Nieuws jeugd

Uitgestelde wedstrijden

De wedstrijd  U9  ZWART  –  OSTAN  en  de wedstrijd  K.F.C.  PUTTE  –  U9  WIT  van zaterdag  11.00  Hr  zijn verplaatst naar zaterdag  11  december  2021.

Verplaatsing wedstrijd

De wedstrijd  U9  GROEN  –  K.S.C.  O.L.V.E.  van zaterdag  09.30  Hr  wordt verplaatst naar zaterdag  11  december  2021.

Wedstrijden WE 29 augustus 2021

Beker van Antwerpen

WOENSDAG  25 augustus 2021

19.00 : DAMES  –  KONTICH

 

ZATERDAG  28 augustus 2021

18.30 : DAMES  –  ANTWERP  GIRLS :  Ff  3-0

 

ZONDAG  29 augustus 2021

11.00 :  V.C.  MORTSEL  –  1ste  PLOEG

 

Oefenwedstrijden

DINSDAG  24 augustus 2021

20.30 : 1ste  PLOEG  –  WIJNEGEM  B

 

VRIJDAG  27 augustus 2021

19.45 : DAMES  B+C  –  DEN ORGEL  :  Afgelast

 

ZONDAG  29 augustus 2021

12.30 :  VALAARHOF  –  2de  PLOEG
14.00 :  3de  PLOEG  –   4de  PLOEG

 

Beker van Boechout

Terreinen  BOECHOUTSE V.V.

VRIJDAG  27 augustus 2021

18.00  :  OXACO-BOECHOUT  –  U17
18.40  :  U17  –  BACWALDE
19.00  :  OXACO-BOECHOUT  –  U21
20.00  :  U21  –  BACWALDE
20.30  :  OXACO-BOECHOUT  –  DAMES
21.50  :  BACWALDE  –  DAMES

 

ZATERDAG  28 augustus 2019

Eerste  wedstrijd  om :
09.00  :  BOECHOUTSE  VV  –   U10
09.45  :  U11  –  OXACO-BOECHOUT
09.45  :  BACWALDE  –   U12
13.30  :  BOECHOUTSE  VV  –   U7  ZWART
13.30  :  BOECHOUTSE  VV  –   U7  GROEN
13.30  :  BOECHOUTSE  VV  –   U8
13.30  :  BOECHOUTSE  VV  –   U9  GROEN
13.30  :  BOECHOUTSE  VV  –   U13
13.50  :  U7  WIT  –  OXACO-BOECHOUT
13.55  :  U9  GROEN  –  U9  WIT
14.00  :  U15  –  OXACO-BOECHOUT

 

Tornooi Broechem

ZATERDAG  28 augustus 2021

14.15 :  K.V.V.  O.G.  VORSELAAR  –  U17
15.00 :  VERBR.  ZWIJNDRECHT  –  U17

Wedstrijden WE 22 augustus 2021

Beker van Antwerpen :

ZATERDAG  21 augustus 2021

18.30 : HOVE  SPORT  –  DAMES

 

Oefenwedstrijden :

VRIJDAG  20 augustus 2021

19.45 : DAMES  B+C   –  VLUG VOORUIT

 

ZATERDAG  21 augustus 2021

11.30 : KONTICH  F.C.  –  U  17
12.30 : 2de  PLOEG  –  OXACO –  BOECHOUT
15.00 : 1ste  PLOEG  –  OXACO –  BOECHOUT

 

ZONDAG  22 augustus 2021

11.00 : 4de  PLOEG  –  FAMILIA

 

 

Oefenwedstrijden

WOENSDAG  11 augustus 2021

20.30 : 1ste  PLOEG  –  BROECHEM  B

 

DONDERDAG  12 augustus 2021

20.00 : BOECHOUTSE  –  1ste  PLOEG

 

VRIJDAG  13 augustus 2021

19.45 : DAMES  B+C   –  GIERLE

 

ZATERDAG  14 augustus 2021

11.30 : 2de  PLOEG  –  BACWALDE
14.30 : U  21  –  OXACO BOECHOUT

Inschrijvingen seizoen 2021-2022 geopend

Volgend seizoen 2021-2022 zijn we hopelijk verlost van alle corona maatregelen en kunnen we allen opnieuw volop trainen en wedstrijden spelen. We zijn gestart met de voorbereiding en hopen op jullie blijvend engagement om samen terug de “normale” voetbaldraad op te pakken. We hebben op basis van de huidige leden al een mogelijk idee over […]

Overlijden Walter Filliers

Met droefheid melden wij jullie het overlijden van Walter Filliers, gedurende jaren trainer bij onze jeugd.  

Afgelasting wedstrijd MEISJES U13 WIT

De wedstrijd  MEISJES  U13  WIT  –  LOENHOUT  van morgen 11.30 Hr is afgelast wegens forfait van de tegenpartij.

Uitstel wedstrijd U17

De wedstrijd  BACWALDE  –  U17  van zaterdag 12.00 Hr is verplaatst naar zaterdag 12  december om 12.00 Hr.

Uitstel wedstrijd MEISJES U13 GROEN

De wedstrijd  MEISJES U13 GROEN  –  IK  DIEN  van zaterdag 09.30 Hr is verplaatst naar woensdag 18  november om 19.00 Hr.

