Senioren

Afgelaste wedstrijden

De wedstrijd DAMES B+C – Den Orgel van vanavond en de bekerwedstrijd DAMES – Antwerp girls van zaterdagavond gaan niet door wegens forfait van de tegenpartij.

Wedstrijden WE 29 augustus 2021

Beker van Antwerpen

WOENSDAG  25 augustus 2021

19.00 : DAMES  –  KONTICH

 

ZATERDAG  28 augustus 2021

18.30 : DAMES  –  ANTWERP  GIRLS :  Ff  3-0

 

ZONDAG  29 augustus 2021

11.00 :  V.C.  MORTSEL  –  1ste  PLOEG

 

Oefenwedstrijden

DINSDAG  24 augustus 2021

20.30 : 1ste  PLOEG  –  WIJNEGEM  B

 

VRIJDAG  27 augustus 2021

19.45 : DAMES  B+C  –  DEN ORGEL  :  Afgelast

 

ZONDAG  29 augustus 2021

12.30 :  VALAARHOF  –  2de  PLOEG
14.00 :  3de  PLOEG  –   4de  PLOEG

 

Beker van Boechout

Terreinen  BOECHOUTSE V.V.

VRIJDAG  27 augustus 2021

18.00  :  OXACO-BOECHOUT  –  U17
18.40  :  U17  –  BACWALDE
19.00  :  OXACO-BOECHOUT  –  U21
20.00  :  U21  –  BACWALDE
20.30  :  OXACO-BOECHOUT  –  DAMES
21.50  :  BACWALDE  –  DAMES

 

ZATERDAG  28 augustus 2019

Eerste  wedstrijd  om :
09.00  :  BOECHOUTSE  VV  –   U10
09.45  :  U11  –  OXACO-BOECHOUT
09.45  :  BACWALDE  –   U12
13.30  :  BOECHOUTSE  VV  –   U7  ZWART
13.30  :  BOECHOUTSE  VV  –   U7  GROEN
13.30  :  BOECHOUTSE  VV  –   U8
13.30  :  BOECHOUTSE  VV  –   U9  GROEN
13.30  :  BOECHOUTSE  VV  –   U13
13.50  :  U7  WIT  –  OXACO-BOECHOUT
13.55  :  U9  GROEN  –  U9  WIT
14.00  :  U15  –  OXACO-BOECHOUT

 

Tornooi Broechem

ZATERDAG  28 augustus 2021

14.15 :  K.V.V.  O.G.  VORSELAAR  –  U17
15.00 :  VERBR.  ZWIJNDRECHT  –  U17

Wedstrijden WE 22 augustus 2021

Beker van Antwerpen :

ZATERDAG  21 augustus 2021

18.30 : HOVE  SPORT  –  DAMES

 

Oefenwedstrijden :

VRIJDAG  20 augustus 2021

19.45 : DAMES  B+C   –  VLUG VOORUIT

 

ZATERDAG  21 augustus 2021

11.30 : KONTICH  F.C.  –  U  17
12.30 : 2de  PLOEG  –  OXACO –  BOECHOUT
15.00 : 1ste  PLOEG  –  OXACO –  BOECHOUT

 

ZONDAG  22 augustus 2021

11.00 : 4de  PLOEG  –  FAMILIA

 

 

Oefenwedstrijden

WOENSDAG  11 augustus 2021

20.30 : 1ste  PLOEG  –  BROECHEM  B

 

DONDERDAG  12 augustus 2021

20.00 : BOECHOUTSE  –  1ste  PLOEG

 

VRIJDAG  13 augustus 2021

19.45 : DAMES  B+C   –  GIERLE

 

ZATERDAG  14 augustus 2021

11.30 : 2de  PLOEG  –  BACWALDE
14.30 : U  21  –  OXACO BOECHOUT

Oefenwedstrijden

VRIJDAG  6 augustus 2021

19.45 : DAMES  B+C   –  HOOGSTRATEN
20.15 : DAMES  A+C   –  HOOGSTRATEN

 

ZATERDAG  7 augustus 2021

11.30 : 2de  PLOEG  –  SIMIKOS  2
14.00 : 1ste  PLOEG  –  SIMIKOS

Start seizoen 2021 – 2022

Oefenwedstrijden :

VRIJDAG  30 juli 2021

20.00 : DAMES  A+C  –  KONTICH

 

ZATERDAG  31 juli 2021

14.30 : REET  –  DAMES  B+C
14.30 : 1ste  PLOEG  –  ANTONIA  B

Inschrijvingen seizoen 2021-2022 geopend

Volgend seizoen 2021-2022 zijn we hopelijk verlost van alle corona maatregelen en kunnen we allen opnieuw volop trainen en wedstrijden spelen.

