Speeldag

Wedstrijden WE 24 maart 2024

Beker  van  Antwerpen  –  Halve finale

WOENSDAG  20 maart 2024

20.30 : 1ste  PLOEG  –  V.V.  O.S.S.M.I.

 

Competitie

DINSDAG  19 maart 2024

20.30 : KON.  OLVAC  –  BELOFTEN

 

ZATERDAG  23 maart 2024

09.30 : U7  –  S.V.  SINT-JOZEF
09.30 : U8  WIT  –  CANTINCRODE
09.30 : U8  GROEN  –  K.  BEVEL  F.C.
09.30 : K.  BEVEL  F.C.  –  MEISJES  U13 WIT
09.45 : BACWALDE  –  U10  GROEN
10.30 : U9  WIT  –  F.C.  IK  DIEN
10.30 : U9  GROEN  –  BACWALDE
10.30 : U11  –  BACWALDE
11.00 :  K.  BEVEL  F.C.  –  MEISJES  U9
11.00 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U12  WIT uitgesteld
11.15 : F.C.  BELGICA  –  U13  WIT
12.00 : F.C.  IK  DIEN  –  U10  WIT
12.00 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U12  GROEN
12.00 : U13  GROEN  –  K.F.C.  BROECHEM
12.45 : MEISJES  U16  –  K.  OLYMPIA  S.C.  WIJGMAAL :  Ff   5 – 0
13.30 : KON.  RAPID  A.C.  –  U17 Ff   5 – 0
14.00 : MEISJES  U13  GROEN  –  FOOTBALL  GIRLS  LEUVEN
14.15 : OH  FORTUNA  –  U15  WIT
14.30 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U15  GROEN
15.00 : MEISJES  U20  –  GROENENHOEK
17.00 : F.C.  IK  DIEN  –  U21

 

ZONDAG  24 maart 2024

11.00 : 4de  PLOEG  –  RIKO  HUBERTUS
12.00 : 2de  PLOEG  –  BACWALDE
12.00 : VV  MERKSEMHEIDE  –  VETERANEN Ff   0 – 5
12.30 : V.K.  SIMIKOS  –  3de  PLOEG afgelast
15.00 : 1ste  PLOEG  –  F.C.  V.D.P.

Wedstrijden WE 17 maart 2024

DINSDAG  12 maart 2024

20.00 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  U21
20.30 : 3de  PLOEG  –  S.K.  NIEUW  STABROEK

 

WOENSDAG  13 maart 2024

18.00 : MEISJES  U9  –  K.  BEVEL  F.C.

 

DONDERDAG  14 maart 2024

19.00 : U15  GROEN  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.

 

ZATERDAG  16 maart 2024

VRIJ  : MEISJES  U9
09.30 : TOR  DEURNE  PIRATES  –  U7
09.30 : U10  WIT  –  K.S.C.  O.L.V.E.
09.30 : F.C.  OXACO- BOECHOUT  –  U10  GROEN
09.30 : U13  WIT  –  F.C.  IK  DIEN
10.30 : U9  WIT  –  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN
10.30 : U9  GROEN  –  F.C.  V.D.P.
10.30 : U11  –  F.C.  IK  DIEN
11.15 : K.V.V.  DUFFEL  –  MEISJES  U13 WIT
11.30 : CANTINCRODE  –  U12  WIT
11.30 : K.  HOVE  SPORT  –  U15  WIT
12.00 : MEISJES  U13  GROEN  –  F.C.  MOORSEL
12.00 : U13  GROEN  –  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN
12.30 : CANTINCRODE  –  U17
13.00 : U8  WIT  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
13.00 : U8  GROEN  –  K.  S.K.  SEFA  HERENTALS
14.30 :  K.SK.  HEIST  –  MEISJES  U16
15.00 : MEISJES  U20  –  K.  GOOREIND  V.V.
15.00 : U21  –  OH  FORTUNA

 

ZONDAG  17 maart 2024

VRIJ  : 3de  PLOEG   en  VETERANEN
09.30 : K.F.C.  NIJLEN  –  U12  GROEN
09.30 : K.  KONTICH  F.C.  –  U15  GROEN
11.30 : KON.  KALFORT  DAGHET  –  4de  PLOEG
12.15 : F.C.  V.D.P. –  2de  PLOEG
15.00 : K.S.V.B.  DRIEHOEK  –  1ste  PLOEG

Forfait

Wegens forfait van F.C. V.D.P. gaat de wedstrijd  U10  GROEN  –  F.C.  V.D.P. van zaterdag 11.45 Hr niet door.

