Verplaatsing wedstrijd

De wedstrijd  K.  BEVEL  F.C.  –  MEISJES  U11  WIT  van zaterdag 12 november om 11.00 Hr  is verplaatst naar woensdag 16 november 2022 om 18.30 Hr.

Overlijden

Met droefheid melden we het overlijden op 84 jarige leeftijd van de heer  Marcel  DE  BEUKELEER,  vader van bestuurslid Werner en grootvader van de spelers Michiel en Vincent. De uitvaartplechtigheid […]

Lees meer

Wedstrijden WE 13 november 2022

DINSDAG  8 november 2022

20.15 : DAMES  –  S.V.  NOORSE

 

DONDERDAG  10 november 2022

19.00 : U17  GROEN  –  K.V.  HOOIKT

 

ZATERDAG  12 november 2022

09.00 : K.  VRIJHEID  HERSELT  –  MEISJES  U16
09.30 : OH  FORTUNA  –  U9
09.30 : U8  WIT  –  KON.  OLVAC
09.30 : KON.  SV  VLUG  VOORUIT  –  MEISJES  U11  GROEN
09.30 : U13  WIT  –  ATHLETICO  ANTWERPEN
10.00 : U12  –  OH  FORTUNA
11.00 : K.  BEVEL  F.C.  –  MEISJES  U11  WIT verplaatst naar woensdag 16 november 2022 om 18.30 Hr
11.00 : K.F.C.  BROECHEM  –  U13  GROEN
11.45 : CANTINCRODE  –  U15
12.00 : BACWALDE  –  U8  GROEN
12.00 : CANTINCRODE  –  U10
12.15 : OH  FORTUNA  –  U7
12.15 : U11  WIT  –  K.S.C.  O.L.V.E.
12.15 : U11  GROEN  –  K.S.C.  O.L.V.E.
12.30 : U17  WIT  –  DEURNE  O.B.
14.00 : K.F.C.  LINT  –  U21
15.00 : U17  GROEN  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT

 

ZONDAG  13 november 2022

VRIJ  : DAMES
10.00 : F.C.  V.D.P.  –  4de  PLOEG
11.00 : VETERANEN  –  S.K.  MUGGENBERG
12.00 : 2de  PLOEG  –  F.C.  KONINGSHOF
14.00 : 3de  PLOEG  –  WOLVES  UNITED
15.00 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 6 november 2022

Bekerwedstrijden

DINSDAG  1 november 2022

09.30 : S.K.  BERKENRODE  –  U9
10.00 : U11  –  CANTINCRODE
10.30 : S.K.  LAAR  –  U13
12.00 : U17  –  DEURNE  O.B.
14.30 : DAMES  –  LOENHOUT  S.K.
14.30 : 1ste  PLOEG  –  S.K.  BERKENRODE

 

Competitie

ZATERDAG  5 november 2022

VRIJ  : U7
09.15 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  U8  WIT
09.30 : U8  GROEN  –  V.C.  MORTSEL  O.G.
09.30 : K.F.C.  BROECHEM  –  U11  GROEN
09.30 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U12
09.30 : U13  GROEN  –  K.  RACING  EMBLEM
10.00 : MEISJES  U11  GROEN  –  S.V.  NOORSE
11.00 : U9  –  CANTINCRODE
11.45 : K.  HOVE  SPORT  –  U13  WIT
12.00 : BACWALDE  –  U11  WIT
12.15 : U10  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
12.15 : MEISJES  U11  WIT  –  K.V.V.  DUFFEL
12.45 : U15  –  K.  RACING  EMBLEM
13.30 : CANTINCRODE  –  U17  WIT
14.30 : V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U17  GROEN
15.00 : MEISJES  U16  –  VOETBALCLUB  MOLDAVO
15.00 : U21  –  F.C.  V.D.P.
18.30 : F.C.  V.D.P.  –  DAMES

 

ZONDAG  6 november 2022

10.00 : KON.  OLVAC  –  VETERANEN
11.00 : 4de  PLOEG  –  F.C.  OXACO-BOECHOUT
12.00 : 2de  PLOEG  –  KON.  OLVAC
15.00 : KON.  OLVAC  –  3de  PLOEG
15.00 : 1ste  PLOEG  –  KON.  OLVAC

Verplaatsing wedstrijden

De wedstrijd  KON.  OLVAC  –  MEISJES  U11  WIT   van zaterdag 29 oktober om 12.00 Hr is verplaatst naar zaterdag 17 december 2022 om 12.00 Hr.

De wedstrijd  MEISJES  U16  –  K.F.C.  BROECHEM  van zaterdag 29 oktober om 15.00 Hr is verplaatst naar vandaag 26 oktober 2022 om 19.30 Hr.

De wedstrijd  KON.  OLVAC  –  4de  PLOEG  van zondag 30 oktober om 12.00 Hr is verplaatst naar dinsdag 8 november 2022 om 20.00 Hr.

De wedstrijd   3de  PLOEG  –  V.V.  O.S.S.M.I.   van zondag 30 oktober om 14.00 Hr is verplaatst naar woensdag 9 november 2022 om 20.30 Hr.

