Uurwijziging U9

De wedstrijd CANTINCRODE – U9 van morgen 17 september wordt wel degelijk gespeeld om 13.30 Hr i.p.v. het eerder aangekondigde forfait.

Wedstrijden WE 18 september2022 (update)

Beker van Antwerpen

VRIJDAG  16 september 2022

20.15 : DAMES  –  S.V.  NOORSE

 

Competitie

VRIJDAG  16 september 2022

20.30 : F.C.  V.D.P.  –  U21

 

ZATERDAG  17 september 2022

VRIJ  : U7
09.30 : U8  WIT  –  K.S.C.  O.L.V.E.
09.30 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U10
09.30 : K.  RACING  EMBLEM  –  U13  GROEN
10.00 : U12  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
10.30 : U13  WIT  –  K.  HOVE  SPORT
12.00 : V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U8  GROEN
12.00 : F.C.  V.D.P. –  MEISJES  U11   WIT
12.15 : U11  GROEN  –  K.F.C.  BROECHEM
12.30 : U17   WIT  –  CANTINCRODE
13.30 : CANTINCRODE  –  U9
13.30 : VOETBALCLUB  MOLDAVO –  MEISJES  U16
14.00 : U11   WIT  –  BACWALDE
14.30 : S.V.  NOORSE –  MEISJES  U11  GROEN
15.00 : U17  GROEN  –  V.C.  MORTSEL  O.G.

 

ZONDAG  18 september 2022

VRIJ  : 2de  PLOEG  en  4de  PLOEG
11.15 : K.  RACING  EMBLEM  –  U15
11.15 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  VETERANEN
15.00 : F.C.  KONINGSHOF  –  3de  PLOEG
15.00 : 1ste  PLOEG  –  V.K.  VALAARHOF

Wedstrijden WE 11 september 2022 (update)

Beker van Antwerpen

ZATERDAG  10 september 2022

16.00 : K.F.C.  RANST  –  DAMES

 

Competitie

ZATERDAG  10 september 2022

VRIJ  : U7  en  U21
09.30 : ST.  JOZEF  RIJKEVORSEL  –  MEISJES  U11  GROEN
09.30 : U13  WIT  –  V.C.  MORTSEL  O.G.
09.30 : U13  GROEN  –  K. LYRA-LIERSE  BERLAAR
11.00 : U9  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
11.15 : K.F.C.  RANST  –  U12
11.30 : CANTINCRODE  –  U17  GROEN
12.00 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U8  GROEN
12.00 : F.C.  V.D.P.  –  U11  GROEN
12.15 : OH  FORTUNA  –  U10
12.15 : MEISJES  U11  WIT  –  GROENENHOEK
12.15 : U11  WIT  –  K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM
13.00 : F.C.  V.D.P.  –  U8  WIT
15.00 : U17  WIT  –  GROENENHOEK
15.15 : OSTAN  –  U21 : uitgesteld tot woensdag  12 oktober 2022

 

ZONDAG  11 september 2022

09.30 : K.F.C.  BROECHEM  –  U15
09.30 : K.F.C.  BROECHEM  –  MEISJES  U16
11.00 : VETERANEN  –  V.V.  O.S.S.M.I.
12.15 : K.S.V.B.  DRIEHOEK  –  2de  PLOEG
12.45 : V.V.  O.S.S.M.I.  –  4de  PLOEG
14.00 : 3de  PLOEG  –  V.C.  O.L.S.E.
15.00 : K.S.V.B.  DRIEHOEK  –  1ste  PLOEG

Forfait – Dames

Wegens forfait van de tegenpartij gaat de wedstrijd  K.F.C. Broechem – DAMES van morgen 03 september 2022 om 14:30 Hr niet door.

Wedstrijden WE 4 september 2022 (update)

Oefenwedstrijden

MAANDAG  29 augustus 2022

20.00 : KESSEL  UNITED  –  U21

 

DINSDAG  30 augustus 2022

20.30 : 1ste  PLOEG  –  K.  WIJNEGEM  VC  B

 

Beker van Antwerpen

ZATERDAG  3 september 2022

14.30 : K.F.C.  BROECHEM  –  DAMES  0 – 5  Ff

 

Competitie

ZATERDAG  3 september 2022

VRIJ  : MEISJES  U16
09.30 : U8  WIT  –  K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM
09.30 : U8  GROEN  –  GROENENHOEK
10.00 : MEISJES  U11   GROEN  –  K.  ANTONIA  F.C.
10.00 : U12  –  K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR
11.00 : K.  BEVEL  F.C.  –  MEISJES  U11   WIT
11.00 : F.C.  BELGICA  –  U13  WIT
11.30 : K.  BOECHOUTSE  V.V.  –  U11  WIT
12.00 : GROENENHOEK  –  U9
12.15 : U10  –  GROENENHOEK
12.15 : U11  GROEN  –  KON.  OLVAC
12.30 : K.F.C.  LINT  –  U7
12.45 : U15  –  BACWALDE
14.00 : OH  FORTUNA  –  U17  WIT
15.00 : U17  GROEN  –  BACWALDE
15.00 : U21  –  K.S.C.  O.L.V.E.