We zijn gestart met de voorbereiding en hopen op jullie blijvend engagement om samen terug de “normale” voetbaldraad op te pakken.

We hebben op basis van de huidige leden al een mogelijk idee over het aantal ploegen volgend seizoen, maar vragen jullie formele herinschrijving volgens de instructies verstrekt via PSD. Dit graag voor het einde van de Paasvakantie (18/4/2021). Dan nemen we de beslissing rond aantal in te schrijven ploegen.

Inschrijving nieuwe leden kan ook vanaf nu en eveneens graag tegen 18/4/2021. Geïnteresseerde nieuwe leden kunnen contact opnemen via info@sportingvremde.be.

Overlijden Walter Filliers

Met droefheid melden wij jullie het overlijden van Walter Filliers, gedurende jaren trainer bij onze jeugd.

 

Wedstrijden WE 11 oktober 2020

ZATERDAG  10 oktober 2020

VRIJ   :  U8  WIT
09.00 :  F.C.  BELGICA  –  U10 WIT
09.15 :  K.  HOVE  SPORT  –  U9  WIT
09.30 :  U8  ZWART  –  K.F.C.  RANST
09.30 :  U12  WIT –  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN
10.00U8  GROEN  –  KON.  OLVAC
10.00 :  U11  –  K.  REET  S.K.
11.00 :  K.F.C.  RANST  –  U9  ZWART
11.00 :  K.  GOOREIND  V.V.  –  MEISJES  U13  WIT
11.30 :  K.  HOVE  SPORT  –  U10 GROEN
12.15 :  U12  GROEN  –  K.F.C.  PUTTE
12.15 :  U13  –  S.V.  SINT-JOZEF
12.30 :  F.C.  OXFORD  HEMIKSEM  –  MEISJES  U16
12.45 :  U15  WIT –  BACWALDE
13.30 :  K.F.C.  NIJLEN –  U9  GROEN
14.00 :  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN  –  U17
14.30 :  U21  –  HEFFEN  SK
15.00 :  U15  GROEN  –  F.C.  IK  DIEN
16.00 :  F.C.  V.D.P.  –  MEISJES  U13  GROEN

ZONDAG  11 oktober 2020

10.30 :  V.K.  SIMIKOS  –  DAMES  B
11.00 :  VETERANEN  –  ALBERTA  FC  SCHILDE
12.00 :  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN –  DAMES  A
12.30 :  BACWALDE  –  2de  PLOEG
14.00 :  3de  PLOEG  –  F.C.  V.D.P.
14.30 :  DEN  ORGEL  –  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 4 oktober 2020

WOENSDAG  30 september 2020

18.30 :  K.F.C.  BROECHEM  –  U13

 

VRIJDAG  2 oktober 2020

19.30 :  DAMES  B  –  F.C.  BELGICA
20.00 :  DAMES  A  –  BACWALDE

 

ZATERDAG  3 oktober 2020

09.00 :  OSTAN  –  U10  WIT
09.30 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U8  ZWART
09.30 :  WIT-ROOD  ANTWERPEN  –  U8  WIT
09.30 :  U9  ZWART  –  K. TERNESSE V.V.  WOMMELGEM
09.30 :  U9  WIT  –  K.  RUMSTSE  S.K.
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  –  KON.  OLVAC
10.40 :  V.V.  O.S.S.M.I.  –  U15  GROEN
11.00 :  U8  GROEN  –  F.C.  BELGICA
11.00 :  U9  GROEN  –  K.V.  HOOIKT
11.00 :  JONG  RITA  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U11
11.00MEISJES  U13  WIT  –  V.K.  SIMIKOS  :  5 – 0  Forfait
11.15 :  K.V.  HOOIKT  –  U12 GROEN
12.00 :  KON.  OLVAC  –  U13
12.15 :  U10  GROEN  –  KON.  OLVAC
12.30 :  F.C.  IK  DIEN  –  U12  WIT
14.00U17  –  K.F.C.  NIJLEN
14.30 :  S.V.  GRASHEIDE  –  U21
15.00 :  MEISJES  U16  –  K.  BERCHEM  SPORT  2004
18.00 :  F.C.  V.D.P.  –  U15  WIT

 

ZONDAG  4 oktober 2020

10.30 :  V.V.  O.S.S.M.I.  –  VETERANEN
11.00 :  V.K.  VALAARHOF  –  3de  PLOEG
12.00 :  2de  PLOEG  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
15.00 :  1ste  PLOEG  –  V.O.S.  REINAERT