Wedstrijden WE 25 oktober 2020

WOENSDAG  21 oktober 2020

19.00 :  MEISJES  U13  GROEN  –  K.  HOVE  SPORT

 

ZATERDAG  24 oktober 2020

VRIJ   :  U9  GROEN  en  U15  WIT
09.30 :  GROENENHOEK  –  U8  WIT
09.30 :  V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U8  GROEN
09.30 :  U9  ZWART  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
09.30MEISJES  U13  GROEN  –  F.C.  IK  DIEN  :  Uitgesteld
09.30 :  F.C.  OPPUURS  –  U13
10.30U12  WIT  –  K.  HOVE  SPORT
11.30 :  OSTAN  –  U11
11.30MEISJES  U13  WIT  –  LOENHOUT  S.K.  :  5 – 0  Ff
11.30 :  JONG  RITA  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U12 GROEN
12.00 :  F.C.  IK  DIEN  –  U9  WIT
12.00 :  BACWALDE  –  U17  :  Uitgesteld
12.15 :  U10  WIT  –  K.  HOVE  SPORT
12.15 :  U10  GROEN  –  GROENENHOEK
14.45 :  K.  HOVE  SPORT  –  U8  ZWART
15.00 :  KON.  OLVAC  –  U15  GROEN
15.00 :  MEISJES  U16  –  GROENENHOEK

Wedstrijden WE 18 oktober 2020

ZATERDAG  17 oktober 2020

VRIJ   :  U13  en  MEISJES  U13  GROEN
09.30 :  K.  WIJNEGEM  V.C.  –  U8  WIT
09.30 :  U9  ZWART  –  V.K.  HELDERHOEK
09.30 :  U9  WIT  –  KON.  OLVAC
09.30 :  CANTINCRODE  –  U12  WIT
09.30 :  V.C.  RIJMENAM  –  U12 GROEN
10.00 :  MEISJES  U16  –  F.C.  IK  DIEN
11.00 :  U9  GROEN  –  K.F.C.  HEIDEBLOEM  PULDERBOS
11.00 :  K.F.C.  BROECHEM  –  U11
11.30 :  MEISJES  U13  WIT  –  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN
11.30 :  OSTAN  –  U15  WIT
12.15 :  U10  WIT  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
12.15 :  U10  GROEN  –  K.S.C.  O.L.V.E.
13.00 :  BACWALDE  –  U8  ZWART
13.15 :  K.  HOVE  SPORT  –  U8  GROEN
14.30 :  U17  –  F.C.  BELGICA
14.45 :  GROENENHOEK  –  U15  GROEN

Wedstrijden WE 11 oktober 2020

ZATERDAG  10 oktober 2020

VRIJ   :  U8  WIT
09.00 :  F.C.  BELGICA  –  U10 WIT
09.15 :  K.  HOVE  SPORT  –  U9  WIT
09.30 :  U8  ZWART  –  K.F.C.  RANST
09.30 :  U12  WIT –  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN
10.00U8  GROEN  –  KON.  OLVAC
10.00 :  U11  –  K.  REET  S.K.
11.00 :  K.F.C.  RANST  –  U9  ZWART
11.00 :  K.  GOOREIND  V.V.  –  MEISJES  U13  WIT
11.30 :  K.  HOVE  SPORT  –  U10 GROEN
12.15 :  U12  GROEN  –  K.F.C.  PUTTE
12.15 :  U13  –  S.V.  SINT-JOZEF
12.30 :  F.C.  OXFORD  HEMIKSEM  –  MEISJES  U16
12.45 :  U15  WIT –  BACWALDE
13.30 :  K.F.C.  NIJLEN –  U9  GROEN
14.00 :  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN  –  U17
14.30 :  U21  –  HEFFEN  SK
15.00 :  U15  GROEN  –  F.C.  IK  DIEN
16.00 :  F.C.  V.D.P.  –  MEISJES  U13  GROEN

ZONDAG  11 oktober 2020

10.30 :  V.K.  SIMIKOS  –  DAMES  B
11.00 :  VETERANEN  –  ALBERTA  FC  SCHILDE
12.00 :  S.C.  CITY  PIRATES  ANTWERPEN –  DAMES  A
12.30 :  BACWALDE  –  2de  PLOEG
14.00 :  3de  PLOEG  –  F.C.  V.D.P.
14.30 :  DEN  ORGEL  –  1ste  PLOEG

Forfait

Wegens forfait van de tegenpartij gaat de wedstrijd  MEISJES  U13  Wit – V.K. Simikos  van zaterdag 03 oktober 2020 om 11:00 niet door.

Wedstrijden WE 4 oktober 2020

WOENSDAG  30 september 2020

18.30 :  K.F.C.  BROECHEM  –  U13

 

VRIJDAG  2 oktober 2020

19.30 :  DAMES  B  –  F.C.  BELGICA
20.00 :  DAMES  A  –  BACWALDE

 

ZATERDAG  3 oktober 2020

09.00 :  OSTAN  –  U10  WIT
09.30 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U8  ZWART
09.30 :  WIT-ROOD  ANTWERPEN  –  U8  WIT
09.30 :  U9  ZWART  –  K. TERNESSE V.V.  WOMMELGEM
09.30 :  U9  WIT  –  K.  RUMSTSE  S.K.
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  –  KON.  OLVAC
10.40 :  V.V.  O.S.S.M.I.  –  U15  GROEN
11.00 :  U8  GROEN  –  F.C.  BELGICA
11.00 :  U9  GROEN  –  K.V.  HOOIKT
11.00 :  JONG  RITA  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U11
11.00MEISJES  U13  WIT  –  V.K.  SIMIKOS  :  5 – 0  Forfait
11.15 :  K.V.  HOOIKT  –  U12 GROEN
12.00 :  KON.  OLVAC  –  U13
12.15 :  U10  GROEN  –  KON.  OLVAC
12.30 :  F.C.  IK  DIEN  –  U12  WIT
14.00U17  –  K.F.C.  NIJLEN
14.30 :  S.V.  GRASHEIDE  –  U21
15.00 :  MEISJES  U16  –  K.  BERCHEM  SPORT  2004
18.00 :  F.C.  V.D.P.  –  U15  WIT

