Speeldag

Uitgestelde wedstrijden

De wedstrijd   K.F.C.  BRASSCHAAT  –  U21  van zaterdag 15.00 Hr  is uitgesteld.

De wedstrijd  CANTINCRODE  –  VETERANEN  van zondag 10.30  Hr  is verplaatst naar zondag 17 april 2022.

Wedstrijden WE 21 november 2021

DINSDAG  16 november 2021

20.30 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  DAMES  GROEN

 

WOENSDAG  17 november 2021

19.15 : K.F.C.  NIJLEN  –  U13  WIT

 

DONDERDAG  18 november 2021

19.00 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U15

 

ZATERDAG  20 november 2021

VRIJ  : U11  GROENMEISJES  U16  en  U17  WIT
09.30 : U7  –  K.  BERCHEM  SPORT  2004
09.30 : U8  –  KESSEL  UNITED
09.30 : V.K.  HELDERHOEK  –  U10  WIT
09.30 : KON.  SV  VLUG  VOORUIT-  U10  GROEN
10.00 : U13  WIT  –  K.  HOVE  SPORT
10.30 : U12  –  K.  RACING   EMBLEM
11.00 : K.S.V.  SCHRIEK  –  U9  WIT
12.15 : V.K.  HELDERHOEK  –  U11  WIT
12.15 : U13  GROEN  –  K.  ZANDHOVEN  S.K.
13.00 : F.C.  V.D.P.  –  U9   GROEN
13.00 : K.  BERCHEM  SPORT  2004  –  DAMES  GROEN
13.15 : KON.  RAPID  A.C.  –  U15
14.45 : F.C.  IK  DIEN  –  U9  ZWART
15.00 : U17  GROEN  –  KON.  RAPID  A.C.
15.00 : K.F.C.  BRASSCHAAT  –  U21 uitgesteld
18.00 : S.V.  SINT-JOZEF  –  DAMES  WIT

 

ZONDAG  21 november 2021

10.30 : CANTINCRODE  –  VETERANEN verplaatst naar 17 april 2022
11.00 : 4de  PLOEG  –  F.C.  KONINGSHOF
12.00 : 2de  PLOEG  –  CANTINCRODE
14.00 : 3de  PLOEG  –  F.C.  KONINGSHOF
14.30 : F.C.  RACING  KIEL  –  1ste  PLOEG

Forfait

Wegens forfait gaat de wedstrijd  KFC  DE  KEMPEN  TIELEN-LICHTAART  –  U11  GROEN van zaterdag niet door.

Uitgestelde wedstrijden

De wedstrijd  DAMES  WIT  –  DEN  ORGEL  van vrijdag is verplaatst naar 8 april 2022.

U12  –  BACWALDE  van zaterdag  is verplaatst naar  11 december 2021.

Beker Jeugd recreatief

DONDERDAG  11 november 2021

10.00 : V.K.  VALAARHOF  –  U13
10.30 : F.C.  IK  DIEN  –  U17
11.00 : U15  –  S.K.  LAAR
11.30 : F.C.  KONINGSHOF  –  U11

Wedstrijden WE 14 november 2021

Beker van Antwerpen

DINSDAG  9 november 2021

20.15 : CANTINCRODE  –  1ste  PLOEG 2  –  4

 

DONDERDAG  11 november 2021

11.00 : VETERANEN  –  DEURNE  O.B.  :  4  –  0
15.00 : V.V.  DUFFEL  –  DAMES  0  –  6

 

Competitie

DINSDAG  9 november 2021

20.30 : DAMES  WIT  –  WAARLOOS

 

WOENSDAG  10 november 2021

18.30 : K.  BEVEL  F.C  –  MEISJES  U9
19.00 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U11  WIT
19.00 : KESSEL  UNITED  –  U13  WIT

 

VRIJDAG  12 november 2021

VRIJ  : DAMES  GROEN
19.45 : DAMES  WIT  –  DEN  ORGEL  :  verplaatst naar  8 april 2022

 

