Senioren

Corona-maatregelen

Alle trainingen en geplande oefenwedstrijden van SENIORENDAMES  en  U21  zijn opgeschort.

De trainingen van de JEUGD  hervatten in principe vanaf  11 augustus.

Wedstrijden WE 31 maart 2019 (Update 2)

DINSDAG  26 maart 2019

20.30  :  BELOFTEN  -  BACWALDE  :  Afgelast

 

WOENSDAG  27 maart 2019

18.00  :  ALBERTA SCHILDE  -  MEISJES  U11
20.15  :  V.K. SCHONENBERG  -  1ste  PLOEG

 

DONDERDAG  28 maart 2019

20.30  :  VETERANEN  -  BACWALDE

 

VRIJDAG  29 maart 2019

19.00  :  DAMES  2  -  GROENENHOEK
20.30  :  DAMES  1  -  V.C. RIJMENAM

 

ZATERDAG  30 maart 2019

VRIJ    :  U13  WIT
09.15  :  K. RACING EMBLEM  -  U15  WIT
09.30  :  MEISJES  U11  -  F.C. NETEZONEN EINDHOUT
09.30  :  K. RUMSTSE S.K.  -  U11  WIT
10.00  :  U9  ZWART  -  O.L.V.A.C.
10.00  :  U9  GROEN  -  F.C. KONINGSHOF
10.00  :  U9  WIT  -  K. BOECHOUTSE V.V.
11.00  :  K.F.C. BROECHEM-  U8  GROEN
11.00  :  U12  WIT  -  S.C.  O.L.V.E.
11.30  :  DEURNE O.B.  -  U8  WIT
11.30  :  U12  GROEN  -  K. SCHELLE SPORT
12.00  :  V.K. VALAARHOF  -  U11  GROEN
12.00  :  KON. SV VLUG VOORUIT  -  U15  GROEN  :  5 – 0  Ff
13.00  :  U13  GROEN  -  K. NOORDSTAR V.V.
14.00  :  U21  -  V.K. VALAARHOF
14.30  :  F.C. BELGICA  -  U10
15.00  :  U17  -  F.C.  V.D.P.

 

ZONDAG  31 maart 2019

11.00  :  4de  PLOEG  -  NIEUW  BOECHOUT
11.00  :  VETERANEN  -  NIEUW  BOECHOUT
11.45  :  V.K. VALAARHOF  -  2de  PLOEG
14.00  :  3de  PLOEG  -  F.C. KONINGSHOF
14.30  :  MEISJES  U16  -  K.S.C. MECHELEN
14.30  :  RIKO – HUBERTUS  -  1ste  PLOEG

 

ZUSTERTORNOOI

ZONDAG  31 maart 2019

Terrein  V.C.  WIJNEGEM
13.00  :  AARTSELAAR  -  U7  GROEN
14.30  :  S.K.  REET  -  U7  WIT

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd  4de  PLOEG  -  F.C.  V.D.P.  van zondag 11.00 hr wordt verplaatst naar zondag 9 december 2018.

Wedstrijden WE 26 augustus 2018

Oefenwedstrijden :

DINSDAG  21 augustus 2018

18.30  :  U15 -  KONTICH  F.C.
20.30  :  2de  PLOEG -  BOECHOUTSE  V.V.

 

DONDERDAG  23 augustus 2018

20.00  :  V.D.P.  -  1ste  PLOEG

 

ZATERDAG  25 augustus 2018

12.00  :  U15 -  KFC  BROECHEM

 

ZONDAG  26 augustus 2018

13.00  :  MIX  3de / 4de  PLOEG  -  VETERANEN
19.00  :  Nw.  BOECHOUT  -  2de  PLOEG

 

Beker van Antwerpen :

ZONDAG  26 augustus 2018

15.00  :  1ste  PLOEG  -  SEAMEN’S CHILE

Oefenwedstrijden WE 12 augustus 2018

DONDERDAG  9 augustus 2018

20.30  :  1ste  PLOEG  -  SINT-JOZEF

 

VRIJDAG  10 augustus 2018

20.00  :  DAMES  -  NOORSE

 

ZONDAG  12 augustus 2018

12.30  :  2de  PLOEG  -  O.L.V.E.
15.00  :  U21  -  VALAARHOF
15.00  :  Mix  3de  / 4de  PLOEG   -  RAPID

Geboorte

Trotse ouders Freek FOURNEAU, speler bij onze senioren, en Bianca GILLARD melden blij de geboorte van hun dochtertje LEONIE op 23 april 2018.

Onze hartelijkste gelukwensen.

Kampioenen !

Onze dames kenden een schitterend seizoen.

De DAMES  1  speelden vlotweg kampioen in de hoogste reeks met 5 punten voorsprong.

De DAMES  2  maakten het spannender en behaalden de titel door op de laatste speeldag hun rechtstreekse titelconcurrent Waarloos met ruime 3 – 0 cijfers te verslaan.

Nen dikke proficiat voor alle speelsters, trainers, begeleiders en coördinator.

Geboorte

Trotse ouders Anke en Jerome SCHELKENS melden de geboorte op 19 januari 2018 van hun dochtertje GIULIA.
Onze hartelijkste gelukwensen.