 

ZONDAG  4 oktober 2020

10.30 :  V.V.  O.S.S.M.I.  –  VETERANEN
11.00 :  V.K.  VALAARHOF  –  3de  PLOEG
12.00 :  2de  PLOEG  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
15.00 :  1ste  PLOEG  –  V.O.S.  REINAERT

Wedstrijden WE 27 september 2020

VRIJDAG  25 september 2020

20.30 :  OSTAN  –  DAMES  B

 

ZATERDAG  26 september 2020

VRIJ    :  U13  en  MEISJES  U16 
09.00 :  OSTAN  –  U8  GROEN
09.30 :  K.F.C.  LINT  –  U8  ZWART
09.30 :  U9  ZWART  –  DEURNE  O.B.
09.30 :  K.F.C.  WALEM  –  U9  WIT
09.30 :  U12  WIT  –  K.S.C.  O.L.V.E.
09.30 :  BACWALDE  –  U12  GROEN
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  –  S.V.  GRASHEIDE
11.00 :  U9  GROEN  –  CANTINCRODE
11.45 :  K HOVE  SPORT  –  U11
12.15 :  V.K.  HELDERHOEK  –  U8  WIT
12.15 :  U10  WIT  –  V.K.  HELDERHOEK
12.15 :  U10  GROEN  –  ANTWERP  PIRANHAS  ACADEMY
12.45 :  U15  WIT  –  F.C.  IK  DIEN
12.45 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U17
14.15 :  S.V.  NOORSE  –  MEISJES  U13  WIT
14.30 :  U21  –  S.V.  SINT-JOZEF
15.00 :  U15  GROEN  –  F.C.  BELGICA

 

ZONDAG  27 september 2020

11.00 :  VETERANEN  –  KIEL  F.C.
12.30 :  V.K.  SIMIKOS  –  2de  PLOEG
13.00 :  V.K.  VALAARHOF –  DAMES  A
14.00 :  3de  PLOEG  –  CANTINCRODE
15.00 :  S.K.  LAAR  –  1ste  PLOEG

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd van de U21 van zaterdag as is uitgesteld.

Wedstrijden WE 20 september 2020

VRIJDAG  18 september 2020

VRIJ   :  DAMES  A
19.30 :  DAMES  B  –  K.S.C.  O.L.V.E.

 

ZATERDAG  19 september 2020

09.30 :  U8  ZWART  –  SPORTING  CLUB  DUFFEL
09.30 :  U8  WIT  –  V.C.  MORTSEL  O.G.
09.30 :  KON.  RAPID  A.C.  –  U9  ZWART
09.30 :  F.C.  BLAASVELD  –  MEISJES  U13  GROEN
09.30 :  U9  WIT  –  F.C.  IK  DIEN
10.00 :  U11  –  V.C.  MORTSEL  O.G.
11.00 :  U8  GROEN  –  S.D.  ANDALUCIA
11.00 :  S.V.  SINT-JOZEF  –  U10  WIT
11.45 :  RED BOYS  ELZESTRAAT –  U9  GROEN
12.15 :  U12  GROEN  –  F.C.  BERLAAR- HEIKANT
12.15 :  F.C.  BOSDAM  BEVEREN  –  MEISJES  U16
12.45 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U15  GROEN
13.30 :  MEISJES  U13  WIT  –  GROENENHOEK
13.30 :  CANTINCRODE  –  U15  WIT
14.00 :  BEERSCHOT  V.A.  –  U10  GROEN
14.00 :  U13  –  SP.  TISSELT
14.30 :  S.V.  SINT-JOZEF  –  U12  WIT
14.30 :  U17  –  DEURNE  O.B.
15.00 :  F.C.  BERLAAR- HEIKANT  –  U21

 

ZONDAG  20 september 2020

10.30 :  V.C.  O.L.S.E.  –  3de  PLOEG
12.00 :  2de  PLOEG  –  F.C.  IK  DIEN
12.00 :  F.C.  RACING  KIEL  –  VETERANEN
15.00 :  1ste  PLOEG  –  RIKO-HUBERTUS

Afgelaste wedstrijd

De wedstrijd  K. BOECHOUTSE  V.V.  –  U8  ZWART  van zaterdag 12 september om  11.45  Hr  gaat  niet  door  wegens  algemeen  forfait  van  de  tegenpartij.

Uurwijziging

De wedstrijd  K.F.C.  LINT  –  U11  van zaterdag  11.15 Hr  is vervroegd naar 10 .30  Hr.