Wedstrijden WE 10 maart 2024

WOENSDAG  6 maart 2024

19.00 : S.V.  SINT-JOZEF  –  U13  WIT

 

DONDERDAG  7 maart 2024

20.30 : 2de  PLOEG  –  F.C.  IK  DIEN

 

ZATERDAG  9 maart 2024

VRIJ  : U13  WIT
09.00 : F.C.  PATRO  HOEVENEN  –  U9  WIT
09.00 : F.C.  BELGICA  –  U10  WIT
09.30 : U7  –  CANTINCRODE
09.30 : MEISJES  U13  WIT  –  F.C.  BLAASVELD
09.30 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U8  WIT
10.00 : U12  WIT  –  OSTAN
10.00 : U13  GROEN  –  K.  BEVEL  F.C.
10.30 : U12  GROEN  –  K.F.C.  BROECHEM
11.15 : U10  GROEN  –  F.C.  V.D.P. :  Forfait
11.45 : DEURNE  O.B.  –  U21
12.00 : BACWALDE  –  U8  GROEN
12.45 : U15  WIT  –  OSTAN
12.45 : MEISJES  U16  –  MIECROOB  VELTEM
14.30 : CANTINCRODE  –  U9  GROEN
15.00 : U15  GROEN  –  K.S.C.  O.L.V.E.
15.00 : U17  –  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN
15.15 : F.C.  V.D.P.  –  MEISJES  U9
16.00 : MALUKA  FOOTBALL  ACADEMY  DEURNE  –  U11

 

ZONDAG  10 maart 2024

10.00 : K.  ANTONIA  F.C.  –  MEISJES  U20
11.00 : ANTWERP  DIAMONDS  FC  –  MEISJES  U13  GROEN
11.00 : 4de  PLOEG  –  ANTWERP  GLOBAL  F.C.
12.00 : 2de  PLOEG  –  F.C.  KONINGSHOF
13.00 : SPORTKLUB  BRASSCHAAT  –  VETERANEN
13.15 : S.V.  NOORSE  –  3de  PLOEG
15.00 : 1ste  PLOEG  –  V.V.  O.S.S.M.I.

Uurwijzigingen en uitstel wedstrijd

K.F.C.  BROECHEM  –  U8  GROEN  :  11.00 Hr  i.p.v.  11.30 Hr

K.F.C.  BROECHEM  –  MEISJES  U20  :  11.15 Hr   i.p.v.  09.30 Hr

De wedstrijd  MEISJES  U16  –  F.C.  V.D.P.  van zaterdag 12.45 hr is verplaatst naar donderdag 18 april 2024 om 20.00 Hr.

Wedstrijden WE 3 maart 2024 (update 2)

DINSDAG  27 februari 2024

19.00 : U17  –  K.S.C.  O.L.V.E.

 

DONDERDAG  29 februari 2024

19.00 : U15  WIT  –  K.  HOVE  SPORT

 

ZATERDAG  2 maart 2024

VRIJ  : U15  GROEN
09.00 : GROENENHOEK  –  U9  WIT
09.00 : OSTAN  –  U10  WIT
09.00 : GROENENHOEK  –  U11
09.30 : RACING  VOETBALCLUB  HOBOKEN  –  U7
09.30 : MEISJES  U9  –  GROENENHOEK
09.30 : MEISJES  U13  WIT  –  KON.  SV  VLUG  VOORUIT
10.00 : V.K.  VALAARHOF  –  U9  GROEN
10.00 : U12  WIT  –  OH  FORTUNA
10.30 : U12  GROEN  –  K.F.C.  RANST
11.00 : K.F.C.  BROECHEM  –  U8  GROEN
11.00 : U10  GROEN  –  K.F.C.  LINT
11.15 : K.  RACING  EMBLEM  –  U8  WIT
11.30 : K.  HOVE  SPORT  –  U13  WIT
12.45 : U15  WIT  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
12.45 : MEISJES  U16  –  F.C.  V.D.P.  :  verplaatst naar 18 april 2024
15.00 : U17  –  V.C.  MORTSEL  O.G.
15.00 : U21  –  CANTINCRODE

