Speeldag

Wedstrijden WE 27 oktober 2019

VRIJDAG  25 oktober 2019

19.30 :  DAMES   -  V.K.  SIMIKOS
20.00 :  DAMES  1  -  BACWALDE

 

ZATERDAG  26 oktober 2019

09.15 :  S.C.  O.L.V.E.  -  U8  GROEN
09.30 :  U8  WIT  -  K.  BOECHOUTSE  V.V.
09.30 :  U8  ZWART  -  BACWALDE
09.30 :  F.C.  OXACO – BOECHOUT  -  U9  ZWART
09.30 :  MEISJES  U13  WIT  -  V.K.  SIMIKOS
09.30 :  K.F.C.  BROECHEM  -  U13
10.45 :  F.C.  KONINGSHOF  -  U9  WIT
11.00 :  U7  -  BACWALDE
12.00 :  V.C.  MORTSEL  O.G.  -  U12
12.30 :  U11  GROEN  -  F.C.  BELGICA
12.30 :  K.V.C.  HOUTVENNE  -  U15  GROEN
12.30 :  V.K.  SIMIKOS  -  U15  WIT
14.00 :  F.C.  IK  DIEN  -  U9  GROEN
14.00 :  U10  -  F.C.  BELGICA
14.30 :  MEISJES  U16  -  GROENENHOEK
15.00 :  V.C.  MORTSEL  O.G.  -  U17
15.00 :  K.  REET  S.K.  -  U21
15.30 :  U11  WIT  -  K.  RACING  EMBLEM
16.45 :  F.C.  V.D.P.  -  MEISJES  U13  GROEN

 

ZONDAG  27 oktober 2019

11.00 :  VETERANEN  -  ALBERTA  FC  SCHILDE
12.15 :  V.V.  O.S.S.M.I.  -  2de  PLOEG
15.00 :  3de  PLOEG  -  V.V.  O.S.S.M.I.
15.00 :  V.V.  O.S.S.M.I.  -  1ste  PLOEG

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd  U21 – Tisselt van zaterdag 19 oktober wordt verplaatst naar 7 december 2019.

Wedstrijden WE 20 oktober 2019 (Update)

DONDERDAG  17 oktober 2019

19.00 :  U15  GROEN  -  K. BLAUWVOET  OEVEL

 

VRIJDAG  18 oktober 2019

18.45 :  GROENENHOEK  -  MEISJES  U13  WIT

 

ZATERDAG  19 oktober 2019

VRIJ  :  U8  WIT
09.30 :  K.S.K.  ’S GRAVENWEZEL – SCHILDE  -  U7
09.30 :  U9  ZWART  -  K.F.C.  KATELIJNE – WAVER
09.30 :  U9  GROEN  -  K.F.C.  BROECHEM
09.30 :  S.V.  SINT-JOZEF  -  U11  WIT
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  -  F.C.  IK DIEN
10.00 :  V.K.  HELDERHOEK  -  U10
11.00 :  U8  GROEN  -  BEERSCHOT  V.A.
11.00 :  K.F.C.  RANST  -  U8  ZWART
11.00 :  U9  WIT  -  BACWALDE
11.30 :  U15  WIT  -  BACWALDE
12.30 :  U13  -  BACWALDE
13.15 :  U15  GROEN  -  K.F.C.  NIJLEN
14.00 :  U12  -  K.F.C.  RANST
15.00U21  -  SP.  TISSELT  :  Uitgesteld
15.15 :  S.V.  SINT-JOZEF  -  DAMES  2
15.30 :  U17  -  F.C.  OXACO – BOECHOUT
18.00 :  S.V.  NOORSE   -  DAMES  1

 

ZONDAG  20 oktober 2019

10.30 :  BH  LJILJANI  -  VETERANEN
11.30 :  K.F.C.  DUFFEL  -  U11  GROEN
12.30 :  2de  PLOEG  -  S.V.B.  DRIEHOEK
12.30 :  S.V.B.  DRIEHOEK  -  3de  PLOEG
13.30 :  V.K.  SIMIKOS  -  MEISJES  U16
15.00 :  1ste  PLOEG  -  S.V.B.  DRIEHOEK