Wedstrijden WE 13 september 2020

VRIJDAG  11 september 2020

20.00 :  DAMES  A  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT

 

ZATERDAG  12 september 2020

VRIJ   :  U13 
09.00 :  OSTAN  –  U9  WIT
09.15 :  K.S.C.  O.L.V.E.  –  U8  GROEN
09.30 :  U9  ZWART  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
09.30 :  U12  WIT  –  V.K.  HELDERHOEK
09.30 :  MEISJES  U13  GROEN  –  K.V.V.  DUFFEL
11.00 :  U9  GROEN  –  LIERSE  KEMPENZONEN
11.15   10.30 :  K.F.C.  LINT  –  U11
11.45 :  K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U8  ZWART
11.45 :  V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U15 GROEN
12.15 :  U10  WIT  –  F.C.  IK  DIEN
12.15 :  U10  GROEN  –  V.C.  MORTSEL  O.G.
13.00 :  MEISJES  U13  WIT  –  KON. SV  VLUG VOORUIT
14.15 :  CANTINCRODE  –  U8  WIT
14.30 :  K.F.C.  LINT-  U15  WIT
14.45 :  GROENENHOEK  –  U17
15.00 :  MEISJES  U16  –  F.C.  V.D.P.
15.00 :  U21  –  ZENNESTER  HOMBEEK
15.40 :  K.  VRIJHEID  HERSELT  –  U12  GROEN

 

ZONDAG  13 september 2020

VRIJ   :  3de  PLOEG
11.00 :  VETERANEN  –  K  SC  FAMILIA-ACADEMIA
12.00 :  2de  PLOEG  –  K.  O.L.V.A.C.
14.30 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  DAMES  B
15.00 :  KON.  RAPID  A.C.  –  1ste  PLOEG

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd   U15  WIT  –  S.V.  SINT-JOZEF  van  zaterdag  12.45 hr  is  verplaatst  naar  donderdag  24 september  om  18.30 Hr.

Wedstrijden WE 6 september 2020

Oefenwedstrijden :

DONDERDAG  3 september 2020

20.30 :  2de  PLOEG  –  S.V.  AARTSELAAR

 

ZONDAG  6 september 2020

15.00 :  1ste  PLOEG  –  KSC.  MACCABI

 

Competitie :

VRIJDAG  4 september 2020

19.30 :  GROENENHOEK  –  MEISJES  U16
19.30 :  DAMES  B  –  S.V.  GROENENDAAL
20.00 :  DAMES  A  –  F.C.  ROYALLE  ZEEZICHT

 

ZATERDAG  5 september 2020

VRIJ   :  U9  GROEN
09.00 :  F.C.  IK  DIEN  –  MEISJES  U13  GROEN
09.30 :  U8  ZWART  –  K.  HOVE  SPORT
09.30 :  U9  WIT  –  F.C.  IK  DIEN
09.30 :  LOENHOUT  S.K.  –  MEISJES  U13  WIT
10.00 :  U11  –  OSTAN
11.00 :  U8  WIT  –  GROENENHOEK
11.00 :  U8  GROEN  –  V.C.  MORTSEL  O.G.
11.30 :  K.  HOVE  SPORT  –  U10 WIT
11.30 :  K.  HOVE  SPORT  –  U12  WIT
11.45 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U9  ZWART
12.00 :  GROENENHOEK  –  U10 GROEN
12.15 :  U12  GROEN  –  JONG RITA LYRA-LIERSE BERLAAR
12.15 :  U13  –  F.C.  OPPUURS
12.45U15  WIT  –  S.V.  SINT-JOZEF  :  Uitgesteld
14.30 :  U17  –  BACWALDE
15.00 :  U15  GROEN  –  O.L.V.A.C.
17.00 :  F.C.  BELGICA  –  U21

 

ZONDAG  6 september 2020

10.30 :  S.C.  O.L.V.E.  –  3de  PLOEG
12.15 :  F.C.  V.D.P.  –  2de  PLOEG
14.00 :  KSK  EKEREN DONK  –  VETERANEN

Oefenwedstrijden WE 30 augustus 2020

ZATERDAG  29 augustus 2020

09.30 :  KESSEL  UNITED  –  U11
10.00 :  K.F.C.  BROECHEM  –  MEISJES  U16
18.00 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  1ste  PLOEG
18.00 :  F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  2de  PLOEG

 

ZONDAG  30 augustus 2020

10.00 :  F.C.  BELGICA  –  VETERANEN
11.00 :  VLUG  VOORUIT  –  3de  PLOEG

Hervatting trainingen

Vanaf heden worden alle trainingen hervat. De kleedkamers en douches blijven gesloten. Toeschouwers zijn niet toegelaten.

Corona-maatregelen

Alle trainingen en geplande oefenwedstrijden van SENIOREN ,  DAMES  en  U21  zijn opgeschort. De trainingen van de JEUGD  hervatten in principe vanaf  11 augustus.

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd  U21 – Tisselt van zaterdag 19 oktober wordt verplaatst naar 7 december 2019.

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd  V.D.P.  –  U15  GROEN  van zaterdag 13 april 2019 wordt verplaatst naar donderdag 18 april om 18.30 Hr.

Forfait

Wegens forfait van onze ploeg gaat de wedstrijd  U12  GROEN – K. Rupel Boom F.C.  van zaterdag 13 april 2019 om 11.30 Hr niet door.

Forfaits

Wegens forfaits worden de volgende wedstrijden van  zaterdag 6 april 2019  NIET gespeeld :

09.30 :  KON. SV VLUG VOORUIT  –  MEISJES U11

09.30 :  K.V.S. BRANST  –  U12  GROEN

11.00  :  K. ANTONIA F.C.  –  U21

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd van zaterdag 11.00 Hr  U15  WIT  –  Kessel United  is verplaatst naar dinsdag 16 april om 19.00 Hr.

Forfait U15 GROEN

Wegens forfait van onze ploeg gaat de wedstrijd  Vlug Vooruit – U15  GROEN  van zaterdag 30 maart 2019 om 12.00 Hr  NIET door.

