENHOEK

Wedstrijden WE 7 april 2024 (Update 4)

ZATERDAG  6 april 2024

VRIJ  : U7 ,  U8  WIT , U10  WIT ,  U11 ,  U12  WIT ,  MEISJES  U13  WITU13  GROENU13  WIT ,
              U15  GROEN ,  MEISJES  U16 U17  en  MEISJES  U20

 

09.30 : K.F.C.  RANST  –  U8  GROEN
09.30 : MEISJES  U9  –  KON.  SV  VLUG  VOORUIT
09.30 : S.K.  BERKENRODE  –  U9  GROEN
10.30 : U10  GROEN  –  CANTINCRODE
10.30 : U12  GROEN  –  F.C.  IK  DIEN
12.15 : F.C.  SEJA  –  U9  WIT
12.45 : U15  WIT  –  BACWALDE
15.00 : U21  –  K.S.C.  O.L.V.E.

 

ZONDAG  7 april 2024

VRIJ  :  VETERANEN
09.30 : K.SK.  HEIST  –  MEISJES  U13  GROEN
10.00 : F.C.  V.D.P.  –  4de  PLOEG
10.00 : KON.  OLVAC –  2de  PLOEG
14.00 : 3de  PLOEG  –  DEURNE  O.B.
15.00 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  1ste  PLOEG