Speeldag

Wedstrijden WE 28 augustus 2022

Oefenwedstrijden

MAANDAG  22 augustus 2022

20.30 :  K. SV  AARTSELAAR  –  2de  PLOEG

 

WOENSDAG  24 augustus 2022

19.30 :  K.F.C.  SINT-MARTINUS  HALLE  –  1ste  PLOEG

 

Beker van Antwerpen

ZATERDAG  27 augustus 2022

15.00 : DAMES  –  KON.  SV  VLUG  VOORUIT

 

ZONDAG  28 augustus 2022

10.30 :  S.F.C.  VITESSE  BOOM  –  VETERANEN

 

Beker van Boechout

Terreinen  BACWALDE

VRIJDAG  26 augustus 2022

18.00 :  BACWALDE  –  U21
18.50 :  BACWALDE  –  DAMES
19.40 :  U21  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
20.30 :  DAMES  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT

 

ZATERDAG  27 augustus 2022

10.25 :  BOECHOUTSE  VV  –   U15
11.25 of 12.20 :  U15 -BOECHOUTSE of OXACO-BOECHOUT
14.00 :  BACWALDE  –   U17
15.00 :  U17  –  OXACO-BOECHOUT

 

ZONDAG  28 augustus 2022

Eerste wedstrijden :

09.00  :  BACWALDE –   U11
09.35  :  BOECHOUTSE  VV  –   U10
13.00  :  BOECHOUTSE  VV  –   U12
13.00  :  BACWALDE –   U13  GROEN

 

Tornooien

ZATERDAG  27 augustus 2022

V.K.  SIMIKOS :  MEISJES  U11  en  U13  WIT

 

ZONDAG  28 augustus 2022

K.F.C.  BROECHEM :  MEISJES  U16

Oefenwedstrijden WE 21 augustus 2022 (Update)

WOENSDAG  17 augustus 2022

20.00 : U21  –  K.  KONTICH  F.C.

 

DONDERDAG  18 augustus 2022

20.30 : 3de  PLOEG  –  F.C.  AMBER  2

 

ZONDAG  21 augustus 2022

15.00 : 4de  PLOEG  –  K. SC  FAMILIA – ACADEMIA
15.00 : OH  FORTUNA  –  1ste  PLOEG

Afgelasting oefenwedstrijd

De wedstrijd  K.  WIJNEGEM  VC  B  –  1ste  PLOEG  van morgen 10 augustus gaat niet door.

Oefenwedstrijden WE 14 augustus 2022

WOENSDAG  10 augustus 2022

20.00 : K.  WIJNEGEM  VC  B  –  1ste  PLOEG

 

DONDERDAG  11 augustus 2022

19.30 : K. SK  OELEGEM  –  1ste  PLOEG
20.30 : 2de  PLOEG  –  K.  TERNESSE  VV  U21

 

VRIJDAG  12 augustus 2022

20.00 : DAMES   –  V.K.  SIMIKOS

Oefenwedstrijden WE 7 augustus 2022

WOENSDAG  3 augustus 2022

20.00 : K.F.C.  DE  VREDE  WECHELDERZANDE  –  1ste  PLOEG

 

VRIJDAG  5 augustus 2022

20.00 : F.C.  IK  DIEN  –  DAMES

 

ZONDAG  7 augustus 2022

11.00 : U21  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
13.00 : 2de  PLOEG   –   F.C.  OXACO-BOECHOUT
15.00 : KON.  KALFORT  DAGHET  –  1ste  PLOEG

Laatste wedstrijden seizoen 2021 – 2022 (Update)

BEKERFINALES

De wedstrijden worden gespeeld op het terrein van VALAARHOF

ZATERDAG  30 april 2022

12.00 : U13  –  SIMIKOS

 

ZONDAG  1 mei 2022

14.00 : V.K.  SIMIKOS  –  DAMES

 

COMPETITIE

DINSDAG  26 april 2022

18.00 : K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM  –  U11  GROEN
19.30 : U17  WIT  –  BACWALDE

 

WOENSDAG  27 april 2022

18.00 : F.C.  V.D.P.  –  MEISJES  U16
19.30 : ZANDVLIET  SPORT  –  U17  GROEN
20.30 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  DAMES  WIT

 