Wedstrijden WE 31 maart 2019 (Update 2)

DINSDAG  26 maart 2019

20.30  :  BELOFTEN  –  BACWALDE  :  Afgelast

 

WOENSDAG  27 maart 2019

18.00  :  ALBERTA SCHILDE  –  MEISJES  U11
20.15  :  V.K. SCHONENBERG  –  1ste  PLOEG

 

DONDERDAG  28 maart 2019

20.30  :  VETERANEN  –  BACWALDE

 

VRIJDAG  29 maart 2019

19.00  :  DAMES  2  –  GROENENHOEK
20.30  :  DAMES  1  –  V.C. RIJMENAM

 

ZATERDAG  30 maart 2019

VRIJ    :  U13  WIT
09.15  :  K. RACING EMBLEM  –  U15  WIT
09.30  :  MEISJES  U11  –  F.C. NETEZONEN EINDHOUT
09.30  :  K. RUMSTSE S.K.  –  U11  WIT
10.00  :  U9  ZWART  –  O.L.V.A.C.
10.00  :  U9  GROEN  –  F.C. KONINGSHOF
10.00  :  U9  WIT  –  K. BOECHOUTSE V.V.
11.00  :  K.F.C. BROECHEM-  U8  GROEN
11.00  :  U12  WIT  –  S.C.  O.L.V.E.
11.30  :  DEURNE O.B.  –  U8  WIT
11.30  :  U12  GROEN  –  K. SCHELLE SPORT
12.00  :  V.K. VALAARHOF  –  U11  GROEN
12.00  :  KON. SV VLUG VOORUIT  –  U15  GROEN  :  5 – 0  Ff
13.00  :  U13  GROEN  –  K. NOORDSTAR V.V.
14.00  :  U21  –  V.K. VALAARHOF
14.30  :  F.C. BELGICA  –  U10
15.00  :  U17  –  F.C.  V.D.P.

 

ZONDAG  31 maart 2019

11.00  :  4de  PLOEG  –  NIEUW  BOECHOUT
11.00  :  VETERANEN  –  NIEUW  BOECHOUT
11.45  :  V.K. VALAARHOF  –  2de  PLOEG
14.00  :  3de  PLOEG  –  F.C. KONINGSHOF
14.30  :  MEISJES  U16  –  K.S.C. MECHELEN
14.30  :  RIKO – HUBERTUS  –  1ste  PLOEG

 

ZUSTERTORNOOI

ZONDAG  31 maart 2019

Terrein  V.C.  WIJNEGEM
13.00  :  AARTSELAAR  –  U7  GROEN
14.30  :  S.K.  REET  –  U7  WIT

Uitgestelde wedstrijd

Wegens een sterfgeval bij de tegenstrever wordt de wedstrijd  K.S.C. Mechelen  –  U11  WIT  van zaterdag 10 februari om 11.30 Hr  NIET gespeeld.

Algemene afgelasting trainingen

ALLE trainingen van vandaag en morgen 23 januari zijn AFGELAST.

Afgelasting trainingen

De trainingen voor de  JEUGD  van vandaag 22  en morgen 23 januari zijn AFGELAST.

Forfait U17

Wegens forfait  van onze U17 gaat de wedstrijd Simikos – U17 van vanmiddag om 14.30 Hr niet door.

 

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd U15 WIT – Nw. Boechout van zaterdag 11.00 Hr wordt verplaatst naar dinsdag 20 november om 19.00 Hr.

Uitgestelde wedstrijd

De wedstrijd Groenenhoek – U15 WIT van zaterdag 12.15 Hr wordt verplaatst naar zaterdag 8 december 2018

Wedstrijden WE 26 augustus 2018

Oefenwedstrijden :

DINSDAG  21 augustus 2018

18.30  :  U15 –  KONTICH  F.C.
20.30  :  2de  PLOEG –  BOECHOUTSE  V.V.

 

DONDERDAG  23 augustus 2018

20.00  :  V.D.P.  –  1ste  PLOEG

 

ZATERDAG  25 augustus 2018

12.00  :  U15 –  KFC  BROECHEM

 

ZONDAG  26 augustus 2018

13.00  :  MIX  3de / 4de  PLOEG  –  VETERANEN
19.00  :  Nw.  BOECHOUT  –  2de  PLOEG

 

Beker van Antwerpen :

ZONDAG  26 augustus 2018

15.00  :  1ste  PLOEG  –  SEAMEN’S CHILE

Oefenwedstrijden WE 12 augustus 2018

DONDERDAG  9 augustus 2018

20.30  :  1ste  PLOEG  –  SINT-JOZEF

 

VRIJDAG  10 augustus 2018

20.00  :  DAMES  –  NOORSE

 

ZONDAG  12 augustus 2018

12.30  :  2de  PLOEG  –  O.L.V.E.
15.00  :  U21  –  VALAARHOF
15.00  :  Mix  3de  / 4de  PLOEG   –  RAPID

Start Trainingen Jeugd

Ook de trainingen voor de jeugd zijn gestart.
Hieronder het overzicht voor alle leeftijden :
Scholieren (U17) : Dinsdag 07/08
Cadetten (U15) : Dinsdag 07/08
Miniemen (U12 en U13) : Dinsdag 14/08
Mini-Miniemen (U10 en U11) : Zaterdag 18/08
Pupillen (U9 en U8) : Woensdag 22/08
Pupillen (U6 en U7) : Woensdag 05/09
Meisjes U11 : Woensdag 22/08
Meisjes U13 : Woensdag 22/08
Meisjes U16 : Dinsdag 14/08
Start technische training : Maandag 03/09

Rouwbericht

Met grote droefheid vernamen we het overlijden deze namiddag van Britt Pasmans, mama van Léon (mini-miniem) en Max (scholier) de Brabandere.  

