Author Archive

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd  2de  PLOEG  –  F.C.  IK  DIEN  van zondag 12.00 Hr is verplaatst naar donderdag 7 maart 2024 om 20.30 Hr.

Wedstrijden WE 25 februari (update)

DINSDAG  20 februari 2024

18.45 : U12  GROEN  –  K.F.C.  LINT
20.30 : BACWALDE  –  BELOFTEN

 

WOENSDAG  21 februari 2024

18.00 : HOOGSTRATEN  V.V.  –  MEISJES  U20

 

DONDERDAG  22 februari 2024

20.30 : 2de  PLOEG  –  V.K.  SIMIKOS

 

ZATERDAG  24 februari 2024

09.00 : KON.  OLVAC  –  MEISJES  U13 WIT
09.15 : K.  HOVE  SPORT  –  U12  WIT
09.30 : U7  –  GROENENHOEK
09.30 :  KON.  SV  VLUG  VOORUIT  –  MEISJES  U9
09.30 : U10  WIT  –  CANTINCRODE
09.30 : U13  WIT  –  OSTAN
10.00 : F.C.  V.D.P.  –  U15  GROEN
10.30 : U9  WIT  –  F.C.  KONINGSHOF
10.30 : U9  GROEN  –  FC  LOS  INCAS  ANTWERPEN
10.30 : U11  –  DEURNE  O.B.
11.00 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U10  GROEN
11.00 :  K.  VRIJHEID  HERSELT  –  MEISJES  U16
11.15 : K.F.C.  ST-MARTINUS  HALLE  –  U12  GROEN
12.00 : MEISJES  U13  GROEN  –  K.  SK.  HEIST
13.00 : U8  GROEN  –  KESSEL  UNITED
13.00 : U13  GROEN  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
13.00 : S.V.  SINT-JOZEF  –  U15  WIT
14.00 : U8  WIT  –  SK  RITA  BERLAAR
14.45 : GROENENHOEK  –  U21
15.00 : MEISJES  U20  –  S.D.  ANDALUCIA
15.30 : RACING  VOETBALCLUB  HOBOKEN  –  U17

 

ZONDAG  25 februari 2024

11.00 : 4de  PLOEG  –  K.  RACING  EMBLEM
12.00 : 2de  PLOEG  –  F.C.  IK  DIEN :  verplaatst naar 7 maart 2024
12.30 : F.C.  HARROWS  –  VETERANEN
12.45 : V.V.  O.S.S.M.I.  –  3de  PLOEG
15.00 : 1ste  PLOEG  –  KON.  OLVAC

Uurwijziging

U10  GROEN  –  K.  KONTICH  F.C.  :  13.30 Hr i.p.v. 12.15 Hr

Uitgestelde wedstrijden (Update)

De wedstrijd  U12  GROEN  –  K.F.C.  LINT  van zaterdag 10.30 Hr is verplaatst naar dinsdag 20 februari 2024 om 18.45 Hr

De wedstrijd  U15  GROEN  –  F.C.  IK  DIEN  van zaterdag 15.00 Hr is verplaatst naar donderdag 28 maart 2024 om 19.00 Hr

Wedstrijden WE 18 februari 2024

ZATERDAG  17 februari 2024

VRIJ  : MEISJES  U9  en  U17
09.00 : F.C.  IK  DIEN  –  U9  GROEN
09.00 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U13  WIT
09.30 : OH  FORTUNA  –  U7
09.30 : F.C.  MERKSEM  –  U9  WIT
09.30 : MEISJES  U13  WIT  –  S.C.  MECHELEN
10.00 : K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM  –  U11
10.00 : U12  WIT  –  F.C.  BELGICA
10.30 : U12  GROEN  –  K.F.C.  LINT :  verplaatst naar 20 februari 2024
11.00 : U10  WIT  –  S.V.  SINT-JOZEF
12.00 : MEISJES  U13  GROEN  –  FOOTBALL  GIRLS  LEUVEN
12.45 : U15  WIT  –  F.C.  BELGICA
13.30 : F.C.  V.D.P.  –  U8  GROEN
13.30 : U10  GROEN  –  K.  KONTICH  F.C.
14.00 : BACWALDE  –  U8  WIT
15.00 : U15  GROEN  –  F.C.  IK  DIEN :  verplaatst naar 28 maart 2024
15.00 : U21  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
16.30 : K.  OLYMPIA  S.C.  WIJGMAAL  –  MEISJES  U16

 

