Jeugd

Inschrijvingen seizoen 2021-2022 geopend

Volgend seizoen 2021-2022 zijn we hopelijk verlost van alle corona maatregelen en kunnen we allen opnieuw volop trainen en wedstrijden spelen.

We zijn gestart met de voorbereiding en hopen op jullie blijvend engagement om samen terug de “normale” voetbaldraad op te pakken.

We hebben op basis van de huidige leden al een mogelijk idee over het aantal ploegen volgend seizoen, maar vragen jullie formele herinschrijving volgens de instructies verstrekt via PSD. Dit graag voor het einde van de Paasvakantie (18/4/2021). Dan nemen we de beslissing rond aantal in te schrijven ploegen.

Inschrijving nieuwe leden kan ook vanaf nu en eveneens graag tegen 18/4/2021. Geïnteresseerde nieuwe leden kunnen contact opnemen via info@sportingvremde.be.

Overlijden Walter Filliers

Met droefheid melden wij jullie het overlijden van Walter Filliers, gedurende jaren trainer bij onze jeugd.

 

Uitstel wedstrijd U17

De wedstrijd  BACWALDE  –  U17  van zaterdag 12.00 Hr is verplaatst naar zaterdag 12  december om 12.00 Hr.

Wedstrijden WE 25 oktober 2020

WOENSDAG  21 oktober 2020

19.00 :  MEISJES  U13  GROEN  –  K.  HOVE  SPORT

 

ZATERDAG  24 oktober 2020

VRIJ   :  U9  GROEN  en  U15  WIT
09.30 :  GROENENHOEK  –  U8  WIT
09.30 :  V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U8  GROEN
09.30 :  U9  ZWART  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
09.30MEISJES  U13  GROEN  –  F.C.  IK  DIEN  :  Uitgesteld
09.30 :  F.C.  OPPUURS  –  U13
10.30U12  WIT  –  K.  HOVE  SPORT
11.30 :  OSTAN  –  U11
11.30MEISJES  U13  WIT  –  LOENHOUT  S.K.  :  5 – 0  Ff
11.30 :  JONG  RITA  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U12 GROEN
12.00 :  F.C.  IK  DIEN  –  U9  WIT
12.00 :  BACWALDE  –  U17  :  Uitgesteld
12.15 :  U10  WIT  –  K.  HOVE  SPORT
12.15 :  U10  GROEN  –  GROENENHOEK
14.45 :  K.  HOVE  SPORT  –  U8  ZWART
15.00 :  KON.  OLVAC  –  U15  GROEN
15.00 :  MEISJES  U16  –  GROENENHOEK

Wedstrijden WE 18 oktober 2020

ZATERDAG  17 oktober 2020

VRIJ   :  U13  en  MEISJES  U13  GROEN
09.30 :  K.  WIJNEGEM  V.C.  –  U8  WIT
09.30 :  U9  ZWART  –  V.K.  HELDERHOEK
09.30 :  U9  WIT  –  KON.  OLVAC
09.30 :  CANTINCRODE  –  U12  WIT
09.30 :  V.C.  RIJMENAM  –  U12 GROEN
10.00 :  MEISJES  U16  –  F.C.  IK  DIEN
11.00 :  U9  GROEN  –  K.F.C.  HEIDEBLOEM  PULDERBOS
11.00 :  K.F.C.  BROECHEM  –  U11
11.30 :  MEISJES  U13  WIT  –  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN
11.30 :  OSTAN  –  U15  WIT
12.15 :  U10  WIT  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
12.15 :  U10  GROEN  –  K.S.C.  O.L.V.E.
13.00 :  BACWALDE  –  U8  ZWART
13.15 :  K.  HOVE  SPORT  –  U8  GROEN
14.30 :  U17  –  F.C.  BELGICA
14.45 :  GROENENHOEK  –  U15  GROEN