Finales beker van antwerpen

Onze MINIEMEN wonnen overtuigend met  4 – 0  ( 4 doelpunten van Lars) tegen Nieuw Polonia. De JUNIOREN daarentegen gaven in het slotkwartier een comfortabele 5 – 2 voorsprong nog uit handen en verloren het penalty-trappen tegen O.S.S.M.I.. Een welgemeende proficiat voor alle spelers, trainers, begeleiders en de talrijk opgekomen supporters.

Finales beker van antwerpen

ZATERDAG  5 mei 2018 Terreinen  K. DEURNE  O.B. Sportpark  Groot  Schijn Ruggeveldlaan  486  –  2100  DEURNE 15.00 :  MINIEMEN  –  NIEUW  POLONIA 16.00  :  O.S.S.M.I.  –  JUNIOREN   Er wordt een autobus ingelegd. Inschrijvingen bij onze voorzitter Gert  VAN NUFFELEN Bijeenkomst om 13.30 Hr : Sneppenbos Terugkeer :  18.30 Hr

Oefenwedstrijdjes

ZATERDAG  28 april 2018

11.30  :  BOECHOUTSE  V.V.  –  U6 (2012)
11.30  :  BOECHOUTSE  V.V.  –  U7 (2011)

Forfait Miniemen 3

Wegens een tekort aan spelertjes  zijn onze MINIEMEN  3  genoodzaakt forfait te geven voor de wedstrijd van zaterdag tegen Driehoek.

Afgelastingen (update)

Alle wedstrijden van het weekend van 17 december zijn afgelast.

Planning winterstop

Sperperiode (geen trainingen of wedstrijden) van 18/12 tot en met 1/1, met uitzondering van: Wedstrijd dames en beloften op 21/12 Superstar en kerstfeestje jeugd op 27/12 Teambuilding Azencross op 28/12 De trainingen worden hervat op dinsdag 2/1 voor scholieren, senioren en dames en vanaf woensdag 3/1 voor alle anderen. Nieuwjaarsreceptie op 5/1! De keeperstrainingen hervatten […]

Afgelasting trainingen

Alle trainingen van vandaag 13 december zijn afgelast.

Keeperstraining

Dinsdag 7 november is er GEEN keeperstraining

Overlijden

We vernemen met droefheid het plotse overlijden op 21 augustus van Jean SOMERS, vader van Paul, schoonvader van Katja en opa van Mats en Sten. De afscheidsplechtigheid heeft plaats in aula “Aster” van het crematorium Pontes Antwerpen, Jules Moretuslei 2 hoek Legerstraat te Wilrijk op zaterdag 26 augustus 2017 om 12 uur. Langs deze weg bieden we […]

Programma WE 27 augustus 2017

MAANDAG  21 augustus 2017 08.30  :  Start JEUGDWEEK Oefenwedstrijden : DONDERDAG  24 augustus 2017 19.00  :  KFC  RANST  –  1ste  PLOEG 19.30  :  SINT  JOZEF  –  JUNIOREN ZONDAG  27 augustus 2017 11.00  :  SINT  JOZEF  2  –  2de  PLOEG 11.00  : 5de   PLOEG  –  S.A.V.A. Beker van Boechout : ZATERDAG  26 augustus 2017 18.00  […]

Afgelasting trainingen

Dinsdag 15 augustus, Hemelvaartdag en moederdag, wordt er NIET getraind.

Programma WE 20 augustus

WOENSDAG  16 augustus 2017 19.00   :  Start trainingen  MINI’S  en  MEISJES Voorbereidingstornooi  V.D.P. : DINSDAG  15 augustus 2017 18.00  :  1ste  PLOEG  –  BACWALDE DONDERDAG  17 augustus 2017 19.00  :  O.X.A.C.O.  –  1ste  PLOEG ZONDAG  20 augustus 2017 14.00  of  16.00  :  Troosting  of  Finale.  –  1ste  PLOEG Oefenwedstrijden : WOENSDAG  16 augustus 2017 19.00  […]

Programma WE 13 augustus 2017

DINSDAG  8 augustus 2017 18.30   :  Start trainingen  MINIEMEN  en  CADETTEN DONDERDAG  10 augustus 2017 Voorbereidingstornooi  V.D.P. : 20.00  :  O.L.V.E.  –  1ste  PLOEG VRIJDAG  11 augustus 2017 20.00  :  DAMES  –  WUUSTWEZEL  

Programma WE 6 augustus 2017

DINSDAG  1 augustus 2017 18.30  :  Start  training  SCHOLIEREN 20.30  :  Start  keeperstraining  SENIOREN,  JUNIOREN,  SCHOLIEREN  en  DAMES ZONDAG  6 augustus 2017 Oefenwedstrijden : 13.30  :  2de  PLOEG  –  SIMIKOS 16.00  :  1ste  PLOEG  –  SIMIKOS

Hervatting trainingen

DINSDAG  25 juli 2017  20.30  :  SENIOREN  en  DAMES DINSDAG  1 augustus 2017  18.30  :  JUNIOREN  en  SCHOLIEREN 20.30  :  Keeperstraining voor  SENIOREN,  JUNIOREN,  SCHOLIEREN  en  DAMES DINSDAG  8 augustus 2017  18.30  :  MINIEMEN  en  CADETTEN 18.30  :  Keeperstraining voor  MINIEMEN  en  CADETTEN WOENSDAG  16 augustus 2017  19.00  :  MINI’S  en  MEISJES WOENSDAG  30 augustus […]

Laureaat Fair Play

Onze MINIEMEN  2 behaalden de 1ste plaats op de Fair Play ranking in de reeks MINIEMEN. Een dikke proficiat.