Forfait veteranen

De wedstrijd  VETERANEN – F.C. DRAKENHOF  van zondag  30 oktober 2022 om 11.00 Hr gaat niet door.

Wedstrijden WE 30 oktober 2022

Bekerwedstrijd

DONDERDAG  27 oktober 2022

19.00 : U15  –  CANTINCRODE

 

Competitie

DONDERDAG  27 oktober 2022

19.45 : K.F.C.  NIJLEN  –  U21

 

VRIJDAG  28 oktober 2022

20.15 : DAMES  –  SPORTING  CLUB  DUFFEL

 

ZATERDAG  29 oktober 2022

VRIJ  : U21
09.15 : V.C.  MORTSEL  O.G.  –  U13  WIT
09.30 : U8  WIT  –  F.C.  V.D.P.
09.30 : U8  GROEN  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
09.30 : F.C.  OXACO-BOECHOUT  –  U9
09.30 : FC  ST-JOZEF  S.K.  RIJKEVORSEL –  MEISJES  U11  GROEN
10.00 : U12  –  K.F.C.  RANST
11.00 : U11  GROEN  –  F.C.  V.D.P.
12.00 : KON.  OLVAC  –  MEISJES  U11  WIT verplaatst naar zaterdag 17 december 2022 om 12.00 Hr
15.00 : U17  GROEN  –  CANTINCRODE
12.00 : K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM  –  U11  WIT
12.15 : U10  –  OH  FORTUNA
12.45 : U15  –  K.F.C.  BROECHEM
14.00 : K.F.C.  NIJLEN  –  U7
14.45 : GROENENHOEK  –  U17  WIT
15.00 : MEISJES  U16  –  K.F.C.  BROECHEM :  verplaatst naar woensdag 26 oktober 2022 om 19.30 Hr
15.00 : U17  GROEN  –  CANTINCRODE

 

ZONDAG  30 oktober 2022

10.00 : K.  LYRA-LIERSE  BERLAAR  –  U13  GROEN
11.00 : VETERANEN  –  F.C.  DRAKENHOF :  Forfait
12.00 : KON.  OLVAC  –  4de  PLOEG verplaatst naar dinsdag 8 november 2022 om 20.00 Hr
12.15 : V.V.  O.S.S.M.I.  –  2de  PLOEG
14.00 : 3de  PLOEG  –  V.V.  O.S.S.M.I. :  verplaatst naar woensdag 9 november 2022 om 20.30 Hr
15.00 : .V.  O.S.S.M.I.  –  1ste  PLOEG

Wedstrijden WE 23 oktober 2022

DINSDAG  18 oktober 2022

20.30 : DAMES  –  F.C.  BLAASVELD

 

WOENSDAG  19 oktober 2022

20.15 : U17  WIT  –  F.C.  IK  DIEN

 

ZATERDAG  22 oktober 2022

09.30 : U7  –  K.F.C.  LINT
09.30 : GROENENHOEK  –  U8  GROEN
09.30 : GROENENHOEK  –  U10
09.30 : U13  WIT  –  F.C.  BELGICA
09.30 : BACWALDE  –  U15
10.00 : K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM  –  U8  WIT
11.00 : U9  –  GROENENHOEK
11.00 : U13  GROEN  –  K.  TERNESSE  V.V.  WOMMELGEM
12.00 : KON.  OLVAC  –  U11  GROEN
12.15 : MEISJES  U11  WIT  –  F.C.  V.D.P.
14.00 : U11  WIT  –  K.  BOECHOUTSE  V.V.
14.00 : BACWALDE-  U17  GROEN
14.30 : K.  ANTONIA F.C.  –  MEISJES  U11  GROEN
14.30 : U17  WIT  –  OH  FORTUNA
14.30 : K.S.C.  O.L.V.E.  –  U21
14.30 : K.F.C.  RANST  –  DAMES

 

ZONDAG  23 oktober 2022

10.00 : S.V.  GRASHEIDE  –  MEISJES  U16
11.30 : KON.  KALFORT  DAGHET  –  4de  PLOEG
12.00 : 2de  PLOEG  –  K.  SINT-JOB  F.C.
13.00 : F.C.  IK  DIEN  –  3de  PLOEG
13.00 : KSK  EKEREN  DONK  –  VETERANEN
15.00 : 1ste  PLOEG  –  S.K.  NIEUW  STABROEK

Geboorte LEWIS

Trotse ouders Marijne VLUYMANS, dochter van bestuurslid Ludo, en  Robin UYTERHOEVEN, speler van het eerste elftal,  kondigen met blijdschap de geboorte aan van LEWIS op 15 april 2022. Lewis woog […]

Lees meer

Verplaatsing wedstrijden (update)

De wedstrijd   DAMES  –  F.C.  BLAASVELD   van vanavond 20.15  Hr  is verplaatst naar dinsdag  18 oktober 2022 om 20.30 Hr.

De wedstrijd  S.V.  SINT-JOZEF  –  U10  van zaterdag 14.00 Hr  is verplaatst naar zaterdag  10 december 2022 om 09.30 Hr.

De wedstrijd  U17  GROEN  –  K.V.  HOOIKT  van zaterdag om 15.00 Hr is verplaatst naar donderdag  10 november 2022 om 19.00 Hr.