 

ZONDAG  4 september 2022

VRIJ  : 2de  PLOEG  en  3de  PLOEG
10.00 : K.S.V.B.  DRIEHOEK  –  VETERANEN
11.00 : 4de  PLOEG  –  F.C.  IK  DIEN
11.30 : K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM  –  U13  GROEN
15.00 : 1ste  PLOEG  –  GROENENHOEK

Wedstrijden WE 28 augustus 2022

Oefenwedstrijden

MAANDAG  22 augustus 2022

20.30 :  K. SV  AARTSELAAR  –  2de  PLOEG

 

WOENSDAG  24 augustus 2022

19.30 :  K.F.C.  SINT-MARTINUS  HALLE  –  1ste  PLOEG

 

Beker van Antwerpen

ZATERDAG  27 augustus 2022

15.00 : DAMES  –  KON.  SV  VLUG  VOORUIT

 

ZONDAG  28 augustus 2022

10.30 :  S.F.C.  VITESSE  BOOM  –  VETERANEN

 

Beker van Boechout

Terreinen  BACWALDE

VRIJDAG  26 augustus 2022

18.00 :  BACWALDE  –  U21
18.50 :  BACWALDE  –  DAMES
19.40 :  U21  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
20.30 :  DAMES  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT

 

ZATERDAG  27 augustus 2022

10.25 :  BOECHOUTSE  VV  –   U15
11.25 of 12.20 :  U15 -BOECHOUTSE of OXACO-BOECHOUT
14.00 :  BACWALDE  –   U17
15.00 :  U17  –  OXACO-BOECHOUT

 

ZONDAG  28 augustus 2022

Eerste wedstrijden :

09.00  :  BACWALDE –   U11
09.35  :  BOECHOUTSE  VV  –   U10
13.00  :  BOECHOUTSE  VV  –   U12
13.00  :  BACWALDE –   U13  GROEN

 

Tornooien

ZATERDAG  27 augustus 2022

V.K.  SIMIKOS :  MEISJES  U11  en  U13  WIT

 

ZONDAG  28 augustus 2022

K.F.C.  BROECHEM :  MEISJES  U16

Oefenwedstrijden WE 21 augustus 2022 (Update)

WOENSDAG  17 augustus 2022

20.00 : U21  –  K.  KONTICH  F.C.

 

DONDERDAG  18 augustus 2022

20.30 : 3de  PLOEG  –  F.C.  AMBER  2

 

ZONDAG  21 augustus 2022

15.00 : 4de  PLOEG  –  K. SC  FAMILIA – ACADEMIA
15.00 : OH  FORTUNA  –  1ste  PLOEG

Afgelasting oefenwedstrijd

De wedstrijd  K.  WIJNEGEM  VC  B  –  1ste  PLOEG  van morgen 10 augustus gaat niet door.

Oefenwedstrijden WE 14 augustus 2022

WOENSDAG  10 augustus 2022

20.00 : K.  WIJNEGEM  VC  B  –  1ste  PLOEG

 

DONDERDAG  11 augustus 2022

19.30 : K. SK  OELEGEM  –  1ste  PLOEG
20.30 : 2de  PLOEG  –  K.  TERNESSE  VV  U21

 

VRIJDAG  12 augustus 2022

20.00 : DAMES   –  V.K.  SIMIKOS

Oefenwedstrijden WE 7 augustus 2022

WOENSDAG  3 augustus 2022

20.00 : K.F.C.  DE  VREDE  WECHELDERZANDE  –  1ste  PLOEG

 

VRIJDAG  5 augustus 2022

20.00 : F.C.  IK  DIEN  –  DAMES

 

ZONDAG  7 augustus 2022

11.00 : U21  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
13.00 : 2de  PLOEG   –   F.C.  OXACO-BOECHOUT
15.00 : KON.  KALFORT  DAGHET  –  1ste  PLOEG