Wedstrijden WE 13 oktober 2019

VRIJDAG  11 oktober 2019

19.30 :  DAMES  2  -  K.F.C.  DUFFEL
20.00 :  DAMES  1  -  V.K.  VALAARHOF

 

ZATERDAG  12 oktober 2019

VRIJ  :  U15  GROEN
09.30 :  F.C.  OXACO – BOECHOUT  -  U8  ZWART
09.30 :  U9  ZWART  -  SK  RITA  BERLAAR
09.30 :  U9  GROEN  -  K.  RACING  EMBLEM
09.30 :  K.  KONTICH  F.C.  -  U10
09.30 :  CANTINCRODE  -  U12
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  -  S.V.  NOORSE
09.30 :  K.F.C.  ST-MARTINUS  HALLE  -  MEISJES  U13  WIT
10.00 :  V.K.  HELDERHOEK  -  U8  WIT
11.00 :  U8  GROEN  -  K.  BOECHOUTSE  V.V.
11.00 :  U9  WIT  -  K.F.C.  PULLE
11.15 :  K.F.C.  LINT  -  U11  GROEN
11.30 :  K.S.K.  HEIST  -  U7
11.30 :  U15  WIT  -  K.  RACING  EMBLEM
12.30 :  U13  GROEN  -  K.  BEVEL  F.C.
13.15 :  MEISJES  U16  -  S.C.  O.L.V.E.
14.00 :  U11  WIT  -  CANTINCRODE
15.00 :  U17  -  F.C.  V.D.P.
15.30 :  U13  WIT  -  K.F.C.  LINT
16.30 :  F.C.  IK  DIEN  -  U21

 

ZONDAG  13 oktober 2019

11.00 :  VETERANEN  -  F.C.  SEJA
11.00 :  3de  PLOEG  -  V.K.  SIMIKOS
12.30 :  BACWALDE  -  2de  PLOEG
15.00 :  BACWALDE  -  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 6 oktober 2019

DONDERDAG  3 oktober 2019

20.30 :  DAMES  2  -  WAARLOOS

 

ZATERDAG  5 oktober 2019

VRIJ  :  U15  GROEN  en  U15  WIT
09.15 :  O.L.V.A.C.  -  U8  GROEN
09.15 :  O.L.V.A.C.  -  MEISJES  U13  GROEN
09.30 :  U8  WIT  -  CANTINCRODE
09.30 :  U8  ZWART  –  K.  RACING  EMBLEM
09.30 :  MEISJES  U13  WIT  -  F.C.  NETEZONEN  EINDHOUT
10.00 :  F.C.  V.D.P.   -  U9  GROEN
11.00 :  U7  -  K.V.V.  DUFFEL
11.00 :  KESSEL  UNITED  -  U9  WIT
11.15 :  K.V.  HOOIKT  -  U9  ZWART
11.30 :  F.C.  IK  DIEN  -  MEISJES  U16
12.15 :  S.V.  SINT-JOZEF  -  U13  WIT
12.15 :  F.C.  V.D.P.  -  U13  GROEN
12.30 :  U11  GROEN  -  K.  HOVE  SPORT
13.00 :  U12  -  F.C.  OXACO – BOECHOUT
14.00 :  U10  -  F.C.  IK  DIEN
14.00 :  F.C.  IK  DIEN  -  U11  WIT
15.00 :  S.C.  CITY PIRATES ANTWERPEN  -  U17
15.00 :  U21  -  F.C.  OXACO – BOECHOUT

 

ZONDAG  6 oktober 2019

10.00 :  S.K.  LAAR  -  VETERANEN
10.30 :  F.C.  OXACO – BOECHOUT   -  DAMES  1
12.30 :  2de  PLOEG  -  F.C.  V.D.P.
14.30 :  F.C.  OXACO – BOECHOUT  -  DAMES  2
15.00 :  F.C.  IK  DIEN  -  3de  PLOEG
15.00 :  1ste  PLOEG  -  F.C.  V.D.P.