Oefenwedstrijden

DONDERDAG  20 april 2017

20.30  :  BELOFTEN  –  IK  DIEN

ZATERDAG  22 april 2017

10.00  :  ALBERTA  SCHILDE  –  PUPILLEN 2011
10.00  :  ALBERTA  SCHILDE  –  PUPILLEN 2008
11.00  :  ALBERTA  SCHILDE  –  PUPILLEN 2010
11.00  :  ALBERTA  SCHILDE  –  MEISJES 2005
12.00  :  ALBERTA  SCHILDE  –  PUPILLEN 2009

Forfait mini’s 3

De wedstrijd  Nw. Polonia – MINI’S  3  van morgen zaterdag 18 maart wordt NIET gespeeld wegens forfait door onze ploeg.

Forfait miniemen 1

Wegens een tekort aan spelers ( teveel gekwetsten en zieken) moeten onze  MINIEMEN 1  noodgedwongen forfait geven voor de wedstrijd van zaterdag 11 maart om 11.30 Hr tegen SIMIKOS.

Afgelasting

De wedstrijd  Alberta Schilde – MINI’S 4  van vanavond 8 maart is afgelast.

Forfait junioren

Onze JUNIOREN dienen zaterdag noodgedwongen forfait te geven tegen Nw. Boechout

Extra training na algemene afgelasting

We profiteren van de mogelijkheden die Sneppenbos ons biedt en activeren daarom plan B bij een algemene afgelasting.

Morgen zijn er volgende onderlinge wedstrijden gepland :

10u30 : Cadetten en Scholieren op terrein B

11u : Mini-Miniemen A en B op terrein A

12u : Mini-Miniemen C en D op terrein A

13u30 : Miniemen A en B op terrein A

Graag een half uur op voorhand verzamelen en eigen trainingsoutfit meenemen

Afgelasting

Alle wedstrijden van de JEUGD voor het WE van 8 januari zijn AFGELAST.

De wedstrijd van de DAMES van vanavond wordt wel gespeeld.

Wensen

Wij wensen allen een zalige en vrolijke  Kerstmis  en een  gelukkig,  gezond  en  sportief  2017. Prettige feestdagen

Afgelastingen

Voor het weekend van 20 november zijn alle wedstrijden van de JEUGD en de DAMES afgelast.

Pasdagen sportkledij

De pasdagen komen er weer aan! We volgen dezelfde lijn bij onze partner Jako. Op donderdag 1 september (oude kantine) en woensdag 7 september (nieuw complex) kan iedereen komen proberen en bestellen!   Bekijk hier het aanbod en download het bestelformulier.

Wedstrijden WE 28 augustus 2016

Beker van Antwerpen :

ZONDAG  28 augustus 2016

16.00  :  1ste  PLOEG  –  LAAR

Beker van Boechout (update) :

DONDERDAG  25 augustus 2016

20.00  :  O.X.A.C.O.  –  BELOFTEN
Volgende wedstrijden op ons terrein :

VRIJDAG  26 augustus 2016

19.45  :  DAMES  –  BACWALDE

ZATERDAG  27 augustus 2016

10.00  :  SCHOLIEREN  –  BACWALDE
11.00  :  SCHOLIEREN  –  Nw.  BOECHOUT
12.30  :  CADETTEN  –  BACWALDE
14.30  :  CADETTEN  –  Nw.  BOECHOUT
16.30  :  MINI’S  –  BOECHOUTSE  VV
ZONDAG  28 augustus 2016
10.00  :  Nw.  BOECHOUT  –  MINIEMEN
12.00  :  PUPILLEN  2008  –  BACWALDE
12.30  :  PUPILLEN  2009  –  BOECHOUTSE  VV
13.00  :  PUPILLEN  2009  –  BACWALDE
12.30  :  PUPILLEN  2010  –  BOECHOUTSE  VV
13.00  :  PUPILLEN  2010  –  BACWALDE
18.00  :  BELOFTEN  –  BACWALDE

Oefenwedstrijden :

DONDERDAG  25 augustus 2016

19.30  :  BELOFTEN HOVE  – 2de  PLOEG

ZONDAG  28 augustus 2016

10.30  :  O.X.A.C.O.  –  2de  PLOEG

Openingsuren kantine

Ter gelegenheid van het EK zal de kantine tijdens de wedstrijden van het Belgische elftal geopend zijn als volgt: – maandag 13 juni vanaf 20.00 HR – zaterdag 18 juni vanaf 14.00 Hr – woensdag 22 juni vanaf 20.00 Hr

Feestweekend 50 jaar Sporting Vremde

Forfait scholieren

De wedstrijd van vanmiddag 13.00 Hr tussen SCHOLIEREN 1 en Bacwalde gaat NIET door wegens forfait van de tegenpartij.

Afgelastingen

Uit respect voor de slachtoffers en nabestaanden van de aanslagen te Brussel zijn ALLE wedstrijden van vandaag 22 maart afgelast.

Jeugdweekend volzet!

De 164 felbegeerde plaatsjes op ons jeugdweekend zijn ingenomen.

Afgelasting trainingen

De trainingen voor de JEUGD van vandaag dinsdag 1 maart zijn afgelast.

Trainingen

Er kan vandaag niet getraind worden op Nw. Boechout. De training van de senioren gaat wel door op ons terrein.

Afgelasting trainingen

ALLE trainingen van vandaag maandag 22 februari zijn afgelast.

Enkel 1e ploeg speelt

Voor zondag 21 februari 2016 zijn de wedstrijden van reserven en veteranen afgelast. Ook de training van de Pupillen G wordt afgelast. Enkel de wedstrijd van de Eerste Ploeg zal gespeeld worden.

