Senioren

Wedstrijden WE 11 oktober 2020

ZATERDAG  10 oktober 2020

VRIJ   :  U8  WIT
09.00 :  F.C.  BELGICA  –  U10 WIT
09.15 :  K.  HOVE  SPORT  –  U9  WIT
09.30 :  U8  ZWART  –  K.F.C.  RANST
09.30 :  U12  WIT –  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN
10.00U8  GROEN  –  KON.  OLVAC
10.00 :  U11  –  K.  REET  S.K.
11.00 :  K.F.C.  RANST  –  U9  ZWART
11.00 :  K.  GOOREIND  V.V.  –  MEISJES  U13  WIT
11.30 :  K.  HOVE  SPORT  –  U10 GROEN
12.15 :  U12  GROEN  –  K.F.C.  PUTTE
12.15 :  U13  –  S.V.  SINT-JOZEF
12.30 :  F.C.  OXFORD  HEMIKSEM  –  MEISJES  U16
12.45 :  U15  WIT –  BACWALDE
13.30 :  K.F.C.  NIJLEN –  U9  GROEN
14.00 :  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN  –  U17
14.30 :  U21  –  HEFFEN  SK
15.00 :  U15  GROEN  –  F.C.  IK  DIEN
16.00 :  F.C.  V.D.P.  –  MEISJES  U13  GROEN

ZONDAG  11 oktober 2020

10.30 :  V.K.  SIMIKOS  –  DAMES  B
11.00 :  VETERANEN  –  ALBERTA  FC  SCHILDE
12.00 :  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN –  DAMES  A
12.30 :  BACWALDE  –  2de  PLOEG
14.00 :  3de  PLOEG  –  F.C.  V.D.P.
14.30 :  DEN  ORGEL  –  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 4 oktober 2020

WOENSDAG  30 september 2020

18.30 :  K.F.C.  BROECHEM  –  U13

 

VRIJDAG  2 oktober 2020

19.30 :  DAMES  B  –  F.C.  BELGICA
20.00 :  DAMES  A  –  BACWALDE

 

ZATERDAG  3 oktober 2020

09.00 :  OSTAN  –  U10  WIT
09.30 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U8  ZWART
09.30 :  WIT-ROOD  ANTWERPEN  –  U8  WIT
09.30 :  U9  ZWART  –  K. TERNESSE V.V.  WOMMELGEM
09.30 :  U9  WIT  –  K.  RUMSTSE  S.K.
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  –  KON.  OLVAC
10.40 :  V.V.  O.S.S.M.I.  –  U15  GROEN
11.00 :  U8  GROEN  –  F.C.  BELGICA
11.00 :  U9  GROEN  –  K.V.  HOOIKT
11.00 :  JONG  RITA  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U11
11.00MEISJES  U13  WIT  –  V.K.  SIMIKOS  :  5 – 0  Forfait
11.15 :  K.V.  HOOIKT  –  U12 GROEN
12.00 :  KON.  OLVAC  –  U13
12.15 :  U10  GROEN  –  KON.  OLVAC
12.30 :  F.C.  IK  DIEN  –  U12  WIT
14.00U17  –  K.F.C.  NIJLEN
14.30 :  S.V.  GRASHEIDE  –  U21
15.00 :  MEISJES  U16  –  K.  BERCHEM  SPORT  2004
18.00 :  F.C.  V.D.P.  –  U15  WIT

 

ZONDAG  4 oktober 2020

10.30 :  V.V.  O.S.S.M.I.  –  VETERANEN
11.00 :  V.K.  VALAARHOF  –  3de  PLOEG
12.00 :  2de  PLOEG  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
15.00 :  1ste  PLOEG  –  V.O.S.  REINAERT

Wedstrijden WE 27 september 2020

VRIJDAG  25 september 2020

20.30 :  OSTAN  –  DAMES  B

 