Wedstrijden WE 29 september 2019

BEKER  VAN  ANTWERPEN :

DONDERDAG  26 september 2019

20.30 :  RIKO-HUBERTUS  -  1ste  PLOEG

 

OEFENWEDSTRIJD :

DONDERDAG  26 september 2019

18.45 :  K.F.C.  BROECHEM  -  MEISJES  U16

 

COMPETITIE :

DONDERDAG  26 september 2019

18.30 :  U12  -  K.  RACING  EMBLEM

 

VRIJDAG  27 september 2019

19.30 :  DAMES  2  -  CANTINCRODE
20.00 :  DAMES  1  -  S.C.  O.L.V.E.

 

ZATERDAG  28 september 2019

VRIJ   :  U12 MEISJES  U13  GROEN  en  MEISJES  U16
09.00 :  K.  HOVE  SPORT  -  U15  WIT
09.15 :  S.C.  O.L.V.E.  -  U9  GROEN
09.30 :  S.V.  AARTSELAAR  -  U8  GROEN
09.30 :  U8  WIT  -  F.C.  OXACO – BOECHOUT
09.30 :  U8  ZWART  -  K.F.C.  KATELIJNE-WAVER
09.30 :  F.C.  BLAASVELD  -  MEISJES  U13  WIT
09.30 :  K. S.K.  OELEGEM  -  U13  WIT
11.00 :  U7  -  KESSEL  UNITED
11.45 :  K.  HOVE  SPORT  -  U9  ZWART
12.00 :  GROENENHOEK  -  U9  WIT
12.00 :  S.C.  O.L.V.E.  -  U13  GROEN
12.30 :  U11  GROEN  -  F.C.  IK  DIEN
12.30 :  F.C.  BERLAAR – HEIKANT  -  U21
14.00 :  U10  -  S.V.  SINT-JOZEF
14.30 :  LIERSE  KEMPENZONEN  -  U15  GROEN
15.00 :  U17  -  CANTINCRODE
15.30 :  U11  WIT  -  K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM

 

ZONDAG  29 september 2019

VRIJ   :  3de  PLOEG
11.00 :  VETERANEN  -  KON.  SV  VLUG  VOORUIT
13.00 :  F.C.  STABELINO  -  2de  PLOEG
15.00 :  CANTINCRODE  -  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 22 september

BEKER  VAN  ANTWERPEN :

WOENSDAG  18 september 2019

20.00 :  BACWALDE  -  DAMES

 

DONDERDAG  19 september 2019

20.30 :  VETERANEN  -  Nw.  POLONIA

 

COMPETITIE :

ZATERDAG  21 september 2019

VRIJ   :  U12 
09.00 :  K.  HOVE  SPORT  -  MEISJES  U13  WIT
09.15 :  GROENENHOEK  -  U8  WIT
09.30 :  KESSEL  UNITED  -  U8  ZWART
09.30 :  U9  ZWART  -  K.F.C.  LINT
09.30 :  U9  GROEN  -  K.F.C.  RANST
09.30 :  BACWALDE  -  U10
09.30 :  RED BOYS  ELZESTRAAT  -  U11  GROEN
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  -  KON.  SV  VLUG  VOORUIT
11.00 :  K.F.C.  BROECHEM  -  U7
11.00 :  U8  GROEN  -  F.C.  V.D.P.
11.00 :  U9  WIT  -  K.  HOVE  SPORT
11.30 :  U15  WIT  -  K.  BEVEL  F.C.
12.30 :  U13  GROEN  -  F.C.  OXACO – BOECHOUT
13.00 :  LOENHOUT  S.K.  -  MEISJES  U16
13.15 :  U15  GROEN  -  K. S.K.  SEFA  HERENTALS
14.00 :  U13  WIT  -  K.  KONTICH  F.C.
15.00 :  F.C.  OXACO – BOECHOUT  -  U11  WIT
15.00 :  U17  -  DEURNE  O.B.
16.00 :  U21  -  ZENNESTER  HOMBEEK

 

