Speeldag

Wedstrijden WE 29 januari 2023

WOENSDAG  25 januari 2023

18.00 : U12  –  K.F.C.  RANST

 

VRIJDAG  27 januari 2023

20.15 : DAMES  –  K.  HOVE  SPORT
20.30 : 1ste  PLOEG  –  K.S.C.  O.L.V.E.

 

ZATERDAG  28 januari 2023

09.00 : OSTAN  –  U11  GROEN
09.15 : S.V.  SINT-JOZEF  –  U13  WIT
09.30 : U7  –  RAC.  VOETBALCLUB  HOBOKEN
09.30 : U8  WIT  –   K.F.C.  BROECHEM
09.30 : U8  GROEN  –  K.F.C.  LINT
10.00 : U12  –  K.F.C.  BROECHEM
10.30 : U9  –  BACWALDE
11.00 : U13  GROEN  –  KESSEL  UNITED
11.20 : F.C.  BLAASVELD  –  MEISJES  U13
12.00 : GROENENHOEK  –  U15
12.15 : CANTINCRODE  –  U10
12.15 : U11  WIT  –  K.V.V.  VOSSELAAR
12.45 : U17  WIT  –   CANTINCRODE
14.30 : MEISJES  U16  –  K.V.V.  DUFFEL
15.00 : U21  –  K.F.C.  LINT
17.00 : GROENENHOEK  –  U17  GROEN

 

ZONDAG  29 januari 2023

VRIJ  : 1ste  PLOEG  en  VETERANEN
09.30 : HOOGSTRATEN  V.V.  –  MEISJES  U11
10.00 : FC  BLÖTGATTERS-  3de  PLOEG
12.00 : FC  SINT-MICHIEL  –  4de  PLOEG
12.00 : 2de  PLOEG  –  K.S.C.  O.L.V.E.

Afgelastingen

Ingevolge de slechte weersomstandigheden wordt de wedstrijd   K.  ZANDHOVEN  S.K.  –  U13  GROEN  van 21 januari 2023 om 09.30 Hr afgelast.

Ook de wedstrijd   S.V.  SINT-JOZEF  –  U21  van 12.00  Hr  is afgelast.

Wedstrijden WE 22 januari 2023 (update)

DONDERDAG  19 januari 2023

20.15 : V.K.  VALAARHOF  –  1ste  PLOEG

 

ZATERDAG  21 januari 2023

VRIJ  : U17  GROEN
09.30 : U8  WIT  –  K. TUBANTIA  BORGERHOUT  V.K.
09.30 : U8  GROEN  –  F.C.  V.D.P.
09.30 : F.C.  OXFORD  HEMIKSEM  –  U13  WIT
09.30 : K.  ZANDHOVEN  S.K.  –  U13  GROEN  :  Afgelast
10.00 : U12  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
10.30 : U9  –  CANTINCRODE
10.30 : U10  –  BACWALDE
11.30 : K.  HOVE  SPORT  –  MEISJES  U13
12.00 : S.V.  SINT-JOZEF  –  U21 Afgelast
12.15 : U11  WIT  –  K.  SINT-JOB  F.C.
12.15 : U11  GROEN  –  OH  FORTUNA
12.45 : U15  –  CANTINCRODE
14.30 : CANTINCRODE  –  U7
14.30 : MEISJES  U16  –  RED  BOYS  ELZESTRAAT
15.00 : U17  WIT  –  K.  HOVE  SPORT
17.00 : GROENENHOEK-  MEISJES  U11
18.30 : K.F.C.  LINT –  DAMES

 

ZONDAG  22 januari 2023

VRIJ  : 1ste  PLOEG ,  2de  PLOEG  en  4de  PLOEG
11.00 : VETERANEN  –  K.S.C.  O.L.V.E.
14.00 : 3de  PLOEG  –  F.C.  KONINGSHOF

Afgelastingen (update)

Ingevolge de slechte weersomstandigheden wordt de wedstrijd F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U9  van 14 januari2023 om 13:00 Hr afgelast.

Ook de wedstrijd   KESSEL  UNITED  –  U12  om  09:30 Hr  is afgelast.