ZATERDAG  13 november 2021

VRIJ  :U11  W IT
09.30 : K.  SCHELLE  SPORT  –  U7
09.30 : U8  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
09.30 : KESSEL  UNITED  –  U9  WIT
09.30 : KFC  DE  KEMPEN  TIELEN-LICHTAART  –  U11  GROEN
09.30 : HOOGSTRATEN  V.V.  –  MEISJES  U16
09.30 : S.K.  NIEUW  STABROEK  –  U21
10.00 : SPORTING  CLUB  DUFFEL  –  U9   GROEN
10.00 : U13  WIT  –  F.C.  BERLAAR-HEIKANT
11.00 : U9  ZWART  –  KON.  OLVAC
11.00 : KON.  RAPID  A.C.  –  U10  WIT
12.00 : CANTINCRODE  –  U10  GROEN
12.15 : U13  GROEN  –  K.  EENDRACHT  F.C.  ZOERSEL
12.15 : V.K.  SIMIKOS  –  U15
13.00 : U12  –  BACWALDE  :  verplaatst naar  11 december 2021
14.45 : GROENENHOEK  –  U17  WIT
15.00 : U17  GROEN  –  V.C.  MORTSEL  O.G.

 

ZONDAG  14 november 2021

VRIJ  : 2de  PLOEG
09.30 : HOOGSTRATEN  V.V.  –  MEISJES  U9
11.00 : 4de  PLOEG  –  FC  ALCA
11.00 : VETERANEN  –  SPORTKLUB  BRASSCHAAT
12.15 : F.C.  V.D.P.  –  3de  PLOEG
15.00 : 1ste  PLOEG  –  V.K.  HELDERHOEK

Verplaatsing wedstrijden

De wedstrijd  DAMES  WIT  –  WAARLOOS van vrijdag is verplaatst naar dinsdag 9 november.

K.F.C.  NIJLEN  –  U13  WIT van zaterdag is verplaatst naar woensdag 17 november.

Wedstrijden WE 7 november 2021

DONDERDAG  4 november 2021

20.30 : 3de  PLOEG  –  K.S.C.  O.L.V.E.

 

VRIJDAG  5 november 2021

19.45 : DAMES  WIT  –  WAARLOOS :  verplaatst naar 9 november 2021
20.15 : DAMES  GROEN  –  V.K.  VALAARHOF

 

ZATERDAG  6 november 2021

VRIJ   :  U21
09.00 : OSTAN  –  U9   ZWART
09.30 : U7  –  BEERSCHOT  V.A.
09.30 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U8
09.30 : U9  WIT  –  K.F.C.  PUTTE
09.30 : U9  GROEN  –  K.  KONTICH  F.C.
09.30 : U10  WIT  –  DEURNE  O.B.
09.30 : K.F.C.  NIJLEN  –  U12
09.30 : K.F.C.  NIJLEN  –  U13  WIT :  verplaatst naar 17 november 2021
10.00 : U10  GROEN  –  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN
10.00 : V.C.  HERENTALS  –  U13  GROEN
11.30 : U11  WIT  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
11.30 : U11  GROEN  –  K.S.C.  O.L.V.E.
14.00 : U17  WIT  –  V.K.  HELDERHOEK
14.30 : U15  –  DEURNE  O.B.
17.00 : BACWALDE  –  U17  GROEN

 

ZONDAG  7 november 2021

VRIJ  : 1ste  PL OEG
10.30 : K.F.C.  BROECHEM  –  MEISJES  U16
11.00 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  4de  PLOEG
11.00 : VETERANEN  –  F.C.  DRAKENHOF
12.00 : V.K.  VALAARHOF  –  2de  PLOEG
14.00 : 3de  PLOEG  –  V.K.  SIMIKOS

Forfait

Wegens forfait  gaat de wedstrijd   K.S.C. O.L.V.E.   – U9  GROEN  van zaterdag om 09:15  Hr niet door.

Verplaatsing wedstrijden

De wedstrijden  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U10  WITU13  WIT  –  V.D.P.  en  4de  PLOEG  –  V.K.  HELDERHOEK van komend WE zijn verplaatst naar het WE 12 december 2021