ZONDAG  22 september 2019

VRIJ   :  DAMES  1
09.30 :  S.C.  O.L.V.E.  -  VETERANEN
12.00 :  GROENENHOEK  -  DAMES  2
12.30 :  2de  PLOEG  -  CANTINCRODE
13.00 :  F.C.  OXACO – BOECHOUT  -  3de  PLOEG
15.00 :  1ste  PLOEG  -  F.C.  STABELINO

Wedstrijden WE 15 september 2019

ZATERDAG  14 september 2019

VRIJ   :  U7  en  U21
09.00 :  K.  BERCHEM  SPORT  -  U8  GROEN
09.30 :  U8  WIT  -  V.C.  MORTSEL  O.G.
09.30 :  U8  ZWART  -  K. TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM
09.30 :  K.  WIJNEGEM  V.C.  -  U9  WIT
09.30 :  MEISJES  U13  WIT  -  K.  VRIJHEID  HERSELT
09.30 :  K.V.C.  WESTERLO  -  U15  WIT
10.00 :  V.K.  VALAARHOF  -  U9  GROEN
11.00 :  K.V.V. O.G.  VORSELAAR  -  U13  WIT
11.30 :  K. BOECHOUTSE  V.V.  -  U9  ZWART
11.30 :  MEISJES  U16  -  S.C.  MECHELEN
12.00 :  F.C.  STABELINO  -  U13  GROEN
12.30 :  U11  GROEN  -  K.  REET  S.K.
12.30 :  KESSEL  UNITED  -  U15  WIT
14.00 :  U10  -  OSTAN
14.00 :  V.K.  SIMIKOS  -  U12
15.15 :  S.C.  CITY PIRATES ANTWERPEN  -  MEISJES  U13  GROEN
15.30 :  U11  WIT  -  K.F.C.  RANST
15.30 :  BACWALDE  -  U17

 

ZONDAG  15 september 2019

VRIJ   :  DAMES  22de  PLOEG  en  3de  PLOEG
10.00 :  S.V.B.  DRIEHOEK  -  DAMES  1
11.00 :  VETERANEN  -  F.K.  JUG
15.00 :  S.K.  NIEUW  STABROEK  -  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 8 september 2019

VRIJDAG  6 september 2019

19.30 :  DAMES  2  -  DAVO  PUURS
19.30 :  V.K.  SIMIKOS  -  MEISJES  U13  WIT
20.00 :  DAMES  1  -  V.K.  SIMIKOS
20.15 :  GROENENHOEK  -  MEISJES  U16

 

ZATERDAG  7 september 2019

09.00 :  F.C.  BELGICA  -  U10
09.30 :  BACWALDE  -  U7
09.30 :  U9  ZWART  -  F.C.  OXACO – BOECHOUT
09.30 :  U9  GROEN  -  F.C.  IK  DIEN
09.30 :  K. RACING  EMBLEM  -  U11  WIT
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  -  F.C.  V.D.P.
11.00 :  U8  GROEN  -  S.C.  O.L.V.E.
11.00 :  U9  WIT  -  F.C.  KONINGSHOF
11.30 :  K.  BOECHOUTSE  V.V.  -  U8  WIT
11.30 :  U15  WIT  -  V.K.  SIMIKOS
12.00 :  BACWALDE  -  U8  ZWART
12.30 :  U13  GROEN  -  K.F.C.  BROECHEM
12.45 :  F.C.  BELGICA  -  U11  GROEN
13.15 :  U15  GROEN  -  K.V.C.  HOUTVENNE
14.00 :  U12  -  V.C.  MORTSEL  O.G.
15.00 :  U17  -  V.C.  MORTSEL  O.G.
15.30 :  U13  WIT  -  BACWALDE
17.00 :  BACWALDE  -  U21

 

ZONDAG  8 september 2019

09.30 :  V.K.  VALAARHOF  -  3de  PLOEG
11.00 :  VETERANEN  -  F.C.  DRAKENHOF
12.30 :  2de  PLOEG  -  V.K.  SIMIKOS
15.00 :  1ste  PLOEG  -  V.K.  SIMIKOS

Uitgestelde wedstrijden

De wedstrijden van de DAMES 1 en de U10 van dit WE zijn uitgesteld.