Jeugd

Forfait wedstrijd

Wegens forfait van S.V. Sint-Jozef  gaat de wedstrijd  S.V. Sint-Jozef  – U8  WIT  van morgen 26/02/2022 om 14:30 Hr niet door.

Wedstrijden WE 13 februari 2022

DINSDAG  8 februari 2022

19.00 : U15  GROEN  –  K.F.C.  NIJLEN
20.15 : DAMES  WIT  –  V.K.  SIMIKOS

 

DONDERDAG  10 februari 2022

20.30 : 4de  PLOEG –  KON.  OLVAC

 

VRIJDAG  11 februari 2022

19.45 : DAMES  WIT  –  OSTAN
20.00 : U21  –  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN  (Terrein  City Pirates)
20.15 : DAMES  GROEN  –  V.K.  KONTICH-SCALDIS

 

ZATERDAG  12 februari 2022

09.30 : U9  WIT  –  F.C.  V.D.P.
09.30 : U9  GROEN  –  F.C.  TURK  SPORT  ANTWERPEN
10.00 : U10  ZWART  –  K.  KONTICH  F.C.
10.00 : U10  WIT  –  K.  RAMSEL  F.C.
10.30 : U10  GROEN  –  F.C.  MERKSEM
11.00 : CANTINCRODE  –  U12
11.15 : F.C.  EKEREN  –  U11  GROEN
11.45 : F.C.  IK  DIEN  –  MEISJES  U16
12.00 : BACWALDE  –  U7
12.00 : BACWALDE  –  U11  WIT
12.15 : MEISJES  U11  –  F.C.  IK  DIEN
12.15 : U13  –  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN
14.00 : U15  GROEN  –  K.F.C.  PUTTE
14.30 : U17  WIT  –  K.F.C.  KATELIJNE-WAVER
14.45 : F.C.  IK  DIEN  –  U8  WIT
14.45 : F.C.  IK  DIEN  –  U8  GROEN
15.00 : F.C.  PATRO  HOEVENEN  –  U17  GROEN
15.15 : S.K.  BERKENRODE  –  U15  WIT

 

ZONDAG  13 februari 2022

11.00 : VETERANEN  –  F.C.  HOVERLA
12.15 : K.S.V.B.  DRIEHOEK  –  2de  PLOEG
12.30 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  4de  PLOEG
14.00 : 3de  PLOEG  –  CANTINCRODE
15.00 : V.V.  O.S.S.M.I.  –  1ste  PLOEG

Uitgestelde wedstrijden (Update 4)

De wedstrijd   DAMES  GROEN  –  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN  van vrijdag 20.15 Hr is verplaatst naar dinsdag 22 maart 2022 om 20.30 Hr.

De wedstrijd  GROENENHOEK  –  U13  van zaterdag 12.30 Hr is verplaatst naar zaterdag 26 februari 2022 om 14.30 Hr.

De wedstrijd  K.  ZANDHOVEN  S.K.  –  U15  GROEN  van zaterdag 11.00 Hr is verplaatst naar donderdag 10 maart 2022 om 19.30 Hr.

De wedstrijd  K.F.C.  NIJLEN  –  U10  GROEN  van zaterdag 14.00 Hr is verplaatst naar woensdag 2 februari 2022 om 19.00 Hr.

De wedstrijd  KON.  RAPID  A.C.  –  4de  PLOEG  van zondag 11.00 Hr is verplaatst naar zondag 24 april 2022 om 11.00 Hr.

De wedstrijd   VETERANEN  –  S.V.  GROENENDAAL  van zondag 11.00 Hr is verplaatst naar zondag 24 april 2022 om 11.00 Hr.

 

Verplaatsing wedstrijd

De wedstrijd  U15  GROEN  –  K.F.C.  NIJLEN van morgen 14.30 Hr is verplaatst naar dinsdag  8 februari 2022 om 19.00 Hr.

Verplaatsing wedstrijden (update 2)

De wedstrijd  DAMES  WIT  –  V.K.  SIMIKOS  van vrijdag 19.45  Hr is verplaatst naar dinsdag 8 februari om 20.15 Hr.

De wedstrijd  K. Hove Sp. B – U13  van zaterdag 11.30 Hr is verplaatst naar vrijdag 14 januari om 19.00 Hr.

De wedstrijd  K.  KALMTHOUT  S.K.  –  U17  GROEN van zaterdag 14.30 Hr is verplaatst naar zaterdag  30 april 2022.

De wedstrijd  F.C.  V.D.P.  –  2de  PLOEG  van zondag 12.15  Hr is verplaatst naar donderdag 10 maart om 20.00 Hr.

Uitgestelde wedstrijden

De wedstrijd  S.V.  SINT-JOZEF  –  U8  WIT  van zaterdag 14.30 Hr   is verplaatst naar  zaterdag  26 februari 2022.

De wedstrijd  4de  PLOEG –  S.V.  NOORSE  van zondag 11.00 Hr  is verplaatst naar  zondag  10 april 2022.

Forfaits en afgelasting

Volgende wedstrijden gaan niet door wegens forfait van de tegenpartij :

11.00 : K.F.C.  PUTTE  –  U9  WIT

10.30 : U13  WIT  –  F.C.  V.D.P.

De wedstrijd   SK  RITA  BERLAAR  –  U8  GROEN  van morgen 11.15  Hr is afgelast

Afgelasting

Ingevolge de slechte weersomstandigheden wordt de wedstrijd  S.V.  SINT-JOZEF  –  U11  WIT van zaterdag 10.30 Hr  afgelast.

Forfaits

Wegens forfait van de tegenpartij  gaan de volgende wedstrijden niet door :

09.00 : F.C.  BELGICA  –  U9   ZWART

14.00 : U17  GROEN  –  K.S.C.  O.L.V.E.

Uitgestelde wedstrijd U21

De wedstrijd  U21  –  K.  HEIBOS  S.V.  van zaterdag 15.00 Hr is verplaatst naar  12 maart 2022.