Wedstrijden WE 11 oktober 2020

ZATERDAG  10 oktober 2020

VRIJ   :  U8  WIT
09.00 :  F.C.  BELGICA  –  U10 WIT
09.15 :  K.  HOVE  SPORT  –  U9  WIT
09.30 :  U8  ZWART  –  K.F.C.  RANST
09.30 :  U12  WIT –  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN
10.00U8  GROEN  –  KON.  OLVAC
10.00 :  U11  –  K.  REET  S.K.
11.00 :  K.F.C.  RANST  –  U9  ZWART
11.00 :  K.  GOOREIND  V.V.  –  MEISJES  U13  WIT
11.30 :  K.  HOVE  SPORT  –  U10 GROEN
12.15 :  U12  GROEN  –  K.F.C.  PUTTE
12.15 :  U13  –  S.V.  SINT-JOZEF
12.30 :  F.C.  OXFORD  HEMIKSEM  –  MEISJES  U16
12.45 :  U15  WIT –  BACWALDE
13.30 :  K.F.C.  NIJLEN –  U9  GROEN
14.00 :  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN  –  U17
14.30 :  U21  –  HEFFEN  SK
15.00 :  U15  GROEN  –  F.C.  IK  DIEN
16.00 :  F.C.  V.D.P.  –  MEISJES  U13  GROEN

ZONDAG  11 oktober 2020

10.30 :  V.K.  SIMIKOS  –  DAMES  B
11.00 :  VETERANEN  –  ALBERTA  FC  SCHILDE
12.00 :  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN –  DAMES  A
12.30 :  BACWALDE  –  2de  PLOEG
14.00 :  3de  PLOEG  –  F.C.  V.D.P.
14.30 :  DEN  ORGEL  –  1ste  PLOEG

Forfait

Wegens forfait van de tegenpartij gaat de wedstrijd  MEISJES  U13  Wit – V.K. Simikos  van zaterdag 03 oktober 2020 om 11:00 niet door.

Wedstrijden WE 4 oktober 2020

WOENSDAG  30 september 2020

18.30 :  K.F.C.  BROECHEM  –  U13

 

VRIJDAG  2 oktober 2020

19.30 :  DAMES  B  –  F.C.  BELGICA
20.00 :  DAMES  A  –  BACWALDE

 

ZATERDAG  3 oktober 2020

09.00 :  OSTAN  –  U10  WIT
09.30 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U8  ZWART
09.30 :  WIT-ROOD  ANTWERPEN  –  U8  WIT
09.30 :  U9  ZWART  –  K. TERNESSE V.V.  WOMMELGEM
09.30 :  U9  WIT  –  K.  RUMSTSE  S.K.
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  –  KON.  OLVAC
10.40 :  V.V.  O.S.S.M.I.  –  U15  GROEN
11.00 :  U8  GROEN  –  F.C.  BELGICA
11.00 :  U9  GROEN  –  K.V.  HOOIKT
11.00 :  JONG  RITA  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U11
11.00MEISJES  U13  WIT  –  V.K.  SIMIKOS  :  5 – 0  Forfait
11.15 :  K.V.  HOOIKT  –  U12 GROEN
12.00 :  KON.  OLVAC  –  U13
12.15 :  U10  GROEN  –  KON.  OLVAC
12.30 :  F.C.  IK  DIEN  –  U12  WIT
14.00U17  –  K.F.C.  NIJLEN
14.30 :  S.V.  GRASHEIDE  –  U21
15.00 :  MEISJES  U16  –  K.  BERCHEM  SPORT  2004
18.00 :  F.C.  V.D.P.  –  U15  WIT

 

ZONDAG  4 oktober 2020

10.30 :  V.V.  O.S.S.M.I.  –  VETERANEN
11.00 :  V.K.  VALAARHOF  –  3de  PLOEG
12.00 :  2de  PLOEG  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
15.00 :  1ste  PLOEG  –  V.O.S.  REINAERT