Geen categorie

Klusdag

ZATERDAG  20 augustus 2016

Een warme oproep aan alle handige, sterke, vrolijke, klunzige, stevige, lenige, luie, hyperactieve of andere leden en sympathisanten van ons clubke om deze zaterdag 20/8 vanaf 9u een handje te komen toesteken op onze klusdag.

Echt niet te missen! We doen er maar een paar per jaar.

Aanpassingen voor het nieuwe seizoen

De trainings- en wedstrijduren voor het nieuwe seizoen werden aangepast.
Ook de Wie is Wie is opnieuw geactualiseerd. Er zijn een paar nieuwe namen.

Overlijden

Vorige week overleed de vader van Günther Leysen, afgelopen seizoen trainer bij onze mini-miniemen.

Wij wensen hem en zijn familie alle sterkte toe bij het verwerken van dit verlies.

Afgelastingen

Uit respect voor de slachtoffers en nabestaanden van de aanslagen te Brussel zijn ALLE wedstrijden van vandaag 22 maart afgelast.

Junioren – forfait

De wedstrijd van de junioren van zaterdag 20 februari wordt niet gespeeld wegens forfait  van Seja

Wedstrijden WE 24 januari 2015

WOENSDAG  20 januari 2016

20.00  :  SCHOLIEREN  2  –  IK  DIEN

VRIJDAG  22 januari 2016

19.00  :  DAMES  2  –  HELDERHOEK

20.30  :  DAMES  1  –  Nw.  STABROEK

ZATERDAG  23 januari 2016

VRIJ     :  PUPILLEN  1

09.00  :  CANTINCRODE  –  MINIEMEN  2

09.30  :  PUPILLEN  2–  BERKENRODE

09.30  :  PUPILLEN  5  en  6  –  SEJA

10.45  :  MINI’S  1  –  GROENENHOEK

12.00  :  MINI’S  2  –  O.L.V.E.

12.00  :  O.L.V.E.  –  MINIEMEN  1

13.15  :  MINI’S  3  –  Nw.  POLONIA

13.30 :  DEURNE  OB  –  CADETTEN

14.30 :  SCHOLIEREN  2  –  O.S.S.M.I.

15.15   :  V.D.P.  –  PUPILLEN  3  en  4

16.00  :  SCHOLIEREN  1  –  O.L.V.E.

18.15  :  O.S.S.M.I.  –  JUNIOREN

ZONDAG  24 januari 2016

10.30  :  GROENENDAAL  –  VETERANEN

12.00  :  KALFORT – DAGHET  –  4de  PLOEG

12.30  :  2de  PLOEG  –  DRIEHOEK

14.00  :  Nw.  STABROEK  –  3de  PLOEG

15.00  :  1ste  PLOEG  –  DRIEHOEK

Wedstrijden WE 27 september 2015

WOENSDAG  23 september 2015

20.15  :  JUNIOREN  –  KONINGSHOF

 ZATERDAG  26 september 2015

VRIJ  :  PUPILLEN  1
09.30  :  PUPILLEN  3  en  4  –  V.D.P.
09.30  :  PUPILLEN  5  en  6  –  NOORSE
10.00  :  NIEUW  POLONIA  –  MINI’S  3
10.30  :  BERKENRODE  –  PUPILLEN  2
10.45  :  CADETTEN  –  DEURNE  OB
11.00 :  O.L.V.E.  –  MINI’S  2
12.15  :  MINIEMEN  1  –  O.L.V.E.
12.30  :  GROENENHOEK  –  MINI’S  1
12.30  :  O.L.V.E.  –  SCHOLIEREN  1
13.30  :  MINIEMEN  2  –  CANTINCRODE
14.15  :  O.S.S.M.I.  –  SCHOLIEREN  2
15.00  :  JUNIOREN  –  O.S.S.M.I.
20.00  :  NIEUW  STABROEK  –  DAMES  1

 ZONDAG  27 september 2015

10.30  :  RESERVEN  3  –  KALFORT DAGHET
12.15  :  DRIEHOEK  –  RESERVEN  1
13.00  :  VETERANEN  –  GROENENDAAL
14.30  :  HELDERHOEK  –  DAMES  2
15.00  :  RESERVEN  2  –  NIEUW STABROEK
15.00  :  DRIEHOEK  –  1ste  PLOEG