De zondagwedstrijd   V.C.  O.L.S.E.  –  3de  PLOEG  van 10:30 Hr is afgelast.

Wedstrijden WE 15 januari 2023 (update 2)

DINSDAG  10 januari 2023

20.30 : BACWALDE  –  BELOFTEN

 

VRIJDAG  13 januari 2023

18.30 : GROENENHOEK  –  MEISJES  U16
20.15 : DAMES  –  RED  BOYS  ELZESTRAAT

 

ZATERDAG  14 januari 2023

09.15 : K.  WIJNEGEM  V.C.  –  U8  WIT
09.30 : U7  –  K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM
09.30 : GROENENHOEK  –  U11  WIT
09.30 : KESSEL  UNITED  –  U12 :  Afgelast
09.30 : U13  WIT  –   CANTINCRODE
09.30 : TOR  DEURNE  PIRATES  –  U15
10.00 : MEISJES  U11   –  K.  ANTONIA  F.C.
11.00 : K.F.C.  KATELIJNE-WAVER  –  U8  GROEN
11.00 : U13  GROEN  –  SK  RITA  BERLAAR
12.00 : GROENENHOEK  –  U17  WIT
12.15 : U10  –  K.  REET  S.K.
12.15 : MEISJES  U13  –  KON.  SV  VLUG VOORUIT
13.00 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U9 :  Afgelast
14.30 : F.C.  V.D.P.  –  U11  GROEN
14.30 : U21  –  BACWALDE
15.00 : U17  GROEN  –  CANTINCRODE

 

ZONDAG  15 januari 2023

VRIJ  : 2de  PLOEG
10.00 : V.V.  O.S.S.M.I.  –  VETERANEN
10.30 : V.C.  O.L.S.E.  –  3de  PLOEG :  Afgelast
11.00 : 4de  PLOEG  –  V.V.  O.S.S.M.I.
15.00 : 1ste  PLOEG  –  K.S.V.B.  DRIEHOEK

Competitiewedstrijd

ZONDAG  8 januari 2023

13.00 : F.C.  V.D.P.  –  2de  PLOEG

Wedstrijden WE 18 december 2022 (update)

Bekerwedstrijd

ZONDAG  18 december 2022

13.00 : F.C.  V.D.P.  –  1ste  PLOEG :  1 – 2

 

Competitie

WOENSDAG  14 december 2022

18.15 : F.C.  IK  DIEN –  MEISJES  U13

 

VRIJDAG  16 december 2022

20.15 : DAMES  –  V.K.  HEIDONK

 

ZATERDAG  17 december 2022

12.00 : KON.  OLVAC –  MEISJES  U11  WIT

Wedstrijden WE 11 december 2022

Bekerwedstrijden

ZONDAG  11 december 2022

13.00 : K.S.K.  EKEREN  DONK  –  VETERANEN
14.30 : K.S.V.B.  DRIEHOEK  –  1ste  PLOEG

 

Competitie

WOENSDAG  7 december 2022

18.30 : U10  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.

 

VRIJDAG  9 december 2022

20.30 : K.  RACING  EMBLEM  –  DAMES

 

ZATERDAG  10 december 2022

09.30 : S.V.  SINT-JOZEF  –  U10
10.00 : U13  WIT  –  OH  FORTUNA
10.30 : U11  WIT  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
11.15 : K.V.V.  DUFFEL –  MEISJES  U11  WIT

 

ZONDAG  11 december 2022

13.30 : S.K.  NIEUW  STABROEK  –  3de  PLOEG

 

Vriendschappelijke wedstrijden tegen K.F.C.  Broechem

ZATERDAG  10 december 2022

Terrein  K.F.C.  Broechem

09.30 :  U7 , U8  en  U12
11.00 :  U7 , U9  en  U11

 

Tornooi  Fc  Sint Jozef S.K. Rijkevorsel

ZATERDAG  10 december 2022

13.00 :  MEISJES  U11

Forfait wedstrijd

Wegens een forfait van de tegenpartij gaat de wedstrijd   MEISJES  U16  –  ANTWERP  DIAMONDS  FC van zaterdag om 15.00 Hr niet door.