 

ZONDAG  3 maart 2024

09.30 : K.V.V.  DUFFEL  –  MEISJES  U13  GROEN
10.00 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U13  GROEN
11.00 : VETERANEN  –  S.V.  SINT-JOZEF
11.15 : K.F.C.  BROECHEM  –  MEISJES  U20
12.15 : OSTAN –  2de  PLOEG
13.00 : F.C.  IK  DIEN –  4de  PLOEG
14.00 : 3de  PLOEG  –  KON.  RAPID  A.C.
15.00 : OH  FORTUNA  –  1ste  PLOEG 

Afgelasting wedstrijd

Ingevolge de slechte weersomstandigheden is de wedstrijd   2de  PLOEG  –  V.K.  SIMIKOS van vanavond 22 februari om 20.30 Hr afgelast.

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd  2de  PLOEG  –  F.C.  IK  DIEN  van zondag 12.00 Hr is verplaatst naar donderdag 7 maart 2024 om 20.30 Hr.

Wedstrijden WE 25 februari (update)

DINSDAG  20 februari 2024

18.45 : U12  GROEN  –  K.F.C.  LINT
20.30 : BACWALDE  –  BELOFTEN

 

WOENSDAG  21 februari 2024

18.00 : HOOGSTRATEN  V.V.  –  MEISJES  U20

 

DONDERDAG  22 februari 2024

20.30 : 2de  PLOEG  –  V.K.  SIMIKOS

 

ZATERDAG  24 februari 2024

09.00 : KON.  OLVAC  –  MEISJES  U13 WIT
09.15 : K.  HOVE  SPORT  –  U12  WIT
09.30 : U7  –  GROENENHOEK
09.30 :  KON.  SV  VLUG  VOORUIT  –  MEISJES  U9
09.30 : U10  WIT  –  CANTINCRODE
09.30 : U13  WIT  –  OSTAN
10.00 : F.C.  V.D.P.  –  U15  GROEN
10.30 : U9  WIT  –  F.C.  KONINGSHOF
10.30 : U9  GROEN  –  FC  LOS  INCAS  ANTWERPEN
10.30 : U11  –  DEURNE  O.B.
11.00 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U10  GROEN
11.00 :  K.  VRIJHEID  HERSELT  –  MEISJES  U16
11.15 : K.F.C.  ST-MARTINUS  HALLE  –  U12  GROEN
12.00 : MEISJES  U13  GROEN  –  K.  SK.  HEIST
13.00 : U8  GROEN  –  KESSEL  UNITED
13.00 : U13  GROEN  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
13.00 : S.V.  SINT-JOZEF  –  U15  WIT
14.00 : U8  WIT  –  SK  RITA  BERLAAR
14.45 : GROENENHOEK  –  U21
15.00 : MEISJES  U20  –  S.D.  ANDALUCIA
15.30 : RACING  VOETBALCLUB  HOBOKEN  –  U17

 

ZONDAG  25 februari 2024

11.00 : 4de  PLOEG  –  K.  RACING  EMBLEM
12.00 : 2de  PLOEG  –  F.C.  IK  DIEN :  verplaatst naar 7 maart 2024
12.30 : F.C.  HARROWS  –  VETERANEN
12.45 : V.V.  O.S.S.M.I.  –  3de  PLOEG
15.00 : 1ste  PLOEG  –  KON.  OLVAC

Uurwijziging

U10  GROEN  –  K.  KONTICH  F.C.  :  13.30 Hr i.p.v. 12.15 Hr