Author Archive

Forfait veteranen

De wedstrijd  VETERANEN – F.C. DRAKENHOF  van zondag  30 oktober 2022 om 11.00 Hr gaat niet door.

Wedstrijden WE 30 oktober 2022

Bekerwedstrijd

DONDERDAG  27 oktober 2022

19.00 : U15  –  CANTINCRODE

 

Competitie

DONDERDAG  27 oktober 2022

19.45 : K.F.C.  NIJLEN  –  U21

 

VRIJDAG  28 oktober 2022

20.15 : DAMES  –  SPORTING  CLUB  DUFFEL

 

ZATERDAG  29 oktober 2022

VRIJ  : U21
09.15 : V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U13  WIT
09.30 : U8  WIT  –  F.C.  V.D.P.
09.30 : U8  GROEN  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
09.30 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U9
09.30 : FC  ST-JOZEF  S.K.  RIJKEVORSEL –  MEISJES  U11  GROEN
10.00 : U12  –  K.F.C.  RANST
11.00 : U11  GROEN  –  F.C.  V.D.P.
12.00 : KON.  OLVAC  –  MEISJES  U11  WIT verplaatst naar zaterdag 17 december 2022 om 12.00 Hr
15.00 : U17  GROEN  –  CANTINCRODE
12.00 : K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM  –  U11  WIT
12.15 : U10  –  OH  FORTUNA
12.45 : U15  –  K.F.C.  BROECHEM
14.00 : K.F.C.  NIJLEN  –  U7
14.45 : GROENENHOEK  –  U17  WIT
15.00 : MEISJES  U16  –  K.F.C.  BROECHEM :  verplaatst naar woensdag 26 oktober 2022 om 19.30 Hr
15.00 : U17  GROEN  –  CANTINCRODE

 

ZONDAG  30 oktober 2022

10.00 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U13  GROEN
11.00 : VETERANEN  –  F.C.  DRAKENHOF :  Forfait
12.00 : KON.  OLVAC  –  4de  PLOEG verplaatst naar dinsdag 8 november 2022 om 20.00 Hr
12.15 : V.V.  O.S.S.M.I.  –  2de  PLOEG
14.00 : 3de  PLOEG  –  V.V.  O.S.S.M.I. :  verplaatst naar woensdag 9 november 2022 om 20.30 Hr
15.00 : .V.  O.S.S.M.I.  –  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 23 oktober 2022

DINSDAG  18 oktober 2022

20.30 : DAMES  –  F.C.  BLAASVELD

 

WOENSDAG  19 oktober 2022

20.15 : U17  WIT  –  F.C.  IK  DIEN

 

ZATERDAG  22 oktober 2022

09.30 : U7  –  K.F.C.  LINT
09.30 : GROENENHOEK  –  U8  GROEN
09.30 : GROENENHOEK  –  U10
09.30 : U13  WIT  –  F.C.  BELGICA
09.30 : BACWALDE  –  U15
10.00 : K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM  –  U8  WIT
11.00 : U9  –  GROENENHOEK
11.00 : U13  GROEN  –  K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM
12.00 : KON.  OLVAC  –  U11  GROEN
12.15 : MEISJES  U11  WIT  –  F.C.  V.D.P.
14.00 : U11  WIT  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
14.00 : BACWALDE-  U17  GROEN
14.30 : K.  ANTONIA F.C.  –  MEISJES  U11  GROEN
14.30 : U17  WIT  –  OH  FORTUNA
14.30 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  U21
14.30 : K.F.C.  RANST  –  DAMES

 

ZONDAG  23 oktober 2022

10.00 : S.V.  GRASHEIDE  –  MEISJES  U16
11.30 : KON.  KALFORT  DAGHET  –  4de  PLOEG
12.00 : 2de  PLOEG  –  K.  SINT-JOB  F.C.
13.00 : F.C.  IK  DIEN  –  3de  PLOEG
13.00 : KSK  EKEREN  DONK  –  VETERANEN
15.00 : 1ste  PLOEG  –  S.K.  NIEUW  STABROEK

Geboorte LEWIS

Trotse ouders Marijne VLUYMANS, dochter van bestuurslid Ludo, en  Robin UYTERHOEVEN, speler van het eerste elftal,  kondigen met blijdschap de geboorte aan van LEWIS op 15 april 2022.

Lewis woog 635 gram.

Na een zwaar gevecht  en vele operaties won baby LEWIS de strijd en mocht op 10 oktober 2022 het hospitaal verlaten met een gewicht van 3.930 gram.

Onze allerhartelijkste gelukwensen aan de moedige ouders en de familie.

Verplaatsing wedstrijden (update)

De wedstrijd   DAMES  –  F.C.  BLAASVELD   van vanavond 20.15  Hr  is verplaatst naar dinsdag  18 oktober 2022 om 20.30 Hr.

De wedstrijd  S.V.  SINT-JOZEF  –  U10  van zaterdag 14.00 Hr  is verplaatst naar zaterdag  10 december 2022 om 09.30 Hr.

De wedstrijd  U17  GROEN  –  K.V.  HOOIKT  van zaterdag om 15.00 Hr is verplaatst naar donderdag  10 november 2022 om 19.00 Hr.

Wedstrijden WE 16 oktober 2022 (update 3)

DINSDAG  11 oktober 2022

20.30 : BELOFTEN  –  F.C.  V.D.P.