ZONDAG  18 februari 2024

10.00 : V.V.  O.S.S.M.I. –  2de  PLOEG
11.00 : VETERANEN  –  F.C.  HOVERLA
11.30 : K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM  –  U13  GROEN
11.30 : K.S.C.  O.L.V.E. –  4de  PLOEG
14.00 : 3de  PLOEG  –  KON.  OLVAC
15.00 : KON.  OLVAC  –  MEISJES  U20
15.00 : V.K.  SIMIKOS  –  1ste  PLOEG 

Kalenderwijzigingen WE 4 februari 2024

Volgende wedstrijden werden verplaatst:

K.S.C.  O.L.V.E.  –  U21 van zaterdag 14.15 Hr naar dinsdag 12 maart 2024 om 19.30 Hr

2de  PLOEG  –  V.K.  SIMIKOS van zondag 12.00 Hr naar donderdag 22 februari 2024 om 20.30 Hr.

Wedstrijden WE 4 februari 2024

ZATERDAG  3 februari 2024

VRIJ  : MEISJES  U9
09.30 : U7  –  WIT-ROOD  ANTWERPEN
09.30 : U8  WIT  –  K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR
09.30 : U8  GROEN  –  K.F.C.  RANST
09.30 : S.D.  ANDALUCIA  –  U10  WIT
09.30 : K.  KONTICH  F.C.  –  U12  WIT
09.30 : CANTINCRODE  –  U15  GROEN
10.30 : U9  WIT  –  F.C.  SEJA
10.30 : U9  GROEN  –  S.K.  BERKENRODE
10.30 : U11  –  K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR
11.30 : BACWALDE  –  U15  WIT
12.00 : F.C.  IK  DIEN  –  MEISJES  U13 WIT
12.00 : U13  GROEN  –  K.F.C.  RANST
12.00 : F.C.  IK  DIEN  –  U17
12.45 : CANTINCRODE-  U10  GROEN
12.45 : MEISJES  U16  –  K.  SK.  HEIST
14.00 : F.C.  MOORSEL  –  MEISJES  U13  GROEN
14.45 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  U21 verplaatst naar dinsdag  12 maart 2024 om 19.30 Hr
15.00 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  U13  WIT
15.00 : MEISJES  U20  –  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN

 

 

ZONDAG  4 februari 2024

10.00 : F.C.  IK  DIEN  –  U12  GROEN
10.30 : V.C.  O L S.E.  –  3de  PLOEG
11.00 : 4de  PLOEG  –  F.C.  SINT-ANNEKE
11.00 : KIEL  F.C.  –  VETERANEN
12.00 : 2de  PLOEG  –  V.K.  SIMIKOS :  verplaatst naar donderdag  22 februari 2024 om 20.30 Hr
15.00 : 1ste  PLOEG  –  BACWALDE

Wedstrijden WE 28 januari 2024

ZATERDAG  27 januari 2024

09.00 : F.C.  IK  DIEN  –  U9  WIT
09.30 : K.  BEVEL  F.C.  –  U8  GROEN
09.30 : MEISJES  U9  –  F.C.  V.D.P.
09.30 : BACWALDE  –  U11
09.30 : MEISJES  U13  WIT  –  K.  BEVEL  F.C.
09.30 : U13  WIT  –  F.C.  BELGICA
09.30 : K.F.C.  BROECHEM  –  U13  GROEN
09.30 : HOOGSTRATEN  V.V.  –  MEISJES  U20
10.00 : S.V.  SINT-JOZEF  –  U7
10.30 : U12  GROEN  –  K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR
11.15 : MEISJES  U13  GROEN  –  ANTWERP  DIAMONDS  FC
11.30 : U12  WIT  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
11.30 : MIECROOB  VELTEM  –  MEISJES  U16
12.45 : U15  WIT  –  OH  FORTUNA
13.00 : U10  WIT  –  F.C.  IK  DIEN
13.00 : U10  GROEN  –  BACWALDE
13.15 : BACWALDE  –  U9  GROEN
14.30 : CANTINCRODE  –  U8  WIT
15.00 : U15  GROEN  –  K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR
15.00 : U17  –  KON.  RAPID  A.C.
17.00 : U21  –  F.C.  IK  DIEN

 

 

ZONDAG  28 januari 2024

VRIJ  : 1ste  PLOEG
10.00 : S.K.  NIEUW  STABROEK –  2de  PLOEG
11.00 : VETERANEN  –  BACWALDE
13.30 : K.  HOVE  SPORT –  4de  PLOEG
14.00 : 3de  PLOEG  –  F.C.  V.D.P.

Afgelastingen

Alle trainingen van vandaag donderdag zijn afgelast.

Ook ALLE  wedstrijden van het WE van 21 januari 2024 zijn afgelast.

Afgelasting trainingen

Alle trainingen van vandaag 17 januari 2024 zijn afgelast.