ZATERDAG  26 september 2020

VRIJ    :  U13  en  MEISJES  U16 
09.00 :  OSTAN  –  U8  GROEN
09.30 :  K.F.C.  LINT  –  U8  ZWART
09.30 :  U9  ZWART  –  DEURNE  O.B.
09.30 :  K.F.C.  WALEM  –  U9  WIT
09.30 :  U12  WIT  –  K.S.C.  O.L.V.E.
09.30 :  BACWALDE  –  U12  GROEN
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  –  S.V.  GRASHEIDE
11.00 :  U9  GROEN  –  CANTINCRODE
11.45 :  K HOVE  SPORT  –  U11
12.15 :  V.K.  HELDERHOEK  –  U8  WIT
12.15 :  U10  WIT  –  V.K.  HELDERHOEK
12.15 :  U10  GROEN  –  ANTWERP  PIRANHAS  ACADEMY
12.45 :  U15  WIT  –  F.C.  IK  DIEN
12.45 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U17
14.15 :  S.V.  NOORSE  –  MEISJES  U13  WIT
14.30 :  U21  –  S.V.  SINT-JOZEF
15.00 :  U15  GROEN  –  F.C.  BELGICA

 

ZONDAG  27 september 2020

11.00 :  VETERANEN  –  KIEL  F.C.
12.30 :  V.K.  SIMIKOS  –  2de  PLOEG
13.00 :  V.K.  VALAARHOF –  DAMES  A
14.00 :  3de  PLOEG  –  CANTINCRODE
15.00 :  S.K.  LAAR  –  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 20 september 2020

VRIJDAG  18 september 2020

VRIJ   :  DAMES  A
19.30 :  DAMES  B  –  K.S.C.  O.L.V.E.

 

ZATERDAG  19 september 2020

09.30 :  U8  ZWART  –  SPORTING  CLUB  DUFFEL
09.30 :  U8  WIT  –  V.C.  MORTSEL  O.G.
09.30 :  KON.  RAPID  A.C.  –  U9  ZWART
09.30 :  F.C.  BLAASVELD  –  MEISJES  U13  GROEN
09.30 :  U9  WIT  –  F.C.  IK  DIEN
10.00 :  U11  –  V.C.  MORTSEL  O.G.
11.00 :  U8  GROEN  –  S.D.  ANDALUCIA
11.00 :  S.V.  SINT-JOZEF  –  U10  WIT
11.45 :  RED BOYS  ELZESTRAAT –  U9  GROEN
12.15 :  U12  GROEN  –  F.C.  BERLAAR- HEIKANT
12.15 :  F.C.  BOSDAM  BEVEREN  –  MEISJES  U16
12.45 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U15  GROEN
13.30 :  MEISJES  U13  WIT  –  GROENENHOEK
13.30 :  CANTINCRODE  –  U15  WIT
14.00 :  BEERSCHOT  V.A.  –  U10  GROEN
14.00 :  U13  –  SP.  TISSELT
14.30 :  S.V.  SINT-JOZEF  –  U12  WIT
14.30 :  U17  –  DEURNE  O.B.
15.00 :  F.C.  BERLAAR- HEIKANT  –  U21

 

ZONDAG  20 september 2020

10.30 :  V.C.  O.L.S.E.  –  3de  PLOEG
12.00 :  2de  PLOEG  –  F.C.  IK  DIEN
12.00 :  F.C.  RACING  KIEL  –  VETERANEN
15.00 :  1ste  PLOEG  –  RIKO-HUBERTUS

Wedstrijden WE 13 september 2020

VRIJDAG  11 september 2020

20.00 :  DAMES  A  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT

 