DONDERDAG  28 april 2022

19.00 : U15  WIT  –  S.K.  BERKENRODE

 

VRIJDAG  29 april 2022

20.00 : K.F.C.  KATELIJNE-WAVER  –  U17  WIT

 

WOENSDAG  4 mei 2022

18.30 : K.F.C.  BROECHEM  –  U10  GROEN
19.00 : U17  WIT  –  K.  HOVE  SPORT

 

DONDERDAG  5 mei 2022

19.00 : MEISJES  U16  –  K.  HOVE  SPORT

 

ZONDAG 15 mei 2022

15.00 : F.C.  KONINGSHOF  –  4de  PLOEG

 

Verplaatsen wedstrijd

De wedstrijd  U17  WIT  –  K.  HOVE  SPORT   van zaterdag 14.30  Hr  is verplaatst naar woensdag 4 mei 2022 om 19.00 Hr.

Wedstrijden WE 24 april 2022

DINSDAG  19 april 2022

19.00 : K.  KALMTHOUT  S.K.  –  U17  GROEN

 

WOENSDAG  20 april 2022

17.30 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U8
18.00 : K.  HOVE  SPORT  –  U9  WIT
19.00 : U10  GROEN  –  K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM
19.00 : MEISJES  U11  –  K.V.V.  DUFFEL

 

DONDERDAG  21 april 2022

19.00 : MEISJES  U16  –  F.C.  IK  DIEN
20.00 : K.V.C.  HOUTVENNE  –  U15  GROEN
20.15 : CANTINCRODE  –  VETERANEN
20.30 : 4de  PLOEG  –  KON.  KALFORT  DAGHET
20.30 : F.C.  IK  DIEN  –  3de  PLOEG

 

ZATERDAG  23 april 2022

09.15 : K.  HOVE  SPORT  –  U7
09.30 : V.K.  HELDERHOEK  –  U8  WIT
09.30 : V.K.  HELDERHOEK  –  U8  GROEN
09.30 : U9  WIT  –  BACWALDE
09.30 : U9  GROEN  –  SPORTING  BURCHT  F.C.
09.30 : GROENENHOEK  –  U11  GROEN
10.00 : U10  ZWART  –  OSTAN
10.00 : U10  WIT  –  K.  HOVE  SPORT
10.30 : U10  GROEN  –  K.S.K.  OELEGEM
11.15 : CANTINCRODE  –  U17  GROEN
11.45 : K.  HOVE  SPORT  –  U12
12.00 : V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U11  WIT
12.00 : F.C.  V.D.P.  –  U21
12.15 : MEISJES  U11  –  KON.  SV  VLUG  VOORUIT
12.15 : U13  –  V.K.  HELDERHOEK
14.00 : V.K.  HELDERHOEK  –  U15  WIT
14.15 : U15  GROEN  –  K.F.C.  HERENTHOUT
14.30 : U17  WIT  –  K.  HOVE  SPORT :  is verplaatst naar woensdag 4 mei 2022
15.00 : SPORTING  CLUB  DUFFEL  –  MEISJES  U16

 

ZONDAG  24 april 2022

11.00 : VETERANEN  –  S.V.  GROENENDAAL

Wedstrijden WE 17 april 2022

DONDERDAG  14 april 2022

19.00 : KON.  RAPID  A.C.  –  4de  PLOEG
20.30 : BELOFTEN  –  F.C.  IK  DIEN

 

RECREATIEF  JEUGDTORNOOI

PAASMAANDAG  18 april 2022

U7  vanaf  11.00 Hr  –  Terrein  DEURNE  O.B.
U8  vanaf  10.00 Hr  –  Terrein  DEURNE  O.B.
U9  vanaf  10.00 Hr  –  Terrein  RAPID
U10  vanaf  09.40 Hr  –  Terrein  O.L.S.E.
U11  vanaf  09.30 Hr  –  Terrein  OLVAC
U12  vanaf  09.20 Hr  –  Terrein  OLVAC
U13  vanaf  09.20 Hr  –  Terrein  GROENENHOEK
U15  vanaf  09.00 Hr  –  Terrein  S.A.V.A.
MEISJES  U16   vanaf  09.50 Hr  –  Terrein  VLUG  VOORUIT
Alle finales worden gespeeld op de terreinen van  DEURNE  O.B. vanaf 14.00Hr