 

DONDERDAG  13 oktober 2022

20.30 : 4de  PLOEG  –  F.C.  SINT-MICHIEL

 

VRIJDAG  14 oktober 2022

20.15 : DAMES  –  F.C.  BLAASVELD :  Verplaatst naar 18 oktober 2022 om 20.30 Hr

 

ZATERDAG  15 oktober 2022

09.00 : V.K.  SIMIKOS  –  MEISJES  U11  GROEN
09.30 : U7  –  K.  HOVE  SPORT
09.30 : V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U9
10.00 : U12  –  V.C.  MORTSEL  O.G.
10.30 : U13  WIT  –  S.V.  SINT-JOZEF
11.00 : K.  WIJNEGEM  V.C.  –  U13  GROEN
11.15 : K.F.C.  RANST  –  U8  WIT
11.45 : K.  HOVE  SPORT  –  U15
12.15 : U11  GROEN  –  V.K.  VALAARHOF
12.30 : U17  WIT  –  K.  HOVE  SPORT
13.00 : F.C.  V.D.P.  –  U8  GROEN
14.00 : S.V.  SINT-JOZEF  –  U10 Verplaatst naar 10 december 2022 om 09.30 Hr
14.00 : U11  WIT  –  S.V.  SINT-JOZEF
15.00 : U17  GROEN  –  K.V.  HOOIKT :  Verplaatst naar 10 november 2022 om 19.00 Hr
16.15 : BACWALDE  –  U21
17.00 : GROENENHOEK  –  MEISJES  U11  WIT

 

ZONDAG  16 oktober 2022

10.30 : ANTWERP  DIAMONDS  FC  –  MEISJES  U16
11.00 : VETERANEN  –  K SC  FAMILIA-ACADEMIA
11.45 : CANTINCRODE  –  2de  PLOEG
14.00 : 3de  PLOEG  –  F.C.  SAC
14.30 : GROENENHOEK  –  4de  PLOEG
14.30 : CANTINCRODE  –  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 9 oktober2022

WOENSDAG  5 oktober 2022

20.00 : K.F.C.  BROECHEM  –  U17  GROEN  (Terrein  Sneppenbos)

 

ZATERDAG  8 oktober 2022

VRIJ  : U17  GROEN
09.15 : K.  HOVE  SPORT  –  U11  WIT
09.30 : BACWALDE  –  U7
09.30 : U8  WIT  –  LIERSE  KEMPENZONEN
09.30 : U8  GROEN  –  K.  HOVE  SPORT
09.30 : BACWALDE  –  U12
10.00 : MEISJES  U11  GROEN  –  FC  ST-JOZEF  S.K.  RIJKEVORSEL
10.00 : CANTINCRODE  –  U11  GROEN
10.30 : U13  GROEN  –  K.  ZANDHOVEN  S.K.
11.00 : U9  –  BACWALDE
12.15 : MEISJES  U11  WIT  –  K.  BEVEL  F.C.
12.15 : OH  FORTUNA  –  U13  WIT
12.45 : U15  –  K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR
13.00 : U10  –  K.F.C.  WALEM
15.00 : MEISJES  U16  –  OUD-HEVERLEE  LEUVEN
15.00 : U21  –  S.V.  SINT-JOZEF
16.00 : K.  HOVE  SPORT  –  DAMES

 

ZONDAG  9 oktober 2022

VRIJ  : 3de  PLOEG
10.00 : K.F.C.  RANST  –  U17  WIT
11.00 : 4de  PLOEG  –  DEUNE  OB
12.00 : 2de  PLOEG  –  BACWALDE
13.00 : VETERANEN  –  BACWALDE
15.00 : 1ste  PLOEG  –  BACWALDE

Uitstel wedstrijd

De wedstrijd   U17  WIT  –  F.C.  IK  DIEN  van morgen 1 oktober om 12.30 Hr  is uitgesteld en verschoven naar  woensdag 19 oktober 2022 om 20.15 Hr.

Wedstrijden WE 2 oktober 2022 (update)

VRIJDAG  30 september 2022

20.15 : DAMES  –  K.F.C.  LINT

 

ZATERDAG  1 oktober 2022

09.30 : U7  –  V.C.  MORTSEL  O.G.
10.00 : U12  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
10.30 : K.  TUBANTIA  BORGERHOUT  –  U9
10.30 : U13  WIT  –  OSTAN
11.00 : K.F.C.  BROECHEM  –  U8  WIT
11.00 : K.S.K.  OELEGEM  –  U13  GROEN
11.15 : K.V.V.  DUFFEL  –  MEISJES  U11  WIT
11.30 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U10
11.30 : OH  FORTUNA  –  U15
12.15 : U11  WIT  –  K.F.C.  LINT
12.30 : U17  WIT  –  F.C.  IK  DIEN :  verplaatst naar woensdag  19 oktober 022 om 20.15 Hr
13.00 : S.C.  MECHELEN  –  MEISJES  U16
13.00 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U8  GROEN
14.00 : U11  GROEN  –  F.C.  IK  DIEN
15.00 : U17  GROEN  –  K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR
17.15 : F.C.  BELGICA  –  U21

 

ZONDAG  2 oktober 2022

VRIJ  : VETERANEN
09.30 : HOOGSTRATEN  V.V.  –  MEISJES  U11  GROEN
12.00 : IK  DIEN  –  2de  PLOEG
12.30 : KON.  RAPID  A.C.  –  4de  PLOEG
14.00 : 3de  PLOEG  –  V.K.  SIMIKOS
15.00 : F.C.  IK  DIEN  –  1ste  PLOEG

Uitstel wedstrijd

De wedstrijd  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U17  GROEN van morgen 24 september om 13.00 Hr is uitgesteld en verplaatst naar woensdag 16 november 2022 om 20.00 Hr.