Speeldag

Wedstrijden WE 27 november 2022

DINSDAG  22 november 2022

20.00 : KON.  OLVAC  –  4de  PLOEG
20.30 : BELOFTEN  –  GROENENHOEK

 

DONDERDAG  24 november 2022

19.00 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U15  (Terrein Sneppenbos)

 

VRIJDAG  25 november 2022

20.30 : F.C.  V.D.P.  –  1ste  PLOEG

 

ZATERDAG  26 november 2022

VRIJ  : U13  WIT  en  U15
09.15 : K.  HOVE  SPORT  –  U8  GROEN
09.30 : U7  –  BACWALDE
09.30 : K.F.C.  WALEM  –  U10
09.30 : LIERSE  KEMPENZONEN  –  U8  WIT
09.30 : FC  ST-JOZEF  S.K. RIJKEVORSEL  –  MEISJES  U11  GROEN
10.00 : U12  –  BACWALDE
10.30 : U11  WIT  –  K.  HOVE  SPORT
11.00 : K.  ZANDHOVEN  S.K.  –  U13  GROEN
12.00 : BACWALDE  –  U9
12.00 : F.C.  V.D.P. –  MEISJES  U11  WIT
12.00 : S.V.  SINT-JOZEF  –  U21
12.15 : U11  GROEN  –  CANTINCRODE
12.30 : U17  WIT  –  K.F.C.  RANST
13.30 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  DAMES
15.00 : U17  GROEN  –  K.F.C.  BROECHEM
16.30 : OUD-HEVERLEE  LEUVEN  –  MEISJES  U16

 

ZONDAG  27 november 2022

VRIJ  : 1ste  PLOEG  en  2de  PLOEG
10.00 : OH  FORTUNA  –  4de  PLOEG
11.00 : VETERANEN  –  F.C.  DRACULA
11.30 : S.V.  NOORSE  –  3de  PLOEG

Verplaatsing wedstrijd

De wedstrijd  U10  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.  van zaterdag 19 november om  12.15 Hr is verplaatst naar woensdag  7 december 2022 om 18.30 Hr.

Uurwijziging

Wedstrijd   F.C.  IK  DIEN  –  U17  WIT  :  11.45  Hr  i.p.v.  14.30 Hr.

Wedstrijden WE 20 november 2022 (update)

Bekerwedstrijd

DONDERDAG  17 november 2022

20.00 : ESVO  –  VETERANEN

 

Competitie

WOENSDAG  16 november 2022

18.00 : U12  –  OLEN  UNITED
18.30 : K.  BEVEL  F.C.  –  MEISJES  U11  WIT
20.00 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U17  GROEN

 

VRIJDAG  18 november 2022

20.15 : DAMES  –  F.C.  OXFORD-HEMIKSEM

 

ZATERDAG  19 november 2022

09.00 : F.C.  IK  DIEN  –  U11  GROEN
09.30 : U8  WIT  –  K.F.C.  BROECHEM
09.30 : U8  GROEN  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
09.30 : U13  GROEN  –  K.S.K.  OELEGEM
10.00 : MEISJES  U11  GROEN  –  HOOGSTRATEN  V.V.
11.00 : U9  –  K.  TUBANTIA  BORGERHOUT
11.30 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U12
11.30 : OSTAN  –  U13  WIT
11.45 : F.C.  IK  DIEN  –  U17  WIT
12.00 : V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U7
12.15 : U10  –  K.  BOECHOUTSE  V.V. :  verplaatst naar 7 december 2022 om 18.30 Hr
12.15 : MEISJES  U11  WIT  –  GROENENHOEK
12.45 : U15  –  OH  FORTUNA
15.00 : MEISJES  U16  –  S.C.  MECHELEN
15.00 : U21  –  F.C.  BELGICA

 

ZONDAG  20 november 2022

10.00 : K.F.C.  LINT  –  U11  WIT
10.00 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U17  GROEN
11.00 : 4de  PLOEG  –  CANTINCRODE
11.00 : ALBERTA  FC  SCHILDE  –  VETERANEN
12.00 : FC  ALCA  –  3de  PLOEG
12.00 : 2de  PLOEG  –  V.K.  SIMIKOS
15.00 : 1ste  PLOEG  –  V.K.  SIMIKOS

Verplaatsing wedstrijd

De wedstrijd  K.  BEVEL  F.C.  –  MEISJES  U11  WIT  van zaterdag 12 november om 11.00 Hr  is verplaatst naar woensdag 16 november 2022 om 18.30 Hr.

Wedstrijden WE 13 november 2022

DINSDAG  8 november 2022

20.15 : DAMES  –  S.V.  NOORSE

 

DONDERDAG  10 november 2022

19.00 : U17  GROEN  –  K.V.  HOOIKT

 

ZATERDAG  12 november 2022

09.00 : K.  VRIJHEID  HERSELT  –  MEISJES  U16
09.30 : OH  FORTUNA  –  U9
09.30 : U8  WIT  –  KON.  OLVAC
09.30 : KON.  SV  VLUG  VOORUIT  –  MEISJES  U11  GROEN
09.30 : U13  WIT  –  ATHLETICO  ANTWERPEN
10.00 : U12  –  OH  FORTUNA
11.00 : K.  BEVEL  F.C.  –  MEISJES  U11  WIT verplaatst naar woensdag 16 november 2022 om 18.30 Hr
11.00 : K.F.C.  BROECHEM  –  U13  GROEN
11.45 : CANTINCRODE  –  U15
12.00 : BACWALDE  –  U8  GROEN
12.00 : CANTINCRODE  –  U10
12.15 : OH  FORTUNA  –  U7
12.15 : U11  WIT  –  K.S.C.  O.L.V.E.
12.15 : U11  GROEN  –  K.S.C.  O.L.V.E.
12.30 : U17  WIT  –  DEURNE  O.B.
14.00 : K.F.C.  LINT  –  U21
15.00 : U17  GROEN  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT

 

ZONDAG  13 november 2022

VRIJ  : DAMES
10.00 : F.C.  V.D.P.  –  4de  PLOEG
11.00 : VETERANEN  –  S.K.  MUGGENBERG
12.00 : 2de  PLOEG  –  F.C.  KONINGSHOF
14.00 : 3de  PLOEG  –  WOLVES  UNITED
15.00 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 6 november 2022

Bekerwedstrijden

DINSDAG  1 november 2022

09.30 : S.K.  BERKENRODE  –  U9
10.00 : U11  –  CANTINCRODE
10.30 : S.K.  LAAR  –  U13
12.00 : U17  –  DEURNE  O.B.
14.30 : DAMES  –  LOENHOUT  S.K.
14.30 : 1ste  PLOEG  –  S.K.  BERKENRODE

 

Competitie

ZATERDAG  5 november 2022

VRIJ  : U7
09.15 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  U8  WIT
09.30 : U8  GROEN  –  V.C.  MORTSEL  O.G.
09.30 : K.F.C.  BROECHEM  –  U11  GROEN
09.30 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U12
09.30 : U13  GROEN  –  K.  RACING  EMBLEM
10.00 : MEISJES  U11  GROEN  –  S.V.  NOORSE
11.00 : U9  –  CANTINCRODE
11.45 : K.  HOVE  SPORT  –  U13  WIT
12.00 : BACWALDE  –  U11  WIT
12.15 : U10  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
12.15 : MEISJES  U11  WIT  –  K.V.V.  DUFFEL
12.45 : U15  –  K.  RACING  EMBLEM
13.30 : CANTINCRODE  –  U17  WIT
14.30 : V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U17  GROEN
15.00 : MEISJES  U16  –  VOETBALCLUB  MOLDAVO
15.00 : U21  –  F.C.  V.D.P.
18.30 : F.C.  V.D.P.  –  DAMES

 

ZONDAG  6 november 2022

10.00 : KON.  OLVAC  –  VETERANEN
11.00 : 4de  PLOEG  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
12.00 : 2de  PLOEG  –  KON.  OLVAC
15.00 : KON.  OLVAC  –  3de  PLOEG
15.00 : 1ste  PLOEG  –  KON.  OLVAC

Verplaatsing wedstrijden

De wedstrijd  KON.  OLVAC  –  MEISJES  U11  WIT   van zaterdag 29 oktober om 12.00 Hr is verplaatst naar zaterdag 17 december 2022 om 12.00 Hr.

De wedstrijd  MEISJES  U16  –  K.F.C.  BROECHEM  van zaterdag 29 oktober om 15.00 Hr is verplaatst naar vandaag 26 oktober 2022 om 19.30 Hr.

De wedstrijd  KON.  OLVAC  –  4de  PLOEG  van zondag 30 oktober om 12.00 Hr is verplaatst naar dinsdag 8 november 2022 om 20.00 Hr.

De wedstrijd   3de  PLOEG  –  V.V.  O.S.S.M.I.   van zondag 30 oktober om 14.00 Hr is verplaatst naar woensdag 9 november 2022 om 20.30 Hr.

Forfait veteranen

De wedstrijd  VETERANEN – F.C. DRAKENHOF  van zondag  30 oktober 2022 om 11.00 Hr gaat niet door.

Wedstrijden WE 30 oktober 2022

Bekerwedstrijd

DONDERDAG  27 oktober 2022

19.00 : U15  –  CANTINCRODE

 

Competitie

DONDERDAG  27 oktober 2022

19.45 : K.F.C.  NIJLEN  –  U21

 

VRIJDAG  28 oktober 2022

20.15 : DAMES  –  SPORTING  CLUB  DUFFEL

 

ZATERDAG  29 oktober 2022

VRIJ  : U21
09.15 : V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U13  WIT
09.30 : U8  WIT  –  F.C.  V.D.P.
09.30 : U8  GROEN  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
09.30 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U9
09.30 : FC  ST-JOZEF  S.K.  RIJKEVORSEL –  MEISJES  U11  GROEN
10.00 : U12  –  K.F.C.  RANST
11.00 : U11  GROEN  –  F.C.  V.D.P.
12.00 : KON.  OLVAC  –  MEISJES  U11  WIT verplaatst naar zaterdag 17 december 2022 om 12.00 Hr
15.00 : U17  GROEN  –  CANTINCRODE
12.00 : K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM  –  U11  WIT
12.15 : U10  –  OH  FORTUNA
12.45 : U15  –  K.F.C.  BROECHEM
14.00 : K.F.C.  NIJLEN  –  U7
14.45 : GROENENHOEK  –  U17  WIT
15.00 : MEISJES  U16  –  K.F.C.  BROECHEM :  verplaatst naar woensdag 26 oktober 2022 om 19.30 Hr
15.00 : U17  GROEN  –  CANTINCRODE

 

ZONDAG  30 oktober 2022

10.00 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U13  GROEN
11.00 : VETERANEN  –  F.C.  DRAKENHOF :  Forfait
12.00 : KON.  OLVAC  –  4de  PLOEG verplaatst naar dinsdag 8 november 2022 om 20.00 Hr
12.15 : V.V.  O.S.S.M.I.  –  2de  PLOEG
14.00 : 3de  PLOEG  –  V.V.  O.S.S.M.I. :  verplaatst naar woensdag 9 november 2022 om 20.30 Hr
15.00 : .V.  O.S.S.M.I.  –  1ste  PLOEG