ZATERDAG  12 september 2020

VRIJ   :  U13 
09.00 :  OSTAN  –  U9  WIT
09.15 :  K.S.C.  O.L.V.E.  –  U8  GROEN
09.30 :  U9  ZWART  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
09.30 :  U12  WIT  –  V.K.  HELDERHOEK
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  –  K.V.V.  DUFFEL
11.00 :  U9  GROEN  –  LIERSE  KEMPENZONEN
11.15   10.30 :  K.F.C.  LINT  –  U11
11.45 :  K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U8  ZWART
11.45 :  V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U15 GROEN
12.15 :  U10  WIT  –  F.C.  IK  DIEN
12.15 :  U10  GROEN  –  V.C.  MORTSEL  O.G.
13.00 :  MEISJES  U13  WIT  –  KON. SV  VLUG VOORUIT
14.15 :  CANTINCRODE  –  U8  WIT
14.30 :  K.F.C.  LINT-  U15  WIT
14.45 :  GROENENHOEK  –  U17
15.00 :  MEISJES  U16  –  F.C.  V.D.P.
15.00 :  U21  –  ZENNESTER  HOMBEEK
15.40 :  K.  VRIJHEID  HERSELT  –  U12  GROEN

 

ZONDAG  13 september 2020

VRIJ   :  3de  PLOEG
11.00 :  VETERANEN  –  K  SC  FAMILIA-ACADEMIA
12.00 :  2de  PLOEG  –  K.  O.L.V.A.C.
14.30 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  DAMES  B
15.00 :  KON.  RAPID  A.C.  –  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 6 september 2020

Oefenwedstrijden :

DONDERDAG  3 september 2020

20.30 :  2de  PLOEG  –  S.V.  AARTSELAAR

 

ZONDAG  6 september 2020

15.00 :  1ste  PLOEG  –  KSC.  MACCABI

 

Competitie :

VRIJDAG  4 september 2020

19.30 :  GROENENHOEK  –  MEISJES  U16
19.30 :  DAMES  B  –  S.V.  GROENENDAAL
20.00 :  DAMES  A  –  F.C.  ROYALLE  ZEEZICHT

 

ZATERDAG  5 september 2020

VRIJ   :  U9  GROEN
09.00 :  F.C.  IK  DIEN  –  MEISJES  U13  GROEN
09.30 :  U8  ZWART  –  K.  HOVE  SPORT
09.30 :  U9  WIT  –  F.C.  IK  DIEN
09.30 :  LOENHOUT  S.K.  –  MEISJES  U13  WIT
10.00 :  U11  –  OSTAN
11.00 :  U8  WIT  –  GROENENHOEK
11.00 :  U8  GROEN  –  V.C.  MORTSEL  O.G.
11.30 :  K.  HOVE  SPORT  –  U10 WIT
11.30 :  K.  HOVE  SPORT  –  U12  WIT
11.45 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U9  ZWART
12.00 :  GROENENHOEK  –  U10 GROEN
12.15 :  U12  GROEN  –  JONG RITA LYRA-LIERSE BERLAAR
12.15 :  U13  –  F.C.  OPPUURS
12.45U15  WIT  –  S.V.  SINT-JOZEF  :  Uitgesteld
14.30 :  U17  –  BACWALDE
15.00 :  U15  GROEN  –  O.L.V.A.C.
17.00 :  F.C.  BELGICA  –  U21

 

ZONDAG  6 september 2020

10.30 :  S.C.  O.L.V.E.  –  3de  PLOEG
12.15 :  F.C.  V.D.P.  –  2de  PLOEG
14.00 :  KSK  EKEREN DONK  –  VETERANEN

Oefenwedstrijden WE 30 augustus 2020

ZATERDAG  29 augustus 2020

09.30 :  KESSEL  UNITED  –  U11
10.00 :  K.F.C.  BROECHEM  –  MEISJES  U16
18.00 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  1ste  PLOEG
18.00 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  2de  PLOEG

 

ZONDAG  30 augustus 2020

10.00 :  F.C.  BELGICA  –  VETERANEN
11.00 :  VLUG  VOORUIT  –  3de  PLOEG

Oefenwedstrijden

Oefenwedstrijden:

DONDERDAG  20 augustus 2020

20.30 :  1ste  PLOEG  –  K.F.C.  BROECHEM

 

ZATERDAG  22 augustus 2020

15.00 :  MORTSEL  O.G.  –  1ste  PLOEG

 

 

Hervatting trainingen

Vanaf heden worden alle trainingen hervat.

De kleedkamers en douches blijven gesloten.

Toeschouwers zijn niet toegelaten.