Afgelasting

De resterende thuiswedstrijden (mini-miniemen, scholieren) van zaterdag 20 februari zijn afgelast.

Afgelasting

De scholierenwedstrijd van vanavond 17 februari is afgelast.

Afgelasting

De dameswedstrijd van vanavond 16 februari is afgelast.

Comedy Night op 10 maart

Kaarten aan 12 euro te verkrijgen in de kantine op zaterdag tussen 12u en 15u en donderdagavond vanaf 19u. Of telefonisch bij Jef Jennes op 0475/29.54.04.  

Afgelastingen

De dameswedstrijd van vanavond is afgelast.  Ook de trainingen van de jeugd op ons terrein  en de training van de junioren gaan niet door.

Afgelastingen

De wedstrijd van het eerste elftal van vanavond is afgelast, alsook de training van de miniemen. De training van de senioren gaat wel door.

Afgelasting trainingen

ALLE trainingen, ook deze op het veld van Nw. Boechout, van vandaag dinsdag 2 februari zijn afgelast. .

Afgelastingen

Alle wedstrijden van vandaag zaterdag 30 januari zijn afgelast.

Eventuele afgelastingen

De beslissing omtrent het afgelasten van de wedstrijden op zaterdag 30 januari zal ten laatste tegen morgenvroeg 08.00 Hr bekend gemaakt worden.

Afgelastingen

De wedstrijden van  JEUGD  en  DAMES  in het WE van 24 januari 2016 zijn afgelast.

Training 18/01 afgelast

Alle trainingen van maandag 18 januari zijn afgelast.

Afgelasting trainingen

De trainingen voor de  JEUGD  van vandaag 11 en morgen 12 januari zijn afgelast. De trainingen van morgen op  Nw.  BOECHOUT  gaan voorlopig wel door.

Afgelasting wedstrijd en trainingen

De wedstrijd van het eerste elftal van vanavond 7 januari is afgelast. Ook alle trainingen van vandaag zijn afgelast. De kantine is wel geopend.

Wensen

Aan allen een vrolijke Kerst en een voorspoedig en sportief 2016

Afgelasting trainingen

Alle trainingen van vandaag 16 december zijn afgelast.

Afgelasting trainingen

ALLE trainingen voor JEUGD en DAMES van deze week (tot  4 december) zijn afgelast.

Afgelasting trainingen

Alle trainingen van vandaag maandag 30 november zijn afgelast.

afgelasting trainingen

Alle trainingen van vandaag woensdag 25 november zijn afgelast.

Afgelasting trainingen

Alle trainingen van JEUGD en DAMES van vandaag dinsdag 24 november zijn afgelast. Ook de training van de SENIOREN op Nw. Boechout gaat NIET door.

Mosselsouper 2015

Sporting Vremde nodigt alle spelers, hun familie en hun supporters uit op de jaarlijkse mosselsouper op woensdag 11/11/2015. Online inschrijven kan hier

Afgelasting trainingen

De JEUGD trainingen en de keeperstraining JEUGD van vandaag donderdag 17 september zijn afgelast.

Afgelasting training

Wegens de overvloedige regen zijn ALLE trainingen van vandaag woensdag 16 september afgelast.

Kledij actie: passen op 3 en 9 september

Naar jaarlijkse gewoonte kan je weer sportkledij van de club bestellen.

Je kan komen passen op donderdag 3 september vanaf 19u en woensdag 9 september vanaf 16u30.

Het bestelformulier kan je hier downloaden!

Wedstrijden WE 6 september 2015

Beker van Antwerpen

VRIJDAG  4 september 2015

  • 20.00  :  ROYALLE  ZEEZICHT  –  DAMES

ZATERDAG  5 september 2015

  • 09.15  :  BELGICA  –  MINI’S
  • 10.45  :  CADETTEN –  LAAR
  • 12.30  :  SCHOLIEREN –  NOORSE
  • 14.30  :  MINIEMEN  –  O.X.A.C.O.

ZONDAG  6 september 2015

  • 11.30  :  TURKSPORT  – VETERANEN

Oefenwedstrijden

ZATERDAG  5 september 2015

  • 12.30  :  BACWALDE  – MINIEMEN  2

ZONDAG  6 september 2015

  • 10.30  :  HELDERHOEK  2  – RESERVEN  1
  • 14.30  :  P.  HOEVENEN  –  1ste  PLOEG
  • 15.30  :  HELDERHOEK  3  – RESERVEN  2

Bereikbaarheid terrein

Wegens de totale heraanleg van de Vremdse dorpskern is het terrein van Sporting Vremde gedurende het GANSE SEIZOEN moeilijk bereikbaar, met verkeershinder en parkeerproblemen tot gevolg. Aangewezen is de toegangsweg te volgen via de Berthoutstraat en Speelhofweg.

Beker van Antwerpen

ZATERDAG  29 augustus 2015

  • 10.00  :  VALAARHOF  – MINIEMEN

ZONDAG  30 augustus 2015

  •  15.00  :  1ste  PLOEG –  GROENENHOEK

Klusjesdag

Volgende zaterdag 22 augustus wordt er op ons terrein een klusjesdag gepland. Vrijwilligers zijn vanaf 09.00 Hr hoogst welkom.

Start!

Onze website zit in een nieuw jasje, en daarmee zijn we helemaal klaar voor het nieuwe seizoen. We starten met een record aantal ploegen. Je vindt ze terug op deze site met de namen van alle trainers en begeleiders, de trainingsuren en de wedstrijdschema’s. Vanaf 15 augustus starten de eerste trainingen. Je zal daarover via […]